Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KMD mladších žáků, mladších žákyň Plzeňského kraje

Plzeň- Petřín (4. 9. 2018)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Dobešová, Eliška 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 27,00
2 Hezinová, Adéla 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 25,00
3 Procházková, Nela 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 24,00
4 Králová, Kristýna 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 23,00
5 Kozlová, Hana 05 TJ Baník Stříbro, spolek A 22,00
6 Vetengl, Filip 05 AKM Viktoria Plzeň 21,00
7 Janáková, Helena 06 AKM Viktoria Plzeň 21,00
8 Schinabková, Adéla 05 AKM Viktoria Plzeň 20,00
9 Kubecová, Lucie 05 MÍLAŘI Domažlice 20,00
10 Peterka, Jan 05 TJ Baník Stříbro, spolek A 19,00
11 Azari, Nikola 05 AKM Viktoria Plzeň 18,00
12 Raušová, Karolína 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 18,00
13 Záhořová, Tereza 06 TJ Baník Stříbro, spolek A 18,00
14 Javorská, Nikola 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 16,50
15 Havrylovská, Polina 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 16,00
16 Mertlová, Aneta 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 16,00
17 Houžvička, Miroslav 05 TJ Baník Stříbro, spolek A 15,00
18 Pergler, Michal 05 TJ Baník Stříbro, spolek A 14,00
19 Roháč, Tobiáš 05 TJ Baník Stříbro, spolek A 14,00
20 Ransdorfová, Hedvika 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 14,00
21 Alblová, Adéla 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 13,50
22 Stezková, Klára 05 AKM Viktoria Plzeň 11,00
23 Králová, Anežka 06 AKM Viktoria Plzeň 10,00
24 Hvízdal, Dan 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 9,00
25 Mikulíková, Tereza 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 9,00
26 Houdek, Martin 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 9,00
27 Voller, Vít 06 AKM Viktoria Plzeň 8,00
28 Andrlová, Markéta 07 TJ Baník Stříbro, spolek A 8,00
29 Záhořová, Kristýna 09 TJ Baník Stříbro, spolek A 8,00
30 Marzová, Štěpánka 05 MÍLAŘI Domažlice 7,00
31 Hrůzová, Diana 05 AKM Viktoria Plzeň 6,00
32 Nedělová, Marina 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6,00
33 Kozáková, Jana 08 MÍLAŘI Domažlice 6,00
34 Cvach, David 07 AKM Viktoria Plzeň 6,00
35 Sahulová, Adéla 06 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6,00
36 Ulčová, Viktorie 06 TJ Baník Stříbro, spolek A 6,00
37 Pikali, Boris 07 MÍLAŘI Domažlice 6,00
38 Kubecová, Zuzana 08 MÍLAŘI Domažlice 5,00
39 Křížek, Jakub 07 MÍLAŘI Domažlice 5,00
40 Hůrková, Tereza 07 MÍLAŘI Domažlice 5,00
41 Löblová, Simona 05 TJ Baník Stříbro, spolek A 5,00
42 Záhoř, Martin 05 TJ Baník Stříbro, spolek A 5,00
43 Ruttner, Marek 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 4,00
44 Petrovič, Ondřej 05 TJ Baník Stříbro, spolek A 4,00
45 Hošťálková, Eva 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4,00
46 Pacholíčková, Klára 05 AKM Viktoria Plzeň 4,00
47 Krajčíková, Daniela 05 TJ Baník Stříbro, spolek A 4,00
48 Danielová, Lucie 07 TJ Baník Stříbro, spolek A 4,00
49 Pikali, Oliver 08 MÍLAŘI Domažlice 4,00
50 Karlík, Jan 06 TJ Baník Stříbro, spolek A 4,00
51 Blacký, David 06 MÍLAŘI Domažlice 3,00
52 Tesárek, Jiří 06 TJ Baník Stříbro, spolek A 3,00
53 Holomoj, Štěpán 06 MÍLAŘI Domažlice 3,00
54 Mužíková, Kristýna 06 TJ Baník Stříbro, spolek A 3,00
55 Fárková, Tereza 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3,00
56 Míková, Karolína 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3,00
57 Röman, Matěj 05 MÍLAŘI Domažlice 3,00
58 Křížová, Pavla 05 TJ Baník Stříbro, spolek A 2,00
59 Tomášková, Zuzana 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2,00
60 Matúšková, Aneta 07 TJ Baník Stříbro, spolek A 2,00
61 Kraus, Tomáš 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2,00
62 Švajner, Radim 07 MÍLAŘI Domažlice 2,00
63 Cvalínová, Anna 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 2,00
64 Chmelíková, Nikol 08 AKM Viktoria Plzeň 2,00
65 Varga, Tomáš 07 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2,00
66 Žáček, Martin 07 MÍLAŘI Domažlice 1,00
67 Štíbrová, Johanka 07 AKM Viktoria Plzeň 1,00
68 Tlačilová, Barbora 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 1,00
69 Beneš, Jan 05 TJ Baník Stříbro, spolek A 1,00