výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Tábor

Stadion Míru, Tábor (20. 9. 2018)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 20.9.2018 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KubecDavid Kubec 03 SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B 3 08.10 531.00
2 Daniel MazurDaniel Mazur 02 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 2 08.21 500.00
3 Adam NádvorníkAdam Nádvorník 03 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 7 08.40 449.00
4 Tomáš LukešTomáš Lukeš 00 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 6 08.58 403.00
5 Lukáš SumerauerLukáš Sumerauer 00 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 1 08.96 313.00
6 Jiří KouřilJiří Kouřil 00 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 5 16.32 0.00
MS Petr HořejšíPetr Hořejší 02 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 4 07.78
Petr ŠvejdaPetr Švejda 99 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 20.9.2018 - 09:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof BlokešKryštof Blokeš 02 SPŠ TáborSPŠ Tábor 4 07.83 610.00
2 Tomáš OškeraTomáš Oškera 99 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 1 08.15 517.00
3 Josef DubskýJosef Dubský 01 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 5 08.25 489.00
4 Oliver SchnürerOliver Schnürer 01 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 8 08.81 347.00
5 Jakub MarkvartJakub Markvart 99 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 7 08.87 333.00
6 Matěj KadlecMatěj Kadlec 02 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 3 09.19 264.00
MS Matyáš MachálekMatyáš Machálek 03 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 2 08.83
Tomáš KovářTomáš Kovář 01 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 20.9.2018 - 09:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MíkaLukáš Míka 01 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 3 07.32 772.00
2 Dominik PřibylDominik Přibyl 02 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 6 07.71 646.00
3 Aleš ŘezáčAleš Řezáč 00 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 7 07.74 637.00
4 Adam ČížekAdam Čížek 01 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 4 07.77 628.00
5 Michal KubecMichal Kubec 99 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 5 07.94 577.00
6 Martin PsíkMartin Psík 02 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 2 08.11 528.00
7 Ondřej ŽilinčíkOndřej Žilinčík 00 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 8 08.34 465.00
8 Radim ZemanRadim Zeman 03 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 1 08.49 426.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 20.9.2018 - 09:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít JandaVít Janda 00 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 5 07.75 634.00
2 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 1 07.85 604.00
3 Filip ŠindlFilip Šindl 02 VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 8 07.86 601.00
4 Jan PavlíkJan Pavlík 00 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 2 07.89 592.00
5 Dominik PaušDominik Pauš 02 SPŠ TáborSPŠ Tábor 6 08.01 557.00
6 Jakub DěkanJakub Děkan 02 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 4 08.40 449.00
7 Patrik MatoušekPatrik Matoušek 99 VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 3 08.50 423.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (čt, 20.9.2018 - 09:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PetrůTomáš Petrů 01 VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 08.36 460.00
2 Patrik Biener.Patrik Biener. 02 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 08.42 444.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MíkaLukáš Míka 01 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 3 07.32 772.00
2 Dominik PřibylDominik Přibyl 02 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 6 07.71 646.00
3 Aleš ŘezáčAleš Řezáč 00 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 7 07.74 637.00
4 Vít JandaVít Janda 00 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 5 07.75 634.00
5 Adam ČížekAdam Čížek 01 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 4 07.77 628.00
6 Petr HořejšíPetr Hořejší 02 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 4 07.78
7 Kryštof BlokešKryštof Blokeš 02 SPŠ TáborSPŠ Tábor 4 07.83 610.00
8 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 1 07.85 604.00
9 Filip ŠindlFilip Šindl 02 VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 8 07.86 601.00
10 Jan PavlíkJan Pavlík 00 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 2 07.89 592.00
11 Michal KubecMichal Kubec 99 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 5 07.94 577.00
12 Dominik PaušDominik Pauš 02 SPŠ TáborSPŠ Tábor 6 08.01 557.00
13 David KubecDavid Kubec 03 SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B 3 08.10 531.00
14 Martin PsíkMartin Psík 02 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 2 08.11 528.00
15 Tomáš OškeraTomáš Oškera 99 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 1 08.15 517.00
16 Daniel MazurDaniel Mazur 02 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 2 08.21 500.00
17 Josef DubskýJosef Dubský 01 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 5 08.25 489.00
18 Ondřej ŽilinčíkOndřej Žilinčík 00 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 8 08.34 465.00
19 Tomáš PetrůTomáš Petrů 01 VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 08.36 460.00
20 Adam NádvorníkAdam Nádvorník 03 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 7 08.40 449.00
20 Jakub DěkanJakub Děkan 02 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 4 08.40 449.00
22 Patrik Biener.Patrik Biener. 02 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 08.42 444.00
23 Radim ZemanRadim Zeman 03 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 1 08.49 426.00
24 Patrik MatoušekPatrik Matoušek 99 VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 3 08.50 423.00
25 Tomáš LukešTomáš Lukeš 00 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 6 08.58 403.00
26 Oliver SchnürerOliver Schnürer 01 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 8 08.81 347.00
27 Matyáš MachálekMatyáš Machálek 03 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 2 08.83
28 Jakub MarkvartJakub Markvart 99 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 7 08.87 333.00
29 Lukáš SumerauerLukáš Sumerauer 00 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 1 08.96 313.00
30 Matěj KadlecMatěj Kadlec 02 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 3 09.19 264.00
31 Jiří KouřilJiří Kouřil 00 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 5 16.32 0.00
Petr ŠvejdaPetr Švejda 99 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 8 DNS
Tomáš KovářTomáš Kovář 01 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 6 DNS

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 20.9.2018 - 08:45) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla PrůchováAdéla Průchová 03 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 2 09.41 465.00
2= Tereza VávrováTereza Vávrová 01 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 8 09.68 404.00
2= Natálie NovotnáNatálie Novotná 02 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 6 09.68 404.00
3 Nancy JIndrákováNancy JIndráková 02 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 3 09.96 344.00
4 Barbora SladovníkováBarbora Sladovníková 03 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 1 10.20 297.00
5 Vivien SchmidtVivien Schmidt 01 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 7 10.32 274.00
6 Denisa DoležalováDenisa Doležalová 00 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 5 15.16 0.00
Monika BabickáMonika Babická 02 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 20.9.2018 - 08:45) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa KrižanováDenisa Križanová 01 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 6 08.66 656.00
2 Aneta FraňkováAneta Fraňková 02 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 4 08.79 621.00
3 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková 99 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 5 09.18 521.00
4 Anna VopravilováAnna Vopravilová 02 Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium 8 09.42 463.00
5 Anna MrázkováAnna Mrázková 03 Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ... 7 09.47 451.00
6 Jana PřílepkováJana Přílepková 03 Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ... 1 09.62 417.00
7 Lada KrejčováLada Krejčová 03 Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ... 3 09.71 397.00
8 Veronika MazancováVeronika Mazancová 00 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 2 09.97 342.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 20.9.2018 - 08:45) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 3 08.39 732.00
2 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 01 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 4 08.69 648.00
3 Eliška NovákováEliška Nováková 03 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 2 09.05 553.00
4 Natálie MáchalováNatálie Máchalová 03 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 6 09.52 440.00
5 Nikola StruskováNikola Strusková 01 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 7 09.55 433.00
6 Anna SvobodováAnna Svobodová 01 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 1 09.78 382.00
7 Tereza HenslováTereza Henslová 02 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 5 10.84 170.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 3 08.39 732.00
2 Denisa KrižanováDenisa Križanová 01 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 6 08.66 656.00
3 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 01 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 4 08.69 648.00
4 Aneta FraňkováAneta Fraňková 02 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 4 08.79 621.00
5 Eliška NovákováEliška Nováková 03 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 2 09.05 553.00
6 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková 99 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 5 09.18 521.00
7 Adéla PrůchováAdéla Průchová 03 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 2 09.41 465.00
8 Anna VopravilováAnna Vopravilová 02 Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium 8 09.42 463.00
9 Anna MrázkováAnna Mrázková 03 Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ... 7 09.47 451.00
10 Natálie MáchalováNatálie Máchalová 03 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 6 09.52 440.00
11 Nikola StruskováNikola Strusková 01 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 7 09.55 433.00
12 Jana PřílepkováJana Přílepková 03 Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ... 1 09.62 417.00
13 Tereza VávrováTereza Vávrová 01 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 8 09.68 404.00
13 Natálie NovotnáNatálie Novotná 02 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 6 09.68 404.00
15 Lada KrejčováLada Krejčová 03 Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ... 3 09.71 397.00
16 Anna SvobodováAnna Svobodová 01 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 1 09.78 382.00
17 Nancy JIndrákováNancy JIndráková 02 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 3 09.96 344.00
18 Veronika MazancováVeronika Mazancová 00 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 2 09.97 342.00
19 Barbora SladovníkováBarbora Sladovníková 03 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 1 10.20 297.00
20 Vivien SchmidtVivien Schmidt 01 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 7 10.32 274.00
21 Tereza HenslováTereza Henslová 02 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 5 10.84 170.00
22 Denisa DoležalováDenisa Doležalová 00 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 5 15.16 0.00
Monika BabickáMonika Babická 02 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 4 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 20.9.2018 - 09:50) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PokornáKateřina Pokorná 03 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 7 29.33 530.00
2 Eliška NovákováEliška Nováková 03 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 2 29.36 528.00
3 Natálie MáchalováNatálie Máchalová 03 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 3 31.67 372.00
4 Anna LaššákováAnna Laššáková 02 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 5 32.16 342.00
5 Tereza CílkováTereza Cílková 03 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 4 32.66 312.00
6 Tereza VávrováTereza Vávrová 01 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 1 34.20 229.00
7 Veronika MazancováVeronika Mazancová 00 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 6 34.46 217.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 20.9.2018 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 3 26.73 734.00
2 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ... 2 26.83 726.00
3 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ... 6 28.90 562.00
4 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 01 Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ... 5 29.89 490.00
5 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 02 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 4 30.76 430.00
6 Sabina ZadražilováSabina Zadražilová 02 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 1 31.70 370.00
7 Eliška ŘíhováEliška Říhová 02 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 7 35.63 163.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 20.9.2018 - 09:50) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa KrižanováDenisa Križanová 01 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 3 29.28 534.00
2 Alice NovákováAlice Nováková 03 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 6 33.03 291.00
3 Jana VránkováJana Vránková 00 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 1 33.45 268.00
4 Šárka StraširybkováŠárka Straširybková 03 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 2 36.01 147.00
5 Iveta ČadováIveta Čadová 01 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 4 38.71 55.00
Barbora FlorianováBarbora Florianová 01 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 5 DNS
Nikola StruskováNikola Strusková 01 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 3 26.73 734.00
2 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ... 2 26.83 726.00
3 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ... 6 28.90 562.00
4 Denisa KrižanováDenisa Križanová 01 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 3 29.28 534.00
5 Kateřina PokornáKateřina Pokorná 03 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 7 29.33 530.00
6 Eliška NovákováEliška Nováková 03 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 2 29.36 528.00
7 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 01 Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ... 5 29.89 490.00
8 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 02 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 4 30.76 430.00
9 Natálie MáchalováNatálie Máchalová 03 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 3 31.67 372.00
10 Sabina ZadražilováSabina Zadražilová 02 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 1 31.70 370.00
11 Anna LaššákováAnna Laššáková 02 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 5 32.16 342.00
12 Tereza CílkováTereza Cílková 03 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 4 32.66 312.00
13 Alice NovákováAlice Nováková 03 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 6 33.03 291.00
14 Jana VránkováJana Vránková 00 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 1 33.45 268.00
15 Tereza VávrováTereza Vávrová 01 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 1 34.20 229.00
16 Veronika MazancováVeronika Mazancová 00 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 6 34.46 217.00
17 Eliška ŘíhováEliška Říhová 02 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 7 35.63 163.00
18 Šárka StraširybkováŠárka Straširybková 03 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 2 36.01 147.00
19 Iveta ČadováIveta Čadová 01 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 4 38.71 55.00
Barbora FlorianováBarbora Florianová 01 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 5 DNS
Nikola StruskováNikola Strusková 01 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 7 DNS

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 20.9.2018 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof BlokešKryštof Blokeš 02 SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B 4 55.44 581.00
2 Michal MacháčekMichal Macháček 02 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 7 56.83 527.00
3 David KratochvílDavid Kratochvíl 00 VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 6 57.56 500.00
4 Marek IchaMarek Icha 02 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 3 58.63 461.00
5 Tomáš OškeraTomáš Oškera 99 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 1 59.39 434.00
6 Roman DandaRoman Danda 01 SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B 5 61.64 359.00
7 Tomáš LedinskýTomáš Ledinský 03 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 2 71.23 113.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 20.9.2018 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš StuchlíkMatyáš Stuchlík 00 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 7 59.24 439.00
2 Petr KřemenPetr Křemen 99 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 6 60.50 396.00
3 Josef DubskýJosef Dubský 01 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 4 60.75 388.00
4 Jiří NěmecJiří Němec 03 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 2 62.63 328.00
5 Jiří KouřilJiří Kouřil 00 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 3 71.72 104.00
6 Jakub HrubýJakub Hrubý 02 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 5 72.96 82.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 20.9.2018 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠtrinclFilip Štrincl 03 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 1 57.18 514.00
2 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 7 57.73 494.00
3 Marek DouchaMarek Doucha 02 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 4 59.90 417.00
4 Jindřich NovákJindřich Novák 00 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 2 60.94 382.00
5 František KouřilFrantišek Kouřil 00 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 3 64.42 275.00
6 Jiří FučíkJiří Fučík 03 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 5 69.65 145.00
MS Matěj KubálekMatěj Kubálek 02 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 6 61.98
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 20.9.2018 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 3 56.70 532.00
2 Daniel MazurDaniel Mazur 02 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 5 57.38 507.00
3 Petr SohlerPetr Sohler 01 SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B 6 61.38 367.00
4 Michal ZelenkaMichal Zelenka 02 VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 7 65.30 251.00
5 Michal ŠtroufMichal Štrouf 02 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 2 66.62 216.00
MS František FlášarFrantišek Flášar 03 VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 4 64.98
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof BlokešKryštof Blokeš 02 SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B 4 55.44 581.00
2 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 3 56.70 532.00
3 Michal MacháčekMichal Macháček 02 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 7 56.83 527.00
4 Filip ŠtrinclFilip Štrincl 03 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 1 57.18 514.00
5 Daniel MazurDaniel Mazur 02 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 5 57.38 507.00
6 David KratochvílDavid Kratochvíl 00 VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 6 57.56 500.00
7 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 7 57.73 494.00
8 Marek IchaMarek Icha 02 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 3 58.63 461.00
9 Matyáš StuchlíkMatyáš Stuchlík 00 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 7 59.24 439.00
10 Tomáš OškeraTomáš Oškera 99 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 1 59.39 434.00
11 Marek DouchaMarek Doucha 02 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 4 59.90 417.00
12 Petr KřemenPetr Křemen 99 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 6 60.50 396.00
13 Josef DubskýJosef Dubský 01 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 4 60.75 388.00
14 Jindřich NovákJindřich Novák 00 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 2 60.94 382.00
15 Petr SohlerPetr Sohler 01 SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B 6 61.38 367.00
16 Roman DandaRoman Danda 01 SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B 5 61.64 359.00
17 Matěj KubálekMatěj Kubálek 02 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 6 61.98
18 Jiří NěmecJiří Němec 03 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 2 62.63 328.00
19 František KouřilFrantišek Kouřil 00 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 3 64.42 275.00
20 František FlášarFrantišek Flášar 03 VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 4 64.98
21 Michal ZelenkaMichal Zelenka 02 VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 7 65.30 251.00
22 Michal ŠtroufMichal Štrouf 02 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 2 66.62 216.00
23 Jiří FučíkJiří Fučík 03 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 5 69.65 145.00
24 Tomáš LedinskýTomáš Ledinský 03 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 2 71.23 113.00
25 Jiří KouřilJiří Kouřil 00 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 3 71.72 104.00
26 Jakub HrubýJakub Hrubý 02 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 5 72.96 82.00

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 20.9.2018 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 03 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 2 2:41.62 554.00
2 Anna KotounováAnna Kotounová 01 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 6 2:52.01 443.00
3 Jana NovákováJana Nováková 01 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 8 2:52.34 440.00
4 Jana VránkováJana Vránková 00 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 11 3:03.80 331.00
5 Kristýna MrázováKristýna Mrázová 02 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 7 3:06.22 310.00
6 Kateřina ŠlemendováKateřina Šlemendová 03 Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ... 10 3:09.65 281.00
7 Alice NovákováAlice Nováková 03 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 9 3:31.63 128.00
8 Monika KorandováMonika Korandová 02 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 5 3:33.42 118.00
9 Iveta ČadováIveta Čadová 01 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 1 3:38.38 92.00
10 Nancy JIndrákováNancy JIndráková 02 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 4 3:56.36 24.00
11 Adéla JanouchováAdéla Janouchová 01 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 3 3:56.53 24.00
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (čt, 20.9.2018 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavla BuřičováPavla Buřičová 01 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 1 2:42.34 546.00
2 Adéla HálováAdéla Hálová 02 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 2 2:45.67 510.00
3 Klára VonešováKlára Vonešová 02 Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ... 10 2:50.84 455.00
4 Sabina SlezáčkováSabina Slezáčková 02 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 5 2:50.86 455.00
5 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 8 2:52.08 442.00
6 Michaela PrůšováMichaela Průšová 00 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 3 2:59.38 371.00
7 Eliška ŘíhováEliška Říhová 02 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 4 3:04.25 327.00
8 Nela StrakatáNela Strakatá 02 SPŠ TáborSPŠ Tábor 6 3:05.87 313.00
9 Šárka StraširybkováŠárka Straširybková 03 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 7 3:13.12 253.00
10 Karolína ŠirhalováKarolína Širhalová 03 Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ... 9 3:23.25 179.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 03 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 2 2:41.62 554.00
2 Pavla BuřičováPavla Buřičová 01 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 1 2:42.34 546.00
3 Adéla HálováAdéla Hálová 02 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 2 2:45.67 510.00
4 Klára VonešováKlára Vonešová 02 Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ... 10 2:50.84 455.00
5 Sabina SlezáčkováSabina Slezáčková 02 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 5 2:50.86 455.00
6 Anna KotounováAnna Kotounová 01 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 6 2:52.01 443.00
7 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 8 2:52.08 442.00
8 Jana NovákováJana Nováková 01 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 8 2:52.34 440.00
9 Michaela PrůšováMichaela Průšová 00 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 3 2:59.38 371.00
10 Jana VránkováJana Vránková 00 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 11 3:03.80 331.00
11 Eliška ŘíhováEliška Říhová 02 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 4 3:04.25 327.00
12 Nela StrakatáNela Strakatá 02 SPŠ TáborSPŠ Tábor 6 3:05.87 313.00
13 Kristýna MrázováKristýna Mrázová 02 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 7 3:06.22 310.00
14 Kateřina ŠlemendováKateřina Šlemendová 03 Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ... 10 3:09.65 281.00
15 Šárka StraširybkováŠárka Straširybková 03 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 7 3:13.12 253.00
16 Karolína ŠirhalováKarolína Širhalová 03 Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ... 9 3:23.25 179.00
17 Alice NovákováAlice Nováková 03 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 9 3:31.63 128.00
18 Monika KorandováMonika Korandová 02 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 5 3:33.42 118.00
19 Iveta ČadováIveta Čadová 01 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 1 3:38.38 92.00
20 Nancy JIndrákováNancy JIndráková 02 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 4 3:56.36 24.00
21 Adéla JanouchováAdéla Janouchová 01 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 3 3:56.53 24.00

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 20.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří StuchlíkJiří Stuchlík 01 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 8 4:31.95 732.00
2 Michal MacháčekMichal Macháček 02 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 7 4:33.75 720.00
3 Jakub HesJakub Hes 99 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 2 4:41.25 672.00
4 Adam KlimešAdam Klimeš 99 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 3 4:41.26 672.00
5 Matouš VaračkaMatouš Varačka 01 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 10 4:57.76 573.00
6 Adam CetlovskýAdam Cetlovský 03 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 1 5:07.32 518.00
7 Vojtěch VáchaVojtěch Vácha 02 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 9 5:08.32 513.00
8 Martin KotalíkMartin Kotalík 00 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 5 5:27.29 413.00
9 Lukáš KoblasaLukáš Koblasa 01 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 4 5:33.35 383.00
10 Tomáš LedinskýTomáš Ledinský 03 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 6 6:11.48 219.00
Adam VašekAdam Vašek 02 VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 11 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (čt, 20.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 2 4:38.41 690.00
2 Matyáš FialaMatyáš Fiala 03 SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B 3 4:50.15 618.00
3 Richard HejlíkRichard Hejlík 01 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 4 4:51.19 612.00
4 Lukáš TomaňLukáš Tomaň 99 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 10 4:59.96 560.00
5 Michal ŠtroufMichal Štrouf 02 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 9 5:05.55 528.00
6 Jindřich NovákJindřich Novák 00 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 6 5:17.13 465.00
7 Radek ZahajskýRadek Zahajský 01 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 12 5:21.60 442.00
8 Adam ZíkaAdam Zíka 02 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 5:28.78 405.00
9 Štěpán AulíkŠtěpán Aulík 02 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 1 5:36.23 369.00
10 Petr SobíšekPetr Sobíšek 01 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 7 5:37.82 362.00
11 Filip VondráčekFilip Vondráček 02 SPŠ TáborSPŠ Tábor 11 5:43.52 335.00
12 Matyáš StaněkMatyáš Staněk 02 VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 8 5:56.90 277.00
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří StuchlíkJiří Stuchlík 01 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 8 4:31.95 732.00
2 Michal MacháčekMichal Macháček 02 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 7 4:33.75 720.00
3 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 2 4:38.41 690.00
4 Jakub HesJakub Hes 99 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 2 4:41.25 672.00
5 Adam KlimešAdam Klimeš 99 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 3 4:41.26 672.00
6 Matyáš FialaMatyáš Fiala 03 SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B 3 4:50.15 618.00
7 Richard HejlíkRichard Hejlík 01 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 4 4:51.19 612.00
8 Matouš VaračkaMatouš Varačka 01 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 10 4:57.76 573.00
9 Lukáš TomaňLukáš Tomaň 99 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 10 4:59.96 560.00
10 Michal ŠtroufMichal Štrouf 02 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 9 5:05.55 528.00
11 Adam CetlovskýAdam Cetlovský 03 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 1 5:07.32 518.00
12 Vojtěch VáchaVojtěch Vácha 02 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 9 5:08.32 513.00
13 Jindřich NovákJindřich Novák 00 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 6 5:17.13 465.00
14 Radek ZahajskýRadek Zahajský 01 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 12 5:21.60 442.00
15 Martin KotalíkMartin Kotalík 00 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 5 5:27.29 413.00
16 Adam ZíkaAdam Zíka 02 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 5:28.78 405.00
17 Lukáš KoblasaLukáš Koblasa 01 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 4 5:33.35 383.00
18 Štěpán AulíkŠtěpán Aulík 02 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 1 5:36.23 369.00
19 Petr SobíšekPetr Sobíšek 01 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 7 5:37.82 362.00
20 Filip VondráčekFilip Vondráček 02 SPŠ TáborSPŠ Tábor 11 5:43.52 335.00
21 Matyáš StaněkMatyáš Staněk 02 VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 8 5:56.90 277.00
22 Tomáš LedinskýTomáš Ledinský 03 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 6 6:11.48 219.00
Adam VašekAdam Vašek 02 VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 11 DNS

4 x 200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 20.9.2018 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kouřil, Míka, Přibyl, Fučík Kouřil, Míka, Přibyl, Fučík SŠ spojů a informatiky ASŠ spojů a informatiky A 3 1:38.68 1180.0
2 Janda, Hejlík, Móri, Pavlík Janda, Hejlík, Móri, Pavlík Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 5 1:39.91 1160.0
3 Nádvorník, Mazur, Svoboda, Vojta Nádvorník, Mazur, Svoboda, Vojta SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 6 1:41.11 1141.0
4 Zíka, Cetlovský, Doucha, Řezáč Zíka, Cetlovský, Doucha, Řezáč Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 2 1:46.29 1061.0
5 Hrubý, Kadlec, Zeman, Lukeš Hrubý, Kadlec, Zeman, Lukeš VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 4 1:58.88 877.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 20.9.2018 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žilinčík, Langmuller, Kubec, Pěknic Žilinčík, Langmuller, Kubec, Pěknic OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 2 1:43.25 1108.0
2 Kubec, Blokeš, Pauš, Sohler Kubec, Blokeš, Pauš, Sohler SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B 5 1:44.45 1089.0
3 Bouška, Šindl, Kratochvíl, Zelenka Bouška, Šindl, Kratochvíl, Zelenka VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 4 1:45.04 1080.0
4 Zeman, Komín, Ledinský, Kovář Zeman, Komín, Ledinský, Kovář SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 6 1:46.16 1063.0
5 Zahajský, Psík, Petržilka, Sobíšek Zahajský, Psík, Petržilka, Sobíšek SŠ spojů a informatiky BSŠ spojů a informatiky B 3 1:52.06 975.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kouřil, Míka, Přibyl, Fučík Kouřil, Míka, Přibyl, Fučík SŠ spojů a informatiky ASŠ spojů a informatiky A 3 1:38.68 1180.0
2 Janda, Hejlík, Móri, Pavlík Janda, Hejlík, Móri, Pavlík Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 5 1:39.91 1160.0
3 Nádvorník, Mazur, Svoboda, Vojta Nádvorník, Mazur, Svoboda, Vojta SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 6 1:41.11 1141.0
4 Žilinčík, Langmuller, Kubec, Pěknic Žilinčík, Langmuller, Kubec, Pěknic OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 2 1:43.25 1108.0
5 Kubec, Blokeš, Pauš, Sohler Kubec, Blokeš, Pauš, Sohler SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B 5 1:44.45 1089.0
6 Bouška, Šindl, Kratochvíl, Zelenka Bouška, Šindl, Kratochvíl, Zelenka VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 4 1:45.04 1080.0
7 Zeman, Komín, Ledinský, Kovář Zeman, Komín, Ledinský, Kovář SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 6 1:46.16 1063.0
8 Zíka, Cetlovský, Doucha, Řezáč Zíka, Cetlovský, Doucha, Řezáč Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 2 1:46.29 1061.0
9 Zahajský, Psík, Petržilka, Sobíšek Zahajský, Psík, Petržilka, Sobíšek SŠ spojů a informatiky BSŠ spojů a informatiky B 3 1:52.06 975.00
10 Hrubý, Kadlec, Zeman, Lukeš Hrubý, Kadlec, Zeman, Lukeš VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 4 1:58.88 877.00

4 x 200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 20.9.2018 - 10:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Moravcová, Chlaňová, Vonešová, Novotná Moravcová, Chlaňová, Vonešová, Novotná Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ... 2 1:55.03 1195.0
2 Buřičová, Hálová, Průšová, Kršová Buřičová, Hálová, Průšová, Kršová OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 5 1:56.42 1173.0
3 Nováková, Kotounová, Dvořáková, Zykánová Nováková, Kotounová, Dvořáková, Zykánová SPŠ TáborSPŠ Tábor 7 1:56.71 1168.0
4 Strusková, Čechová, Straširybková, Vaňková Strusková, Čechová, Straširybková, Vaňková VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 1 2:05.80 1027.0
5 Cílková, Novotná, Pastyříková, Jansová Cílková, Novotná, Pastyříková, Jansová Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 3 2:07.02 1009.0
6 Basíková, Svobodová, Říhová, Križanová Basíková, Svobodová, Říhová, Križanová Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 4 2:08.87 981.00
7 Čadová, Mazancová, Nováková, Doležalová Čadová, Mazancová, Nováková, Doležalová SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 6 2:19.37 832.00
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 20.9.2018 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.341.381.421.461.501.541.581.621.661.701.741.781.821.861.901.941.982.022.062.10 Body
1 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A
99 18 1.94 ---------o-o-o-o 749.00
2 Jan HesJan Hes
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
99 6 1.78 ---------o-oxxx 610.00
3 Martin MotalíkMartin Motalík
VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí
03 14 1.74 ooo--ooooooxxx 577.00
4 Matěj BínaMatěj Bína
SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B
02 1 1.70 ooooooooooxxx 544.00
5 Tomáš DuchoňTomáš Duchoň
VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí
00 4 1.66 ooo-ooooxoxxx 512.00
6 Filip LukšFilip Lukš
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
00 12 1.66 oooooooxoxoxxx 512.00
7 Ondřej VojtaOndřej Vojta
SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A
02 19 1.62 ------ooxxx 480.00
8 Vít HoladaVít Holada
SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B
02 1.58 oooooxooxxx 449.00
9 Lukáš HalašLukáš Halaš
Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe...
02 5 1.58 ooooxooxoxxx 449.00
10 Vladimír KomínVladimír Komín
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
02 7 1.58 ooooooxxoxxx 449.00
11= Tomáš CetlovskýTomáš Cetlovský
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
01 2 1.54 xooooooxxx 419.00
11= Aleš LangmullerAleš Langmuller
OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor
02 11 1.54 oooxoooxxx 419.00
13 Michal KučinkaMichal Kučinka
SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky
03 10 1.50 oooooxxx 389.00
14= Tomáš KovářTomáš Kovář
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
01 1.50 oooxooxxx 389.00
14= Vladislav PetržilkaVladislav Petržilka
SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky
02 16 1.50 oxooooxxx 389.00
16= Jiří NěmecJiří Němec
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
03 15 1.50 ooooxxoxxx 389.00
16= Vít KotrbaVít Kotrba
SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B
03 9 1.50 ooooxxoxxx 389.00
18 Marek DouchaMarek Doucha
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
02 3 1.42 oxoxxoxxx 331.00
19 Josef KosJosef Kos
OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor
02 8 1.38 xoxoxxx 303.00
20 Lukáš SumerauerLukáš Sumerauer
Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe...
00 17 1.34 oxxx 276.00
Matyáš MóriMatyáš Móri
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
00 13 NM - 0.00
Tomáš SedláčekTomáš Sedláček
SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A
02 NM - 0.00
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 20.9.2018 - 08:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.581.621.681.721.761.801.841.88 Body
1 Pavla BuřičováPavla Buřičová
OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor
01 1.50 -----oooxoooxxx 621.00
2 Eliška NovotnáEliška Novotná
Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ...
00 1.50 ------ooooxoxxx 621.00
3 Lenka ZykánováLenka Zykánová
SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A
03 1.42 -----ooooxxx 534.00
4 Lucie MaxováLucie Maxová
Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium
01 1.42 ooooooxoxxooxxx 534.00
5 Nikola RejlkováNikola Rejlková
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
03 1.42 --xooooxoxoxoxxx 534.00
6 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor
02 1.38 ooooooooxxx 491.00
7 Veronika SchmidtováVeronika Schmidtová
Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ...
01 1.38 oooooxoxxooxxx 491.00
8 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
02 1.38 ooooooxxoxoxxx 491.00
9 Karolina VoštováKarolina Voštová
Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe...
01 1.34 oooooooxxx 449.00
10= Lucie ŠikováLucie Šiková
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
03 1.34 ooooooxoxxx 449.00
10= Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A
03 1.34 --ooooxoxxx 449.00
12 Lucie JansováLucie Jansová
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
03 1.34 -ooooxoxxoxxx 449.00
13 Monika BabickáMonika Babická
Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe...
02 1.30 oooxooxoxxx 409.00
14 Diana HoláDiana Holá
VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor
02 1.30 xoooooxxoxxx 409.00
15 Sabina ZadražilováSabina Zadražilová
OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor
02 1.26 ooxoooxxx 369.00
16 Lada KrejčováLada Krejčová
Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ...
03 1.26 --xoxoxoxxx 369.00
17= Kateřina OravcováKateřina Oravcová
Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe...
00 1.22 ooooxxx 331.00
17= Iveta VrkočováIveta Vrkočová
SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A
02 1.22 ooooxxx 331.00
19 Kristýna KubůKristýna Kubů
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
01 1.18 oxooxxx 293.00
20 Eliška KrálováEliška Králová
VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor
02 1.14 xxooxxx 257.00
Vivien SchmidtVivien Schmidt
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
01 NM -----xxx 0.00
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 20.9.2018 - 08:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A
99 6.17 6.17--6.17-0.00.0 624.00
2 Matyáš MóriMatyáš Móri
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
00 6.04 3.945.375.205.376.040.00.0 595.00
3 Michal NovákMichal Novák
Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium
99 5.98 x5.98x5.98x0.00.0 582.00
4 Lukáš MíkaLukáš Míka
SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky
01 5.80 5.305.695.805.805.630.00.0 544.00
5 Lukáš PěknicLukáš Pěknic
OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor
02 5.68 5.335.685.655.685.680.00.0 519.00
6 Martin MotalíkMartin Motalík
VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí
03 5.68 x5.055.435.435.680.00.0 519.00
7 Petr ŠvejdaPetr Švejda
SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A
99 5.52 5.305.525.235.525.510.00.0 485.00
8 Michal KubecMichal Kubec
OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor
99 5.51 5.285.074.405.285.510.00.0 483.00
9 David KubecDavid Kubec
SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B
03 5.49 4.044.305.235.235.490.00.0 479.00
10 Vít JandaVít Janda
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
00 5.46 5.124.805.465.465.290.00.0 473.00
11 Matyáš StuchlíkMatyáš Stuchlík
OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor
00 5.13 5.134.964.935.134.860.00.0 407.00
12 Filip LukšFilip Lukš
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
00 5.11 4.385.114.765.114.700.00.0 404.00
13 Vít HoladaVít Holada
SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B
02 5.10 4.654.835.015.015.100.00.0 402.00
14 Dominik PaušDominik Pauš
SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B
02 5.07 5.055.074.975.075.030.00.0 396.00
15 Adam NádvorníkAdam Nádvorník
SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A
03 5.02 4.91x5.025.024.930.00.0 386.00
16 Adam CetlovskýAdam Cetlovský
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
03 4.97 4.974.684.964.972.530.00.0 377.00
17 Michal KučinkaMichal Kučinka
SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky
03 4.93 xx4.934.93x0.00.0 369.00
18 Jan PavlíkJan Pavlík
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
00 4.91 4.784.904.854.904.910.00.0 365.00
19 Filip ŠindlFilip Šindl
VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí
02 4.90 4.664.234.904.904.550.00.0 363.00
20 Adam CížekAdam Cížek
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
01 4.84 x4.844.794.844.610.00.0 352.00
21 Patrik MatoušekPatrik Matoušek
VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí
99 4.64 x4.614.624.624.640.00.0 315.00
22 Vladislav PetržilkaVladislav Petržilka
SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky
02 4.60 4.604.514.504.604.360.00.0 308.00
23 Dominik PavlíkDominik Pavlík
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
02 4.48 4.484.413.594.484.280.00.0 287.00
24 Luboš ChudárekLuboš Chudárek
VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor
03 4.40 4.224.194.194.224.400.00.0 273.00
25 Jakub KosíkJakub Kosík
VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor
03 4.10 xx3.653.654.100.00.0 222.00
Lukáš LibertLukáš Libert
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
01 NM xxx0.0x0.00.0 0.00
Celkem 26 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 20.9.2018 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová
VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor
01 4.92 4.804.654.924.92x0.00.0 538.00
2 Lenka ZykánováLenka Zykánová
SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A
03 4.83 4.724.694.834.834.810.00.0 514.00
3 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
99 4.73 x4.734.694.73x0.00.0 487.00
4 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová
Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ...
01 4.63 4.594.014.344.594.630.00.0 461.00
5 Lucie MaxováLucie Maxová
Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium
01 4.53 4.254.534.394.53x0.00.0 436.00
6 Aneta FraňkováAneta Fraňková
Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe...
02 4.44 4.44xx4.444.330.00.0 413.00
7 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
02 4.36 3.944.364.154.364.190.00.0 393.00
8 Lucie JansováLucie Jansová
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
03 4.29 x4.154.294.294.180.00.0 376.00
9 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor
01 4.27 4.274.094.014.274.020.00.0 371.00
10 Iveta VrkočováIveta Vrkočová
SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A
02 4.26 4.263.944.184.264.120.00.0 369.00
11 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor
02 4.16 3.794.163.974.163.860.00.0 345.00
12 Adéla PrůchováAdéla Průchová
SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A
03 4.00 3.703.914.004.003.920.00.0 308.00
13 Monika BabickáMonika Babická
Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe...
02 3.99 3.733.993.663.993.700.00.0 306.00
14 Anna LaššákováAnna Laššáková
Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe...
02 3.96 3.503.503.683.683.960.00.0 299.00
15 Anna MrázkováAnna Mrázková
Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ...
03 3.95 3.803.853.823.853.950.00.0 296.00
16 Jana PřílepkováJana Přílepková
Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ...
03 3.92 3.773.103.923.923.790.00.0 290.00
17 Lucie ČermánkováLucie Čermánková
VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor
03 3.87 x3.543.873.873.770.00.0 279.00
18 Adéla HálováAdéla Hálová
OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor
02 3.82 3.823.642.943.823.440.00.0 267.00
19 Anna SvobodováAnna Svobodová
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
01 3.73 3.73x3.663.733.670.00.0 248.00
20 Andrea PomazalováAndrea Pomazalová
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
01 3.54 3.103.513.543.543.480.00.0 208.00
21 Lucie JiráskováLucie Jirásková
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
01 3.50 3.453.502.903.502.840.00.0 200.00
22 Denisa DoležalováDenisa Doležalová
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
00 3.39 x3.233.383.383.390.00.0 178.00
23 Michaela PrůšováMichaela Průšová
OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor
00 3.36 3.153.363.143.363.170.00.0 172.00
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 20.9.2018 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KotounováAnna Kotounová
SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A
01 12.28 11.7812.1312.1612.1612.280.00.0 680.00
2 Aneta ChvalováAneta Chvalová
SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A
01 11.77 11.7710.1008.9911.7709.500.00.0 646.00
3 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium
00 10.89 10.8910.5510.2910.8910.090.00.0 588.00
4 Kateřina ŠvecováKateřina Švecová
Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ...
00 10.32 08.6710.3207.2610.3209.320.00.0 550.00
5 Jana NovákováJana Nováková
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
01 10.31 09.2709.7110.3110.3109.780.00.0 550.00
6 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ...
01 10.23 09.3009.8210.2310.2309.680.00.0 545.00
7 Adéla ČernáAdéla Černá
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
03 10.06 09.2510.0608.9510.0609.730.00.0 533.00
8 Zuzana BaštováZuzana Baštová
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
01 08.82 08.1808.8208.4708.8208.070.00.0 452.00
9 Julie JarolímkováJulie Jarolímková
VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor
01 08.79 08.1708.3308.7908.7908.240.00.0 451.00
10 Kateřina MeidrechováKateřina Meidrechová
VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor
00 08.72 08.72xx08.7207.700.00.0 446.00
11 Tereza HenslováTereza Henslová
OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor
02 08.49 07.1208.4708.4908.4908.140.00.0 431.00
12 Kateřina PokornáKateřina Pokorná
Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe...
03 08.49 08.1708.49x08.4907.090.00.0 431.00
13 Terezie KlášterkováTerezie Klášterková
SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A
02 08.34 07.9907.4008.2908.2908.340.00.0 421.00
14 Alena ČiperováAlena Čiperová
Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe...
01 08.28 08.1007.2808.2808.2808.250.00.0 417.00
15 Nikola RejlkováNikola Rejlková
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
03 08.02 08.0207.1407.4908.0207.360.00.0 401.00
16 Eliška KrálováEliška Králová
VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor
02 07.84 07.8406.8807.2007.84x0.00.0 389.00
17 Pavla BasíkováPavla Basíková
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
02 07.54 07.3707.5406.4307.5407.340.00.0 370.00
18 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor
01 07.45 07.4506.6806.9807.450.00.00.0 364.00
19 Kristýna MrázováKristýna Mrázová
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
02 06.90 06.0706.5706.8506.8506.900.00.0 329.00
20 Barbora SladovníkováBarbora Sladovníková
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
03 06.30 06.0106.2906.3006.3005.980.00.0 290.00
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 20.9.2018 - 08:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek MarvanMarek Marvan
SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A
02 16 13.98 13.8813.98x13.9811.990.00.0 727.00
2 Jiří DolejšíJiří Dolejší
SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A
99 5 12.91 12.91xx12.9111.230.00.0 662.00
3 Marek MazanýMarek Mazaný
VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí
01 17 12.29 11.4910.7011.9711.9712.290.00.0 624.00
4 Jan CabadajJan Cabadaj
SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky
02 2 12.00 12.00x11.0912.0010.760.00.0 606.00
5 Vladimír KomínVladimír Komín
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
02 10 11.47 10.7111.2211.4711.4710.500.00.0 574.00
6 Daniel KouckýDaniel Koucký
SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky
01 13 11.38 10.6311.3711.3811.3810.930.00.0 569.00
7 Matěj BínaMatěj Bína
SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B
02 1 11.33 11.3310.3010.1211.3311.150.00.0 566.00
8 František ČechmánekFrantišek Čechmánek
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
00 3 11.25 11.2510.9010.8511.2511.170.00.0 561.00
9 Vít KotrbaVít Kotrba
SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B
03 12 11.13 x10.0509.2410.0511.130.00.0 554.00
10 Dominik PekařDominik Pekař
VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí
01 20 11.10 10.2710.6710.0610.6711.100.00.0 552.00
11 Štěpán FulínŠtěpán Fulín
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
01 6 10.83 09.7110.8310.4710.83x0.00.0 536.00
12 Martin VeřtátMartin Veřtát
SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B
00 24 10.45 10.2710.3510.4510.4510.330.00.0 513.00
13 Pavel KačírekPavel Kačírek
VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor
01 9 10.15 09.6310.1509.7710.1509.510.00.0 495.00
14 Radek StiborRadek Stibor
Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe...
03 23 10.01 10.0109.1308.7310.0109.650.00.0 486.00
15 Josef KosJosef Kos
OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor
02 11 09.97 08.9009.9708.9009.9708.420.00.0 484.00
16 Jan PočinekJan Počinek
SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky
03 21 09.86 09.4009.5009.8609.8609.550.00.0 477.00
17 Radek NečinaRadek Nečina
VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí
02 18 09.51 08.8308.8609.5109.5109.300.00.0 456.00
18 Aleš LangmullerAleš Langmuller
OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor
02 14 09.09 08.8606.9809.0909.0908.380.00.0 431.00
19 Tomáš LukešTomáš Lukeš
VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor
00 15 08.91 08.4308.02x08.4308.910.00.0 420.00
20 Jan PodlipnýJan Podlipný
Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert...
02 22 08.64 08.5808.6408.2408.6407.920.00.0 404.00
21 Adam ZíkaAdam Zíka
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
02 26 08.55 07.6607.1507.7907.7908.550.00.0 399.00
22 Petr HochmanPetr Hochman
OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor
01 7 08.31 08.3108.1508.1708.3108.080.00.0 385.00
23 Miloš HomolaMiloš Homola
VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor
02 8 07.78 07.7807.7807.7407.7807.580.00.0 353.00
24 Jakub WiesnerJakub Wiesner
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
00 8 07.77 xx07.7707.77x0.00.0 353.00
25 Adam ZemanAdam Zeman
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
00 25 00.00 xxx0.0x0.00.0 0.00
Michal NovákMichal Novák
Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium
99 19 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 26 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vít JandaVít Janda 00 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 2267
2 David KubecDavid Kubec 03 SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B 2099
3 Patrik BouškaPatrik Bouška 01 VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 1770
4 Adam NádvorníkAdam Nádvorník 03 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 1590
5 Ondřej ŽilinčíkOndřej Žilinčík 00 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 1573
6 Adam ZíkaAdam Zíka 02 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 1460
7 František KouřilFrantišek Kouřil 00 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 1455
8 Radek ZahajskýRadek Zahajský 01 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 1417
9 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 1373
10 Lukáš MíkaLukáš Míka 01 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 1316
11 Michal MacháčekMichal Macháček 02 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 1247
12 Kryštof BlokešKryštof Blokeš 02 SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B 1191
13 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 1136
14 Matěj BínaMatěj Bína 02 SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B 1110
15 Martin MotalíkMartin Motalík 03 VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 1096
16 Adam ZemanAdam Zeman 00 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 1063
17 Michal KubecMichal Kubec 99 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 1060
18 Vladimír KomínVladimír Komín 02 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 1023
19 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 1013
20 Daniel MazurDaniel Mazur 02 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 1007
21 Filip ŠindlFilip Šindl 02 VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 0964
22 Tomáš OškeraTomáš Oškera 99 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 0951
23 Filip LukšFilip Lukš 00 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 0916
24= Josef DubskýJosef Dubský 01 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 0877
24= Jakub HrubýJakub Hrubý 02 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 0877
26 Vít HoladaVít Holada 02 SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B 0851
27 Aleš LangmullerAleš Langmuller 02 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 0850
28 Jindřich NovákJindřich Novák 00 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 0847
29 Tomáš LukešTomáš Lukeš 00 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 0823
30 Josef KosJosef Kos 02 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 0787
31 Michal KučinkaMichal Kučinka 03 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 0758
32 Marek DouchaMarek Doucha 02 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0748
33 Michal ŠtroufMichal Štrouf 02 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 0744
34 Jiří StuchlíkJiří Stuchlík 01 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 0732
35 Marek MarvanMarek Marvan 02 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 0727
36= Jakub HesJakub Hes 99 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 0672
36= Adam KlimešAdam Klimeš 99 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0672
38 Jiří DolejšíJiří Dolejší 99 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 0662
39 Dominik PřibylDominik Přibyl 02 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 0646
40 Aleš ŘezáčAleš Řezáč 00 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0637
41 Adam ČížekAdam Čížek 01 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0628
42 Marek MazanýMarek Mazaný 01 VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 0624
43 Matyáš FialaMatyáš Fiala 03 SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B 0618
44 Jan HesJan Hes 99 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 0610
45 Jan CabadajJan Cabadaj 02 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 0606
46 Matyáš MóriMatyáš Móri 00 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 0595
47 Michal NovákMichal Novák 99 Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium 0582
48 Matouš VaračkaMatouš Varačka 01 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0573
49 Daniel KouckýDaniel Koucký 01 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 0569
50 František ČechmánekFrantišek Čechmánek 00 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 0561
51 Lukáš TomaňLukáš Tomaň 99 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 0560
52 Dominik PaušDominik Pauš 02 SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B 0557
53 Vít KotrbaVít Kotrba 03 SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B 0554
54 Dominik PekařDominik Pekař 01 VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 0552
55 Štěpán FulínŠtěpán Fulín 01 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 0536
56 Filip ŠtrinclFilip Štrincl 03 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 0514
57 Vojtěch VáchaVojtěch Vácha 02 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 0513
58 Tomáš DuchoňTomáš Duchoň 00 VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 0512
59 David KratochvílDavid Kratochvíl 00 VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 0500
60 Pavel KačírekPavel Kačírek 01 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 0495
61 Radek StiborRadek Stibor 03 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 0486
62 Petr ŠvejdaPetr Švejda 99 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 0485
63 Ondřej VojtaOndřej Vojta 02 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 0480
64 Tomáš PetrůTomáš Petrů 01 VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 0460
65= Lukáš HalašLukáš Halaš 02 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 0449
65= Jakub DěkanJakub Děkan 02 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 0449
67 Patrik Biener.Patrik Biener. 02 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 0444
68 Matyáš StuchlíkMatyáš Stuchlík 00 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 0439
69 Radim ZemanRadim Zeman 03 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 0426
70 Tomáš CetlovskýTomáš Cetlovský 01 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0419
71 Martin KotalíkMartin Kotalík 00 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 0413
72 Jan PodlipnýJan Podlipný 02 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 0404
73= Vladislav PetržilkaVladislav Petržilka 02 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 0389
73= Jiří NěmecJiří Němec 03 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 0389
75 Lukáš KoblasaLukáš Koblasa 01 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 0383
76 Adam CetlovskýAdam Cetlovský 03 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0377
77 Petr SohlerPetr Sohler 01 SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B 0367
78 Petr SobíšekPetr Sobíšek 01 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 0362
79 Jakub WiesnerJakub Wiesner 00 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0353
80 Adam CížekAdam Cížek 01 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0352
81 Filip VondráčekFilip Vondráček 02 SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B 0335
82 Tomáš LedinskýTomáš Ledinský 03 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 0332
83 Dominik PavlíkDominik Pavlík 02 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 0287
84 Matyáš StaněkMatyáš Staněk 02 VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 0277
85 Lukáš SumerauerLukáš Sumerauer 00 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 0276
86 Luboš ChudárekLuboš Chudárek 03 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 0273
87 Michal ZelenkaMichal Zelenka 02 VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 0251
88 Jakub KosíkJakub Kosík 03 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 0222
89 Jiří FučíkJiří Fučík 03 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 0145
90 Jiří KouřilJiří Kouřil 00 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 0104
91= Lukáš LibertLukáš Libert 01 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 0000
91= Richard HejlíkRichard Hejlík 01 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 0000
91= Martin BartákMartin Barták 01 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 0000
91= Štěpán AulíkŠtěpán Aulík 02 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 0000
91= Matyáš MachálekMatyáš Machálek 03 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 0000
91= Petr HořejšíPetr Hořejší 02 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 0000
91= Tomáš SedláčekTomáš Sedláček 02 SPŠ TáborSPŠ Tábor 0000
91= Marek IchaMarek Icha 02 SPŠ TáborSPŠ Tábor 0000
91= Jan PočinekJan Počinek 03 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 0000
91= Petr HochmanPetr Hochman 01 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 0000
91= Martin VeřtátMartin Veřtát 00 SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B 0000
91= Radek NečinaRadek Nečina 02 VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 0000
91= Jan ČížekJan Čížek 03 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 0000
91= Miloš HomolaMiloš Homola 02 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 0000
91= Patrik MatoušekPatrik Matoušek 99 VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 0000
91= Martin PsíkMartin Psík 02 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 0000
91= Matěj KadlecMatěj Kadlec 02 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 0000
91= Jakub MarkvartJakub Markvart 99 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0000
91= Oliver SchnürerOliver Schnürer 01 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 0000
91= Tomáš KovářTomáš Kovář 01 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 0000
91= Matěj KubálekMatěj Kubálek 02 SŠ spojů a informatikySŠ spojů a informatiky 0000
91= Jan PavlíkJan Pavlík 00 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 0000
91= Adam VašekAdam Vašek 02 VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 0000
91= František FlášarFrantišek Flášar 03 VOŠ a SŠ COP Sezimovo ÚstíVOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí 0000
91= Petr KřemenPetr Křemen 99 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 0000
91= Roman DandaRoman Danda 01 SPŠ Tábor BSPŠ Tábor B 0000
Celkem 116 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Pavla BuřičováPavla Buřičová 01 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 2340
2 Eliška NovákováEliška Nováková 03 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 2249
3 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ... 1757
4 Tereza KršováTereza Kršová 01 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 1466
5 Nikola StruskováNikola Strusková 01 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 1460
6 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ... 1347
7 Tereza CílkováTereza Cílková 03 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 1321
8 Denisa KrižanováDenisa Križanová 01 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 1190
9 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 01 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 1186
10 Anna KotounováAnna Kotounová 01 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 1123
11 Lenka ZykánováLenka Zykánová 03 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 1048
12 Aneta FraňkováAneta Fraňková 02 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 1034
13 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková 99 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 1008
14 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 03 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 1003
15 Jana NovákováJana Nováková 01 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 0990
16 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 0981
17 Lucie MaxováLucie Maxová 01 Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium 0970
18 Kateřina PokornáKateřina Pokorná 03 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 0961
19 Nikola RejlkováNikola Rejlková 03 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 0935
20 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 0891
21 Iveta ČadováIveta Čadová 01 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 0887
22 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková 02 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0884
23 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 02 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 0836
24 Lucie JansováLucie Jansová 03 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0825
25 Adéla HálováAdéla Hálová 02 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 0777
26 Anna MrázkováAnna Mrázková 03 Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ... 0747
27 Sabina ZadražilováSabina Zadražilová 02 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 0739
28 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková 01 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 0735
29 Monika BabickáMonika Babická 02 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 0715
30 Aneta ChvalováAneta Chvalová 01 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 0646
31 Kristýna MrázováKristýna Mrázová 02 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0639
32 Tereza HenslováTereza Henslová 02 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 0601
33 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová 00 Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium 0588
34 Barbora SladovníkováBarbora Sladovníková 03 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0587
35 Veronika MazancováVeronika Mazancová 00 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 0559
36 Kateřina ŠvecováKateřina Švecová 00 Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ... 0550
37 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová 01 Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ... 0545
38 Adéla ČernáAdéla Černá 03 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 0533
39 Veronika SchmidtováVeronika Schmidtová 01 Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ... 0491
40 Eliška ŘíhováEliška Říhová 02 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 0490
41 Adéla PrůchováAdéla Průchová 03 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 0465
42 Anna VopravilováAnna Vopravilová 02 Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium 0463
43 Veronika ChlaňováVeronika Chlaňová 01 Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ... 0461
44= Klára VonešováKlára Vonešová 02 Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ... 0455
44= Sabina SlezáčkováSabina Slezáčková 02 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 0455
46 Zuzana BaštováZuzana Baštová 01 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 0452
47 Julie JarolímkováJulie Jarolímková 01 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 0451
48 Karolina VoštováKarolina Voštová 01 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 0449
49 Kateřina MeidrechováKateřina Meidrechová 00 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 0446
50 Adéla DvořákováAdéla Dvořáková 02 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 0430
51= Jana PřílepkováJana Přílepková 03 Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ... 0417
51= Alena ČiperováAlena Čiperová 01 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 0417
53 Diana HoláDiana Holá 02 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 0409
54 Natálie NovotnáNatálie Novotná 02 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0404
55 Šárka StraširybkováŠárka Straširybková 03 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 0400
56 Iveta VrkočováIveta Vrkočová 02 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 0369
57 Nancy JIndrákováNancy JIndráková 02 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 0368
58 Anna LaššákováAnna Laššáková 02 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 0342
59 Jana VránkováJana Vránková 00 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0331
60 Nela StrakatáNela Strakatá 02 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 0313
61 Kristýna KubůKristýna Kubů 01 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 0293
62 Alice NovákováAlice Nováková 03 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 0291
63 Kateřina ŠlemendováKateřina Šlemendová 03 Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ... 0281
64 Vivien SchmidtVivien Schmidt 01 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 0274
65 Anna SvobodováAnna Svobodová 01 Gymnázium Pierra de Coubertina TáborGymnázium Pierra de Coubert... 0248
66 Tereza VávrováTereza Vávrová 01 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 0229
67 Andrea PomazalováAndrea Pomazalová 01 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 0208
68 Lucie JiráskováLucie Jirásková 01 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 0200
69 Monika KorandováMonika Korandová 02 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 0118
70 Adéla JanouchováAdéla Janouchová 01 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 0024
71= Karolína ŠirhalováKarolína Širhalová 03 Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ... 0000
71= Barbora FlorianováBarbora Florianová 01 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 0000
71= Terezie KlášterkováTerezie Klášterková 02 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 0000
71= Kristýna KůbůKristýna Kůbů 00 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 0000
71= Kateřina OravcováKateřina Oravcová 00 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 0000
71= Eliška KrálováEliška Králová 02 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 0000
71= Lada KrejčováLada Krejčová 03 Střední zdravotnická škola TáborStřední zdravotnická škola ... 0000
71= Lucie ČermánkováLucie Čermánková 03 VOŠ a SZeŠ TáborVOŠ a SZeŠ Tábor 0000
71= Michaela PrůšováMichaela Průšová 00 OA a VOŠE TáborOA a VOŠE Tábor 0000
71= Pavla SlatinskáPavla Slatinská 00 Střední škola obchodu,služeb a řemeselStřední škola obchodu,služe... 0000
71= Denisa DoležalováDenisa Doležalová 00 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 0000
71= Natálie MáchalováNatálie Máchalová 03 SPŠ Tábor ASPŠ Tábor A 0000
Celkem 82 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 2267
2 SPŠ Tábor B{8} 2099
3 VOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí{8} 1770
4 SPŠ Tábor A{8} 1590
5 OA a VOŠE Tábor{8} 1573
6 Gymnázium Soběslav{8} 1460
7 SŠ spojů a informatiky{8} 1455
8 SŠ spojů a informatiky{8} 1417
9 SPŠ Tábor A{8} 1373
10 SŠ spojů a informatiky{8} 1316
11 SPŠ Tábor A{8} 1247
12 SPŠ Tábor B{8} 1191
13 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 1136
14 SPŠ Tábor B{8} 1110
15 VOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí{8} 1096
16 SOŠEP Veselí nad Lužnicí{8} 1063
17 OA a VOŠE Tábor{8} 1060
18 SOŠEP Veselí nad Lužnicí{8} 1023
19 OA a VOŠE Tábor{8} 1013
20 SPŠ Tábor A{8} 1007
21 VOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí{8} 964
22 SOŠEP Veselí nad Lužnicí{8} 951
23 SOŠEP Veselí nad Lužnicí{8} 916
24 Střední škola obchodu,služeb a řemesel{8} 877
24 VOŠ a SZeŠ Tábor{8} 877
26 SPŠ Tábor B{8} 851
27 OA a VOŠE Tábor{8} 850
28 VOŠ a SZeŠ Tábor{8} 847
29 VOŠ a SZeŠ Tábor{8} 823
30 OA a VOŠE Tábor{8} 787
31 SŠ spojů a informatiky{8} 758
32 Gymnázium Soběslav{8} 748
33 VOŠ a SZeŠ Tábor{8} 744
34 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 732
35 SPŠ Tábor A{8} 727
36 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 672
36 Gymnázium Soběslav{8} 672
38 SPŠ Tábor A{8} 662
39 SŠ spojů a informatiky{8} 646
40 Gymnázium Soběslav{8} 637
41 Gymnázium Soběslav{8} 628
42 VOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí{8} 624
43 SPŠ Tábor B{8} 618
44 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 610
45 SŠ spojů a informatiky{8} 606
46 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 595
47 Táborské soukromé gymnázium{8} 582
48 Gymnázium Soběslav{8} 573
49 SŠ spojů a informatiky{8} 569
50 SOŠEP Veselí nad Lužnicí{8} 561
51 OA a VOŠE Tábor{8} 560
52 SPŠ Tábor B{8} 557
53 SPŠ Tábor B{8} 554
54 VOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí{8} 552
55 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 536
56 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 514
57 SPŠ Tábor A{8} 513
58 VOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí{8} 512
59 VOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí{8} 500
60 VOŠ a SZeŠ Tábor{8} 495
61 Střední škola obchodu,služeb a řemesel{8} 486
62 SPŠ Tábor A{8} 485
63 SPŠ Tábor A{8} 480
64 VOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí{8} 460
65 Střední škola obchodu,služeb a řemesel{8} 449
65 Střední škola obchodu,služeb a řemesel{8} 449
67 SOŠEP Veselí nad Lužnicí{8} 444
68 OA a VOŠE Tábor{8} 439
69 VOŠ a SZeŠ Tábor{8} 426
70 Gymnázium Soběslav{8} 419
71 OA a VOŠE Tábor{8} 413
72 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 404
73 SŠ spojů a informatiky{8} 389
73 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 389
75 SOŠEP Veselí nad Lužnicí{8} 383
76 Gymnázium Soběslav{8} 377
77 SPŠ Tábor B{8} 367
78 SŠ spojů a informatiky{8} 362
79 Gymnázium Soběslav{8} 353
80 Gymnázium Soběslav{8} 352
81 SPŠ Tábor B{8} 335
82 SOŠEP Veselí nad Lužnicí{8} 332
83 SOŠEP Veselí nad Lužnicí{8} 287
84 VOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí{8} 277
85 Střední škola obchodu,služeb a řemesel{8} 276
86 VOŠ a SZeŠ Tábor{8} 273
87 VOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí{8} 251
88 VOŠ a SZeŠ Tábor{8} 222
89 SŠ spojů a informatiky{8} 145
90 Střední škola obchodu,služeb a řemesel{8} 104
91 SŠ spojů a informatiky{8} 0
91 VOŠ a SZeŠ Tábor{8} 0
91 Gymnázium Soběslav{8} 0
91 OA a VOŠE Tábor{8} 0
91 SPŠ Tábor B{8} 0
91 VOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí{8} 0
91 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 0
91 VOŠ a SZeŠ Tábor{8} 0
91 VOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí{8} 0
91 SŠ spojů a informatiky{8} 0
91 SŠ spojů a informatiky{8} 0
91 SPŠ Tábor{8} 0
91 SPŠ Tábor{8} 0
91 VOŠ a SZeŠ Tábor{8} 0
91 SŠ spojů a informatiky{8} 0
91 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 0
91 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 0
91 SOŠEP Veselí nad Lužnicí{8} 0
91 VOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí{8} 0
91 SPŠ Tábor B{8} 0
91 OA a VOŠE Tábor{8} 0
91 SOŠEP Veselí nad Lužnicí{8} 0
91 SOŠEP Veselí nad Lužnicí{8} 0
91 SŠ spojů a informatiky{8} 0
91 VOŠ a SŠ COP Sezimovo Ústí{8} 0
91 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 0
Celkem 116 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 OA a VOŠE Tábor{8} 2340
2 SPŠ Tábor A{8} 2249
3 Střední zdravotnická škola Tábor{8} 1757
4 OA a VOŠE Tábor{8} 1466
5 VOŠ a SZeŠ Tábor{8} 1460
6 Střední zdravotnická škola Tábor{8} 1347
7 Gymnázium Soběslav{8} 1321
8 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 1190
9 VOŠ a SZeŠ Tábor{8} 1186
10 SPŠ Tábor A{8} 1123
11 SPŠ Tábor A{8} 1048
12 Střední škola obchodu,služeb a řemesel{8} 1034
13 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 1008
14 SPŠ Tábor A{8} 1003
15 SOŠEP Veselí nad Lužnicí{8} 990
16 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 981
17 Táborské soukromé gymnázium{8} 970
18 Střední škola obchodu,služeb a řemesel{8} 961
19 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 935
20 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 891
21 SOŠEP Veselí nad Lužnicí{8} 887
22 Gymnázium Soběslav{8} 884
23 VOŠ a SZeŠ Tábor{8} 836
24 Gymnázium Soběslav{8} 825
25 OA a VOŠE Tábor{8} 777
26 Střední zdravotnická škola Tábor{8} 747
27 OA a VOŠE Tábor{8} 739
28 OA a VOŠE Tábor{8} 735
29 Střední škola obchodu,služeb a řemesel{8} 715
30 SPŠ Tábor A{8} 646
31 Gymnázium Soběslav{8} 639
32 OA a VOŠE Tábor{8} 601
33 Táborské soukromé gymnázium{8} 588
34 Gymnázium Soběslav{8} 587
35 SOŠEP Veselí nad Lužnicí{8} 559
36 Střední zdravotnická škola Tábor{8} 550
37 Střední zdravotnická škola Tábor{8} 545
38 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 533
39 Střední zdravotnická škola Tábor{8} 491
40 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 490
41 SPŠ Tábor A{8} 465
42 Táborské soukromé gymnázium{8} 463
43 Střední zdravotnická škola Tábor{8} 461
44 Střední zdravotnická škola Tábor{8} 455
44 VOŠ a SZeŠ Tábor{8} 455
46 SOŠEP Veselí nad Lužnicí{8} 452
47 VOŠ a SZeŠ Tábor{8} 451
48 Střední škola obchodu,služeb a řemesel{8} 449
49 VOŠ a SZeŠ Tábor{8} 446
50 SPŠ Tábor A{8} 430
51 Střední zdravotnická škola Tábor{8} 417
51 Střední škola obchodu,služeb a řemesel{8} 417
53 VOŠ a SZeŠ Tábor{8} 409
54 Gymnázium Soběslav{8} 404
55 VOŠ a SZeŠ Tábor{8} 400
56 SPŠ Tábor A{8} 369
57 Střední škola obchodu,služeb a řemesel{8} 368
58 Střední škola obchodu,služeb a řemesel{8} 342
59 Gymnázium Soběslav{8} 331
60 SPŠ Tábor A{8} 313
61 SOŠEP Veselí nad Lužnicí{8} 293
62 Gymnázium Soběslav{8} 291
63 Střední zdravotnická škola Tábor{8} 281
64 SOŠEP Veselí nad Lužnicí{8} 274
65 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor{8} 248
66 VOŠ a SZeŠ Tábor{8} 229
67 SOŠEP Veselí nad Lužnicí{8} 208
68 SOŠEP Veselí nad Lužnicí{8} 200
69 SOŠEP Veselí nad Lužnicí{8} 118
70 Střední škola obchodu,služeb a řemesel{8} 24
71 Střední zdravotnická škola Tábor{8} 0
71 OA a VOŠE Tábor{8} 0
71 SPŠ Tábor A{8} 0
71 VOŠ a SZeŠ Tábor{8} 0
71 SOŠEP Veselí nad Lužnicí{8} 0
71 Střední škola obchodu,služeb a řemesel{8} 0
71 Střední zdravotnická škola Tábor{8} 0
71 VOŠ a SZeŠ Tábor{8} 0
71 OA a VOŠE Tábor{8} 0
71 Střední škola obchodu,služeb a řemesel{8} 0
71 SOŠEP Veselí nad Lužnicí{8} 0
71 SPŠ Tábor A{8} 0
Celkem 82 závodníků