4. kolo KPD ml. žactva
Jaroměř (16. 9. 2018)60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal ŠrejberMichal Šrejber | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 07.6 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Vojtěch HladíkVojtěch Hladík | 05 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 3 | 08.1 | 8.00 | |||||||||||||
3 | Adam ŠašekAdam Šašek | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A | 6 | 08.2 | 6.50 | |||||||||||||
4 | Jakub HarveyJakub Harvey | 06 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 2 | 08.2 | 6.50 | |||||||||||||
5 | Jonáš ValešJonáš Valeš | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 1 | 08.6 | 2.50 | |||||||||||||
6 | Martin SvobodaMartin Svoboda | 05 | TJ Jilemnice | 5 | 08.8 | 0.50 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal HamplMichal Hampl | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A | 3 | 08.4 | 4.50 | |||||||||||||
2 | Martin PeteraMartin Petera | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 08.6 | 2.50 | |||||||||||||
3 | Tomáš PašekTomáš Pašek | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 08.8 | 0.50 | |||||||||||||
4 | Jiří ToucJiří Touc | 06 | SK Dobruška z.s. | 2 | 09.0 | ||||||||||||||
5 | Adam KloutvorAdam Kloutvor | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 6 | 09.2 | ||||||||||||||
6 | Alex MachaňAlex Machaň | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 09.2 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dominik ŠrytrDominik Šrytr | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | DNS | |||||||||||||||
1 | Filip MatějůFilip Matějů | 06 | SK Dobruška z.s. | 3 | 09.4 | ||||||||||||||
2 | Matouš KřivánekMatouš Křivánek | 06 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 5 | 09.4 | ||||||||||||||
3 | Jakub RepaskýJakub Repaský | 06 | TJ Jilemnice | 4 | 09.5 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 09.8 | ||||||||||||||
MS | David NývltDavid Nývlt | 05 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 08.9 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (ne, 16.9.2018 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik NovákDominik Novák | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 08.0 | 9.00 | |||||||||||||
2 | Dominik ZaoralDominik Zaoral | 06 | TJ Dvůr Králové n/L. | 3 | 09.4 | ||||||||||||||
3 | Imrich DioszegiImrich Dioszegi | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 09.5 | ||||||||||||||
4 | František MedlíkFrantišek Medlík | 06 | TJ Dvůr Králové n/L. | 2 | 09.7 | ||||||||||||||
5 | Lukáš KubíčekLukáš Kubíček | 06 | TJ Jilemnice | 5 | 10.4 | ||||||||||||||
6 | Jiří ArnoštJiří Arnošt | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 10.9 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (ne, 16.9.2018 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich | 05 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 08.4 | 4.50 | |||||||||||||
2 | Matěj HájekMatěj Hájek | 06 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 08.9 | ||||||||||||||
3 | Adam VelechovskýAdam Velechovský | 07 | SK Nové Město nad Metují | 6 | 09.2 | ||||||||||||||
4 | Michal MatoulekMichal Matoulek | 05 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 09.4 | ||||||||||||||
5 | Martin RážMartin Ráž | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 11.6 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal ŠrejberMichal Šrejber | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 07.6 | 11.00 | |||
2 | Dominik NovákDominik Novák | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 08.0 | 9.00 | |||
3 | Vojtěch HladíkVojtěch Hladík | 05 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 3 | 08.1 | 8.00 | |||
4 | Adam ŠašekAdam Šašek | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A | 6 | 08.2 | 6.50 | |||
4 | Jakub HarveyJakub Harvey | 06 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 2 | 08.2 | 6.50 | |||
6 | Michal HamplMichal Hampl | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A | 3 | 08.4 | 4.50 | |||
6 | Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich | 05 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 08.4 | 4.50 | |||
8 | Jonáš ValešJonáš Valeš | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 1 | 08.6 | 2.50 | |||
8 | Martin PeteraMartin Petera | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 08.6 | 2.50 | |||
10 | Martin SvobodaMartin Svoboda | 05 | TJ Jilemnice | 5 | 08.8 | 0.50 | |||
10 | Tomáš PašekTomáš Pašek | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 08.8 | 0.50 | |||
12 | David NývltDavid Nývlt | 05 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 08.9 | ||||
12 | Matěj HájekMatěj Hájek | 06 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 08.9 | ||||
14 | Jiří ToucJiří Touc | 06 | SK Dobruška z.s. | 2 | 09.0 | ||||
15 | Adam KloutvorAdam Kloutvor | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 6 | 09.2 | ||||
15 | Alex MachaňAlex Machaň | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 09.2 | ||||
15 | Adam VelechovskýAdam Velechovský | 07 | SK Nové Město nad Metují | 6 | 09.2 | ||||
18 | Filip MatějůFilip Matějů | 06 | SK Dobruška z.s. | 3 | 09.4 | ||||
18 | Matouš KřivánekMatouš Křivánek | 06 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 5 | 09.4 | ||||
18 | Dominik ZaoralDominik Zaoral | 06 | TJ Dvůr Králové n/L. | 3 | 09.4 | ||||
18 | Michal MatoulekMichal Matoulek | 05 | SK Nové Město nad Metují | 5 | 09.4 | ||||
22 | Jakub RepaskýJakub Repaský | 06 | TJ Jilemnice | 4 | 09.5 | ||||
22 | Imrich DioszegiImrich Dioszegi | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 09.5 | ||||
24 | František MedlíkFrantišek Medlík | 06 | TJ Dvůr Králové n/L. | 2 | 09.7 | ||||
25 | Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 09.8 | ||||
26 | Lukáš KubíčekLukáš Kubíček | 06 | TJ Jilemnice | 5 | 10.4 | ||||
27 | Jiří ArnoštJiří Arnošt | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 10.9 | ||||
28 | Martin RážMartin Ráž | 07 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 11.6 | ||||
Dominik ŠrytrDominik Šrytr | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | DNS |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára StrnádkováBára Strnádková | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 08.4 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová | 05 | SK Dobruška z.s. | 6 | 08.5 | 8.50 | |||||||||||||
3 | Marie VoborníkováMarie Voborníková | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 08.6 | 7.00 | |||||||||||||
4 | Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 08.6 | 5.50 | |||||||||||||
5 | Jana ŠmídováJana Šmídová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 08.7 | 2.50 | |||||||||||||
6 | Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 08.7 | 2.50 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ŠírováAdéla Šírová | 06 | TJ Jilemnice | 2 | 08.5 | 8.50 | |||||||||||||
2 | Amálie NávratováAmálie Návratová | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A | 4 | 08.6 | 5.50 | |||||||||||||
3 | Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová | 05 | TJ Jilemnice | 1 | 08.7 | 2.50 | |||||||||||||
4 | Barbora FléglováBarbora Fléglová | 05 | TJ Dvůr Králové n/L. | 3 | 09.0 | ||||||||||||||
5 | Lucie RychterováLucie Rychterová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 09.0 | ||||||||||||||
6 | Klára HančováKlára Hančová | 05 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 5 | 09.1 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vanessa ŠormováVanessa Šormová | 06 | SK Dobruška z.s. | 1 | DNS | |||||||||||||||
1 | Lucie MatyášováLucie Matyášová | 05 | SK Dobruška z.s. | 4 | 08.7 | 2.50 | |||||||||||||
2 | Eliška VáclavkováEliška Václavková | 05 | SK Dobruška z.s. | 5 | 08.8 | ||||||||||||||
3 | Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 6 | 09.0 | ||||||||||||||
4 | Barbora HudouskováBarbora Hudousková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 09.1 | ||||||||||||||
5 | Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 09.2 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Karolína ImlaufováKarolína Imlaufová | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Viktorie LuňákováViktorie Luňáková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Nikola HejzlarováNikola Hejzlarová | 06 | SK Plhov - Náchod, z.s. | 2 | 08.9 | ||||||||||||||
2 | Ema ThieleEma Thiele | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 09.0 | ||||||||||||||
3 | Nikola UherkováNikola Uherková | 05 | TJ Dvůr Králové n/L. | 3 | 09.3 | ||||||||||||||
4 | Nelly NovotnáNelly Novotná | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 09.5 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla PittnerováAdéla Pittnerová | 06 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 1 | 09.2 | ||||||||||||||
2 | Jana SoučkováJana Součková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 09.3 | ||||||||||||||
3 | Michaela FettersováMichaela Fettersová | 05 | SK Plhov - Náchod, z.s. | 4 | 09.3 | ||||||||||||||
4 | Anna SchönigerováAnna Schönigerová | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 09.5 | ||||||||||||||
5 | Angelika HaukováAngelika Hauková | 07 | TJ Jilemnice | 5 | 09.5 | ||||||||||||||
MS | Kristýna SoučkováKristýna Součková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 08.6 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elena SoučkováElena Součková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 08.8 | ||||||||||||||
2 | Adéla VokáčováAdéla Vokáčová | 05 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 2 | 09.0 | ||||||||||||||
3 | Kristýna NikolovaKristýna Nikolova | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A | 4 | 09.2 | ||||||||||||||
4 | Nela HillermannováNela Hillermannová | 06 | TJ Dvůr Králové n/L. | 1 | 09.6 | ||||||||||||||
5 | Adéla TylšováAdéla Tylšová | 05 | SK Plhov - Náchod, z.s. | 3 | 09.6 | ||||||||||||||
MS | Anna PickováAnna Picková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 09.5 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 07 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie FejováViktorie Fejová | 06 | SK Dobruška z.s. | 4 | 09.8 | ||||||||||||||
2 | Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 09.8 | ||||||||||||||
3 | Zuzana MeisnerováZuzana Meisnerová | 05 | SK Plhov - Náchod, z.s. | 5 | 09.8 | ||||||||||||||
4 | Petra NěmcováPetra Němcová | 06 | SK Plhov - Náchod, z.s. | 2 | 09.9 | ||||||||||||||
5 | Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová | 05 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 6 | 10.3 | ||||||||||||||
MS | Sabina HálováSabina Hálová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 09.3 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 08 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla ČernovskáAdéla Černovská | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 08.9 | ||||||||||||||
2 | Vendula ExnarováVendula Exnarová | 06 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 5 | 09.0 | ||||||||||||||
3 | Ema JonákováEma Jonáková | 06 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 6 | 09.4 | ||||||||||||||
4 | Adriana CermanováAdriana Cermanová | 06 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 2 | 09.4 | ||||||||||||||
5 | Klára PatschováKlára Patschová | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A | 3 | 09.6 | ||||||||||||||
6 | Dagmar MaláDagmar Malá | 05 | SK Plhov - Náchod, z.s. | 4 | 10.1 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 09 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla RutrlováAdéla Rutrlová | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 3 | 08.9 | ||||||||||||||
2 | Kamila BudínováKamila Budínová | 05 | TJ Jilemnice | 2 | 09.0 | ||||||||||||||
3 | Josefína ŠturmováJosefína Šturmová | 07 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 5 | 10.1 | ||||||||||||||
4 | Tereza TomáškováTereza Tomášková | 06 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 4 | 10.3 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára StrnádkováBára Strnádková | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 3 | 08.4 | 11.00 | |||
2 | Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová | 05 | SK Dobruška z.s. | 6 | 08.5 | 8.50 | |||
2 | Adéla ŠírováAdéla Šírová | 06 | TJ Jilemnice | 2 | 08.5 | 8.50 | |||
4 | Marie VoborníkováMarie Voborníková | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 4 | 08.6 | 7.00 | |||
4 | Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 08.6 | 5.50 | |||
4 | Amálie NávratováAmálie Návratová | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A | 4 | 08.6 | 5.50 | |||
4 | Kristýna SoučkováKristýna Součková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 08.6 | ||||
8 | Jana ŠmídováJana Šmídová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 08.7 | 2.50 | |||
8 | Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 08.7 | 2.50 | |||
8 | Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová | 05 | TJ Jilemnice | 1 | 08.7 | 2.50 | |||
8 | Lucie MatyášováLucie Matyášová | 05 | SK Dobruška z.s. | 4 | 08.7 | 2.50 | |||
12 | Eliška VáclavkováEliška Václavková | 05 | SK Dobruška z.s. | 5 | 08.8 | ||||
12 | Elena SoučkováElena Součková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 08.8 | ||||
14 | Nikola HejzlarováNikola Hejzlarová | 06 | SK Plhov - Náchod, z.s. | 2 | 08.9 | ||||
14 | Adéla ČernovskáAdéla Černovská | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 08.9 | ||||
14 | Adéla RutrlováAdéla Rutrlová | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 3 | 08.9 | ||||
17 | Barbora FléglováBarbora Fléglová | 05 | TJ Dvůr Králové n/L. | 3 | 09.0 | ||||
17 | Lucie RychterováLucie Rychterová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 09.0 | ||||
17 | Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová | 05 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 6 | 09.0 | ||||
17 | Ema ThieleEma Thiele | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 09.0 | ||||
17 | Adéla VokáčováAdéla Vokáčová | 05 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 2 | 09.0 | ||||
17 | Vendula ExnarováVendula Exnarová | 06 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 5 | 09.0 | ||||
17 | Kamila BudínováKamila Budínová | 05 | TJ Jilemnice | 2 | 09.0 | ||||
24 | Klára HančováKlára Hančová | 05 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 5 | 09.1 | ||||
24 | Barbora HudouskováBarbora Hudousková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 09.1 | ||||
26 | Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 09.2 | ||||
26 | Adéla PittnerováAdéla Pittnerová | 06 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 1 | 09.2 | ||||
26 | Kristýna NikolovaKristýna Nikolova | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A | 4 | 09.2 | ||||
29 | Nikola UherkováNikola Uherková | 05 | TJ Dvůr Králové n/L. | 3 | 09.3 | ||||
29 | Jana SoučkováJana Součková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 09.3 | ||||
29 | Michaela FettersováMichaela Fettersová | 05 | SK Plhov - Náchod, z.s. | 4 | 09.3 | ||||
29 | Sabina HálováSabina Hálová | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 1 | 09.3 | ||||
33 | Ema JonákováEma Jonáková | 06 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 6 | 09.4 | ||||
33 | Adriana CermanováAdriana Cermanová | 06 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 2 | 09.4 | ||||
35 | Nelly NovotnáNelly Novotná | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 09.5 | ||||
35 | Anna SchönigerováAnna Schönigerová | 06 | TJ Sokol Jaroměř | 6 | 09.5 | ||||
35 | Angelika HaukováAngelika Hauková | 07 | TJ Jilemnice | 5 | 09.5 | ||||
35 | Anna PickováAnna Picková | 06 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 09.5 | ||||
39 | Nela HillermannováNela Hillermannová | 06 | TJ Dvůr Králové n/L. | 1 | 09.6 | ||||
39 | Adéla TylšováAdéla Tylšová | 05 | SK Plhov - Náchod, z.s. | 3 | 09.6 | ||||
39 | Klára PatschováKlára Patschová | 06 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A | 3 | 09.6 | ||||
42 | Viktorie FejováViktorie Fejová | 06 | SK Dobruška z.s. | 4 | 09.8 | ||||
42 | Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 09.8 | ||||
42 | Zuzana MeisnerováZuzana Meisnerová | 05 | SK Plhov - Náchod, z.s. | 5 | 09.8 | ||||
45 | Petra NěmcováPetra Němcová | 06 | SK Plhov - Náchod, z.s. | 2 | 09.9 | ||||
46 | Dagmar MaláDagmar Malá | 05 | SK Plhov - Náchod, z.s. | 4 | 10.1 | ||||
46 | Josefína ŠturmováJosefína Šturmová | 07 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 5 | 10.1 | ||||
48 | Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová | 05 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 6 | 10.3 | ||||
48 | Tereza TomáškováTereza Tomášková | 06 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 4 | 10.3 | ||||
Vanessa ŠormováVanessa Šormová | 06 | SK Dobruška z.s. | 1 | DNS | |||||
Karolína ImlaufováKarolína Imlaufová | 06 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 5 | DNS | |||||
Viktorie LuňákováViktorie Luňáková | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | DNS |