Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KMD mladších žáků, mladších žákyň Plzeňského kraje

Plzeň- Petřín (4. 9. 2018)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 4.9.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin HoudekMartin Houdek
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 9 54.58 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
2 130 Tobiáš RoháčTobiáš Roháč
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
05 6 52.10 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
3 David CvachDavid Cvach
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 7 49.37 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
4 128 Michal PerglerMichal Pergler
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
05 8 49.19 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
5 Vít VollerVít Voller
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 1 43.03 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
6 Martin ŽáčekMartin Žáček
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
07 5 36.28 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
7 Daniel ŽáčekDaniel Žáček
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
07 2 34.75 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Jiří TesárekJiří Tesárek
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
06 3 33.88 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Martin ZáhořMartin Záhoř
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
05 4 33.39 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 9 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 4.9.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška DobešováEliška Dobešová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 24 43.71 0.0 11.00
2 Anežka KrálováAnežka Králová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 23 40.76 0.0 9.00
3 Aneta MertlováAneta Mertlová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
07 21 40.01 0.0 8.00
4 Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 22 39.89 0.0 7.00
5 Adéla SahulováAdéla Sahulová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
06 20 38.77 0.0 6.00
6 92 Nela ProcházkováNela Procházková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 13 37.77 0.0 5.00
7 Adéla AlblováAdéla Alblová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B
05 17 34.80 0.0 4.00
8 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
07 15 34.79 0.0 3.00
9 Nikola AzariNikola Azari
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 19 33.36 0.0 2.00
10 135 Klára StezkováKlára Stezková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 18 32.54 0.0 1.00
11 Viktorie UlčováViktorie Ulčová
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
06 14 32.46 0.0
12 Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 16 32.30 0.0
13 Kristýna MužíkováKristýna Mužíková
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
06 7 32.25 0.0
14 Tereza MikulíkováTereza Mikulíková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 12 31.23 0.0
15 Anna KřepelováAnna Křepelová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
09 5 28.53 0.0
16 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B
07 11 24.95 0.0
17 Karolína RaušováKarolína Raušová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 8 24.62 0.0
18 Simona LöblováSimona Löblová
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
05 6 24.04 0.0
19 Nicol BoudováNicol Boudová
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
09 3 23.55 0.0
20 Andrea ZouharováAndrea Zouharová
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
06 9 23.10 0.0
21 Anna KoubkováAnna Koubková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
07 1 21.81 0.0
22 Karolína HanzlíkováKarolína Hanzlíková
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
06 4 20.93 0.0
23 Adéla PivoňkováAdéla Pivoňková
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
08 2 19.46 0.0
Kristýna BurkovskáKristýna Burkovská
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B
06 10 DNS 0.0
Celkem 24 závodníků