Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek

České Budějovice - Čtyři Dvory (2. 9. 2018)
skok vysoký - Žáci (neděle, 2.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský 040621 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1.68 11.00
2 Stanislav SuchýStanislav Suchý 030923 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1.65 9.00
3 14 Tomáš JelínekTomáš Jelínek 040606 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1.59 8.00
skok vysoký - Žákyně (neděle, 2.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 060307 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1.42 11.00
2 Iveta KouřimováIveta Kouřimová 040530 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1.37 9.00
3 Laura ČutkováLaura Čutková 040116 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1.37 8.00
skok vysoký - Atletická přípravka-hoši (neděle, 2.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 070428 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1.26 11.00
2 Matěj NovotnýMatěj Novotný 070115 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1.26 9.00
3 René SteinkeRené Steinke 070320 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 1.20 8.00
skok vysoký - Atletická přípravka-dívky (neděle, 2.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza ČápováTereza Čápová 070826 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 1.27 11.00
2 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 080225 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1.24 9.00
3 Anna Marie ŠiškováAnna Marie Šišková 070724 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 1.21 8.00
skok o tyči - Žáci (neděle, 2.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 040221 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2.72 11.00
2 33 David LangmullerDavid Langmuller 040111 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2.22 9.00
3 76 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 050720 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1.92 8.00
skok o tyči - Žákyně (neděle, 2.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 050224 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2.17 11.00
2 Lucie HorejšováLucie Horejšová 030522 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2.02 9.00
3 Simona VoráčkováSimona Voráčková 040320 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1.92 8.00
skok daleký - Žáci (neděle, 2.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 030319 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5.83 11.00
2 Jakub PechaJakub Pecha 030403 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5.57 9.00
3 David CzepiecDavid Czepiec 030627 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5.41 8.00
skok daleký - Žákyně (neděle, 2.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 030628 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5.11 11.00
2 2 Renata TurkováRenata Turková 040110 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4.66 9.00
3 40 Barbora HesováBarbora Hesová 030811 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4.64 8.00
skok daleký - Atletická přípravka-hoši (neděle, 2.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 91 Michal RadaMichal Rada 070525 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4.50 11.00
2 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 071010 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4.28 9.00
3 Tobias DvořákTobias Dvořák 080718 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4.00 8.00
skok daleký - Atletická přípravka-dívky (neděle, 2.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nina RadováNina Radová 070525 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4.21 11.00
2 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 070208 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4.17 9.00
3 40 Nina TouškováNina Toušková 070819 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4.02 8.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (neděle, 2.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Ema SvědíkováEma Svědíková 030410 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 09.91 11.00
2 Simona KršíkováSimona Kršíková 041022 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.93 9.00
3 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 050718 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.84 8.00
vrh koulí 4kg - Žáci (neděle, 2.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 030319 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 12.10 11.00
2 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 11.34 9.00
3 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 050103 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 11.14 8.00
hod diskem 0,75kg - Žákyně (neděle, 2.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Simona KršíkováSimona Kršíková 041022 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.16 11.00
2 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 040413 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 23.82 9.00
3 2 Barbora PříhodováBarbora Příhodová 040822 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 22.27 8.00
hod diskem 1kg - Žáci (neděle, 2.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek KrňanskýMarek Krňanský 031220 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 29.20 11.00
2 Pavel TomášekPavel Tomášek 040301 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.21 9.00
3 Martin ŠustrMartin Šustr 030101 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.61 8.00
hod kladivem 3kg - Žákyně (neděle, 2.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Simona KršíkováSimona Kršíková 041022 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.38 11.00
2 Tereza ŠestákováTereza Šestáková 050826 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.87 9.00
3 2 Barbora PříhodováBarbora Příhodová 040822 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 21.11 8.00
hod kladivem 4kg - Žáci (neděle, 2.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 050103 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 22.91 11.00
2 33 David LangmullerDavid Langmuller 040111 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 22.86 9.00
3 Pavel TomášekPavel Tomášek 040301 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.04 8.00
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (neděle, 2.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 91 Michal RadaMichal Rada 070525 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 44.14 11.00
2 Ondřej PleskačOndřej Pleskač 070828 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 40.59 9.00
3 Matěj NovotnýMatěj Novotný 070115 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 37.36 8.00
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (neděle, 2.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová 070821 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 39.82 11.00
2 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková 070620 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 39.36 9.00
3 Lucie MarešováLucie Marešová 080530 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 29.52 8.00
hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (neděle, 2.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub KorešJakub Koreš 070405 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 09.90 11.00
2 Ondřej PleskačOndřej Pleskač 070828 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.75 9.00
3 Jiří ŠestákJiří Šesták 071212 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.09 8.00
hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (neděle, 2.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová 070821 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.56 11.00
2 Marika KouřimováMarika Kouřimová 071128 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10.27 9.00
3 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková 070620 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 09.63 8.00