Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek

České Budějovice - Čtyři Dvory (2. 9. 2018)

600 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (ne, 2.9.2018 - 12:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 91 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 1:50.97 11.00
2 2 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 1:57.66 9.00
3 16 Matěj ŠímaMatěj Šíma 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 1:57.73 8.00
4 6 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 1:58.15 7.00
5 5 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 1:58.15 6.00
6 50 Jan LemberkaJan Lemberka 08 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 6 2:00.40 5.00
7 21 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 7 2:00.96 4.00
8 12 Radim ČančuraRadim Čančura 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 8 2:02.31 3.00
9 37 Filip KrejčíFilip Krejčí 08 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 9 2:04.42 2.00
10 100 Boris BrckoBoris Brcko 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 17 2:05.20 1.00
11 8 Tobiáš MandysTobiáš Mandys 08 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10 2:05.83
12 30 Matouš KubešMatouš Kubeš 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 12 2:11.83
13 43 Tomáš ZelingerTomáš Zelinger 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 13 2:13.80
14 15 Marek MíkaMarek Míka 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 18 2:14.00
15 52 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 14 2:15.40
16 Pavel SedlákPavel Sedlák 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2:18.91
17 24 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 15 2:22.45
18 75 Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 16 2:22.71
MS 25 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 10 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11 2:08.94
Celkem 19 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (ne, 2.9.2018 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 76 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 1:50.22 11.00
2 14 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 1:59.19 9.00
3 23 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 1:59.77 8.00
4 6 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 2 2:01.44 7.00
5 79 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 2:01.92 6.00
6 2 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 6 2:03.04 5.00
7 40 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 9 2:06.67 4.00
8 33 Barbora MatouškováBarbora Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10 2:11.31 3.00
9 54 Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 13 2:12.22 2.00
10 34 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 2:18.37 1.00
11 19 Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 12 2:20.81
12 29 Alice MikšátkováAlice Mikšátková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 15 2:21.81
13 31 Klára PlucarováKlára Plucarová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 16 2:38.27
14 95 Kateřina KosinkováKateřina Kosinková 08 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 14 2:42.23
9 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 11 DNS
10 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 8 DNF
Celkem 16 závodníků