výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KPD ml. žactva

Jaroměř (16. 9. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 07.6 11.00
2 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 08.1 8.00
3 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 6 08.2 6.50
4 Jakub HarveyJakub Harvey 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2 08.2 6.50
5 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 08.6 2.50
6 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 08.8 0.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 3 08.4 4.50
2 Martin PeteraMartin Petera 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.6 2.50
3 Tomáš PašekTomáš Pašek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.8 0.50
4 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 09.0
5 Adam KloutvorAdam Kloutvor 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.2
6 Alex MachaňAlex Machaň 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.2
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MatějůFilip Matějů 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.4
2 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 09.4
3 Jakub RepaskýJakub Repaský 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.5
4 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.8
MS David NývltDavid Nývlt 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 08.9
Dominik ŠrytrDominik Šrytr 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.0 9.00
2 Dominik ZaoralDominik Zaoral 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 09.4
3 Imrich DioszegiImrich Dioszegi 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.5
4 František MedlíkFrantišek Medlík 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 09.7
5 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 10.4
6 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.9
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 08.4 4.50
2 Matěj HájekMatěj Hájek 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.9
3 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.2
4 Michal MatoulekMichal Matoulek 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.4
5 Martin RážMartin Ráž 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 11.6
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠrejberMichal Šrejber 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 07.6 11.00
2 Dominik NovákDominik Novák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.0 9.00
3 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 08.1 8.00
4 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 6 08.2 6.50
4 Jakub HarveyJakub Harvey 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2 08.2 6.50
6 Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 3 08.4 4.50
6 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 08.4 4.50
8 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 1 08.6 2.50
8 Martin PeteraMartin Petera 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.6 2.50
10 Martin SvobodaMartin Svoboda 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 08.8 0.50
10 Tomáš PašekTomáš Pašek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.8 0.50
12 David NývltDavid Nývlt 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 08.9
12 Matěj HájekMatěj Hájek 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.9
14 Jiří ToucJiří Touc 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 09.0
15 Adam KloutvorAdam Kloutvor 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.2
15 Alex MachaňAlex Machaň 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.2
15 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.2
18 Filip MatějůFilip Matějů 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.4
18 Matouš KřivánekMatouš Křivánek 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 09.4
18 Dominik ZaoralDominik Zaoral 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 09.4
18 Michal MatoulekMichal Matoulek 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 09.4
22 Jakub RepaskýJakub Repaský 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 09.5
22 Imrich DioszegiImrich Dioszegi 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.5
24 František MedlíkFrantišek Medlík 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 09.7
25 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.8
26 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 10.4
27 Jiří ArnoštJiří Arnošt 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 10.9
28 Martin RážMartin Ráž 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 11.6
Dominik ŠrytrDominik Šrytr 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 08.4 11.00
2 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 08.5 8.50
3 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.6 7.00
4 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 08.6 5.50
5 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.7 2.50
6 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 08.7 2.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 08.5 8.50
2 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 4 08.6 5.50
3 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 08.7 2.50
4 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 09.0
5 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.0
6 Klára HančováKlára Hančová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 09.1
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 08.7 2.50
2 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 08.8
3 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 09.0
4 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.1
5 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.2
Vanessa ŠormováVanessa Šormová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola HejzlarováNikola Hejzlarová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2 08.9
2 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.0
3 Nikola UherkováNikola Uherková 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 09.3
4 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.5
Karolína ImlaufováKarolína Imlaufová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 DNS
Viktorie LuňákováViktorie Luňáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 09.2
2 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.3
3 Michaela FettersováMichaela Fettersová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 4 09.3
4 Anna SchönigerováAnna Schönigerová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.5
5 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 09.5
MS Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.6
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elena SoučkováElena Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.8
2 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2 09.0
3 Kristýna NikolovaKristýna Nikolova 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 4 09.2
4 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 09.6
5 Adéla TylšováAdéla Tylšová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 3 09.6
MS Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.5
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.8
2 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 09.8
3 Zuzana MeisnerováZuzana Meisnerová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 5 09.8
4 Petra NěmcováPetra Němcová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2 09.9
5 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 10.3
MS Sabina HálováSabina Hálová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.3
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 08.9
2 Vendula ExnarováVendula Exnarová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 09.0
3 Ema JonákováEma Jonáková 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 09.4
4 Adriana CermanováAdriana Cermanová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2 09.4
5 Klára PatschováKlára Patschová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 3 09.6
6 Dagmar MaláDagmar Malá 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 4 10.1
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 08.9
2 Kamila BudínováKamila Budínová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.0
3 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 10.1
4 Tereza TomáškováTereza Tomášková 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 10.3
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 08.4 11.00
2 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 08.5 8.50
2 Adéla ŠírováAdéla Šírová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 08.5 8.50
4 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.6 7.00
4 Karolína ŠtverákováKarolína Štveráková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 08.6 5.50
4 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 4 08.6 5.50
4 Kristýna SoučkováKristýna Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.6
8 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.7 2.50
8 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 08.7 2.50
8 Sára Zdeňka KunertováSára Zdeňka Kunertová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 08.7 2.50
8 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 08.7 2.50
12 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 08.8
12 Elena SoučkováElena Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.8
14 Nikola HejzlarováNikola Hejzlarová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2 08.9
14 Adéla ČernovskáAdéla Černovská 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 08.9
14 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 08.9
17 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 09.0
17 Lucie RychterováLucie Rychterová 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 09.0
17 Magdaléna VondroušováMagdaléna Vondroušová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 09.0
17 Ema ThieleEma Thiele 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.0
17 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2 09.0
17 Vendula ExnarováVendula Exnarová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 09.0
17 Kamila BudínováKamila Budínová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 09.0
24 Klára HančováKlára Hančová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 09.1
24 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.1
26 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 09.2
26 Adéla PittnerováAdéla Pittnerová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 09.2
26 Kristýna NikolovaKristýna Nikolova 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 4 09.2
29 Nikola UherkováNikola Uherková 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 09.3
29 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.3
29 Michaela FettersováMichaela Fettersová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 4 09.3
29 Sabina HálováSabina Hálová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 09.3
33 Ema JonákováEma Jonáková 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 09.4
33 Adriana CermanováAdriana Cermanová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2 09.4
35 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.5
35 Anna SchönigerováAnna Schönigerová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 09.5
35 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 09.5
35 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 09.5
39 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 09.6
39 Adéla TylšováAdéla Tylšová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 3 09.6
39 Klára PatschováKlára Patschová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. ATJ Lokomotiva Trutnov, z.s. A 3 09.6
42 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 09.8
42 Linda KudrnáčováLinda Kudrnáčová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 09.8
42 Zuzana MeisnerováZuzana Meisnerová 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 5 09.8
45 Petra NěmcováPetra Němcová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2 09.9
46 Dagmar MaláDagmar Malá 05 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 4 10.1
46 Josefína ŠturmováJosefína Šturmová 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 10.1
48 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 10.3
48 Tereza TomáškováTereza Tomášková 06 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 10.3
Vanessa ŠormováVanessa Šormová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 DNS
Karolína ImlaufováKarolína Imlaufová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 DNS
Viktorie LuňákováViktorie Luňáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 DNS