výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3.kolo KMD starších žáků a starších žákyň

Plzeň (6. 9. 2018)

Skok daleký - Žáci

(čt, 6.9.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub PeterkaJakub Peterka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 9 5.94 5.94--5.945.79-- 11.00
2 Šimon LevýŠimon Levý
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 8 5.76 x5.76x5.763.98x5.48 9.00
3 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 7 5.57 5.44xx5.445.315.555.57 8.00
4 Kryštof NedělaKryštof Neděla
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 6 5.55 5.325.555.065.55--- 7.00
5 Martin VostatekMartin Vostatek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 3 5.17 5.175.05x5.17--- 6.00
6 Matouš PokornýMatouš Pokorný
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 2 4.66 4.634.454.564.634.414.66x 5.00
7 Josef VáchalJosef Váchal
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
03 4 4.57 4.254.414.574.574.49-- 4.00
8 Jan VýškaJan Výška
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1 4.33 4.18x4.204.204.324.33x 3.00
9 Jakub PetrášJakub Petráš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 5 3.98 3.98x3.533.980.00.00.0 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 6.9.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie SajtlováNatálie Sajtlová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
04 19 5.14 4.734.914.814.915.144.95x 11.00
2 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 17 4.98 4.984.774.884.98x4.59x 9.00
3 Daniela FürstováDaniela Fürstová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 16 4.77 4.30x4.774.77--- 8.00
4 Eva SuchánkováEva Suchánková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 15 4.69 4.204.684.504.684.504.694.67 7.00
5 Anna ŠobrováAnna Šobrová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 10 4.56 4.254.314.424.424.564.514.23 6.00
6 Veronika VeseláVeronika Veselá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 11 4.48 x4.48x4.48--- 5.00
7 Kateřina ČapskáKateřina Čapská
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 14 4.38 3.89x4.324.324.38-- 4.00
8 Zuzana LöblováZuzana Löblová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 12 4.27 4.173.934.274.27x4.184.25 3.00
9 Kristýna NovákováKristýna Nováková
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
04 13 4.23 4.154.104.234.230.00.00.0 2.00
10 Aneta ŠleisováAneta Šleisová
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 7 4.03 3.654.033.744.030.00.00.0 1.00
11 Klaudie MarxováKlaudie Marxová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 8 3.92 3.883.923.713.920.00.00.0
MS Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
03 1 5.17 4.935.175.145.170.00.00.0
MS Eliška EgerováEliška Egerová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
04 2 3.85 3.773.763.853.850.00.00.0
MS Nikola SedláčkováNikola Sedláčková
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
04 4 3.90 3.903.65x3.900.00.00.0
MS Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA Plzeň AAK ŠKODA Plzeň A
04 18 4.75 4.75x4.444.750.00.00.0
MS Andrea HubkováAndrea Hubková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 3 3.52 3.383.383.523.520.00.00.0
Emma TetzeliováEmma Tetzeliová
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
04 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Eliška VeseláEliška Veselá
AK ŠKODA Plzeň BAK ŠKODA Plzeň B
04 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Anna RaškováAnna Rašková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
04 9 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků