4.kolo KPD staršího žactva Královéhradeckého kraje
Nová Paka (1. 9. 2018)300 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 1.9.2018 - 11:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KořénekJan Kořének | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 41.29 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jan BukovskýJan Bukovský | 03 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 5 | 41.31 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Michal ŠrejberMichal Šrejber | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 41.95 | 7.00 | |||||||||||||
4 | David KrálDavid Král | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 41.98 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Jonáš MelicharJonáš Melichar | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | 43.37 | 4.00 | |||||||||||||
Poznámky:Krajský přebor 1. Kořének Jan (HKRAL) 2. Bukovský Jan (SODKR) 3. Kvapil Lukáš (JAROM) |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 1.9.2018 - 11:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KvapilLukáš Kvapil | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 41.62 | 8.00 | |||||||||||||
2 | Vojtěch VojtěchVojtěch Vojtěch | 04 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 43.24 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Matěj TrampotaMatěj Trampota | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 46.18 | 2.00 | |||||||||||||
4 | Martin JanouchMartin Janouch | 06 | SK Nové Město nad Metují | 6 | 51.98 | ||||||||||||||
MS | Martin SvobodaMartin Svoboda | 05 | TJ Jilemnice | 4 | 46.73 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 1.9.2018 - 11:25) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik NepolskýDominik Nepolský | 04 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 3 | 45.20 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Ondřej VítOndřej Vít | 04 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 47.14 | 1.00 | |||||||||||||
3 | Adam KmockoAdam Kmocko | 03 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 4 | 48.90 | ||||||||||||||
4 | Jan VitvarJan Vitvar | 06 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 5 | 52.53 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KořénekJan Kořének | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 41.29 | 11.00 | |||
2 | Jan BukovskýJan Bukovský | 03 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 5 | 41.31 | 9.00 | |||
3 | Lukáš KvapilLukáš Kvapil | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 2 | 41.62 | 8.00 | |||
4 | Michal ŠrejberMichal Šrejber | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 41.95 | 7.00 | |||
5 | David KrálDavid Král | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 41.98 | 6.00 | |||
6 | Vojtěch VojtěchVojtěch Vojtěch | 04 | SK Nové Město nad Metují | 3 | 43.24 | 5.00 | |||
7 | Jonáš MelicharJonáš Melichar | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | 43.37 | 4.00 | |||
8 | Dominik NepolskýDominik Nepolský | 04 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 3 | 45.20 | 3.00 | |||
9 | Matěj TrampotaMatěj Trampota | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 5 | 46.18 | 2.00 | |||
10 | Martin SvobodaMartin Svoboda | 05 | TJ Jilemnice | 4 | 46.73 | ||||
11 | Ondřej VítOndřej Vít | 04 | SK Nové Město nad Metují | 2 | 47.14 | 1.00 | |||
12 | Adam KmockoAdam Kmocko | 03 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 4 | 48.90 | ||||
13 | Martin JanouchMartin Janouch | 06 | SK Nové Město nad Metují | 6 | 51.98 | ||||
14 | Jan VitvarJan Vitvar | 06 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 5 | 52.53 |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 1.9.2018 - 11:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jessica NechanickáJessica Nechanická | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 42.87 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 43.76 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Natálie KuttichováNatálie Kuttichová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 44.38 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Eliška MertlíkováEliška Mertlíková | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 45.82 | 6.00 | |||||||||||||
5 | Anna PetruželkováAnna Petruželková | 04 | SK Nové Město nad Metují | 6 | 47.88 | 2.00 | |||||||||||||
6 | Michaela KřovákováMichaela Křováková | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 49.09 | ||||||||||||||
Poznámky:Krajský přebor 1. Nechanická Jessica (JAROM) 2. Holubcová Kateřina (TRUTN) 3. Kuttichová Natálie (HKRAL) |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 1.9.2018 - 11:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina RozehnalováMartina Rozehnalová | 03 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 45.67 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Marie KordováMarie Kordová | 04 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 45.97 | 5.00 | |||||||||||||
3 | Denisa SmutnáDenisa Smutná | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 47.42 | 4.00 | |||||||||||||
4 | Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 47.73 | 3.00 | |||||||||||||
5 | Zuzana BaškováZuzana Bašková | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 48.77 | ||||||||||||||
6 | Daniela MacnarováDaniela Macnarová | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | 49.86 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 1.9.2018 - 11:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára FilipováBára Filipová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 48.17 | 1.00 | |||||||||||||
2 | Marcela NajmanováMarcela Najmanová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 49.22 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 4 | 49.41 | ||||||||||||||
4 | Adéla VokáčováAdéla Vokáčová | 05 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 1 | 52.20 | ||||||||||||||
5 | Vanessa ŠormováVanessa Šormová | 06 | SK Dobruška z.s. | 6 | 53.08 | ||||||||||||||
6 | Lucie BridzikováLucie Bridziková | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 54.44 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 1.9.2018 - 11:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová | 06 | SK Dobruška z.s. | 1 | 52.96 | ||||||||||||||
2 | Klára DostálováKlára Dostálová | 06 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 53.13 | ||||||||||||||
3 | Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková | 03 | TJ Jilemnice | 5 | 55.13 | ||||||||||||||
4 | Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová | 05 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 2 | 58.74 | ||||||||||||||
5 | Eva BártováEva Bártová | 05 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 3 | 69.70 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jessica NechanickáJessica Nechanická | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 42.87 | 11.00 | |||
2 | Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | 43.76 | 9.00 | |||
3 | Natálie KuttichováNatálie Kuttichová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 44.38 | 8.00 | |||
4 | Martina RozehnalováMartina Rozehnalová | 03 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | 45.67 | 7.00 | |||
5 | Eliška MertlíkováEliška Mertlíková | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 1 | 45.82 | 6.00 | |||
6 | Marie KordováMarie Kordová | 04 | SK Nové Město nad Metují | 1 | 45.97 | 5.00 | |||
7 | Denisa SmutnáDenisa Smutná | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 4 | 47.42 | 4.00 | |||
8 | Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 3 | 47.73 | 3.00 | |||
9 | Anna PetruželkováAnna Petruželková | 04 | SK Nové Město nad Metují | 6 | 47.88 | 2.00 | |||
10 | Bára FilipováBára Filipová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 48.17 | 1.00 | |||
11 | Zuzana BaškováZuzana Bašková | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 48.77 | ||||
12 | Michaela KřovákováMichaela Křováková | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 5 | 49.09 | ||||
13 | Marcela NajmanováMarcela Najmanová | 03 | TJ Sokol Hradec Králové | 2 | 49.22 | ||||
14 | Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková | 04 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 4 | 49.41 | ||||
15 | Daniela MacnarováDaniela Macnarová | 05 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | 49.86 | ||||
16 | Adéla VokáčováAdéla Vokáčová | 05 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 1 | 52.20 | ||||
17 | Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová | 06 | SK Dobruška z.s. | 1 | 52.96 | ||||
18 | Vanessa ŠormováVanessa Šormová | 06 | SK Dobruška z.s. | 6 | 53.08 | ||||
19 | Klára DostálováKlára Dostálová | 06 | SK Nové Město nad Metují | 4 | 53.13 | ||||
20 | Lucie BridzikováLucie Bridziková | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 5 | 54.44 | ||||
21 | Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková | 03 | TJ Jilemnice | 5 | 55.13 | ||||
22 | Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová | 05 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 2 | 58.74 | ||||
23 | Eva BártováEva Bártová | 05 | Atletický oddíl Spartak Vrc... | 3 | 69.70 |