výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Liberec

městský stadion Liberec (20. 9. 2018)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 20.9.2018 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František ChadimaFrantišek Chadima 99 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 6 07.97 568.00
2 Filip DitrichFilip Ditrich 00 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 5 08.11 528.00
3 Václav ŠmídVáclav Šmíd 00 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI... 7 08.20 503.00
4= Lukáš BělkaLukáš Bělka 00 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 4 08.26 487.00
4= Daniel GregorDaniel Gregor 02 Škola Kateřinky LiberecŠkola Kateřinky Liberec 3 08.26 487.00
5 Oliver SembdnerOliver Sembdner 03 Střední průmyslová škola stavební LbcStřední průmyslová škola st... 2 08.91 324.00
6 Vladimír VomáčkaVladimír Vomáčka 03 Střední průmyslová škola stavební LbcStřední průmyslová škola st... 1 08.92 322.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 20.9.2018 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 5 07.41 742.00
2 Ngoc Thac NguyenNgoc Thac Nguyen 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 2 07.44 732.00
3 Jakub StehlíkJakub Stehlík 99 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 8 07.82 613.00
4 Daniel SchmidtDaniel Schmidt 03 Střední průmyslová škola stavební LbcStřední průmyslová škola st... 1 07.83 610.00
5 Roman PokornýRoman Pokorný 01 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 7 08.09 534.00
6 Jan MizeraJan Mizera 02 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 6 08.25 489.00
7 Dominik KnéblDominik Knébl 02 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 3 08.75 362.00
8 VOJTĚCH ČERNÝVOJTĚCH ČERNÝ 02 Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec 4 09.68 171.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 20.9.2018 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 6 07.26 792.00
2 Jakub DemelJakub Demel 01 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 4 07.44 732.00
3 DAVID ŠVERMADAVID ŠVERMA 01 Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec 1 07.79 622.00
4 Ondřej ŠpinkaOndřej Špinka 01 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 7 07.89 592.00
5 Vítek HlubučekVítek Hlubuček 02 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 3 08.31 473.00
6 Martin PospíchalMartin Pospíchal 01 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 2 08.56 408.00
7 Michal VrbataMichal Vrbata 03 Střední průmyslová škola stavební LbcStřední průmyslová škola st... 8 09.55 194.00
Kamil HellerKamil Heller 01 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI... 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 20.9.2018 - 09:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BílýJan Bílý 01 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 4 07.56 694.00
2 David ČernohubDavid Černohub 00 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI... 3 08.06 542.00
3 Matěj SluževskýMatěj Služevský 02 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 7 08.28 481.00
4 Filip CimburekFilip Cimburek 02 Střední průmyslová škola stavební LbcStřední průmyslová škola st... 5 08.34 465.00
5 Adam CharvátAdam Charvát 02 Škola Kateřinky LiberecŠkola Kateřinky Liberec 6 08.79 352.00
6 Matyáš KlausMatyáš Klaus 99 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 2 09.62 181.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 6 07.26 792.00
2 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 5 07.41 742.00
3 Ngoc Thac NguyenNgoc Thac Nguyen 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 2 07.44 732.00
3 Jakub DemelJakub Demel 01 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 4 07.44 732.00
5 Jan BílýJan Bílý 01 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 4 07.56 694.00
6 DAVID ŠVERMADAVID ŠVERMA 01 Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec 1 07.79 622.00
7 Jakub StehlíkJakub Stehlík 99 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 8 07.82 613.00
8 Daniel SchmidtDaniel Schmidt 03 Střední průmyslová škola stavební LbcStřední průmyslová škola st... 1 07.83 610.00
9 Ondřej ŠpinkaOndřej Špinka 01 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 7 07.89 592.00
10 František ChadimaFrantišek Chadima 99 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 6 07.97 568.00
11 David ČernohubDavid Černohub 00 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI... 3 08.06 542.00
12 Roman PokornýRoman Pokorný 01 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 7 08.09 534.00
13 Filip DitrichFilip Ditrich 00 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 5 08.11 528.00
14 Václav ŠmídVáclav Šmíd 00 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI... 7 08.20 503.00
15 Jan MizeraJan Mizera 02 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 6 08.25 489.00
16 Lukáš BělkaLukáš Bělka 00 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 4 08.26 487.00
16 Daniel GregorDaniel Gregor 02 Škola Kateřinky LiberecŠkola Kateřinky Liberec 3 08.26 487.00
18 Matěj SluževskýMatěj Služevský 02 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 7 08.28 481.00
19 Vítek HlubučekVítek Hlubuček 02 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 3 08.31 473.00
20 Filip CimburekFilip Cimburek 02 Střední průmyslová škola stavební LbcStřední průmyslová škola st... 5 08.34 465.00
21 Martin PospíchalMartin Pospíchal 01 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 2 08.56 408.00
22 Dominik KnéblDominik Knébl 02 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 3 08.75 362.00
23 Adam CharvátAdam Charvát 02 Škola Kateřinky LiberecŠkola Kateřinky Liberec 6 08.79 352.00
24 Oliver SembdnerOliver Sembdner 03 Střední průmyslová škola stavební LbcStřední průmyslová škola st... 2 08.91 324.00
25 Vladimír VomáčkaVladimír Vomáčka 03 Střední průmyslová škola stavební LbcStřední průmyslová škola st... 1 08.92 322.00
26 Michal VrbataMichal Vrbata 03 Střední průmyslová škola stavební LbcStřední průmyslová škola st... 8 09.55 194.00
27 Matyáš KlausMatyáš Klaus 99 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 2 09.62 181.00
28 VOJTĚCH ČERNÝVOJTĚCH ČERNÝ 02 Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec 4 09.68 171.00
Kamil HellerKamil Heller 01 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI... 5 DNS

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 20.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lea JelínkováLea Jelínková 02 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 3 08.55 687.00
2 Eliška BakešováEliška Bakešová 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 4 08.92 587.00
3 Tereza NezmarováTereza Nezmarová 03 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 6 09.19 518.00
4 Adéla FinkousováAdéla Finkousová 01 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 5 09.47 451.00
5 Klára NiedermertlováKlára Niedermertlová 01 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 2 09.65 411.00
6 Karolína OdvárkováKarolína Odvárková 02 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 7 09.67 406.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 20.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela JanákováMichaela Janáková 03 SZŠ a VOŠ LiberecSZŠ a VOŠ Liberec 3 08.34 747.00
2 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 00 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 5 08.52 695.00
3 Lenka MartošováLenka Martošová 00 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 2 08.68 651.00
4 ALICE VACKOVÁALICE VACKOVÁ 03 Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec 1 09.46 454.00
5 Anna SedlákováAnna Sedláková 03 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 7 09.62 417.00
6 Kateřina BerkováKateřina Berková 03 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 4 10.09 318.00
7 Tereza KoškováTereza Košková 02 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 6 10.11 314.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 20.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 3 08.62 667.00
2 Natalie TvrzníkováNatalie Tvrzníková 01 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 7 09.36 477.00
3 Petra MusilováPetra Musilová 03 SZŠ a VOŠ LiberecSZŠ a VOŠ Liberec 5 09.61 419.00
4 Veronika SmetaníkováVeronika Smetaníková 01 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 6 09.92 353.00
5 Eliška TicháEliška Tichá 03 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 2 09.95 346.00
6 ANDREA JEŘÁBKOVÁANDREA JEŘÁBKOVÁ 02 Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec 4 10.32 274.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela JanákováMichaela Janáková 03 SZŠ a VOŠ LiberecSZŠ a VOŠ Liberec 3 08.34 747.00
2 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 00 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 5 08.52 695.00
3 Lea JelínkováLea Jelínková 02 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 3 08.55 687.00
4 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 3 08.62 667.00
5 Lenka MartošováLenka Martošová 00 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 2 08.68 651.00
6 Eliška BakešováEliška Bakešová 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 4 08.92 587.00
7 Tereza NezmarováTereza Nezmarová 03 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 6 09.19 518.00
8 Natalie TvrzníkováNatalie Tvrzníková 01 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 7 09.36 477.00
9 ALICE VACKOVÁALICE VACKOVÁ 03 Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec 1 09.46 454.00
10 Adéla FinkousováAdéla Finkousová 01 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 5 09.47 451.00
11 Petra MusilováPetra Musilová 03 SZŠ a VOŠ LiberecSZŠ a VOŠ Liberec 5 09.61 419.00
12 Anna SedlákováAnna Sedláková 03 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 7 09.62 417.00
13 Klára NiedermertlováKlára Niedermertlová 01 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 2 09.65 411.00
14 Karolína OdvárkováKarolína Odvárková 02 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 7 09.67 406.00
15 Veronika SmetaníkováVeronika Smetaníková 01 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 6 09.92 353.00
16 Eliška TicháEliška Tichá 03 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 2 09.95 346.00
17 Kateřina BerkováKateřina Berková 03 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 4 10.09 318.00
18 Tereza KoškováTereza Košková 02 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 6 10.11 314.00
19 ANDREA JEŘÁBKOVÁANDREA JEŘÁBKOVÁ 02 Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec 4 10.32 274.00

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 20.9.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína JanatkováKarolína Janatková 03 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 6 29.50 518.00
MS Jaroslava BuckováJaroslava Bucková 03 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 5 32.00
3 Karolína OdvárkováKarolína Odvárková 02 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 3 32.23 338.00
4 Anna SedlákováAnna Sedláková 03 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 7 32.27 335.00
5 Vendula ŠtěpánováVendula Štěpánová 03 Škola Kateřinky LiberecŠkola Kateřinky Liberec 8 32.37 329.00
6 Barbora ČemusováBarbora Čemusová 01 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 4 33.80 250.00
7 Eva SivákováEva Siváková 01 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 2 35.43 172.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 20.9.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela JanákováMichaela Janáková 03 SZŠ a VOŠ LiberecSZŠ a VOŠ Liberec 6 27.03 709.00
2 Lea JelínkováLea Jelínková 02 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 3 28.25 611.00
3 Karolína PoupováKarolína Poupová 02 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 8 29.70 503.00
4 Tereza PohankováTereza Pohanková 01 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 2 30.12 474.00
5 Kateřina PelcováKateřina Pelcová 99 SZŠ a VOŠ LiberecSZŠ a VOŠ Liberec 7 30.97 416.00
6 SÁRA BARTHOVÁSÁRA BARTHOVÁ 03 Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec 5 31.03 413.00
7 Pavla CinkánováPavla Cinkánová 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 4 32.18 341.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 20.9.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BakešováEliška Bakešová 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 5 29.45 521.00
2 ALICE VACKOVÁALICE VACKOVÁ 03 Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec 8 31.83 362.00
3 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 99 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 6 32.84 302.00
4 Adriana ŠvecováAdriana Švecová 00 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 2 33.58 262.00
5 Kristýna ŠmahelováKristýna Šmahelová 03 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 7 34.59 210.00
Kristýna HoráčkováKristýna Horáčková 02 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 4 DNS
Petra MusilováPetra Musilová 03 SZŠ a VOŠ LiberecSZŠ a VOŠ Liberec 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela JanákováMichaela Janáková 03 SZŠ a VOŠ LiberecSZŠ a VOŠ Liberec 6 27.03 709.00
2 Lea JelínkováLea Jelínková 02 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 3 28.25 611.00
3 Eliška BakešováEliška Bakešová 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 5 29.45 521.00
4 Karolína JanatkováKarolína Janatková 03 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 6 29.50 518.00
5 Karolína PoupováKarolína Poupová 02 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 8 29.70 503.00
6 Tereza PohankováTereza Pohanková 01 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 2 30.12 474.00
7 Kateřina PelcováKateřina Pelcová 99 SZŠ a VOŠ LiberecSZŠ a VOŠ Liberec 7 30.97 416.00
8 SÁRA BARTHOVÁSÁRA BARTHOVÁ 03 Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec 5 31.03 413.00
9 ALICE VACKOVÁALICE VACKOVÁ 03 Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec 8 31.83 362.00
10 Jaroslava BuckováJaroslava Bucková 03 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 5 32.00
11 Pavla CinkánováPavla Cinkánová 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 4 32.18 341.00
12 Karolína OdvárkováKarolína Odvárková 02 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 3 32.23 338.00
13 Anna SedlákováAnna Sedláková 03 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 7 32.27 335.00
14 Vendula ŠtěpánováVendula Štěpánová 03 Škola Kateřinky LiberecŠkola Kateřinky Liberec 8 32.37 329.00
15 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 99 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 6 32.84 302.00
16 Adriana ŠvecováAdriana Švecová 00 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 2 33.58 262.00
17 Barbora ČemusováBarbora Čemusová 01 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 4 33.80 250.00
18 Kristýna ŠmahelováKristýna Šmahelová 03 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 7 34.59 210.00
19 Eva SivákováEva Siváková 01 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 2 35.43 172.00
Kristýna HoráčkováKristýna Horáčková 02 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 4 DNS
Petra MusilováPetra Musilová 03 SZŠ a VOŠ LiberecSZŠ a VOŠ Liberec 3 DNS

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 20.9.2018 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oskar HajerOskar Hajer 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 6 56.21 551.00
2 Daniel GregorDaniel Gregor 02 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 4 57.80 491.00
3 Ondřej ŠpinkaOndřej Špinka 01 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 7 58.17 478.00
4 Jakub ErlebachJakub Erlebach 03 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 5 58.53 465.00
5 František ChadimaFrantišek Chadima 99 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 3 64.38 276.00
6 Vladimír VomáčkaVladimír Vomáčka 03 Střední průmyslová škola stavební LbcStřední průmyslová škola st... 2 64.83 264.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 20.9.2018 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 3 53.04 680.00
2 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 6 54.24 630.00
3 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 4 55.12 594.00
4 Matěj SluževskýMatěj Služevský 02 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 7 56.51 540.00
5 Dominik ĎurišDominik Ďuriš 99 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 5 60.38 400.00
6 EMANUEL TICHÝEMANUEL TICHÝ 02 Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec 2 60.92 382.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 20.9.2018 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 VOJTĚCH VENCVOJTĚCH VENC 00 Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec 2 55.73 570.00
2 Adam KollertAdam Kollert 99 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 7 58.76 456.00
3 Vítek HlubučekVítek Hlubuček 02 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 4 59.74 422.00
4 Filip HousaFilip Housa 02 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 6 60.37 401.00
5 František ČonkaFrantišek Čonka 99 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 5 66.59 217.00
Šimon KavanŠimon Kavan 01 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI... 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 20.9.2018 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VoplakalOndřej Voplakal 00 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI... 7 55.82 566.00
2 Lukáš WolfLukáš Wolf 01 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 8 57.74 493.00
3 Martin HauznerMartin Hauzner 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 4 57.81 491.00
4 Lukáš BělkaLukáš Bělka 00 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 5 58.87 452.00
5 Radek HořákRadek Hořák 00 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 6 62.71 326.00
6 Filip IkerFilip Iker 00 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI... 3 64.14 283.00
7 Michal VrbataMichal Vrbata 03 Střední průmyslová škola stavební LbcStřední průmyslová škola st... 2 76.76 30.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 3 53.04 680.00
2 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 6 54.24 630.00
3 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 4 55.12 594.00
4 VOJTĚCH VENCVOJTĚCH VENC 00 Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec 2 55.73 570.00
5 Ondřej VoplakalOndřej Voplakal 00 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI... 7 55.82 566.00
6 Oskar HajerOskar Hajer 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 6 56.21 551.00
7 Matěj SluževskýMatěj Služevský 02 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 7 56.51 540.00
8 Lukáš WolfLukáš Wolf 01 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 8 57.74 493.00
9 Daniel GregorDaniel Gregor 02 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 4 57.80 491.00
10 Martin HauznerMartin Hauzner 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 4 57.81 491.00
11 Ondřej ŠpinkaOndřej Špinka 01 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 7 58.17 478.00
12 Jakub ErlebachJakub Erlebach 03 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 5 58.53 465.00
13 Adam KollertAdam Kollert 99 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 7 58.76 456.00
14 Lukáš BělkaLukáš Bělka 00 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 5 58.87 452.00
15 Vítek HlubučekVítek Hlubuček 02 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 4 59.74 422.00
16 Filip HousaFilip Housa 02 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 6 60.37 401.00
17 Dominik ĎurišDominik Ďuriš 99 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 5 60.38 400.00
18 EMANUEL TICHÝEMANUEL TICHÝ 02 Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec 2 60.92 382.00
19 Radek HořákRadek Hořák 00 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 6 62.71 326.00
20 Filip IkerFilip Iker 00 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI... 3 64.14 283.00
21 František ChadimaFrantišek Chadima 99 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 3 64.38 276.00
22 Vladimír VomáčkaVladimír Vomáčka 03 Střední průmyslová škola stavební LbcStřední průmyslová škola st... 2 64.83 264.00
23 František ČonkaFrantišek Čonka 99 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 5 66.59 217.00
24 Michal VrbataMichal Vrbata 03 Střední průmyslová škola stavební LbcStřední průmyslová škola st... 2 76.76 30.00
Šimon KavanŠimon Kavan 01 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI... 3 DNS

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 20.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 2:18.69 841.00
2 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 2:36.57 613.00
3 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 2:36.74 611.00
MS Anna RálišováAnna Rálišová 02 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 2:38.34
MS Lucie TruhlářováLucie Truhlářová 99 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 2:42.97
6 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 2:51.76 445.00
7 Jaroslava BuckováJaroslava Bucková 03 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 2:53.28 430.00
MS Adriana ŠvecováAdriana Švecová 00 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 2:54.81
9 Vendula ŠtěpánováVendula Štěpánová 03 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 2:56.75 396.00
10 Lucie PeukertováLucie Peukertová 03 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 3:00.23 363.00
11 Anna BudskáAnna Budská 02 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 3:02.99 338.00
12 Kristýna ŠmahelováKristýna Šmahelová 03 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 3:04.24 327.00
13 Lucie BártlováLucie Bártlová 02 SZŠ a VOŠ LiberecSZŠ a VOŠ Liberec 3:31.67 127.00
14 Eliška KrakováEliška Kraková 03 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 3:48.16 50.00
MS Dominika SkuhrováDominika Skuhrová 01 SZŠ a VOŠ LiberecSZŠ a VOŠ Liberec 3:53.34
16 Drahomíra NeumanováDrahomíra Neumanová 02 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 3:53.67 32.00
Kristýna HoráčkováKristýna Horáčková 02 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant DNF
Celkem 17 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 20.9.2018 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří FialaJiří Fiala 00 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 4:22.54 794.00
2 Marek GebouskýMarek Gebouský 00 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 4:36.51 702.00
3 Josef NagyJosef Nagy 00 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 4:37.95 693.00
4 Jiří JešetaJiří Ješeta 02 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 4:39.81 681.00
5 Jiří ČermákJiří Čermák 02 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 4:48.96 625.00
6 Vladislav GlodVladislav Glod 01 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI... 4:49.45 622.00
7 Martin AdamecMartin Adamec 01 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 4:54.54 592.00
8 Aleš MartínekAleš Martínek 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 4:56.20 582.00
9 Jan MüllerJan Müller 01 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 4:58.65 568.00
10 Filip BulušekFilip Bulušek 02 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 4:59.73 561.00
11 Dmitriy YerasovDmitriy Yerasov 03 Střední průmyslová škola stavební LbcStřední průmyslová škola st... 5:00.26 558.00
12 MATĚJ PTÁČEKMATĚJ PTÁČEK 03 Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec 5:00.57 556.00
13 Filip HanousekFilip Hanousek 00 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 5:00.78 555.00
14 Filip ZvěřinaFilip Zvěřina 02 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 5:00.91 554.00
15 Vít ProkůpekVít Prokůpek 02 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 5:01.20 553.00
16 Tadeáš MüllerTadeáš Müller 01 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 5:02.82 544.00
17 TOMÁŠ DAVIDTOMÁŠ DAVID 00 Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec 5:08.80 510.00
18 Vít VladárVít Vladár 01 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI... 5:09.23 508.00
19 Štěpán MachačŠtěpán Machač 01 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 5:10.81 499.00
20 Jan BednářJan Bednář 01 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 5:14.30 480.00
21 Lukáš FraněkLukáš Franěk 99 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 5:19.71 452.00
Matyáš KlausMatyáš Klaus 99 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant DNF
Celkem 22 závodníků

4 x 200 m - Dorostenci

Dorostenci 01 (čt, 20.9.2018 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Faistauer Faistauer SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 1:35.04 1239.0
2 Fiala Fiala Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 1:39.09 1174.0
3 Černohub Černohub SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI... 1:42.68 1117.0
4 Chadima, Bílý, Ederer, Malinovský Chadima, Bílý, Ederer, Malinovský Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 1:43.57 1103.0
5 Bělka, Gregor, Müller, Prokůpek Bělka, Gregor, Müller, Prokůpek Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 1:46.72 1055.0
6 Pokorný, Klaus, Hanousek, Hořák Pokorný, Klaus, Hanousek, Hořák SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 1:52.33 971.00
Celkem 6 závodníků
Dorostenci 02 (čt, 20.9.2018 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Špinka, Drobný, Ješeta, Zvěřina Špinka, Drobný, Ješeta, Zvěřina Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 1:39.22 1171.0
2 ŠVERMA, TICHÝ ŠVERMA, TICHÝ Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec 1:43.10 1110.0
3 Erlebach, Třešňák, Mizera, Hlubuček Erlebach, Třešňák, Mizera, Hlubuček Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 1:44.28 1092.0
4 Franěk, Brückner, Ďuriš, Služevský Franěk, Brückner, Ďuriš, Služevský Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 1:51.15 988.00
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 20.9.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hoffmannová, Folková, Nosková, Bakešová Hoffmannová, Folková, Nosková, Bakešová Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 5 1:53.48 1220.0
2 Jelínková, Peukertová, Martošová, Budská Jelínková, Peukertová, Martošová, Budská Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 6 1:59.23 1128.0
3 Janáková, Pelcová, Polomská, Musilová Janáková, Pelcová, Polomská, Musilová SZŠ a VOŠ LiberecSZŠ a VOŠ Liberec 4 2:00.10 1115.0
4 Neumanová, Finkousová, Siváková, Kolářová Neumanová, Finkousová, Siváková, Kolářová SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 3 2:23.32 779.00
Sedláková, Štěpánová, Matějková, Smetaníková Sedláková, Štěpánová, Matějková, Smetaníková Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 7 0:00.0
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 20.9.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Janatková, Rálišová, Horáčková, Janecká Janatková, Rálišová, Horáčková, Janecká Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 4 2:00.65 1106.0
2 Poupová, Berková, Nezmarová, Kabátková Poupová, Berková, Nezmarová, Kabátková Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 2:00.89 1102.0
3 Niedermertlová, Pohanková, Peukertová, Sedláková Niedermertlová, Pohanková, Peukertová, Sedláková Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 6 2:04.21 1051.0
4 VACKOVÁ, PERGLOVÁ, BARTHOVÁ, JEŘÁBKOVÁ VACKOVÁ, PERGLOVÁ, BARTHOVÁ, JEŘÁBKOVÁ Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec 3 2:11.04 949.00
5 Čemusová, Košková, Tichá, Kraková Čemusová, Košková, Tichá, Kraková SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 5 2:24.03 770.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sedláková, Štěpánová, Matějková, Smetaníková Sedláková, Štěpánová, Matějková, Smetaníková Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 7 0:00.0
2 Hoffmannová, Folková, Nosková, Bakešová Hoffmannová, Folková, Nosková, Bakešová Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 5 1:53.48 1220.0
3 Jelínková, Peukertová, Martošová, Budská Jelínková, Peukertová, Martošová, Budská Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 6 1:59.23 1128.0
4 Janáková, Pelcová, Polomská, Musilová Janáková, Pelcová, Polomská, Musilová SZŠ a VOŠ LiberecSZŠ a VOŠ Liberec 4 2:00.10 1115.0
5 Janatková, Rálišová, Horáčková, Janecká Janatková, Rálišová, Horáčková, Janecká Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 4 2:00.65 1106.0
6 Poupová, Berková, Nezmarová, Kabátková Poupová, Berková, Nezmarová, Kabátková Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 2:00.89 1102.0
7 Niedermertlová, Pohanková, Peukertová, Sedláková Niedermertlová, Pohanková, Peukertová, Sedláková Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 6 2:04.21 1051.0
8 VACKOVÁ, PERGLOVÁ, BARTHOVÁ, JEŘÁBKOVÁ VACKOVÁ, PERGLOVÁ, BARTHOVÁ, JEŘÁBKOVÁ Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec 3 2:11.04 949.00
9 Neumanová, Finkousová, Siváková, Kolářová Neumanová, Finkousová, Siváková, Kolářová SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 3 2:23.32 779.00
10 Čemusová, Košková, Tichá, Kraková Čemusová, Košková, Tichá, Kraková SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 5 2:24.03 770.00

Skok vysoký - Dorostenci

(čt, 20.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1= Jan EdererJan Ederer
Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A
01 1.86 679.00
1= Jakub DemelJakub Demel
Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec
01 1.86 679.00
2 Adam NovákAdam Novák
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
02 1.70 544.00
3 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
03 1.66 512.00
4= Vojtěch NosekVojtěch Nosek
SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant
02 1.62 480.00
4= Adam CharvátAdam Charvát
Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B
02 1.62 480.00
5= Tomáš BrücknerTomáš Brückner
Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A
00 1.58 449.00
5= Jan HušekJan Hušek
Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A
99 1.58 449.00
5= Oliver VitoušOliver Vitouš
Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec
00 1.58 449.00
6= Matyáš NeckářMatyáš Neckář
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
02 1.54 419.00
6= Matěj KovařičMatěj Kovařič
SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI...
01 1.54 419.00
7= Jan MizeraJan Mizera
Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B
02 1.50 389.00
7= Dominik PulecDominik Pulec
Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B
02 1.50 389.00
Vít VladárVít Vladár
SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI...
01 NM 0.00
Matěj VronskýMatěj Vronský
SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI...
00 NM 0.00
Jakub StehlíkJakub Stehlík
Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec
99 NM 0.00
František ČonkaFrantišek Čonka
SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant
99 NM 0.00
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(čt, 20.9.2018 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec
00 1.56 689.00
2 PAVLÍNA PERGLOVÁPAVLÍNA PERGLOVÁ
Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec
01 1.52 644.00
3= Lenka MartošováLenka Martošová
Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A
00 1.48 599.00
3= Karolína JanatkováKarolína Janatková
Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec
03 1.48 599.00
4 Adéla ŘípováAdéla Řípová
Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec
01 1.44 555.00
5 Kristýna KabátkováKristýna Kabátková
Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec
99 1.32 429.00
6 Eliška KrakováEliška Kraková
SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant
03 1.28 389.00
7= Ema PolomskáEma Polomská
SZŠ a VOŠ LiberecSZŠ a VOŠ Liberec
01 1.24 350.00
7= Tereza PohankováTereza Pohanková
Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A
01 1.24 350.00
7= Pavla JakubičkováPavla Jakubičková
Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A
02 1.24 350.00
Dominika SkuhrováDominika Skuhrová
SZŠ a VOŠ LiberecSZŠ a VOŠ Liberec
01 DNS
Sára VeselskáSára Veselská
Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec
00 DNS
Barbora ČemusováBarbora Čemusová
SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant
01 NM 0.00
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(čt, 20.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ngoc Thac NguyenNgoc Thac Nguyen
Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec
01 13 6.32 0.0 657.00
2 Adam KleprlíkAdam Kleprlík
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
00 8 6.07 0.0 602.00
3 Jan BílýJan Bílý
Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A
01 2 5.74 0.0 531.00
4 Cyril ŽeravaCyril Žerava
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
03 21 5.64 0.0 510.00
5 Jan EdererJan Ederer
Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A
01 5 5.51 0.0 483.00
6 Filip DitrichFilip Ditrich
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
00 4 5.49 0.0 479.00
7 Jan VodičkaJan Vodička
Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec
01 5.38 0.0 457.00
8 Martin ZahrádkaMartin Zahrádka
SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI...
99 20 5.23 0.0 427.00
9 Michal TřešňákMichal Třešňák
Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B
02 16 4.86 0.0 356.00
10 Martin KočíMartin Kočí
Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B
02 10 4.84 0.0 352.00
11 VOJTĚCH VENCVOJTĚCH VENC
Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec
00 17 4.83 0.0 350.00
12 Filip CimburekFilip Cimburek
Střední průmyslová škola stavební LbcStřední průmyslová škola st...
02 3 4.75 0.0 335.00
13 Jan BednářJan Bednář
SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant
01 1 4.68 0.0 323.00
14 Martin HauznerMartin Hauzner
Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec
01 7 4.64 0.0 315.00
15 Daniel SchmidtDaniel Schmidt
Střední průmyslová škola stavební LbcStřední průmyslová škola st...
03 15 4.54 0.0 297.00
16 Tomáš LesoTomáš Leso
SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant
00 11 4.44 0.0 280.00
17 Dominik KnéblDominik Knébl
Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec
02 9 4.42 0.0 276.00
18 Martin PospíchalMartin Pospíchal
SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant
01 14 4.28 0.0 252.00
19 Filip FoubikFilip Foubik
Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec
02 6 3.82 0.0 177.00
20 Matěj VronskýMatěj Vronský
SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI...
00 19 3.57 0.0 140.00
Jan MalinovskýJan Malinovský
Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A
00 12 DNS 0.0 0.00
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(čt, 20.9.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika NoskováVeronika Nosková
Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec
02 4.69 0.0 477.00
2 Adéla ŘípováAdéla Řípová
Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec
01 4.29 0.0 376.00
Vendula VitinováVendula Vitinová
Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A
99 4.10 0.0 331.00
MS Kristýna JaneckáKristýna Janecká
Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec
03 4.10 0.0
4 Lucie PeukertováLucie Peukertová
Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A
03 3.90 0.0 285.00
5 Klára NiedermertlováKlára Niedermertlová
Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A
01 3.81 0.0 265.00
6 Ema PolomskáEma Polomská
SZŠ a VOŠ LiberecSZŠ a VOŠ Liberec
01 3.64 0.0 229.00
7 Soňa MrázkováSoňa Mrázková
Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec
02 3.60 0.0 220.00
8 Adéla FinkousováAdéla Finkousová
SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant
01 3.49 0.0 198.00
MS Tereza AdámkováTereza Adámková
SZŠ a VOŠ LiberecSZŠ a VOŠ Liberec
01 3.46 0.0
10 Drahomíra NeumanováDrahomíra Neumanová
SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant
02 3.16 0.0 135.00
11 Leona KolářováLeona Kolářová
SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant
02 2.80 0.0 75.00
Denisa FolkováDenisa Folková
Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec
01 DNS 0.0 0.00
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(čt, 20.9.2018 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 PAVLÍNA PERGLOVÁPAVLÍNA PERGLOVÁ
Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec
01 09.79 0.0 516.00
2 Natalie TvrzníkováNatalie Tvrzníková
Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec
01 09.71 0.0 510.00
3 Michaela NávesníkováMichaela Návesníková
SZŠ a VOŠ LiberecSZŠ a VOŠ Liberec
97 09.05 0.0 467.00
4= Vendula VitinováVendula Vitinová
Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A
99 08.72 0.0 446.00
4= Lucie TruhlářováLucie Truhlářová
Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A
99 08.72 0.0 446.00
5 Adéla JiránkováAdéla Jiránková
Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec
00 08.66 0.0 442.00
6 Tereza KoškováTereza Košková
SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant
02 08.39 0.0 425.00
7 Linda GotschammerováLinda Gotschammerová
Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec
02 08.21 0.0 413.00
8 Tereza ŠnajdrováTereza Šnajdrová
Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A
01 07.98 0.0 398.00
9 Veronika SmetaníkováVeronika Smetaníková
Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B
01 07.93 0.0 395.00
10 SÁRA BARTHOVÁSÁRA BARTHOVÁ
Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec
03 07.82 0.0 388.00
11 Kateřina MatějkováKateřina Matějková
Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B
99 07.53 0.0 369.00
12 Michaela HolíkováMichaela Holíková
Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec
03 06.76 0.0 320.00
13 Leona KolářováLeona Kolářová
SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant
02 06.44 0.0 299.00
14 Eliška ProcházkováEliška Procházková
SZŠ a VOŠ LiberecSZŠ a VOŠ Liberec
03 05.92 0.0 266.00
15 Eliška KožákováEliška Kožáková
SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant
02 05.01 0.0 209.00
Pavla JakubičkováPavla Jakubičková
Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A
02 DNS 0.0
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(čt, 20.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam NovákAdam Novák
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
02 12.95 0.0 664.00
2 Jan MalinovskýJan Malinovský
Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A
00 12.33 0.0 626.00
3 Šimon HotovecŠimon Hotovec
Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A
00 11.54 0.0 579.00
4 Cyril ŽeravaCyril Žerava
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
03 10.78 0.0 533.00
5 Lukáš FraněkLukáš Franěk
Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A
99 10.60 0.0 522.00
6 Michael HolýMichael Holý
Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec
00 10.29 0.0 503.00
7 Karel PilíkKarel Pilík
SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant
01 10.19 0.0 497.00
8 Jakub DlaskJakub Dlask
Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec
00 10.10 0.0 492.00
9 Jakub ErlebachJakub Erlebach
Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B
03 10.06 0.0 489.00
MS Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
03 09.98 0.0
11 Adam VokatýAdam Vokatý
SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI...
00 09.88 0.0 478.00
12 Matyáš NeckářMatyáš Neckář
SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec
02 09.88 0.0 478.00
13 Oskar HajerOskar Hajer
Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec
01 09.81 0.0 474.00
14 Vojtěch NosekVojtěch Nosek
SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant
02 09.77 0.0 472.00
15 Tomáš LesoTomáš Leso
SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant
00 09.48 0.0 454.00
16 Oliver SembdnerOliver Sembdner
Střední průmyslová škola stavební LbcStřední průmyslová škola st...
03 09.33 0.0 445.00
17 Kamil HellerKamil Heller
SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI...
01 09.28 0.0 443.00
18 VOJTĚCH ČERNÝVOJTĚCH ČERNÝ
Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec
02 07.65 0.0 346.00
Celkem 18 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ondřej ŠpinkaOndřej Špinka 01 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 2241
2 Jakub ErlebachJakub Erlebach 03 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 2046
3 Jiří FialaJiří Fiala 00 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 1968
4 DAVID ŠVERMADAVID ŠVERMA 01 Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec 1732
5 František ChadimaFrantišek Chadima 99 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 1671
6 David ČernohubDavid Černohub 00 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI... 1659
7 Roman PokornýRoman Pokorný 01 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 1505
8 Jakub DemelJakub Demel 01 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 1411
9 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 1394
10 Ngoc Thac NguyenNgoc Thac Nguyen 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 1389
11 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 1372
12 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 1239
13 Jan BílýJan Bílý 01 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 1225
14 Adam NovákAdam Novák 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 1208
15 Jan EdererJan Ederer 01 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 1162
16 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 1043
17 Daniel GregorDaniel Gregor 02 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 0978
18 Vojtěch NosekVojtěch Nosek 02 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 0952
19 VOJTĚCH VENCVOJTĚCH VENC 00 Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec 0920
20 Daniel SchmidtDaniel Schmidt 03 Střední průmyslová škola stavební LbcStřední průmyslová škola st... 0907
21 Jan MizeraJan Mizera 02 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 0878
22 Adam CharvátAdam Charvát 02 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 0832
23 Jan BednářJan Bednář 01 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 0803
24 Filip CimburekFilip Cimburek 02 Střední průmyslová škola stavební LbcStřední průmyslová škola st... 0800
25 Marek GebouskýMarek Gebouský 00 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0702
26 Josef NagyJosef Nagy 00 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0693
27 Jiří JešetaJiří Ješeta 02 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 0681
28 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0680
29 Jan MalinovskýJan Malinovský 00 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 0626
30 Jiří ČermákJiří Čermák 02 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 0625
31 Vladislav GlodVladislav Glod 01 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI... 0622
32 Jakub StehlíkJakub Stehlík 99 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0613
33 Martin AdamecMartin Adamec 01 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0592
34 Šimon HotovecŠimon Hotovec 00 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 0579
35 Jan MüllerJan Müller 01 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 0568
36 Ondřej VoplakalOndřej Voplakal 00 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI... 0566
37 Filip BulušekFilip Bulušek 02 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 0561
38 Dmitriy YerasovDmitriy Yerasov 03 Střední průmyslová škola stavební LbcStřední průmyslová škola st... 0558
39 MATĚJ PTÁČEKMATĚJ PTÁČEK 03 Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec 0556
40 Filip HanousekFilip Hanousek 00 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 0555
41 Vít ProkůpekVít Prokůpek 02 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 0553
MS Oskar HajerOskar Hajer 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0551
43 Matěj SluževskýMatěj Služevský 02 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 0540
44 VOJTĚCH ČERNÝVOJTĚCH ČERNÝ 02 Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec 0517
45 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0512
46 TOMÁŠ DAVIDTOMÁŠ DAVID 00 Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec 0510
47 Vít VladárVít Vladár 01 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI... 0508
Václav ŠmídVáclav Šmíd 00 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI... 0503
MS Michael HolýMichael Holý 00 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0503
49 Štěpán MachačŠtěpán Machač 01 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 0499
50 Karel PilíkKarel Pilík 01 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 0497
51 Lukáš WolfLukáš Wolf 01 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 0493
52 Jakub DlaskJakub Dlask 00 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0492
53 Martin HauznerMartin Hauzner 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0491
54 Lukáš BělkaLukáš Bělka 00 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 0487
55 Adam VokatýAdam Vokatý 00 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI... 0478
56 Jan VodičkaJan Vodička 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0457
Oliver VitoušOliver Vitouš 00 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0449
57 Tomáš BrücknerTomáš Brückner 00 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 0449
58 Oliver SembdnerOliver Sembdner 03 Střední průmyslová škola stavební LbcStřední průmyslová škola st... 0445
59 Kamil HellerKamil Heller 01 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI... 0443
60 Martin ZahrádkaMartin Zahrádka 99 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI... 0427
61 Matěj KovařičMatěj Kovařič 01 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI... 0419
62 Martin PospíchalMartin Pospíchal 01 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 0408
63 Dominik ĎurišDominik Ďuriš 99 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 0400
64 EMANUEL TICHÝEMANUEL TICHÝ 02 Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec 0382
65 Michal TřešňákMichal Třešňák 02 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 0356
66 Martin KočíMartin Kočí 02 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 0352
67 Radek HořákRadek Hořák 00 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 0326
68 Filip IkerFilip Iker 00 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI... 0283
69 Tomáš LesoTomáš Leso 00 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 0280
70 Dominik KnéblDominik Knébl 02 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 0276
71 Vladimír VomáčkaVladimír Vomáčka 03 Střední průmyslová škola stavební LbcStřední průmyslová škola st... 0264
72 František ČonkaFrantišek Čonka 99 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 0217
73 Filip FoubikFilip Foubik 02 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 0177
74 Matěj VronskýMatěj Vronský 00 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI... 0140
75 Michal VrbataMichal Vrbata 03 Střední průmyslová škola stavební LbcStřední průmyslová škola st... 0030
Adam VokatýAdam Vokatý 00 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 0000
Jan VodičkaJan Vodička 02 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 0000
Filip DrobnýFilip Drobný 01 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 0000
Aleš MartínekAleš Martínek 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0000
Adam KollertAdam Kollert 99 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0000
Vítek HlubučekVítek Hlubuček 02 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 0000
Šimon KavanŠimon Kavan 01 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberecSŠSSaD, Ještědská 360/3, LI... 0000
Filip ZvěřinaFilip Zvěřina 02 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 0000
Tadeáš MüllerTadeáš Müller 01 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 0000
Matyáš NeckářMatyáš Neckář 02 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0000
Lukáš FraněkLukáš Franěk 99 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 0000
Filip HousaFilip Housa 02 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 0000
Matyáš KlausMatyáš Klaus 99 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 0000
Jan HušekJan Hušek 99 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 0000
Filip DitrichFilip Ditrich 00 SPŠSE a VOŠ LiberecSPŠSE a VOŠ Liberec 0000
Dominik PulecDominik Pulec 02 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 0000
76 David ČernohubDavid Černohub 01 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 0000
Celkem 94 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 00 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 2604
2 Michaela JanákováMichaela Janáková 03 SZŠ a VOŠ LiberecSZŠ a VOŠ Liberec 2571
3 Lea JelínkováLea Jelínková 02 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 2426
4 ALICE VACKOVÁALICE VACKOVÁ 03 Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec 1765
5 Karolína PoupováKarolína Poupová 02 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 1605
6 Lenka MartošováLenka Martošová 00 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 1250
7 PAVLÍNA PERGLOVÁPAVLÍNA PERGLOVÁ 01 Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec 1160
8 Veronika NoskováVeronika Nosková 02 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 1144
9 Karolína JanatkováKarolína Janatková 03 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 1117
10 Klára NiedermertlováKlára Niedermertlová 01 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 1051
11 Natalie TvrzníkováNatalie Tvrzníková 01 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 0987
12 Drahomíra NeumanováDrahomíra Neumanová 02 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 0946
13 Adéla JiránkováAdéla Jiránková 00 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 0887
14 Denisa FolkováDenisa Folková 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0841
15 Tereza PohankováTereza Pohanková 01 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 0824
16 SÁRA BARTHOVÁSÁRA BARTHOVÁ 03 Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec 0801
17 Vendula VitinováVendula Vitinová 99 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 0777
18 Anna SedlákováAnna Sedláková 03 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 0752
19 Veronika SmetaníkováVeronika Smetaníková 01 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 0748
20 Vendula ŠtěpánováVendula Štěpánová 03 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 0725
21 Kateřina MatějkováKateřina Matějková 99 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 0671
22 Adéla FinkousováAdéla Finkousová 01 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 0649
23 Lucie PeukertováLucie Peukertová 03 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 0648
24 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0613
25 Ema PolomskáEma Polomská 01 SZŠ a VOŠ LiberecSZŠ a VOŠ Liberec 0579
26 Eliška BakešováEliška Bakešová 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0521
27 Tereza NezmarováTereza Nezmarová 03 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 0518
28 Michaela NávesníkováMichaela Návesníková 97 SZŠ a VOŠ LiberecSZŠ a VOŠ Liberec 0467
29 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová 99 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 0446
30 Eliška KrakováEliška Kraková 03 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 0439
MS Jaroslava BuckováJaroslava Bucková 03 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 0430
32 Kristýna KabátkováKristýna Kabátková 99 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 0429
33 Tereza KoškováTereza Košková 02 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 0425
34 Petra MusilováPetra Musilová 03 SZŠ a VOŠ LiberecSZŠ a VOŠ Liberec 0419
35 Kateřina PelcováKateřina Pelcová 99 SZŠ a VOŠ LiberecSZŠ a VOŠ Liberec 0416
36 Linda GotschammerováLinda Gotschammerová 02 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0413
37 Adéla ŘípováAdéla Řípová 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0376
38 Eliška TicháEliška Tichá 03 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 0346
39 Karolína OdvárkováKarolína Odvárková 02 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 0338
40 Kristýna ŠmahelováKristýna Šmahelová 03 Škola Kateřinky Liberec BŠkola Kateřinky Liberec B 0327
41 Michaela HolíkováMichaela Holíková 03 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0320
42 Leona KolářováLeona Kolářová 02 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 0299
43 ANDREA JEŘÁBKOVÁANDREA JEŘÁBKOVÁ 02 Gymnázium F.X. Šaldy, LiberecGymnázium F.X. Šaldy, Liberec 0274
44 Eliška ProcházkováEliška Procházková 03 SZŠ a VOŠ LiberecSZŠ a VOŠ Liberec 0266
45 Barbora ČemusováBarbora Čemusová 01 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 0250
46 Soňa MrázkováSoňa Mrázková 02 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 0220
47 Eva SivákováEva Siváková 01 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 0172
48 Lucie BártlováLucie Bártlová 02 SZŠ a VOŠ LiberecSZŠ a VOŠ Liberec 0127
Anna BudskáAnna Budská 02 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 0000
Tereza ŠnajdrováTereza Šnajdrová 01 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 0000
MS Pavla JakubičkováPavla Jakubičková 02 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 0000
Eliška KožákováEliška Kožáková 02 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 0000
MS Tereza AdámkováTereza Adámková 01 SZŠ a VOŠ LiberecSZŠ a VOŠ Liberec 0000
MS Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0000
MS Dominika SkuhrováDominika Skuhrová 01 SZŠ a VOŠ LiberecSZŠ a VOŠ Liberec 0000
MS Sára VeselskáSára Veselská 00 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0000
Kateřina BerkováKateřina Berková 03 Obchodní akademie LiberecObchodní akademie Liberec 0000
Kristýna HoráčkováKristýna Horáčková 02 SŠHL FrýdlantSŠHL Frýdlant 0000
Anna RálišováAnna Rálišová 02 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0000
Pavla CinkánováPavla Cinkánová 01 Gymnázium a SOŠPg LiberecGymnázium a SOŠPg Liberec 0000
49 Adriana ŠvecováAdriana Švecová 00 Škola Kateřinky Liberec AŠkola Kateřinky Liberec A 0000
Celkem 61 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Obchodní akademie Liberec{8} 2241
2 Škola Kateřinky Liberec B{8} 2046
3 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 1968
4 Gymnázium F.X. Šaldy, Liberec{8} 1732
5 Škola Kateřinky Liberec A{8} 1671
6 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberec{8} 1659
7 SŠHL Frýdlant{8} 1505
8 Obchodní akademie Liberec{8} 1411
9 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 1394
10 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 1389
11 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 1372
12 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 1239
13 Škola Kateřinky Liberec A{8} 1225
14 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 1208
15 Škola Kateřinky Liberec A{8} 1162
16 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 1043
17 Škola Kateřinky Liberec B{8} 978
18 SŠHL Frýdlant{8} 952
19 Gymnázium F.X. Šaldy, Liberec{8} 920
20 Střední průmyslová škola stavební Lbc{8} 907
21 Škola Kateřinky Liberec B{8} 878
22 Škola Kateřinky Liberec B{8} 832
23 SŠHL Frýdlant{8} 803
24 Střední průmyslová škola stavební Lbc{8} 800
25 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 702
26 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 693
27 Obchodní akademie Liberec{8} 681
28 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 680
29 Škola Kateřinky Liberec A{8} 626
30 Škola Kateřinky Liberec A{8} 625
31 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberec{8} 622
32 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 613
33 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 592
34 Škola Kateřinky Liberec A{8} 579
35 Obchodní akademie Liberec{8} 568
36 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberec{8} 566
37 Škola Kateřinky Liberec B{8} 561
38 Střední průmyslová škola stavební Lbc{8} 558
39 Gymnázium F.X. Šaldy, Liberec{8} 556
40 SŠHL Frýdlant{8} 555
41 Škola Kateřinky Liberec B{8} 553
42 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 551
43 Škola Kateřinky Liberec A{8} 540
44 Gymnázium F.X. Šaldy, Liberec{8} 517
45 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 512
46 Gymnázium F.X. Šaldy, Liberec{8} 510
47 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberec{8} 508
48 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 503
48 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberec{8} 503
50 Škola Kateřinky Liberec A{8} 499
51 SŠHL Frýdlant{8} 497
52 Obchodní akademie Liberec{8} 493
53 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 492
54 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 491
55 Škola Kateřinky Liberec B{8} 487
56 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberec{8} 478
57 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 457
58 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 449
58 Škola Kateřinky Liberec A{8} 449
60 Střední průmyslová škola stavební Lbc{8} 445
61 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberec{8} 443
62 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberec{8} 427
63 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberec{8} 419
64 SŠHL Frýdlant{8} 408
65 Škola Kateřinky Liberec A{8} 400
66 Gymnázium F.X. Šaldy, Liberec{8} 382
67 Škola Kateřinky Liberec B{8} 356
68 Škola Kateřinky Liberec B{8} 352
69 SŠHL Frýdlant{8} 326
70 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberec{8} 283
71 SŠHL Frýdlant{8} 280
72 Obchodní akademie Liberec{8} 276
73 Střední průmyslová škola stavební Lbc{8} 264
74 SŠHL Frýdlant{8} 217
75 Obchodní akademie Liberec{8} 177
76 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberec{8} 140
77 Střední průmyslová škola stavební Lbc{8} 30
78 Škola Kateřinky Liberec B{8} 0
78 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 0
78 Škola Kateřinky Liberec A{8} 0
78 Škola Kateřinky Liberec A{8} 0
78 Obchodní akademie Liberec{8} 0
78 Obchodní akademie Liberec{8} 0
78 Obchodní akademie Liberec{8} 0
78 Obchodní akademie Liberec{8} 0
78 Obchodní akademie Liberec{8} 0
78 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 0
78 Škola Kateřinky Liberec B{8} 0
78 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 0
78 Obchodní akademie Liberec{8} 0
78 SŠHL Frýdlant{8} 0
78 SŠSSaD, Ještědská 360/3, LIberec{8} 0
78 SPŠSE a VOŠ Liberec{8} 0
78 Škola Kateřinky Liberec B{8} 0
Celkem 94 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 2604
2 SZŠ a VOŠ Liberec{8} 2571
3 Škola Kateřinky Liberec A{8} 2426
4 Gymnázium F.X. Šaldy, Liberec{8} 1765
5 Obchodní akademie Liberec{8} 1605
6 Škola Kateřinky Liberec A{8} 1250
7 Gymnázium F.X. Šaldy, Liberec{8} 1160
8 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 1144
9 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 1117
10 Škola Kateřinky Liberec A{8} 1051
11 Obchodní akademie Liberec{8} 987
12 SŠHL Frýdlant{8} 946
13 Obchodní akademie Liberec{8} 887
14 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 841
15 Škola Kateřinky Liberec A{8} 824
16 Gymnázium F.X. Šaldy, Liberec{8} 801
17 Škola Kateřinky Liberec A{8} 777
18 Škola Kateřinky Liberec B{8} 752
19 Škola Kateřinky Liberec B{8} 748
20 Škola Kateřinky Liberec B{8} 725
21 Škola Kateřinky Liberec B{8} 671
22 SŠHL Frýdlant{8} 649
23 Škola Kateřinky Liberec A{8} 648
24 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 613
25 SZŠ a VOŠ Liberec{8} 579
26 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 521
27 Obchodní akademie Liberec{8} 518
28 SZŠ a VOŠ Liberec{8} 467
29 Škola Kateřinky Liberec A{8} 446
30 SŠHL Frýdlant{8} 439
31 Škola Kateřinky Liberec A{8} 430
32 Obchodní akademie Liberec{8} 429
33 SŠHL Frýdlant{8} 425
34 SZŠ a VOŠ Liberec{8} 419
35 SZŠ a VOŠ Liberec{8} 416
36 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 413
37 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 376
38 SŠHL Frýdlant{8} 346
39 Obchodní akademie Liberec{8} 338
40 Škola Kateřinky Liberec B{8} 327
41 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 320
42 SŠHL Frýdlant{8} 299
43 Gymnázium F.X. Šaldy, Liberec{8} 274
44 SZŠ a VOŠ Liberec{8} 266
45 SŠHL Frýdlant{8} 250
46 Obchodní akademie Liberec{8} 220
47 SŠHL Frýdlant{8} 172
48 SZŠ a VOŠ Liberec{8} 127
49 Škola Kateřinky Liberec A{8} 0
49 Škola Kateřinky Liberec A{8} 0
49 SŠHL Frýdlant{8} 0
49 Škola Kateřinky Liberec A{8} 0
49 Škola Kateřinky Liberec A{8} 0
49 SZŠ a VOŠ Liberec{8} 0
49 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 0
49 SZŠ a VOŠ Liberec{8} 0
49 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 0
49 SŠHL Frýdlant{8} 0
49 Obchodní akademie Liberec{8} 0
49 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 0
49 Gymnázium a SOŠPg Liberec{8} 0
Celkem 61 závodníků