Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - České Budějovice

Stadion SK Čtyři Dvory (20. 9. 2018)
středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martin BendaMartin Benda 01 Česko-anglické gymnázium ČBČesko-anglické gymnázium ČB 2306
2 Bohumil SakBohumil Sak 02 Gymnázium JírovcovaGymnázium Jírovcova 2199
3 Dominik PlandorDominik Plandor 01 SPŠ stavební, Resslova 2, ČBSPŠ stavební, Resslova 2, ČB 2090
4 Martin VichraMartin Vichra 01 SOŠE,cop Hluboká nad VltavouSOŠE,cop Hluboká nad Vltavou 1915
5 David BabkaDavid Babka 99 Gymnázium J.V.Jirsíka, České BudějoviceGymnázium J.V.Jirsíka, Česk... 1793
6 Petr ThérPetr Thér 01 VOŠ,SPŠ automobilní , Č. BudějoviceVOŠ,SPŠ automobilní , Č. B... 1784
7 Petr SmitekPetr Smitek 01 VOŠ,SPŠ automobilní , Č. BudějoviceVOŠ,SPŠ automobilní , Č. B... 1408
8 David ŠestauberDavid Šestauber 01 VOŠ,SPŠ automobilní , Č. BudějoviceVOŠ,SPŠ automobilní , Č. B... 1288
9 Jiří Daniel JaroušekJiří Daniel Jaroušek 01 Střední zdravotnická škola ČBStřední zdravotnická škola ČB 1278
10 Lukáš ČápLukáš Čáp 99 Střední zdravotnická škola ČBStřední zdravotnická škola ČB 1241
11 Pavel TrnkaPavel Trnka 01 Gymnázium JírovcovaGymnázium Jírovcova 1219
12 David ZemanDavid Zeman 01 Střední zdravotnická škola ČBStřední zdravotnická škola ČB 1165
13 Petr LhotákPetr Lhoták 02 Česko-anglické gymnázium ČBČesko-anglické gymnázium ČB 1129
14 Vojtěch BauerVojtěch Bauer 01 Gymnázium JírovcovaGymnázium Jírovcova 1097
15 Jakub ValentaJakub Valenta 99 SPŠ stavební, Resslova 2, ČBSPŠ stavební, Resslova 2, ČB 1093
16 Vavřinec KonečnýVavřinec Konečný 01 Gymnázium J.V.Jirsíka, České BudějoviceGymnázium J.V.Jirsíka, Česk... 1066
17 Michal HučíkMichal Hučík 99 Střední zdravotnická škola ČBStřední zdravotnická škola ČB 1033
18 Vojtěch MertlVojtěch Mertl 02 VOŠ,SPŠ automobilní , Č. BudějoviceVOŠ,SPŠ automobilní , Č. B... 1012
19 Tomáš NovákTomáš Novák 01 Česko-anglické gymnázium ČBČesko-anglické gymnázium ČB 1009
20 Matěj ChrástkaMatěj Chrástka 01 Střední zdravotnická škola ČBStřední zdravotnická škola ČB 0996
21 Jakub BeníšekJakub Beníšek 99 Gymnázium JírovcovaGymnázium Jírovcova 0974
22 Štěpán ŠiškaŠtěpán Šiška 02 Gymnázium JírovcovaGymnázium Jírovcova 0938
23 David ProcházkaDavid Procházka 01 SPŠ stavební, Resslova 2, ČBSPŠ stavební, Resslova 2, ČB 0895
24 Luboš PopelkaLuboš Popelka 00 SOŠE,cop Hluboká nad VltavouSOŠE,cop Hluboká nad Vltavou 0888
25 Jan DvořákJan Dvořák 00 Gymnázium J.V.Jirsíka, České BudějoviceGymnázium J.V.Jirsíka, Česk... 0843
26 Roman SchwarzRoman Schwarz 01 SOŠE,cop Hluboká nad VltavouSOŠE,cop Hluboká nad Vltavou 0741
27 David BabkaDavid Babka 09 Gymnázium J.V.Jirsíka, České BudějoviceGymnázium J.V.Jirsíka, Česk... 0687
28 Matěj FoglarMatěj Foglar 01 Gymnázium J.V.Jirsíka, České BudějoviceGymnázium J.V.Jirsíka, Česk... 0659
29 Karel MalýKarel Malý 03 Střední zdravotnická škola ČBStřední zdravotnická škola ČB 0628
30 Karel KulíkKarel Kulík 99 SPŠ stavební, Resslova 2, ČBSPŠ stavební, Resslova 2, ČB 0616
31 Vilém MazákVilém Mazák 00 Gymnázium J.V.Jirsíka, České BudějoviceGymnázium J.V.Jirsíka, Česk... 0606
32 Filip ŽemličkaFilip Žemlička 00 SPŠ stavební, Resslova 2, ČBSPŠ stavební, Resslova 2, ČB 0603
33 David PravdaDavid Pravda 02 SPŠ stavební, Resslova 2, ČBSPŠ stavební, Resslova 2, ČB 0601
34 Jan MatuškaJan Matuška 01 Střední zdravotnická škola ČBStřední zdravotnická škola ČB 0590
35 Patrik BláhaPatrik Bláha 01 Střední zdravotnická škola ČBStřední zdravotnická škola ČB 0585
36 Matyáš GrossmannMatyáš Grossmann 01 Česko-anglické gymnázium ČBČesko-anglické gymnázium ČB 0567
37 Jakub PařízekJakub Pařízek 00 Gymnázium J.V.Jirsíka, České BudějoviceGymnázium J.V.Jirsíka, Česk... 0564
38 Luděk KamišLuděk Kamiš 99 SPŠ stavební, Resslova 2, ČBSPŠ stavební, Resslova 2, ČB 0555
39 David ŠkochDavid Škoch 99 SOŠE,cop Hluboká nad VltavouSOŠE,cop Hluboká nad Vltavou 0548
40 Martin NerudaMartin Neruda 00 Gymnázium J.V.Jirsíka, České BudějoviceGymnázium J.V.Jirsíka, Česk... 0536
41 Matěj VaněkMatěj Vaněk 02 SOŠE,cop Hluboká nad VltavouSOŠE,cop Hluboká nad Vltavou 0528
42 Martin RingheimMartin Ringheim 02 Česko-anglické gymnázium ČBČesko-anglické gymnázium ČB 0523
43 Filip ŠulcFilip Šulc 01 VOŠ,SPŠ automobilní , Č. BudějoviceVOŠ,SPŠ automobilní , Č. B... 0516
44 Jan SchönbauerJan Schönbauer 02 Střední zdravotnická škola ČBStřední zdravotnická škola ČB 0511
45 Pavel GuthaisPavel Guthais 00 VOŠ,SPŠ automobilní , Č. BudějoviceVOŠ,SPŠ automobilní , Č. B... 0503
46 Lukáš SvědínekLukáš Svědínek 02 SPŠ stavební, Resslova 2, ČBSPŠ stavební, Resslova 2, ČB 0492
47= Vlastimil BubenVlastimil Buben 99 SOŠE,cop Hluboká nad VltavouSOŠE,cop Hluboká nad Vltavou 0463
47= Ondřej LipoldOndřej Lipold 01 Gymnázium JírovcovaGymnázium Jírovcova 0463
48 Vladimír PotapovVladimír Potapov 01 Česko-anglické gymnázium ČBČesko-anglické gymnázium ČB 0456
49= David ŠlachtaDavid Šlachta 99 Gymnázium J.V.Jirsíka, České BudějoviceGymnázium J.V.Jirsíka, Česk... 0434
49= Marek ŠtěpánekMarek Štěpánek 02 SPŠ stavební, Resslova 2, ČBSPŠ stavební, Resslova 2, ČB 0434
50 Jan KolářJan Kolář 00 SOŠE,cop Hluboká nad VltavouSOŠE,cop Hluboká nad Vltavou 0425
51 Miroslav MatoušekMiroslav Matoušek 02 SOŠE,cop Hluboká nad VltavouSOŠE,cop Hluboká nad Vltavou 0422
52 Jan ČadaJan Čada 01 Gymnázium JírovcovaGymnázium Jírovcova 0409
53 Antonín BíbaAntonín Bíba 01 Česko-anglické gymnázium ČBČesko-anglické gymnázium ČB 0374
54 Petr ŠimekPetr Šimek 00 Gymnázium J.V.Jirsíka, České BudějoviceGymnázium J.V.Jirsíka, Česk... 0337
55 Štěpán ŠádekŠtěpán Šádek 03 Česko-anglické gymnázium ČBČesko-anglické gymnázium ČB 0335
56 Jakub FabiánJakub Fabián 01 SOŠE,cop Hluboká nad VltavouSOŠE,cop Hluboká nad Vltavou 0308
57 Šimon MoravecŠimon Moravec 02 Česko-anglické gymnázium ČBČesko-anglické gymnázium ČB 0294
58 Marek BöhmMarek Böhm 01 VOŠ,SPŠ automobilní , Č. BudějoviceVOŠ,SPŠ automobilní , Č. B... 0229
59= Erik ŠuteraErik Šutera 02 Česko-anglické gymnázium ČBČesko-anglické gymnázium ČB 0000
59= Petr ŠimekPetr Šimek 01 Gymnázium J.V.Jirsíka, České BudějoviceGymnázium J.V.Jirsíka, Česk... 0000
59= Robin PolanskýRobin Polanský 02 Střední zdravotnická škola ČBStřední zdravotnická škola ČB 0000
59= Jakub PřízekJakub Přízek 00 Gymnázium J.V.Jirsíka, České BudějoviceGymnázium J.V.Jirsíka, Česk... 0000
59= David KahlDavid Kahl 00 SPŠ stavební, Resslova 2, ČBSPŠ stavební, Resslova 2, ČB 0000
59= Jan MichalecJan Michalec 99 Gymnázium JírovcovaGymnázium Jírovcova 0000
59= Matouš SmudekMatouš Smudek 99 Gymnázium J.V.Jirsíka, České BudějoviceGymnázium J.V.Jirsíka, Česk... 0000
59= Martin VodákMartin Vodák 00 Gymnázium JírovcovaGymnázium Jírovcova 0000
59= Ondřej SýkoraOndřej Sýkora 00 SPŠ stavební, Resslova 2, ČBSPŠ stavební, Resslova 2, ČB 0000
59= Ondřej DvořákOndřej Dvořák 01 Střední zdravotnická škola ČBStřední zdravotnická škola ČB 0000
59= Ondřej VeselýOndřej Veselý 02 Střední zdravotnická škola ČBStřední zdravotnická škola ČB 0000
59= Dominik KadlecDominik Kadlec 00 SOŠE,cop Hluboká nad VltavouSOŠE,cop Hluboká nad Vltavou 0000
59= Jakub KadlecJakub Kadlec 01 Gymnázium JírovcovaGymnázium Jírovcova 0000
59= Kristián ŠmídKristián Šmíd 03 Česko-anglické gymnázium ČBČesko-anglické gymnázium ČB 0000
59= Tomáš BrzobohatýTomáš Brzobohatý 02 Gymnázium JírovcovaGymnázium Jírovcova 0000
Celkem 75 závodníků
středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 Gymnázium JírovcovaGymnázium Jírovcova 2476
2 Veronika PavlíčkováVeronika Pavlíčková 01 OA C. Budejovice Husova 1OA C. Budejovice Husova 1 1777
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 00 SPŠ stavební, Resslova 2, ČBSPŠ stavební, Resslova 2, ČB 1512
4 Johana VožickáJohana Vožická 01 Gymnázium J.V.Jirsíka, České BudějoviceGymnázium J.V.Jirsíka, Česk... 1477
5 Olha SyvulychOlha Syvulych 00 Gymnázium J.V.Jirsíka, České BudějoviceGymnázium J.V.Jirsíka, Česk... 1282
6 Johana VeisováJohana Veisová 03 Česko-anglické gymnázium ČBČesko-anglické gymnázium ČB 1260
7 Karolína TůmováKarolína Tůmová 99 Gymnázium J.V.Jirsíka, České BudějoviceGymnázium J.V.Jirsíka, Česk... 1140
8 Miluše PaškováMiluše Pašková 02 SZŠ a VOŠZ České BudějoviceSZŠ a VOŠZ České Budějovice 1092
9 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 Gymnázium J.V.Jirsíka, České BudějoviceGymnázium J.V.Jirsíka, Česk... 1088
10 Lucie HořejšováLucie Hořejšová 03 Gymnázium JírovcovaGymnázium Jírovcova 1070
11 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 Gymnázium JírovcovaGymnázium Jírovcova 1011
12 Natálie BerkováNatálie Berková 00 Gymnázium JírovcovaGymnázium Jírovcova 0983
13 Simona RaušováSimona Raušová 02 SZŠ a VOŠZ České BudějoviceSZŠ a VOŠZ České Budějovice 0953
14 Barbora ŘíhováBarbora Říhová 99 SPŠ stavební, Resslova 2, ČBSPŠ stavební, Resslova 2, ČB 0929
15 Veronika VotíkováVeronika Votíková 01 SPŠ stavební, Resslova 2, ČBSPŠ stavební, Resslova 2, ČB 0923
16 Kristýna PavlíkováKristýna Pavlíková 01 Česko-anglické gymnázium ČBČesko-anglické gymnázium ČB 0914
17 Karolína PeiskerováKarolína Peiskerová 01 Střední škola obchodní a VOŠ, Husova 9Střední škola obchodní a VO... 0892
18 Markéta PavlovcováMarkéta Pavlovcová 00 Gymnázium J.V.Jirsíka, České BudějoviceGymnázium J.V.Jirsíka, Česk... 0888
19 Barbora MacháčkováBarbora Macháčková 02 SZŠ a VOŠZ České BudějoviceSZŠ a VOŠZ České Budějovice 0861
20 Adéla DaňkováAdéla Daňková 03 Česko-anglické gymnázium ČBČesko-anglické gymnázium ČB 0831
21 Valentýna OmastováValentýna Omastová 03 SPŠ stavební, Resslova 2, ČBSPŠ stavební, Resslova 2, ČB 0779
22 Karolína PadevítováKarolína Padevítová 00 Střední škola obchodní a VOŠ, Husova 9Střední škola obchodní a VO... 0742
23 Daniela VránováDaniela Vránová 00 SPŠ stavební, Resslova 2, ČBSPŠ stavební, Resslova 2, ČB 0724
24 Adéla SmrčinováAdéla Smrčinová 01 Gymnázium J.V.Jirsíka, České BudějoviceGymnázium J.V.Jirsíka, Česk... 0699
25 Natálie KubešováNatálie Kubešová 00 SZŠ a VOŠZ České BudějoviceSZŠ a VOŠZ České Budějovice 0673
26 Tereza KubíčkováTereza Kubíčková 01 Střední škola obchodní a VOŠ, Husova 9Střední škola obchodní a VO... 0655
27 Barbora HoudkováBarbora Houdková 02 OA C. Budejovice Husova 1OA C. Budejovice Husova 1 0629
28 Vendula NovákováVendula Nováková 01 SPŠ stavební, Resslova 2, ČBSPŠ stavební, Resslova 2, ČB 0625
29 Nikola HartováNikola Hartová 01 OA C. Budejovice Husova 1OA C. Budejovice Husova 1 0608
30 Veronika SrncováVeronika Srncová 01 Česko-anglické gymnázium ČBČesko-anglické gymnázium ČB 0602
31 Nikola KovaříčkováNikola Kovaříčková 02 SZŠ a VOŠZ České BudějoviceSZŠ a VOŠZ České Budějovice 0545
32 Radka HájkováRadka Hájková 03 Střední škola obchodní a VOŠ, Husova 9Střední škola obchodní a VO... 0532
33 Karolína BalouškováKarolína Baloušková 03 SZŠ a VOŠZ České BudějoviceSZŠ a VOŠZ České Budějovice 0509
34 Michaela KlímováMichaela Klímová 00 SZŠ a VOŠZ České BudějoviceSZŠ a VOŠZ České Budějovice 0502
35 Barbora RynešováBarbora Rynešová 02 Střední škola obchodní a VOŠ, Husova 9Střední škola obchodní a VO... 0496
36 Lucie VaníkováLucie Vaníková 00 Gymnázium JírovcovaGymnázium Jírovcova 0481
37 Lucie NovotnáLucie Novotná 03 Česko-anglické gymnázium ČBČesko-anglické gymnázium ČB 0460
38 Lenka FrolíkováLenka Frolíková 02 Gymnázium JírovcovaGymnázium Jírovcova 0456
39 Karolína KofroňováKarolína Kofroňová 00 Gymnázium J.V.Jirsíka, České BudějoviceGymnázium J.V.Jirsíka, Česk... 0449
40 Barbora HlasováBarbora Hlasová 02 SZŠ a VOŠZ České BudějoviceSZŠ a VOŠZ České Budějovice 0438
41 Adéla DobiášováAdéla Dobiášová 99 Gymnázium JírovcovaGymnázium Jírovcova 0420
42= Ema BeranováEma Beranová 03 Gymnázium JírovcovaGymnázium Jírovcova 0419
42= Eliška SuchánkováEliška Suchánková 02 SZŠ a VOŠZ České BudějoviceSZŠ a VOŠZ České Budějovice 0419
43 Miluše PaškováMiluše Pašková 18 SZŠ a VOŠZ České BudějoviceSZŠ a VOŠZ České Budějovice 0413
44 Amálie ŠťastnáAmálie Šťastná 00 SPŠ stavební, Resslova 2, ČBSPŠ stavební, Resslova 2, ČB 0408
45 Eliška VančatováEliška Vančatová 02 OA C. Budejovice Husova 1OA C. Budejovice Husova 1 0381
46= Irena ŠpanikováIrena Španiková 02 OA C. Budejovice Husova 1OA C. Budejovice Husova 1 0379
46= Barbora LunákováBarbora Lunáková 00 OA C. Budejovice Husova 1OA C. Budejovice Husova 1 0379
47= Barbora HoudkováBarbora Houdková 02 OA C. Budejovice Husova 1OA C. Budejovice Husova 1 0350
47= Tereza ZajícováTereza Zajícová 99 Česko-anglické gymnázium ČBČesko-anglické gymnázium ČB 0350
48 Aneta HolčíkováAneta Holčíková 00 OA C. Budejovice Husova 1OA C. Budejovice Husova 1 0346
49 Adéla PixováAdéla Pixová 03 Česko-anglické gymnázium ČBČesko-anglické gymnázium ČB 0340
50 Denisa KostrounováDenisa Kostrounová 02 SZŠ a VOŠZ České BudějoviceSZŠ a VOŠZ České Budějovice 0296
51 Viktorie VondrůViktorie Vondrů 02 SPŠ stavební, Resslova 2, ČBSPŠ stavební, Resslova 2, ČB 0263
52 Veronika KučerováVeronika Kučerová 99 Česko-anglické gymnázium ČBČesko-anglické gymnázium ČB 0258
53 Kristyna KozováKristyna Kozová 00 OA C. Budejovice Husova 1OA C. Budejovice Husova 1 0246
54 Petra ŠímováPetra Šímová 00 Střední škola obchodní a VOŠ, Husova 9Střední škola obchodní a VO... 0224
55 Tereza SázelováTereza Sázelová 00 OA C. Budejovice Husova 1OA C. Budejovice Husova 1 0205
56 Valerie ŠádkováValerie Šádková 03 Česko-anglické gymnázium ČBČesko-anglické gymnázium ČB 0200
57 Barbora PezováBarbora Pezová 03 Střední škola obchodní a VOŠ, Husova 9Střední škola obchodní a VO... 0126
58= Amálie ŠťastnáAmálie Šťastná 01 SPŠ stavební, Resslova 2, ČBSPŠ stavební, Resslova 2, ČB 0000
58= Nikola HájkováNikola Hájková 02 OA C. Budejovice Husova 1OA C. Budejovice Husova 1 0000
58= Tereza SchemberováTereza Schemberová 01 Gymnázium JírovcovaGymnázium Jírovcova 0000
58= Alžběta MarsováAlžběta Marsová 01 SPŠ stavební, Resslova 2, ČBSPŠ stavební, Resslova 2, ČB 0000
58= Tereza MartinovskáTereza Martinovská 01 SPŠ stavební, Resslova 2, ČBSPŠ stavební, Resslova 2, ČB 0000
58= Lucie KrejzováLucie Krejzová 00 Gymnázium JírovcovaGymnázium Jírovcova 0000
58= Kateřina FučíkováKateřina Fučíková 00 Gymnázium J.V.Jirsíka, České BudějoviceGymnázium J.V.Jirsíka, Česk... 0000
58= Aneta BotkováAneta Botková 03 Střední škola obchodní a VOŠ, Husova 9Střední škola obchodní a VO... 0000
58= Marie ProcházkováMarie Procházková 01 SPŠ stavební, Resslova 2, ČBSPŠ stavební, Resslova 2, ČB 0000
58= Sára ŠuterováSára Šuterová 00 Česko-anglické gymnázium ČBČesko-anglické gymnázium ČB 0000
58= Ronja HermanováRonja Hermanová 01 Česko-anglické gymnázium ČBČesko-anglické gymnázium ČB 0000
58= Michaela BělohlavováMichaela Bělohlavová 01 SZŠ a VOŠZ České BudějoviceSZŠ a VOŠZ České Budějovice 0000
58= Martina KubešováMartina Kubešová 00 Gymnázium JírovcovaGymnázium Jírovcova 0000
Celkem 73 závodníků