Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Týnišťské memoriály a veřejné závody

Týniště nad Orlicí (12. 8. 2018)
skok vysoký - Muži (neděle, 12.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David HolýDavid Holý 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1.95
2 Filip MoravecFilip Moravec 00 SK Týniště nad Orlicí, z. s.SK Týniště nad Orlicí, z. s. 1.90
3 Václav ČervinkaVáclav Červinka 94 SK Týniště nad Orlicí, z. s.SK Týniště nad Orlicí, z. s. 1.75
skok o tyči - Muži (neděle, 12.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4.75
2 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4.00
3 Václav ČervinkaVáclav Červinka 94 SK Týniště nad Orlicí, z. s.SK Týniště nad Orlicí, z. s. 3.80
skok o tyči - Ženy (neděle, 12.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
2 Veronika ChyškováVeronika Chyšková 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2.50
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.00
skok daleký - Muži (neděle, 12.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 David HolýDavid Holý 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6.80
2 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6.37
3 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5.96
skok daleký - Ženy (neděle, 12.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta BednářováAneta Bednářová 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4.65
2 Kateřina KrombholzováKateřina Krombholzová 07 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4.05
vrh koulí 5kg - Dorostenci (neděle, 12.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin DroščákMartin Droščák 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 12.47
vrh koulí 7,26kg - Muži (neděle, 12.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jakub VoplakalJakub Voplakal 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 15.13
2 Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar 82 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.83
3 Antonín HübnerAntonín Hübner 73 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13.65
hod oštěpem 500g - Žákyně (neděle, 12.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Rozálie HorskáRozálie Horská 06 SK DobruškaSK Dobruška 23.65
hod oštěpem 600g - Žáci (neděle, 12.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radim JanůRadim Janů 03 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 39.31
hod oštěpem 600g - Ženy (neděle, 12.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Petra AndrejskováPetra Andrejsková 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.56
hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 12.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský 96 SK Týniště nad Orlicí, z. s.SK Týniště nad Orlicí, z. s. 40.32
2 Radek MajeraRadek Majera 72 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 36.20