Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo finále B MPD staršího žactva

Praha - Vokovice (29. 8. 2018)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 29.8.2018 - 18:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 39.02 7.00
2 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 40.25 5.00
3 David JislDavid Jisl 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 41.19 4.00
4 Jan MatoušekJan Matoušek 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 42.55 3.00
5 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 43.00 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 29.8.2018 - 18:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 43.59 1.00
2 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 45.17
3 Matyáš MarekMatyáš Marek 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 46.12
MS Jakub HunalJakub Hunal 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 41.57
Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 39.02 7.00
2 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 40.25 5.00
3 David JislDavid Jisl 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 41.19 4.00
4 Jakub HunalJakub Hunal 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 41.57
5 Jan MatoušekJan Matoušek 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 42.55 3.00
6 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 43.00 2.00
7 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 43.59 1.00
8 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 45.17
9 Matyáš MarekMatyáš Marek 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 46.12
Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 DNS

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 18:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 45.75 7.00
2 Veronika SoučkováVeronika Součková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 48.69 5.00
3 Michaela KaráskováMichaela Karásková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 49.16 4.00
4 Adéla HálováAdéla Hálová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 50.29 3.00
Celkem 4 závodníků