Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

IV. kolo pražského přeboru družstev mužů a žen

Praha - Podvinný mlýn (12. 9. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 12.9.2018 - 18:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 11.36
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 11.60
3 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 11.82
4 Tomáš HažmukaTomáš Hažmuka 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 12.00
MS Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 11.43
Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (st, 12.9.2018 - 18:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 12.22
2 David ŘíhaDavid Říha 88 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 12.29
3 Stanislav SpitzerStanislav Spitzer 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 12.41
4 Petr SlunečkoPetr Slunečko 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 12.44
5 Filip GorskiFilip Gorski 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 12.48
MS Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.75
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (st, 12.9.2018 - 18:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 12.17
2 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 12.20
3 Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 12.29
4 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 12.36
5 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 12.47
6 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 12.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (st, 12.9.2018 - 18:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal VacekMichal Vacek 87 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 11.94
2 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 12.21
3 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 12.51
4 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 12.64
Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 DNS
Jan VošickýJan Vošický 93 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (st, 12.9.2018 - 18:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HunalJakub Hunal 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 12.32
2 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 12.37
3 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 12.43
4 František VeselýFrantišek Veselý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 12.50
5 Tomáš HávaTomáš Háva 94 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 12.52
6 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 12.55
Celkem 6 závodníků
Rozběh 06 (st, 12.9.2018 - 18:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán LebedaŠtěpán Lebeda 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 12.78
2 Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 12.89
3 Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 12.98
4 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 13.21
5 Tibor ChábTibor Cháb 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 13.63
6 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 14.07
Celkem 6 závodníků
Rozběh 07 (st, 12.9.2018 - 18:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠedivýJan Šedivý 00 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 13.26
2 Martin KorenčíkMartin Korenčík 84 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 4 13.94
3 Matouš BartákMatouš Barták 03 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 14.47
4 Vítězslav ŠimekVítězslav Šimek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 15.11
Celkem 4 závodníků
Rozběh 08 (st, 12.9.2018 - 18:00) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert ŠkoloudRobert Školoud 91 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 12.42
2 Filip OpltFilip Oplt 97 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 13.34
3 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 16.58
4 Pavel MáchaPavel Mácha 75 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 17.27
Celkem 4 závodníků
Rozběh 09 (st, 12.9.2018 - 18:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Martin FitanMartin Fitan 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 13.32
MS Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.90
MS Tomáš ŘehákTomáš Řehák 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.34
MS Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.86
MS Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 12.99
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 11.36
2 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 11.43
3 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 11.60
4 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.75
5 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 11.82
6 Damjan ToljDamjan Tolj 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.86
7 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 11.90
8 Michal VacekMichal Vacek 87 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 11.94
9 Tomáš HažmukaTomáš Hažmuka 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 12.00
10 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 12.17
11 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 12.20
12 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 12.21
13 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 12.22
14 David ŘíhaDavid Říha 88 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 12.29
14 Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 12.29
16 Jakub HunalJakub Hunal 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 12.32
17 Tomáš ŘehákTomáš Řehák 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 12.34
18 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 12.36
19 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 12.37
20 Stanislav SpitzerStanislav Spitzer 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 12.41
21 Robert ŠkoloudRobert Školoud 91 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 12.42
22 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 12.43
23 Petr SlunečkoPetr Slunečko 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 12.44
24 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 12.47
25 Filip GorskiFilip Gorski 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 12.48
26 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 12.50
26 František VeselýFrantišek Veselý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 12.50
28 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 12.51
29 Tomáš HávaTomáš Háva 94 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 12.52
30 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 12.55
31 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 12.64
32 Štěpán LebedaŠtěpán Lebeda 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 12.78
33 Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 12.89
34 Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 12.98
35 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 12.99
36 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 13.21
37 Jan ŠedivýJan Šedivý 00 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 13.26
38 Martin FitanMartin Fitan 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 13.32
39 Filip OpltFilip Oplt 97 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 13.34
40 Tibor ChábTibor Cháb 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 13.63
41 Martin KorenčíkMartin Korenčík 84 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 4 13.94
42 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 14.07
43 Matouš BartákMatouš Barták 03 AC Praha 1890AC Praha 1890 5 14.47
44 Vítězslav ŠimekVítězslav Šimek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 15.11
45 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 16.58
46 Pavel MáchaPavel Mácha 75 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4 17.27
Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 DNS
Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 DNS
Jan VošickýJan Vošický 93 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (st, 12.9.2018 - 18:05) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 11.32 11.00
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 11.38 9.00
3 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 11.97 8.00
4 Tomáš HažmukaTomáš Hažmuka 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 12.06 7.00
5 Michal VacekMichal Vacek 87 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 12.15 6.00
6 Ondřej BurešOndřej Bureš 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 12.26 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 12.9.2018 - 18:05) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 12.10 4.00
2 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 12.14 3.00
3 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 12.17 2.00
4 Jakub HunalJakub Hunal 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 12.21 1.00
5 Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 12.33
David ŘíhaDavid Říha 88 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 12.9.2018 - 17:20) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcela ŠeblováMarcela Šeblová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.54 11.00
2 Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 13.59 9.00
3 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 13.66 8.00
4 Denisa TáborskáDenisa Táborská 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 13.71 7.00
Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 12.9.2018 - 17:20) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 13.74 6.00
2 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 13.77 5.00
3 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.98 3.00
4 Pavlína MouchováPavlína Mouchová 96 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 14.41
5 Magdaléna MravčíkováMagdaléna Mravčíková 01 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 14.78
6 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 14.81
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 12.9.2018 - 17:20) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 14.29 1.00
2 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 14.38
3 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 14.39
4 Martina KroaMartina Kroa 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 14.99
5 Lenka NovákováLenka Nováková 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 14.99
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 12.9.2018 - 17:20) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KolářováJulie Kolářová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 14.34
2 Klára PallováKlára Pallová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 14.78
3 Pavla ZáluskáPavla Záluská 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 14.82
4 Magdaléna ŤupováMagdaléna Ťupová 01 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 14.84
5 Evženie VotinskáEvženie Votinská 71 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 15.07
6 Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 15.19
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 12.9.2018 - 17:20) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SchönpflugováEliška Schönpflugová 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 14.58
2 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 14.78
3 Sára VávrováSára Vávrová 87 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 14.78
4 Dana DvořákováDana Dvořáková 71 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 15.20
5 Klára ŽeleznáKlára Železná 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 15.28
6 Monika TicháčkováMonika Ticháčková 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 15.39
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (st, 12.9.2018 - 17:20) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára JiráskováKlára Jirásková 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 14.19 2.00
2 Eliška BokrováEliška Bokrová 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 15.26
3 Klára CeleckáKlára Celecká 02 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 15.66
4 Tereza StrakováTereza Straková 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 15.97
5 Valérie NovotnáValérie Novotná 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 16.99
MS Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 13.72
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (st, 12.9.2018 - 17:20) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milada ReichelováMilada Reichelová 03 TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s. 6 13.88 4.00
MS Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 13.46
MS Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 13.44
MS Denisa PolákováDenisa Poláková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 14.12
MS Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 14.60
MS Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 14.76
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza NavrátilováTereza Navrátilová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 13.44
2 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 13.46
3 Marcela ŠeblováMarcela Šeblová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 13.54 11.00
4 Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 13.59 9.00
5 Vladimíra HolečkováVladimíra Holečková 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 2 13.66 8.00
6 Denisa TáborskáDenisa Táborská 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 13.71 7.00
7 Nicol MelounováNicol Melounová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 13.72
8 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 13.74 6.00
9 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová 98 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 13.77 5.00
10 Milada ReichelováMilada Reichelová 03 TJ ČZU Praha, z.s.TJ ČZU Praha, z.s. 6 13.88 4.00
11 Tereza KamarýtováTereza Kamarýtová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.98 3.00
12 Denisa PolákováDenisa Poláková 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 14.12
13 Klára JiráskováKlára Jirásková 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 14.19 2.00
14 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 14.29 1.00
15 Julie KolářováJulie Kolářová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 14.34
16 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 14.38
17 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 14.39
18 Pavlína MouchováPavlína Mouchová 96 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 14.41
19 Eliška SchönpflugováEliška Schönpflugová 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 14.58
20 Aneta PastuchováAneta Pastuchová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 14.60
21 Karolína Anna KonířováKarolína Anna Konířová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 14.76
22 Magdaléna MravčíkováMagdaléna Mravčíková 01 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 14.78
22 Klára PallováKlára Pallová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 14.78
22 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 14.78
22 Sára VávrováSára Vávrová 87 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 14.78
26 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 14.81
27 Pavla ZáluskáPavla Záluská 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 14.82
28 Magdaléna ŤupováMagdaléna Ťupová 01 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 14.84
29 Martina KroaMartina Kroa 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 14.99
29 Lenka NovákováLenka Nováková 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 14.99
31 Evženie VotinskáEvženie Votinská 71 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 15.07
32 Tereza RidvanováTereza Ridvanová 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 15.19
33 Dana DvořákováDana Dvořáková 71 AC Praha 1890AC Praha 1890 6 15.20
34 Eliška BokrováEliška Bokrová 02 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 15.26
35 Klára ŽeleznáKlára Železná 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 15.28
36 Monika TicháčkováMonika Ticháčková 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 15.39
37 Klára CeleckáKlára Celecká 02 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 15.66
38 Tereza StrakováTereza Straková 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 15.97
39 Valérie NovotnáValérie Novotná 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 16.99
Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS