Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KMD mladších žáků, mladších žákyň Plzeňského kraje

Plzeň- Petřín (4. 9. 2018)
skok vysoký - Ml. žáci (úterý, 4.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip VetenglFilip Vetengl 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1.39 7.00
2 Jakub KřížekJakub Křížek 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 1.33 5.00
3 Jan KarlíkJan Karlík 06 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 1.21 4.00
skok vysoký - Ml. žákyně (úterý, 4.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola JavorskáNikola Javorská 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 1.33 11.00
2 Nikola AzariNikola Azari 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1.30 9.00
3 Hana KozlováHana Kozlová 05 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 1.30 8.00
skok daleký - Ml. žáci (úterý, 4.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip VetenglFilip Vetengl 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4.71 7.00
2 Jan PeterkaJan Peterka 05 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 4.59 5.00
3 130 Tobiáš RoháčTobiáš Roháč 05 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 4.57 4.00
skok daleký - Ml. žákyně (úterý, 4.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4.15 11.00
2 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4.13 9.00
3 143 Adéla HezinováAdéla Hezinová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4.09 8.00
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (úterý, 4.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna KrálováKristýna Králová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 10.95 11.00
2 Tereza MikulíkováTereza Mikulíková 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 09.47 9.00
3 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 09.36 8.00
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (úterý, 4.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan PeterkaJan Peterka 05 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 08.66 7.00
2 Martin ZáhořMartin Záhoř 05 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 08.22 5.00
3 Dan HvízdalDan Hvízdal 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 07.40 4.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (úterý, 4.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin HoudekMartin Houdek 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 54.58 7.00
2 130 Tobiáš RoháčTobiáš Roháč 05 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 52.10 5.00
3 David CvachDavid Cvach 07 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 49.37 4.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (úterý, 4.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška DobešováEliška Dobešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 43.71 11.00
2 Anežka KrálováAnežka Králová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 40.76 9.00
3 Aneta MertlováAneta Mertlová 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 40.01 8.00