výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek

České Budějovice - Čtyři Dvory (2. 9. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 2.9.2018 - 11:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PechaJakub Pecha 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 07.51 11.00
2 Tomáš MichalTomáš Michal 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.62 9.00
3 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 07.71 7.00
4 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 07.94 6.00
5 Stanislav SuchýStanislav Suchý 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 08.00 5.00
MS Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.23
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 2.9.2018 - 11:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.22 4.00
2 Martin BenešMartin Beneš 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 08.79 3.00
3 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 08.83 2.00
4 Jakub ŠimekJakub Šimek 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 08.88 1.00
5 Vít PfeiferVít Pfeifer 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.09
29 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 2.9.2018 - 11:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.66 8.00
2 2 Filip HulaFilip Hula 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.93
3 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 09.03
4 Petr MlejnekPetr Mlejnek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.26
5 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.74
54 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 2.9.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 DNS
31 Jiří BrunclíkJiří Brunclík 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 DNS
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PechaJakub Pecha 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 07.51 11.00
2 Tomáš MichalTomáš Michal 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.62 9.00
3 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.66 8.00
4 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 07.71 7.00
5 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 07.94 6.00
6 Stanislav SuchýStanislav Suchý 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 08.00 5.00
7 95 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.22 4.00
8 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.23
9 Martin BenešMartin Beneš 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 08.79 3.00
10 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 08.83 2.00
11 Jakub ŠimekJakub Šimek 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 08.88 1.00
12 2 Filip HulaFilip Hula 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.93
13 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 09.03
14 Vít PfeiferVít Pfeifer 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.09
15 Petr MlejnekPetr Mlejnek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.26
16 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.74
29 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 DNS
54 Matěj NejedlýMatěj Nejedlý 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 DNS
Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 DNS
31 Jiří BrunclíkJiří Brunclík 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 2.9.2018 - 11:25) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 07.88 11.00
2 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.24 8.00
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 08.28 6.00
4 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 08.37 5.00
5 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.38 4.00
6 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.52 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 2.9.2018 - 11:25) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 08.26 7.00
2 1 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.43 3.00
3 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 08.48 2.00
4 2 Renata TurkováRenata Turková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 08.69
5 Nikola KlimešováNikola Klimešová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.79
6 40 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 09.10
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 2.9.2018 - 11:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KlementováTereza Klementová 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 08.53
2 Laura ČutkováLaura Čutková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.66
3 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.68
4 4 Julie ŽáčkováJulie Žáčková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.70
5 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.94
Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 2.9.2018 - 11:25) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 08.64
2 Aneta StropnickáAneta Stropnická 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 08.73
3 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.73
4 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 08.80
5 Valentýna OmastováValentýna Omastová 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 08.94
6 Lucie HorejšováLucie Horejšová 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 09.04
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 2.9.2018 - 11:25) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka HuškováAnežka Hušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.83
2 3 Tereza FaktorováTereza Faktorová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.95
3 Adéla HárovníkováAdéla Hárovníková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.22
4 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.30
5 2 Klára ChmeňováKlára Chmeňová 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 09.32
6 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 09.42
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 2.9.2018 - 11:25) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HyánkováAnna Hyánková 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 09.00
2 Barbora KačerováBarbora Kačerová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.93
3 34 Kamila KlímováKamila Klímová 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 09.95
4 14 Rozvita JavorskáRozvita Javorská 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 10.27
5 Lenka ProkešováLenka Prokešová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 10.63
MS Veronika DivišováVeronika Divišová 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 09.82
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 2.9.2018 - 11:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.09 9.00
2 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 08.83
Zuzana NěmcováZuzana Němcová 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 07.88 11.00
2 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.09 9.00
3 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.24 8.00
4 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 08.26 7.00
5 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 08.28 6.00
6 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 08.37 5.00
7 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.38 4.00
8 1 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.43 3.00
9 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 08.48 2.00
10 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.52 1.00
11 Tereza KlementováTereza Klementová 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 08.53
12 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 08.64
13 Laura ČutkováLaura Čutková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.66
14 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.68
15 2 Renata TurkováRenata Turková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 08.69
16 4 Julie ŽáčkováJulie Žáčková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.70
17 Aneta StropnickáAneta Stropnická 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 08.73
17 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.73
19 Nikola KlimešováNikola Klimešová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.79
20 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 08.80
21 Anežka HuškováAnežka Hušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.83
21 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 08.83
23 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.94
23 Valentýna OmastováValentýna Omastová 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 08.94
25 3 Tereza FaktorováTereza Faktorová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.95
26 Anna HyánkováAnna Hyánková 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 09.00
27 Lucie HorejšováLucie Horejšová 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 09.04
28 40 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 09.10
29 Adéla HárovníkováAdéla Hárovníková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 09.22
30 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.30
31 2 Klára ChmeňováKlára Chmeňová 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 09.32
32 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 09.42
33 Veronika DivišováVeronika Divišová 06 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 09.82
34 Barbora KačerováBarbora Kačerová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.93
35 34 Kamila KlímováKamila Klímová 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 09.95
36 14 Rozvita JavorskáRozvita Javorská 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 10.27
37 Lenka ProkešováLenka Prokešová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 10.63
Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 DNS
Zuzana NěmcováZuzana Němcová 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 DNS

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 2.9.2018 - 12:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 08.85 11.00
2 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.00 9.00
3 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 1 09.04 8.00
4 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 09.12 7.00
5 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 09.63 2.00
6 Filip KupkaFilip Kupka 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 09.66 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 2.9.2018 - 12:20) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobias DvořákTobias Dvořák 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.45 6.00
2 Matěj DušákMatěj Dušák 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 4 09.52 4.00
3 16 Matěj ŠímaMatěj Šíma 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.62 3.00
4 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 09.69
5 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.85
6 Jiří ŠestákJiří Šesták 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 09.87
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 2.9.2018 - 12:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 09.70
2 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 09.83
3 David KalabDavid Kalab 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 1 09.90
4 37 Filip KrejčíFilip Krejčí 08 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 2 09.94
5 Filip VetyškaFilip Vetyška 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 10.20
6 Ondřej MaleninskýOndřej Maleninský 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 3 10.27
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 2.9.2018 - 12:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym KrešákJáchym Krešák 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 6 09.50 5.00
2 Artuš KrálArtuš Král 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 10.11
3 24 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 10.38
4 Vojtěch ŠpanvirtVojtěch Španvirt 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 10.85
5 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 10.88
6 Marek GušlbauerMarek Gušlbauer 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 11.42
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 2.9.2018 - 12:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BenešDavid Beneš 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 10.57
2 Vítek MalíkVítek Malík 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 10.60
3 Zdeněk MejdrechZdeněk Mejdrech 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 10.63
4 Michal ČápMichal Čáp 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 10.64
5 Václav ZemanVáclav Zeman 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 10.77
MS 25 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 10 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 10.71
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 2.9.2018 - 12:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 09.73
2 Michal PojerMichal Pojer 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 09.76
3 15 Marek MíkaMarek Míka 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 10.16
4 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 10.94
5 73 Jan HazukaJan Hazuka 10 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 1 10.95
6 Tomáš TurekTomáš Turek 10 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 5 12.02
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 2.9.2018 - 12:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PulkertJiří Pulkert 08 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 3 09.95
2 72 Matouš PlánekMatouš Plánek 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 10.63
3 Martin ŠímaMartin Šíma 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 11.13
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 08.85 11.00
2 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.00 9.00
3 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 1 09.04 8.00
4 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 09.12 7.00
5 Tobias DvořákTobias Dvořák 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.45 6.00
6 Jáchym KrešákJáchym Krešák 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 6 09.50 5.00
7 Matěj DušákMatěj Dušák 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 4 09.52 4.00
8 16 Matěj ŠímaMatěj Šíma 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 09.62 3.00
9 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 09.63 2.00
10 Filip KupkaFilip Kupka 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 09.66 1.00
11 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 09.69
12 Jan SujaJan Suja 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 09.70
13 21 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 09.73
14 Michal PojerMichal Pojer 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 09.76
15 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 09.83
16 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 09.85
17 Jiří ŠestákJiří Šesták 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 09.87
18 David KalabDavid Kalab 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 1 09.90
19 37 Filip KrejčíFilip Krejčí 08 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 2 09.94
20 Jiří PulkertJiří Pulkert 08 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 3 09.95
21 Artuš KrálArtuš Král 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 10.11
22 15 Marek MíkaMarek Míka 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 10.16
23 Filip VetyškaFilip Vetyška 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 10.20
24 Ondřej MaleninskýOndřej Maleninský 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 3 10.27
25 24 Vojtěch PetrVojtěch Petr 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 10.38
26 David BenešDavid Beneš 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 10.57
27 Vítek MalíkVítek Malík 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 10.60
28 Zdeněk MejdrechZdeněk Mejdrech 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 10.63
28 72 Matouš PlánekMatouš Plánek 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 10.63
30 Michal ČápMichal Čáp 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 10.64
31 25 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 10 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 10.71
32 Václav ZemanVáclav Zeman 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 10.77
33 Vojtěch ŠpanvirtVojtěch Španvirt 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 10.85
34 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 10.88
35 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 10.94
36 73 Jan HazukaJan Hazuka 10 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 1 10.95
37 Martin ŠímaMartin Šíma 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 11.13
38 Marek GušlbauerMarek Gušlbauer 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 11.42
39 Tomáš TurekTomáš Turek 10 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 5 12.02

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 2.9.2018 - 12:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.83 11.00
2 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.93 9.00
3 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 08.98 8.00
4 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 2 09.02 7.00
5 14 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 09.24 6.00
6 40 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 09.28 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 2.9.2018 - 12:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 1 09.27 5.00
2 61 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.30 3.00
3 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 6 09.51 2.00
4 34 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 09.72
5 Laura VoldřichováLaura Voldřichová 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.73
6 9 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 09.97
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 2.9.2018 - 12:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Barbora MatouškováBarbora Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 09.55
2 10 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 3 09.62
3 Dita ForstováDita Forstová 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 6 09.65
4 Natálie JandováNatálie Jandová 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 09.65
5 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 4 10.12
6 Eva SlavíkováEva Slavíková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 10.18
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 2.9.2018 - 12:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KoutníkováEliška Koutníková 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 09.73
2 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.87
3 19 Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 1 09.91
4 Eliška KubincováEliška Kubincová 08 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 4 09.92
5 Denisa KupkováDenisa Kupková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 09.99
6 Barbora KubováBarbora Kubová 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 6 10.18
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 2.9.2018 - 12:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ČížkováAdéla Čížková 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 10.38
2 Klára JarešováKlára Jarešová 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 10.46
3 Amálie ZelenkováAmálie Zelenková 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 1 10.48
4 Michaela ZáhorováMichaela Záhorová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 10.92
5 Ester TurkováEster Turková 08 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 5 11.26
6 Viktorie BoháčováViktorie Boháčová 08 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 6 11.55
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 2.9.2018 - 12:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína StrakováKarolína Straková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 10.20
2 Lucie VackováLucie Vacková 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 10.87
3 Sofie ViktorováSofie Viktorová 09 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 6 10.92
4 Michela GregorováMichela Gregorová 07 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 11.45
5 95 Kateřina KosinkováKateřina Kosinková 08 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 11.55
6 Magdalén TurkováMagdalén Turková 09 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 11.62
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 2.9.2018 - 12:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 1 09.52 1.00
2 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 09.74
3 Markéta PártlováMarkéta Pártlová 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 11.08
Andrea OutláAndrea Outlá 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 2.9.2018 - 12:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka FučíkováAnežka Fučíková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 10.36
2 Anežka SedláčkováAnežka Sedláčková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 11.00
3 Tereza VozábalováTereza Vozábalová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 12.82
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.83 11.00
2 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.93 9.00
3 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 08.98 8.00
4 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 2 09.02 7.00
5 14 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 09.24 6.00
6 2 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 1 09.27 5.00
7 40 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 09.28 4.00
8 61 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 09.30 3.00
9 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 6 09.51 2.00
10 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 1 09.52 1.00
11 33 Barbora MatouškováBarbora Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 09.55
12 10 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 3 09.62
13 Dita ForstováDita Forstová 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 6 09.65
13 Natálie JandováNatálie Jandová 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 09.65
15 34 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 09.72
16 Laura VoldřichováLaura Voldřichová 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.73
16 Eliška KoutníkováEliška Koutníková 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 09.73
18 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 09.74
19 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 09.87
20 19 Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 1 09.91
21 Eliška KubincováEliška Kubincová 08 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 4 09.92
22 9 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 09.97
23 Denisa KupkováDenisa Kupková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 09.99
24 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 4 10.12
25 Eva SlavíkováEva Slavíková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 10.18
25 Barbora KubováBarbora Kubová 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 6 10.18
27 Karolína StrakováKarolína Straková 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 10.20
28 Anežka FučíkováAnežka Fučíková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 10.36
29 Adéla ČížkováAdéla Čížková 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 10.38
30 Klára JarešováKlára Jarešová 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 10.46
31 Amálie ZelenkováAmálie Zelenková 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 1 10.48
32 Lucie VackováLucie Vacková 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 10.87
33 Michaela ZáhorováMichaela Záhorová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 10.92
33 Sofie ViktorováSofie Viktorová 09 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 6 10.92
35 Anežka SedláčkováAnežka Sedláčková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 11.00
36 Markéta PártlováMarkéta Pártlová 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 11.08
37 Ester TurkováEster Turková 08 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 5 11.26
38 Michela GregorováMichela Gregorová 07 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 11.45
39 Viktorie BoháčováViktorie Boháčová 08 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 6 11.55
39 95 Kateřina KosinkováKateřina Kosinková 08 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 11.55
41 Magdalén TurkováMagdalén Turková 09 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 11.62
42 Tereza VozábalováTereza Vozábalová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 12.82
Andrea OutláAndrea Outlá 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 DNS