výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velká cena města Chebu

Cheb (4. 9. 2018)

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 4.9.2018 - 19:40) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Brendon RodneyBrendon Rodney 92 CANCAN 5 15.73
2 Kim CollinsKim Collins 76 SKNSKN 6 16.43
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.63
4 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 17.09
5 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 17.49
6 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 17.62
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 4.9.2018 - 19:40) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 17.22
2 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 17.39
3 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 17.53
4 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 18.11
5 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 18.17
Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 DNS
Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Brendon RodneyBrendon Rodney 92 CANCAN 5 15.73
2 Kim CollinsKim Collins 76 SKNSKN 6 16.43
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.63
4 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 17.09
5 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 17.22
6 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 17.39
7 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 17.49
8 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 17.53
9 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 17.62
10 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 8 18.11
11 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 18.17
Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 7 DNS
Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 DNS

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 4.9.2018 - 19:55) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 18.30
2 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 18.69
3 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 18.86
4 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 19.42
5 8 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 19.49
6 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 19.98
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 4.9.2018 - 19:55) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 19.40
2 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 19.41
3 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 19.94
4 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 20.94
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 18.30
2 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 18.69
3 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 18.86
4 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 19.40
5 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 19.41
6 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 19.42
7 8 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 19.49
8 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 19.94
9 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 19.98
10 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 20.94