výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek

České Budějovice - Čtyři Dvory (2. 9. 2018)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 2.9.2018 - 13:25) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MichalTomáš Michal 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 18.89 11.00
2 Jakub PechaJakub Pecha 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 18.99 9.00
3 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 19.23 7.00
MS Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 20.16
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 2.9.2018 - 13:25) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav MalíkVáclav Malík 03 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 19.58 5.00
2 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 20.15 2.00
3 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 20.36 1.00
4 5 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 20.62
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 2.9.2018 - 13:25) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠimekJakub Šimek 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 21.36
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 21.48
3 Vít PfeiferVít Pfeifer 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 22.50
4 76 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 23.49
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 2.9.2018 - 13:25) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav SuchýStanislav Suchý 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 19.05 8.00
2 91 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 19.80 4.00
3 95 David JoštDavid Jošt 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 19.99 3.00
4 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 23.51
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 2.9.2018 - 13:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš PlouharMatyáš Plouhar 03 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 19.45 6.00
2 Martin BenešMartin Beneš 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 21.95
31 Jiří BrunclíkJiří Brunclík 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MichalTomáš Michal 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 18.89 11.00
2 Jakub PechaJakub Pecha 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 18.99 9.00
3 Stanislav SuchýStanislav Suchý 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 19.05 8.00
4 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 19.23 7.00
5 Matyáš PlouharMatyáš Plouhar 03 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 19.45 6.00
6 Václav MalíkVáclav Malík 03 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 19.58 5.00
7 91 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 19.80 4.00
8 95 David JoštDavid Jošt 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 19.99 3.00
9 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 20.15 2.00
10 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 20.16
11 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 20.36 1.00
12 5 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 20.62
13 Jakub ŠimekJakub Šimek 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 21.36
14 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 21.48
15 Martin BenešMartin Beneš 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 21.95
16 Vít PfeiferVít Pfeifer 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 22.50
17 76 František NovotnýFrantišek Novotný 06 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 23.49
18 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 23.51
31 Jiří BrunclíkJiří Brunclík 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 2.9.2018 - 13:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 20.89 5.00
2 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 21.75
3 12 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 21.94
Lucie ŠikováLucie Šiková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 2.9.2018 - 13:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 19.72 11.00
2 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 20.40 7.00
3 Tereza KlementováTereza Klementová 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 21.14 2.00
4 Adéla HárovníkováAdéla Hárovníková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 23.47
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 2.9.2018 - 13:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 19.90 9.00
2 33 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 20.50 6.00
3 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 20.90 4.00
4 3 Kateřina PokornáKateřina Pokorná 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 21.96
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 2.9.2018 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 20.09 8.00
2 Aneta StropnickáAneta Stropnická 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 20.94 3.00
3 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 21.87
Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 2.9.2018 - 13:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 21.57 1.00
2 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 21.97
3 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 22.08
40 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 2.9.2018 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka HuškováAnežka Hušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.66
2 Lucie MikešováLucie Mikešová 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 21.91
3 6 Alice KovářováAlice Kovářová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 22.29
4 Valentýna OmastováValentýna Omastová 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 22.44
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 2.9.2018 - 13:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 21.96
2 54 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 22.27
3 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 22.38
4 Anna HyánkováAnna Hyánková 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 22.93
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 2.9.2018 - 13:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára HauserováSára Hauserová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.15
2 10 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 23.13
3 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 23.82
23 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (ne, 2.9.2018 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 21.65
2 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 23.68
3 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 25.00
4 37 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 29.90
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 2.9.2018 - 13:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 22.98
2 Romana MikešováRomana Mikešová 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 25.28
Laura ČutkováLaura Čutková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 19.72 11.00
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 19.90 9.00
3 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 20.09 8.00
4 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 20.40 7.00
5 33 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 20.50 6.00
6 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 20.89 5.00
7 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 20.90 4.00
8 Aneta StropnickáAneta Stropnická 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 20.94 3.00
9 Tereza KlementováTereza Klementová 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 21.14 2.00
10 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 21.57 1.00
11 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 21.65
12 Anežka HuškováAnežka Hušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 21.66
13 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 21.75
14 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 21.87
15 Lucie MikešováLucie Mikešová 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 21.91
16 12 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 21.94
17 3 Kateřina PokornáKateřina Pokorná 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 21.96
17 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 21.96
19 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 21.97
20 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 22.08
21 Sára HauserováSára Hauserová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.15
22 54 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 22.27
23 6 Alice KovářováAlice Kovářová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 22.29
24 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 22.38
25 Valentýna OmastováValentýna Omastová 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 22.44
26 Anna HyánkováAnna Hyánková 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 22.93
27 Petra NedvědováPetra Nedvědová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 22.98
28 10 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 23.13
29 Adéla HárovníkováAdéla Hárovníková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 23.47
30 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 23.68
31 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 23.82
32 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 25.00
33 Romana MikešováRomana Mikešová 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 25.28
34 37 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 29.90
Lucie ŠikováLucie Šiková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 DNS
Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 DNS
40 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 DNS
23 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 DNS
Laura ČutkováLaura Čutková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DNS

150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (ne, 2.9.2018 - 14:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 21.94 11.00
2 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.33 9.00
3 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 4 23.30 8.00
4 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 23.75 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 2.9.2018 - 14:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 23.36 7.00
2 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 24.20 5.00
3= 5 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 24.45 3.50
3= Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 24.45 3.50
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 2.9.2018 - 14:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Matouš KubešMatouš Kubeš 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 24.54 2.00
2 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 24.95
3 Filip VetyškaFilip Vetyška 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 25.03
4 Matěj KurzMatěj Kurz 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 25.22
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 2.9.2018 - 14:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KomárekFilip Komárek 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.57 1.00
2 Matyáš HavelMatyáš Havel 08 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 25.29
3 52 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 1 26.84
4 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 29.23
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 2.9.2018 - 14:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠpanvirtVojtěch Španvirt 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 27.24
2 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 28.17
3 75 Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 28.67
4 Marek GušlbauerMarek Gušlbauer 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 30.02
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 2.9.2018 - 14:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk MejdrechZdeněk Mejdrech 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 26.94
2 Petr MikešPetr Mikeš 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 27.09
3 Michal ČápMichal Čáp 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 27.50
Jiří MlsJiří Mls 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 21.94 11.00
2 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 22.33 9.00
3 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 4 23.30 8.00
4 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 23.36 7.00
5 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 23.75 6.00
6 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 24.20 5.00
7 5 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 24.45 3.50
7 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 24.45 3.50
9 30 Matouš KubešMatouš Kubeš 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 24.54 2.00
10 Filip KomárekFilip Komárek 08 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 24.57 1.00
11 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 24.95
12 Filip VetyškaFilip Vetyška 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 25.03
13 Matěj KurzMatěj Kurz 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 25.22
14 Matyáš HavelMatyáš Havel 08 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 25.29
15 52 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 1 26.84
16 Zdeněk MejdrechZdeněk Mejdrech 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 26.94
17 Petr MikešPetr Mikeš 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 27.09
18 Vojtěch ŠpanvirtVojtěch Španvirt 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 27.24
19 Michal ČápMichal Čáp 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 27.50
20 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 28.17
21 75 Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 28.67
22 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 29.23
23 Marek GušlbauerMarek Gušlbauer 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 30.02
Jiří MlsJiří Mls 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 DNS

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (ne, 2.9.2018 - 13:40) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.20 11.00
2 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 22.63 9.00
3 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 1 22.80 8.00
4 76 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 23.18 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 2.9.2018 - 13:40) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 61 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 23.36 6.00
2 Laura VoldřichováLaura Voldřichová 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 23.43 5.00
3 79 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 23.66 4.00
6 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 2.9.2018 - 13:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 10 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 2 24.48
2 Natálie JandováNatálie Jandová 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 24.79
3 Eliška KoutníkováEliška Koutníková 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 25.38
4 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 26.26
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 2.9.2018 - 13:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela TůmováNela Tůmová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 23.76 2.00
2 Kristýna MikšovskáKristýna Mikšovská 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 24.30 1.00
3 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 25.13
4 Barbora KubováBarbora Kubová 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 25.70
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 2.9.2018 - 13:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 24.31
2 54 Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 2 25.82
3 Eva SlavíkováEva Slavíková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 25.96
4 Beáta MaleninskáBeáta Maleninská 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 4 27.02
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (ne, 2.9.2018 - 13:40) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřiška JílkováJindřiška Jílková 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 27.22
2 Magdaléna ŠimečkováMagdaléna Šimečková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 27.76
3 31 Klára PlucarováKlára Plucarová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 32.02
Klára JarešováKlára Jarešová 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (ne, 2.9.2018 - 13:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 1 23.71 3.00
2 Stela ChválováStela Chválová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 24.81
3 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 2 26.74
4 Amálie ZelenkováAmálie Zelenková 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 4 28.11
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 2.9.2018 - 13:40) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PártlováMarkéta Pártlová 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 28.91
2 Adéla GregorováAdéla Gregorová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 2 26.54
3 Anežka SedláčkováAnežka Sedláčková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 29.62
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (ne, 2.9.2018 - 13:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VozábalováTereza Vozábalová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 26.86
2 Anežka FučíkováAnežka Fučíková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 34.27
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 22.20 11.00
2 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 22.63 9.00
3 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 1 22.80 8.00
4 76 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 23.18 7.00
5 61 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 23.36 6.00
6 Laura VoldřichováLaura Voldřichová 09 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 23.43 5.00
7 79 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 23.66 4.00
8 2 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 1 23.71 3.00
9 Nela TůmováNela Tůmová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 23.76 2.00
10 Kristýna MikšovskáKristýna Mikšovská 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 24.30 1.00
11 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 24.31
12 10 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 2 24.48
13 Natálie JandováNatálie Jandová 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 24.79
14 Stela ChválováStela Chválová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 24.81
15 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 25.13
16 Eliška KoutníkováEliška Koutníková 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 25.38
17 Barbora KubováBarbora Kubová 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 25.70
18 54 Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 2 25.82
19 Eva SlavíkováEva Slavíková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 25.96
20 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 26.26
21 Adéla GregorováAdéla Gregorová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 2 26.54
22 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 2 26.74
23 Tereza VozábalováTereza Vozábalová 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 26.86
24 Beáta MaleninskáBeáta Maleninská 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 4 27.02
25 Jindřiška JílkováJindřiška Jílková 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 27.22
26 Magdaléna ŠimečkováMagdaléna Šimečková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 27.76
27 Amálie ZelenkováAmálie Zelenková 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 4 28.11
28 Markéta PártlováMarkéta Pártlová 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 28.91
29 Anežka SedláčkováAnežka Sedláčková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 29.62
30 31 Klára PlucarováKlára Plucarová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 32.02
31 Anežka FučíkováAnežka Fučíková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 34.27
6 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 2 DNS
Klára JarešováKlára Jarešová 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 DNS