výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

IV. kolo pražského přeboru družstev mužů a žen

Praha - Podvinný mlýn (12. 9. 2018)

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KubátováAnna Kubátová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
95 19 11.66 0.0 11.00
2 Alice BoučkováAlice Boučková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 18 11.28 0.0 9.00
3 Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
01 16 09.80 0.0 8.00
4 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
90 17 09.64 0.0 7.00
5 Zuzana GabrielováZuzana Gabrielová
AC Praha 1890AC Praha 1890
74 3 09.26 0.0 6.00
6 Tereza JersákováTereza Jersáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
77 4 08.83 0.0 5.00
7 Sára VávrováSára Vávrová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
87 11 08.29 0.0 4.00
8 Martina AndrštováMartina Andrštová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
90 13 08.26 0.0 3.00
9 Sára Lea ExnerováSára Lea Exnerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
96 15 07.50 0.0 2.00
10 Evženie VotinskáEvženie Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
71 9 07.32 0.0 1.00
11 Dana DvořákováDana Dvořáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
71 10 06.88 0.0
12 Marcela ŠeblováMarcela Šeblová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 14 06.85 0.0
13 Milada RůžičkováMilada Růžičková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
68 7 06.36 0.0
14 Leona KubešováLeona Kubešová
TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s.
72 8 06.34 0.0
15 Květa KřížováKvěta Křížová
AC Praha 1890AC Praha 1890
01 5 05.78 0.0
16 Klára CeleckáKlára Celecká
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
02 2 05.60 0.0
17 Lenka HanušováLenka Hanušová
AC Praha 1890AC Praha 1890
02 6 05.49 0.0
MS Veronika BenkováVeronika Benková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 1 06.77 0.0
MS Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 12 09.40 0.0
Celkem 19 závodníků