výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletická středa

Stará Boleslav (22. 8. 2018)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 22.8.2018 - 16:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4 2Spartak Praha 4 2 2 07.25
2 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4 2Spartak Praha 4 2 4 07.39
3 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 07.54
4 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 07.58
5 Jakub OndřejJakub Ondřej 89 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 07.76
6 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 07.89
7 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 07.98
8 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 08.09
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 22.8.2018 - 16:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SeberaMichal Sebera 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 07.55
2 Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.01
3 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.30
4 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.38
5 Jan SzabóJan Szabó 73 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.49
6 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.96
Viktor KrásaViktor Krása 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 22.8.2018 - 16:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 07.23
2 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 07.31
3 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 07.44
4 Jan HavelJan Havel 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.65
5 Josef KarásekJosef Karásek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 07.93
6 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.87
František KorbelFrantišek Korbel 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 07.23
2 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4 2Spartak Praha 4 2 2 07.25
3 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 07.31
4 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4 2Spartak Praha 4 2 4 07.39
5 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 07.44
6 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 07.54
7 Michal SeberaMichal Sebera 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 07.55
8 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 07.58
9 Jan HavelJan Havel 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 07.65
10 Jakub OndřejJakub Ondřej 89 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 07.76
11 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 07.89
12 Josef KarásekJosef Karásek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 07.93
13 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 07.98
14 Michael ŠteflMichael Štefl 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.01
15 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 08.09
16 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.30
17 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.38
18 Jan SzabóJan Szabó 73 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.49
19 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 08.87
20 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.96
Viktor KrásaViktor Krása 12 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 DNS
František KorbelFrantišek Korbel 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DNS

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 22.8.2018 - 17:05) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.71
2 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.25
3 Viktorie ŠimonováViktorie Šimonová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 1 09.32
4 Nikola SkálováNikola Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 7 09.33
5 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.37
6 Elen PelikánováElen Pelikánová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.53
7 Eliška JelínkováEliška Jelínková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.99
Karolína KráskováKarolína Krásková 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 22.8.2018 - 17:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.81
2 Emma JežkováEmma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.87
3 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.09
4 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.16
5 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 8 09.36
6 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.75
7 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.76
8 Petra MikováPetra Miková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 10.28
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 22.8.2018 - 17:05) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.16
2 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.24
3 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.40
4 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.41
5 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.58
6 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.65
7 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.74
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.16
2 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.24
3 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.40
4 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.41
5 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.58
6 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 08.65
7 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.71
8 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 08.74
9 Monika FlorováMonika Florová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 08.81
10 Emma JežkováEmma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 08.87
11 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.09
12 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 09.16
13 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.25
14 Viktorie ŠimonováViktorie Šimonová 04 ASK LovosiceASK Lovosice 1 09.32
15 Nikola SkálováNikola Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 7 09.33
16 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 8 09.36
17 Eliška TvrdáEliška Tvrdá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.37
18 Elen PelikánováElen Pelikánová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.53
19 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.75
20 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.76
21 Eliška JelínkováEliška Jelínková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.99
22 Petra MikováPetra Miková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 10.28
Karolína KráskováKarolína Krásková 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 DNS