výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Šumperk + Olomouc

Stadion TJ Šumperk (19. 9. 2018)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 4 07.34 765.00
2 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 3 07.55 697.00
3 Kevin KórnerKevin Kórner 02 OA ŠumperkOA Šumperk 5 07.72 643.00
4 David StaněkDavid Staněk 02 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 2 07.77 628.00
5 Viliam HromekViliam Hromek 03 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 6 07.83 610.00
6 Tomáš KubíčekTomáš Kubíček 99 OA ŠumperkOA Šumperk 1 07.92 583.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BartošMichal Bartoš 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 4 07.75 634.00
2 Martin BelfínMartin Belfín 00 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 5 07.84 607.00
3 Daniel CoufalDaniel Coufal 00 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 6 07.87 598.00
4 David AlbrechtDavid Albrecht 01 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 2 07.89 592.00
MS Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 3 08.98 309.00
MS Adam BurešAdam Bureš 99 OA ŠumperkOA Šumperk 1 07.74
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 4 07.67 659.00
2 Ondřej GrulichOndřej Grulich 00 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 5 08.09 534.00
3= Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 3 08.16 514.00
3= Jakub HajtmarJakub Hajtmar 00 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 2 08.16 514.00
5 Milan IlčíkMilan Ilčík 99 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 6 08.26 487.00
6 Josef JezdinskýJosef Jezdinský 02 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 1 08.48 428.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KotekJiří Kotek 03 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 3 07.89 592.00
2 Adam KupkaAdam Kupka 01 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 2 07.96 571.00
3 Michal KövérMichal Kövér 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 5 08.16 514.00
4 Benedikt LochmanBenedikt Lochman 03 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 1 08.28 481.00
5 Richard JuránekRichard Juránek 01 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 4 09.12 278.00
Erik LepkaErik Lepka 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 6 DNS
Poznámky:
0,0
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 6 07.66 662.00
2 Ondřej SeveraOndřej Severa 99 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 5 07.85 604.00
3 Dalibor SkopalDalibor Skopal 02 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 2 07.93 580.00
4 Adam PetkoAdam Petko 03 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 4 08.37 457.00
5 Filip PrstekFilip Prstek 03 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 3 08.72 369.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠnoblOndřej Šnobl 00 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 2 07.74 637.00
2 Jiří StankeJiří Stanke 03 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 3 08.28 481.00
3 Jan ValíčekJan Valíček 03 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 6 08.40 449.00
4 Vojtěch StratilVojtěch Stratil 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 5 08.68 378.00
MS Miroslav SměšnýMiroslav Směšný 01 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 4 08.23
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 4 07.34 765.00
2 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 3 07.55 697.00
3 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 6 07.66 662.00
4 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 4 07.67 659.00
5 Kevin KórnerKevin Kórner 02 OA ŠumperkOA Šumperk 5 07.72 643.00
6 Adam BurešAdam Bureš 99 OA ŠumperkOA Šumperk 1 07.74
6 Ondřej ŠnoblOndřej Šnobl 00 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 2 07.74 637.00
8 Michal BartošMichal Bartoš 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 4 07.75 634.00
9 David StaněkDavid Staněk 02 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 2 07.77 628.00
10 Viliam HromekViliam Hromek 03 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 6 07.83 610.00
11 Martin BelfínMartin Belfín 00 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 5 07.84 607.00
12 Ondřej SeveraOndřej Severa 99 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 5 07.85 604.00
13 Daniel CoufalDaniel Coufal 00 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 6 07.87 598.00
14 David AlbrechtDavid Albrecht 01 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 2 07.89 592.00
14 Jiří KotekJiří Kotek 03 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 3 07.89 592.00
16 Tomáš KubíčekTomáš Kubíček 99 OA ŠumperkOA Šumperk 1 07.92 583.00
17 Dalibor SkopalDalibor Skopal 02 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 2 07.93 580.00
18 Adam KupkaAdam Kupka 01 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 2 07.96 571.00
19 Ondřej GrulichOndřej Grulich 00 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 5 08.09 534.00
20 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 3 08.16 514.00
20 Jakub HajtmarJakub Hajtmar 00 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 2 08.16 514.00
20 Michal KövérMichal Kövér 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 5 08.16 514.00
23 Miroslav SměšnýMiroslav Směšný 01 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 4 08.23
24 Milan IlčíkMilan Ilčík 99 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 6 08.26 487.00
25 Benedikt LochmanBenedikt Lochman 03 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 1 08.28 481.00
25 Jiří StankeJiří Stanke 03 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 3 08.28 481.00
27 Adam PetkoAdam Petko 03 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 4 08.37 457.00
28 Jan ValíčekJan Valíček 03 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 6 08.40 449.00
29 Josef JezdinskýJosef Jezdinský 02 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 1 08.48 428.00
30 Vojtěch StratilVojtěch Stratil 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 5 08.68 378.00
31 Filip PrstekFilip Prstek 03 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 3 08.72 369.00
32 Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 3 08.98 309.00
33 Richard JuránekRichard Juránek 01 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 4 09.12 278.00
Erik LepkaErik Lepka 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 6 DNS

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 4 07.85 895.00
2 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 3 08.24 776.00
3 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 2 08.27 767.00
4= Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 OA ŠumperkOA Šumperk 6 08.49 704.00
4= Hana TrundováHana Trundová 99 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 1 08.49 704.00
6 Barbora BegováBarbora Begová 00 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 5 08.69 648.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KolářováAnna Kolářová 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 4 08.52 695.00
2 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 02 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 5 09.15 528.00
3 Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 6 09.30 492.00
4 Veronika BarčíkováVeronika Barčíková 01 OA ŠumperkOA Šumperk 2 09.31 489.00
5 Barbora PekárováBarbora Pekárová 03 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 1 09.85 367.00
MS Simona KotrláSimona Kotrlá 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 3 08.94
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie CholinskáLucie Cholinská 00 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 4 08.57 681.00
2 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 5 08.67 654.00
3 Martina PejzlováMartina Pejzlová 00 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 3 09.05 553.00
4 Zdeňka ŠtěpánkováZdeňka Štěpánková 02 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 6 09.43 461.00
5 Monika ŠimarováMonika Šimarová 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 2 09.97 342.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna KouřilováValentýna Kouřilová 00 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 3 08.74 635.00
2 Václava OndráčkováVáclava Ondráčková 02 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 5 08.91 589.00
3 Anna GajováAnna Gajová 00 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 4 09.04 556.00
4 Markéta SehnalováMarkéta Sehnalová 99 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 1 09.27 499.00
5 Anna VyhnálkováAnna Vyhnálková 00 SŠŽTS ŠumperkSŠŽTS Šumperk 6 09.66 408.00
6 Barbora StašákováBarbora Stašáková 01 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 2 10.17 302.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 4 07.85 895.00
2 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 3 08.24 776.00
3 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 2 08.27 767.00
4 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 OA ŠumperkOA Šumperk 6 08.49 704.00
4 Hana TrundováHana Trundová 99 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 1 08.49 704.00
6 Anna KolářováAnna Kolářová 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 4 08.52 695.00
7 Lucie CholinskáLucie Cholinská 00 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 4 08.57 681.00
8 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 5 08.67 654.00
9 Barbora BegováBarbora Begová 00 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 5 08.69 648.00
10 Valentýna KouřilováValentýna Kouřilová 00 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 3 08.74 635.00
11 Václava OndráčkováVáclava Ondráčková 02 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 5 08.91 589.00
12 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 3 08.94
13 Anna GajováAnna Gajová 00 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 4 09.04 556.00
14 Martina PejzlováMartina Pejzlová 00 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 3 09.05 553.00
15 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 02 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 5 09.15 528.00
16 Markéta SehnalováMarkéta Sehnalová 99 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 1 09.27 499.00
17 Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 6 09.30 492.00
18 Veronika BarčíkováVeronika Barčíková 01 OA ŠumperkOA Šumperk 2 09.31 489.00
19 Zdeňka ŠtěpánkováZdeňka Štěpánková 02 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 6 09.43 461.00
20 Anna VyhnálkováAnna Vyhnálková 00 SŠŽTS ŠumperkSŠŽTS Šumperk 6 09.66 408.00
21 Barbora PekárováBarbora Pekárová 03 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 1 09.85 367.00
22 Monika ŠimarováMonika Šimarová 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 2 09.97 342.00
23 Barbora StašákováBarbora Stašáková 01 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 2 10.17 302.00

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 26.06 792.00
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 26.15 784.00
3 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 26.49 755.00
4 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 28.08 625.00
5 Barbora BegováBarbora Begová 00 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 28.18 617.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana TrundováHana Trundová 99 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 4 27.67 657.00
2 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 3 27.81 646.00
3 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 00 OA ŠumperkOA Šumperk 5 28.04 628.00
4 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 OA ŠumperkOA Šumperk 2 28.19 616.00
5 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 6 28.23 613.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 4 28.52 590.00
2 Zdeňka ŠtěpánkováZdeňka Štěpánková 02 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 2 30.31 461.00
3 Viktorie NemerádováViktorie Nemerádová 01 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 3 30.59 442.00
4 Nikol VencováNikol Vencová 00 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 6 31.90 358.00
5 Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 5 32.59 317.00
Poznámky:
-0,7
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna GajováAnna Gajová 00 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 30.43 452.00
2 Denisa WindsorováDenisa Windsorová 99 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 30.78 429.00
3 Vlaďka RaclavskáVlaďka Raclavská 02 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 33.54 264.00
4 Barbora StašákováBarbora Stašáková 01 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 33.66 257.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 26.06 792.00
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 26.15 784.00
3 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 26.49 755.00
4 Hana TrundováHana Trundová 99 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 4 27.67 657.00
5 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 3 27.81 646.00
6 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 00 OA ŠumperkOA Šumperk 5 28.04 628.00
7 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 28.08 625.00
8 Barbora BegováBarbora Begová 00 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 28.18 617.00
9 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 OA ŠumperkOA Šumperk 2 28.19 616.00
10 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 6 28.23 613.00
11 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 4 28.52 590.00
12 Zdeňka ŠtěpánkováZdeňka Štěpánková 02 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 2 30.31 461.00
13 Anna GajováAnna Gajová 00 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 30.43 452.00
14 Viktorie NemerádováViktorie Nemerádová 01 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 3 30.59 442.00
15 Denisa WindsorováDenisa Windsorová 99 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 30.78 429.00
16 Nikol VencováNikol Vencová 00 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 6 31.90 358.00
17 Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 5 32.59 317.00
18 Vlaďka RaclavskáVlaďka Raclavská 02 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 33.54 264.00
19 Barbora StašákováBarbora Stašáková 01 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 33.66 257.00

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KoverMichal Kover 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 5 58.98 449.00
2 Martin BoxanMartin Boxan 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 4 59.79 420.00
3= Matyáš VintrMatyáš Vintr 01 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 2 60.33 402.00
3= Filip HatalaFilip Hatala 01 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 3 60.33 402.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 5 51.10 765.00
2 Marek ŠvábMarek Šváb 00 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 4 52.70 694.00
3 Adam DohnalAdam Dohnal 02 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 3 54.20 631.00
4 Martin GogelaMartin Gogela 01 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 1 56.21 551.00
5 Johan ČápJohan Čáp 99 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 6 57.42 505.00
6 Martin BelfínMartin Belfín 00 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 2 58.89 452.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 5 51.92 728.00
2 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 6 53.31 668.00
3 David StaněkDavid Staněk 02 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 3 55.48 580.00
4 Adam JanošíkAdam Janošík 01 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 2 60.09 410.00
5 Adam PetkoAdam Petko 03 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 4 75.39 46.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BergerJan Berger 00 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 3 54.26 629.00
2 Tomáš PřidalTomáš Přidal 03 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 6 55.52 578.00
3 Marek NěmečekMarek Němeček 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 5 64.91 261.00
4 Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 4 67.03 206.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém ŠírVilém Šír 00 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 4 53.50 660.00
2 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 2 56.03 558.00
3 Michal BartošMichal Bartoš 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 3 56.86 526.00
4 Ondřej GrulichOndřej Grulich 00 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 6 56.92 524.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 5 51.10 765.00
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 5 51.92 728.00
3 Marek ŠvábMarek Šváb 00 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 4 52.70 694.00
4 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 6 53.31 668.00
5 Vilém ŠírVilém Šír 00 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 4 53.50 660.00
6 Adam DohnalAdam Dohnal 02 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 3 54.20 631.00
7 Jan BergerJan Berger 00 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 3 54.26 629.00
8 David StaněkDavid Staněk 02 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 3 55.48 580.00
9 Tomáš PřidalTomáš Přidal 03 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 6 55.52 578.00
10 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 2 56.03 558.00
11 Martin GogelaMartin Gogela 01 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 1 56.21 551.00
12 Michal BartošMichal Bartoš 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 3 56.86 526.00
13 Ondřej GrulichOndřej Grulich 00 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 6 56.92 524.00
14 Johan ČápJohan Čáp 99 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 6 57.42 505.00
15 Martin BelfínMartin Belfín 00 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 2 58.89 452.00
16 Michal KoverMichal Kover 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 5 58.98 449.00
17 Martin BoxanMartin Boxan 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 4 59.79 420.00
18 Adam JanošíkAdam Janošík 01 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 2 60.09 410.00
19 Matyáš VintrMatyáš Vintr 01 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 2 60.33 402.00
19 Filip HatalaFilip Hatala 01 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 3 60.33 402.00
21 Marek NěmečekMarek Němeček 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 5 64.91 261.00
22 Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 4 67.03 206.00
23 Adam PetkoAdam Petko 03 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 4 75.39 46.00

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 2:30.72 684.00
2 Ludmila KareisováLudmila Kareisová 02 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 2:31.82 670.00
3 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 2:32.42 663.00
4 Anna KuchtíkováAnna Kuchtíková 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 2:32.56 661.00
5 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 2:34.73 635.00
6 Adéla StřídováAdéla Střídová 03 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 2:40.55 567.00
7 Alena MerhautováAlena Merhautová 02 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 2:41.23 559.00
8 Eva ŘehákováEva Řeháková 03 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 2:41.56 555.00
9 Eliška JuránkováEliška Juránková 03 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 2:42.59 544.00
10 Vlaďka RaclavskáVlaďka Raclavská 02 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 2:45.78 508.00
11 Michaela OttováMichaela Ottová 03 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 2:47.11 494.00
12 Markéta ŽalioMarkéta Žalio 02 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 2:47.57 489.00
13 Kateřina SedlákováKateřina Sedláková 02 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 2:51.44 449.00
14 Aneta ŽerníčkováAneta Žerníčková 02 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 2:57.63 388.00
15 Jiřina RusnákováJiřina Rusnáková 00 OA ŠumperkOA Šumperk 3:01.10 355.00
16 Karolína TilcerováKarolína Tilcerová 03 OA ŠumperkOA Šumperk 3:01.56 351.00
17 Kateřina KafkováKateřina Kafková 01 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 3:02.64 341.00
18 Karolína KomínkováKarolína Komínková 03 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 3:04.96 320.00
MS Aneta BrezovskáAneta Brezovská 03 OA ŠumperkOA Šumperk 3:12.00
Adéla NejezchlebováAdéla Nejezchlebová 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk DNF
Celkem 20 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 4:11.89 868.00
2 Ondřej JílekOndřej Jílek 99 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 4:14.70 848.00
3 Martin GogelaMartin Gogela 01 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 4:21.78 799.00
4 Jan RistovskýJan Ristovský 00 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 4:25.63 774.00
5 Adam JanošíkAdam Janošík 01 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 4:35.41 709.00
6 Matěj MatoušekMatěj Matoušek 00 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 4:36.09 705.00
7 Jiří KouteckýJiří Koutecký 03 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 4:41.90 668.00
8 Patrik MinářPatrik Minář 00 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 4:43.42 659.00
9 Jiří SadilJiří Sadil 01 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 4:48.39 628.00
10 Jiří ČernohousJiří Černohous 02 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 4:58.19 570.00
11 Martin NěmecMartin Němec 00 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 5:01.74 550.00
12 Oldřich StudničkaOldřich Studnička 99 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 5:03.31 541.00
13 Antonín BabištaAntonín Babišta 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 5:16.78 467.00
14 Semi StruhárSemi Struhár 03 Gymnázium Šumperk CGymnázium Šumperk C 5:23.01 434.00
15 Petr TichýPetr Tichý 01 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 5:28.10 409.00
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan BergerJan Berger 00 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 4:20.58 808.00
2 Tomáš PřidalTomáš Přidal 03 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 4:27.00 764.00
3 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 4:38.38 691.00
4 Johan ČápJohan Čáp 99 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 4:41.42 671.00
5 Jaromír ŠenkeříkJaromír Šenkeřík 00 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 4:44.27 654.00
6 František SvětnickýFrantišek Světnický 01 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 4:50.03 618.00
7 Filip JurásekFilip Jurásek 01 SŠŽTS ŠumperkSŠŽTS Šumperk 4:52.01 607.00
8 Marek KarlíčekMarek Karlíček 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 4:59.00 565.00
9 Matěj BlaháčekMatěj Blaháček 02 Gymnázium Šumperk CGymnázium Šumperk C 5:03.89 538.00
10 Lukas HegnerLukas Hegner 00 OA ŠumperkOA Šumperk 5:06.49 523.00
11 Michal KunertMichal Kunert 01 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 5:16.61 468.00
12 Lukáš VyroubalLukáš Vyroubal 02 SŠŽTS ŠumperkSŠŽTS Šumperk 5:20.32 448.00
13 Kryštof HorníčekKryštof Horníček 02 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 5:23.09 434.00
14 Josef SeidenglanzJosef Seidenglanz 03 OA ŠumperkOA Šumperk 5:24.00 429.00
MS Štěpán StrykŠtěpán Stryk 03 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 5:04.11
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 4:11.89 868.00
2 Ondřej JílekOndřej Jílek 99 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 4:14.70 848.00
3 Jan BergerJan Berger 00 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 4:20.58 808.00
4 Martin GogelaMartin Gogela 01 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 4:21.78 799.00
5 Jan RistovskýJan Ristovský 00 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 4:25.63 774.00
6 Tomáš PřidalTomáš Přidal 03 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 4:27.00 764.00
7 Adam JanošíkAdam Janošík 01 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 4:35.41 709.00
8 Matěj MatoušekMatěj Matoušek 00 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 4:36.09 705.00
9 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 4:38.38 691.00
10 Johan ČápJohan Čáp 99 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 4:41.42 671.00
11 Jiří KouteckýJiří Koutecký 03 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 4:41.90 668.00
12 Patrik MinářPatrik Minář 00 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 4:43.42 659.00
13 Jaromír ŠenkeříkJaromír Šenkeřík 00 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 4:44.27 654.00
14 Jiří SadilJiří Sadil 01 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 4:48.39 628.00
15 František SvětnickýFrantišek Světnický 01 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 4:50.03 618.00
16 Filip JurásekFilip Jurásek 01 SŠŽTS ŠumperkSŠŽTS Šumperk 4:52.01 607.00
17 Jiří ČernohousJiří Černohous 02 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 4:58.19 570.00
18 Marek KarlíčekMarek Karlíček 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 4:59.00 565.00
19 Martin NěmecMartin Němec 00 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 5:01.74 550.00
20 Oldřich StudničkaOldřich Studnička 99 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 5:03.31 541.00
21 Matěj BlaháčekMatěj Blaháček 02 Gymnázium Šumperk CGymnázium Šumperk C 5:03.89 538.00
22 Štěpán StrykŠtěpán Stryk 03 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 5:04.11
23 Lukas HegnerLukas Hegner 00 OA ŠumperkOA Šumperk 5:06.49 523.00
24 Michal KunertMichal Kunert 01 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 5:16.61 468.00
25 Antonín BabištaAntonín Babišta 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 5:16.78 467.00
26 Lukáš VyroubalLukáš Vyroubal 02 SŠŽTS ŠumperkSŠŽTS Šumperk 5:20.32 448.00
27 Semi StruhárSemi Struhár 03 Gymnázium Šumperk CGymnázium Šumperk C 5:23.01 434.00
28 Kryštof HorníčekKryštof Horníček 02 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 5:23.09 434.00
29 Josef SeidenglanzJosef Seidenglanz 03 OA ŠumperkOA Šumperk 5:24.00 429.00
30 Petr TichýPetr Tichý 01 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 5:28.10 409.00

4 x 200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dobeš, Pospíšil, Pospíšil, Šváb Dobeš, Pospíšil, Pospíšil, Šváb Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 1:34.88 1242.0
2 Žlutíř, Přidal, Sládek, Slouka Žlutíř, Přidal, Sládek, Slouka Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 1 1:38.21 1188.0
3 Dohnal, Grégr, Kupka, Grégr Dohnal, Grégr, Kupka, Grégr gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 3 1:39.22 1171.0
4 Horký, Šnobl, Belfín, Coufal Horký, Šnobl, Belfín, Coufal Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 5 1:40.72 1148.0
5 Skopal, Zbraněk, Berger, Gogela Skopal, Zbraněk, Berger, Gogela Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 6 1:43.27 1108.0
6 Petko, Bartoš, Kövér, Polišenský Petko, Bartoš, Kövér, Polišenský VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 2 1:45.02 1081.0
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Seidenglanz, Kubíček, Mondek, Bureš Seidenglanz, Kubíček, Mondek, Bureš OA ŠumperkOA Šumperk 2 1:43.93 1097.0
2 Šarše, Jurča, Světnický, Janošík Šarše, Jurča, Světnický, Janošík gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 6 1:47.59 1041.0
3 Boxan, Stanke, Valíček, Šťastný Boxan, Stanke, Valíček, Šťastný VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 4 1:48.00 1035.0
4 Grulich, Kotek, Matyáš, Stryk Grulich, Kotek, Matyáš, Stryk Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 3 1:52.35 970.00
5 Lepka, Stratil, Vintr, Bairnsfather Lepka, Stratil, Vintr, Bairnsfather SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 5 1:52.36 970.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lochman, Tichý, Kubík, Horák Lochman, Tichý, Kubík, Horák Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 4 1:42.46 1120.0
2 Severa, Kunert, Duda, Albrecht Severa, Kunert, Duda, Albrecht Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 3 1:44.23 1093.0
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dobeš, Pospíšil, Pospíšil, Šváb Dobeš, Pospíšil, Pospíšil, Šváb Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 1:34.88 1242.0
2 Žlutíř, Přidal, Sládek, Slouka Žlutíř, Přidal, Sládek, Slouka Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 1 1:38.21 1188.0
3 Dohnal, Grégr, Kupka, Grégr Dohnal, Grégr, Kupka, Grégr gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 3 1:39.22 1171.0
4 Horký, Šnobl, Belfín, Coufal Horký, Šnobl, Belfín, Coufal Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 5 1:40.72 1148.0
5 Lochman, Tichý, Kubík, Horák Lochman, Tichý, Kubík, Horák Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 4 1:42.46 1120.0
6 Skopal, Zbraněk, Berger, Gogela Skopal, Zbraněk, Berger, Gogela Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 6 1:43.27 1108.0
7 Seidenglanz, Kubíček, Mondek, Bureš Seidenglanz, Kubíček, Mondek, Bureš OA ŠumperkOA Šumperk 2 1:43.93 1097.0
8 Severa, Kunert, Duda, Albrecht Severa, Kunert, Duda, Albrecht Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 3 1:44.23 1093.0
9 Petko, Bartoš, Kövér, Polišenský Petko, Bartoš, Kövér, Polišenský VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 2 1:45.02 1081.0
10 Šarše, Jurča, Světnický, Janošík Šarše, Jurča, Světnický, Janošík gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 6 1:47.59 1041.0
11 Boxan, Stanke, Valíček, Šťastný Boxan, Stanke, Valíček, Šťastný VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 4 1:48.00 1035.0
12 Grulich, Kotek, Matyáš, Stryk Grulich, Kotek, Matyáš, Stryk Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 3 1:52.35 970.00
13 Lepka, Stratil, Vintr, Bairnsfather Lepka, Stratil, Vintr, Bairnsfather SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 5 1:52.36 970.00

4 x 200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Trundová, Trundová, Schubertová, Hájková Trundová, Trundová, Schubertová, Hájková Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 1 1:49.20 1291.0
2 Spáčilová, Gieselová, Žerníčková, Eichlerová Spáčilová, Gieselová, Žerníčková, Eichlerová Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 2 1:54.91 1197.0
3 Šišková, Svobodová, Merhautová, Kubíčková Šišková, Svobodová, Merhautová, Kubíčková Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 6 1:55.01 1196.0
4 Begová, Lavrinčíková, Střídová, Štěpánková Begová, Lavrinčíková, Střídová, Štěpánková Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 4 1:59.41 1125.0
5 Kouřilová, Petrová, Vencová, Windsorová Kouřilová, Petrová, Vencová, Windsorová Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 5 1:59.61 1122.0
6 Juránková, Gajová, Ondráčková, Ottová Juránková, Gajová, Ondráčková, Ottová Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 3 2:03.99 1054.0
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kucharčuková, Barčíková, Kristková, Drimajová Kucharčuková, Barčíková, Kristková, Drimajová OA ŠumperkOA Šumperk 2 2:00.04 1115.0
2 Geistová, Řezníková, Sedláková, Stašáková Geistová, Řezníková, Sedláková, Stašáková SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 5 2:08.66 984.00
Blaťáková, Kaletová, Raclavská, Sehnalová Blaťáková, Kaletová, Raclavská, Sehnalová Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 4 DNS
Drásalová, Kotrlá, Čmakalová, Kuchtíková Drásalová, Kotrlá, Čmakalová, Kuchtíková Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk DNF
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Trundová, Trundová, Schubertová, Hájková Trundová, Trundová, Schubertová, Hájková Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 1 1:49.20 1291.0
2 Spáčilová, Gieselová, Žerníčková, Eichlerová Spáčilová, Gieselová, Žerníčková, Eichlerová Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 2 1:54.91 1197.0
3 Šišková, Svobodová, Merhautová, Kubíčková Šišková, Svobodová, Merhautová, Kubíčková Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 6 1:55.01 1196.0
4 Begová, Lavrinčíková, Střídová, Štěpánková Begová, Lavrinčíková, Střídová, Štěpánková Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 4 1:59.41 1125.0
5 Kouřilová, Petrová, Vencová, Windsorová Kouřilová, Petrová, Vencová, Windsorová Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 5 1:59.61 1122.0
6 Kucharčuková, Barčíková, Kristková, Drimajová Kucharčuková, Barčíková, Kristková, Drimajová OA ŠumperkOA Šumperk 2 2:00.04 1115.0
7 Juránková, Gajová, Ondráčková, Ottová Juránková, Gajová, Ondráčková, Ottová Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 3 2:03.99 1054.0
8 Geistová, Řezníková, Sedláková, Stašáková Geistová, Řezníková, Sedláková, Stašáková SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 5 2:08.66 984.00
Blaťáková, Kaletová, Raclavská, Sehnalová Blaťáková, Kaletová, Raclavská, Sehnalová Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 4 DNS
Drásalová, Kotrlá, Čmakalová, Kuchtíková Drásalová, Kotrlá, Čmakalová, Kuchtíková Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk DNF

Skok vysoký - Dorostenci

(st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.361.441.521.561.601.641.681.721.761.801.841.881.901.94 Body
1 Václav BednarskýVáclav Bednarský
Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A
01 1.80 ---ooooxoxxoxxoxxx 627.00
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda
SŠŽTS ŠumperkSŠŽTS Šumperk
03 1.80 ----ooxoxxoxxoxxoxxx 627.00
3 Karel KubíkKarel Kubík
Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá...
00 1.72 --oxooxoxxoxxoxxx 560.00
4 Vladimír ŠipkaVladimír Šipka
OA ŠumperkOA Šumperk
01 1.64 ooooooxxx 496.00
5 Samuel DudaSamuel Duda
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
02 1.64 ---oxooxxx 496.00
6 Jakub HajtmarJakub Hajtmar
VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B
00 1.64 oooooxoxxx 496.00
7 Daniel GürthlerDaniel Gürthler
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
00 1.64 ooooxxoxoxxx 496.00
8 Petr TichýPetr Tichý
Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá...
01 1.64 ooooxxoxxoxxx 496.00
9 Martin RochovanskýMartin Rochovanský
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
01 1.60 -ooooxxx 464.00
10= Marek ŠvábMarek Šváb
Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A
00 1.60 oooxoo- 464.00
10= Adam DohnalAdam Dohnal
gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk
02 1.60 --oxoo- 464.00
12 Matouš JurčaMatouš Jurča
gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk
00 1.56 ooxooxxx 434.00
13 Lukáš KoperLukáš Koper
VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk
03 1.56 -ooxoxxx 434.00
14 Filip JurásekFilip Jurásek
SŠŽTS ŠumperkSŠŽTS Šumperk
01 1.56 ooxxoxoxxx 434.00
15 Filip VepříkFilip Vepřík
VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B
01 1.56 oooxxoxxx 434.00
16 Daniel PolišenskýDaniel Polišenský
VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk
03 1.52 -ooxxx 404.00
17 Marek KarlíčekMarek Karlíček
VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk
02 1.52 -oxoxxx 404.00
18 Patrik JansaPatrik Jansa
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
00 1.52 xooxoxxx 404.00
19= Jakub VejrostaJakub Vejrosta
Gymnázium Šumperk CGymnázium Šumperk C
00 1.44 ooxxx 345.00
19= Jan PastyříkJan Pastyřík
SŠŽTS ŠumperkSŠŽTS Šumperk
02 1.44 ooxxx 345.00
19= Knebl MarcelKnebl Marcel
Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs...
01 1.44 ooxxx 345.00
22 Robin ZbraněkRobin Zbraněk
Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs...
03 1.36 oxxx 290.00
23 Bruce Malcom BairnsfatherBruce Malcom Bairnsfather
SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk
02 1.36 xxoxxx 290.00
Michal KunertMichal Kunert
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
01 DNS 0.00
Adam KupkaAdam Kupka
gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk
01 NM xxx 0.00
Šimon MachŠimon Mach
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
03 NM xxx 0.00
Celkem 26 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.64 Body
1 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
01 1.60 ------oooxxooxxx 736.00
2 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá...
02 1.52 ---oooooxoxxx 644.00
3 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A
01 1.44 ----oxooxxx 555.00
4 Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová
Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A
01 1.44 --ooooxoxxx 555.00
5 Karolína PetrováKarolína Petrová
Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs...
02 1.40 --ooooxxx 512.00
6 Tereza ŠestořádováTereza Šestořádová
Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá...
99 1.40 oooooxoxxx 512.00
7 Pavla BreburdováPavla Breburdová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
02 1.36 oooooxxx 470.00
8 Kristýna PekařováKristýna Pekařová
OA ŠumperkOA Šumperk
00 1.36 --ooxoxxx 470.00
9 Kateřina HájkováKateřina Hájková
Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A
02 1.36 --ooxxoxxx 470.00
10 Viktorie NemerádováViktorie Nemerádová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
01 1.32 ooooxxx 429.00
11 Veronika SzabóVeronika Szabó
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
03 1.32 oooxoxxx 429.00
12 Nikol VencováNikol Vencová
Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs...
00 1.32 ooxxoxxoxxx 429.00
13 Kateřina ŘezníkováKateřina Řezníková
SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk
02 1.28 oooxxx 389.00
14 Natálie JaníčkováNatálie Janíčková
Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B
02 1.28 ooxoxxx 389.00
15 Klaudie GeistováKlaudie Geistová
SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk
01 1.28 oxoxxoxxx 389.00
16= Kateřina NovotnáKateřina Novotná
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
99 1.20 o- 312.00
16= Sára ŠenkováSára Šenková
Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá...
03 1.20 oxxx 312.00
MS Kateřina Temulen MrackáKateřina Temulen Mracká
Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs...
03 1.32 oxoxoxxoxxx
MS Marcela HronkováMarcela Hronková
Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs...
03 1.28 oooxxx
Jana JedelskáJana Jedelská
OA ŠumperkOA Šumperk
02 DNS 0.00
Markéta SehnalováMarkéta Sehnalová
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
99 DNS 0.00
Iva MrázkováIva Mrázková
Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs...
99 NM xxx 0.00
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A
00 6.51 0.00.00.00.00.00.00.0 700.00
2 Dominik HorkýDominik Horký
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
99 6.05 0.00.00.00.00.00.00.0 597.00
3 Kryštof SládekKryštof Sládek
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
03 5.90 0.00.00.00.00.00.00.0 565.00
4 Benedikt LochmanBenedikt Lochman
Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá...
03 5.60 0.00.00.00.00.00.00.0 502.00
5 Filip HorákFilip Horák
Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá...
01 5.56 0.00.00.00.00.00.00.0 494.00
6 Knebl MarcelKnebl Marcel
Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs...
01 5.41 0.00.00.00.00.00.00.0 463.00
7 Václav BřenekVáclav Břenek
VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk
99 5.35 0.00.00.00.00.00.00.0 451.00
8 Matouš JurčaMatouš Jurča
gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk
00 5.31 0.00.00.00.00.00.00.0 443.00
9 Daniel CoufalDaniel Coufal
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
00 5.21 0.00.00.00.00.00.00.0 423.00
10 Robin ZbraněkRobin Zbraněk
Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs...
03 5.20 0.00.00.00.00.00.00.0 421.00
11 Lukáš VajdaLukáš Vajda
SŠŽTS ŠumperkSŠŽTS Šumperk
03 5.17 0.00.00.00.00.00.00.0 415.00
12 David AlbrechtDavid Albrecht
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
01 5.17 0.00.00.00.00.00.00.0 415.00
13 Matěj MondekMatěj Mondek
OA ŠumperkOA Šumperk
99 5.06 0.00.00.00.00.00.00.0 394.00
14 Lukáš GrégrLukáš Grégr
gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk
02 5.03 0.00.00.00.00.00.00.0 388.00
15 Jan SloukaJan Slouka
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
00 4.95 0.00.00.00.00.00.00.0 373.00
16 Jiří ŠaršeJiří Šarše
gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk
01 4.94 0.00.00.00.00.00.00.0 371.00
17 David ŠťastnýDavid Šťastný
VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk
02 4.89 0.00.00.00.00.00.00.0 361.00
18 Dalibor SkopalDalibor Skopal
Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs...
02 4.89 0.00.00.00.00.00.00.0 361.00
19 Kamil SvačinkaKamil Svačinka
VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk
99 4.77 0.00.00.00.00.00.00.0 339.00
20 Ondřej ŠnoblOndřej Šnobl
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
01 4.71 0.00.00.00.00.00.00.0 328.00
21 Vojtěch MatyášVojtěch Matyáš
Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B
02 4.70 0.00.00.00.00.00.00.0 326.00
22 Miroslav SměšnýMiroslav Směšný
Gymnázium Šumperk CGymnázium Šumperk C
01 4.64 0.00.00.00.00.00.00.0 315.00
23 Michal ŠemberaMichal Šembera
VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk
02 4.58 0.00.00.00.00.00.00.0 304.00
24 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil
Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A
01 4.52 0.00.00.00.00.00.00.0 294.00
25 Erik LepkaErik Lepka
SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk
03 4.48 0.00.00.00.00.00.00.0 287.00
26 Bronislav JurčákBronislav Jurčák
OA ŠumperkOA Šumperk
01 4.34 0.00.00.00.00.00.00.0 262.00
27 Vojtěch StratilVojtěch Stratil
SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk
03 4.29 0.00.00.00.00.00.00.0 254.00
28 Filip VepříkFilip Vepřík
VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk
01 4.28 0.00.00.00.00.00.00.0 252.00
29 Roman DvořákRoman Dvořák
SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk
02 4.23 0.00.00.00.00.00.00.0 244.00
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá...
99 5.34 0.00.00.00.00.00.00.0 654.00
2 Anna KolářováAnna Kolářová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
03 4.90 0.00.00.00.00.00.00.0 532.00
3 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
02 4.78 0.00.00.00.00.00.00.0 500.00
4 Tereza ŠiškováTereza Šišková
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
03 4.72 0.00.00.00.00.00.00.0 485.00
5 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá...
02 4.72 0.00.00.00.00.00.00.0 485.00
6 Simona KotrláSimona Kotrlá
Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A
01 4.68 0.00.00.00.00.00.00.0 474.00
7 Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová
Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A
01 4.64 0.00.00.00.00.00.00.0 464.00
8 Šárka PallováŠárka Pallová
Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs...
02 4.64 0.00.00.00.00.00.00.0 464.00
9 Kateřina HájkováKateřina Hájková
Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A
02 4.60 0.00.00.00.00.00.00.0 454.00
10 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová
OA ŠumperkOA Šumperk
00 4.42 0.00.00.00.00.00.00.0 408.00
11 Valentýna KouřilováValentýna Kouřilová
Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs...
00 4.23 0.00.00.00.00.00.00.0 362.00
12 Václava OndráčkováVáclava Ondráčková
Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B
02 4.16 0.00.00.00.00.00.00.0 345.00
13 Kateřina ŘezníkováKateřina Řezníková
SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk
02 4.11 0.00.00.00.00.00.00.0 333.00
14 Adéla StřídováAdéla Střídová
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
03 4.02 0.00.00.00.00.00.00.0 312.00
15 Barbora PekárováBarbora Pekárová
Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá...
03 3.94 0.00.00.00.00.00.00.0 294.00
16 Jana JedelskáJana Jedelská
OA ŠumperkOA Šumperk
02 3.94 0.00.00.00.00.00.00.0 294.00
17 Kateřina Temulen MrackáKateřina Temulen Mracká
Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs...
03 3.89 0.00.00.00.00.00.00.0 283.00
18 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
01 3.67 0.00.00.00.00.00.00.0 235.00
19 Klaudie GeistováKlaudie Geistová
SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk
01 3.60 0.00.00.00.00.00.00.0 220.00
20 Monika ŠimarováMonika Šimarová
SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk
03 3.40 0.00.00.00.00.00.00.0 180.00
21 Anna Marie KaletováAnna Marie Kaletová
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
00 3.21 0.00.00.00.00.00.00.0 144.00
MS Petra KristkováPetra Kristková
OA ŠumperkOA Šumperk
03 4.06 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Martina DrásalováMartina Drásalová
Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A
01 3.99 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá...
02 11.79 0.0 647.00
2 Tereza StaňkováTereza Staňková
Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A
00 10.80 0.0 582.00
3 Vendula DivišováVendula Divišová
VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk
00 10.58 0.0 567.00
4 Natálie JaníčkováNatálie Janíčková
Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B
02 10.42 0.0 557.00
5 Anna JenčkeAnna Jenčke
Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá...
01 10.29 0.0 548.00
6 Kateřina VálkováKateřina Válková
Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B
02 10.26 0.0 546.00
7 Jitka FukanováJitka Fukanová
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
00 09.95 0.0 526.00
8 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková
Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A
01 09.47 0.0 495.00
9 Nikola KoutnáNikola Koutná
SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk
99 09.35 0.0 487.00
10 Iva MrázkováIva Mrázková
Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs...
99 09.34 0.0 486.00
11 Tereza BahounkováTereza Bahounková
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
03 09.21 0.0 478.00
12 Ema BenýškováEma Benýšková
Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs...
01 09.16 0.0 475.00
13 Markéta SehnalováMarkéta Sehnalová
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
99 09.11 0.0 471.00
14 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová
Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B
02 08.80 0.0 451.00
15 Kristýna PekařováKristýna Pekařová
OA ŠumperkOA Šumperk
00 08.38 0.0 424.00
16 Anna VyhnálkováAnna Vyhnálková
SŠŽTS ŠumperkSŠŽTS Šumperk
00 07.95 0.0 396.00
17 Michaela MarkováMichaela Marková
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
03 07.95 0.0 396.00
18 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
01 07.53 0.0 369.00
19 Tereza KubíčkováTereza Kubíčková
SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk
00 07.31 0.0 355.00
20 Kateřina JurčováKateřina Jurčová
SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk
03 07.10 0.0 341.00
MS Eliška JuránkováEliška Juránková
Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B
03 08.61 0.0
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik HorkýDominik Horký
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
99 15.26 0.0 806.00
2 Tomáš FoglTomáš Fogl
Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A
00 12.70 0.0 649.00
3 Martin JurčíkMartin Jurčík
Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A
00 11.85 0.0 597.00
4 Dominik KobzaDominik Kobza
SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk
99 11.21 0.0 559.00
5 Daniel GürthlerDaniel Gürthler
Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín
00 11.12 0.0 553.00
6 František ŠestákFrantišek Šesták
gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk
00 11.06 0.0 549.00
7 Adam JáněAdam Jáně
VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk
99 10.90 0.0 540.00
8 Marek VejchodaMarek Vejchoda
VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk
00 10.75 0.0 531.00
9 Jan ŠtrbíkJan Štrbík
Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B
01 10.73 0.0 530.00
10 Michal KunertMichal Kunert
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
01 10.52 0.0 517.00
11 Radomír KašparRadomír Kašpar
Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A
00 10.50 0.0 516.00
12 Ondřej BahounekOndřej Bahounek
Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B
01 10.38 0.0 508.00
13 Dominik VšetíčekDominik Všetíček
VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk
03 10.33 0.0 505.00
14 Bronislav JurčákBronislav Jurčák
OA ŠumperkOA Šumperk
01 10.23 0.0 499.00
15 Jiří ŠaršeJiří Šarše
gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk
01 10.20 0.0 498.00
16 Jan SloukaJan Slouka
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
00 10.08 0.0 490.00
17 Karel KubíkKarel Kubík
Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá...
00 09.94 0.0 482.00
18 Filip ČundrleFilip Čundrle
Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs...
03 09.88 0.0 478.00
19 Filip HatalaFilip Hatala
VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B
01 09.87 0.0 478.00
20 Patrik JansaPatrik Jansa
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
00 09.70 0.0 468.00
21 Dominik ŠtvrteckýDominik Štvrtecký
Gymnázium Šumperk CGymnázium Šumperk C
01 09.62 0.0 463.00
22 Joshua James MáchaJoshua James Mácha
Gymnázium Šumperk CGymnázium Šumperk C
02 09.46 0.0 453.00
23 Filip HorákFilip Horák
Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá...
01 09.25 0.0 441.00
24 Milan IlčíkMilan Ilčík
Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs...
99 09.06 0.0 429.00
25 Jakub VejrostaJakub Vejrosta
Gymnázium Šumperk CGymnázium Šumperk C
00 09.03 0.0 428.00
26 Antonín DvořákAntonín Dvořák
VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B
01 09.02 0.0 427.00
27 Richard JuránekRichard Juránek
gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk
01 08.28 0.0 383.00
28 Viktor VařekaViktor Vařeka
Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs...
02 08.20 0.0 378.00
Kamil SvačinkaKamil Svačinka
VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk
99 DNS 0.0 0.00
Jan KřenekJan Křenek
Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc
00 DNS 0.0 0.00
Celkem 30 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dominik HorkýDominik Horký 99 Gymnázium Olomouc-Hejčín AGymnázium Olomouc-Hejčín A 2551
2 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 2547
3 Adam DohnalAdam Dohnal 02 gymnázium Šternberk Agymnázium Šternberk A 2266
4 Benedikt LochmanBenedikt Lochman 03 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 2103
5 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 1970
6 Dalibor SkopalDalibor Skopal 02 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 1688
7 Jakub GrégrJakub Grégr 02 gymnázium Šternberk Agymnázium Šternberk A 1633
8 Josef SeidenglanzJosef Seidenglanz 03 OA ŠumperkOA Šumperk 1526
9 Ondřej GrulichOndřej Grulich 00 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 1494
10 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 1465
11 Jan BergerJan Berger 00 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 1437
12 Martin GogelaMartin Gogela 01 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 1350
13 Tomáš PřidalTomáš Přidal 03 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 1342
14 Erik LepkaErik Lepka 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 1257
15 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 1227
16 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 1217
17 Johan ČápJohan Čáp 99 Gymnázium Olomouc-Hejčín AGymnázium Olomouc-Hejčín A 1176
18 Michal BartošMichal Bartoš 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 1160
19 Marek ŠvábMarek Šváb 00 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 1158
20 Adam PetkoAdam Petko 03 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 1081
21 Martin BelfínMartin Belfín 00 Gymnázium Olomouc-Hejčín AGymnázium Olomouc-Hejčín A 1059
22 Daniel GürthlerDaniel Gürthler 00 Gymnázium Olomouc-Hejčín AGymnázium Olomouc-Hejčín A 1049
23= Karel KubíkKarel Kubík 00 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 1042
23= Lukáš VajdaLukáš Vajda 03 SŠŽTS ŠumperkSŠŽTS Šumperk 1042
24 Filip JurásekFilip Jurásek 01 SŠŽTS ŠumperkSŠŽTS Šumperk 1041
25 Martin BoxanMartin Boxan 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 1035
26 Jakub HajtmarJakub Hajtmar 00 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 1010
27 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 0991
28 Filip HorákFilip Horák 01 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 0935
29 Milan IlčíkMilan Ilčík 99 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0916
30 Petr TichýPetr Tichý 01 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 0905
31 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 gymnázium Šternberk Agymnázium Šternberk A 0902
32 Matouš JurčaMatouš Jurča 00 gymnázium Šternberk Agymnázium Šternberk A 0877
33 Ondřej JílekOndřej Jílek 99 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 0848
34 Knebl MarcelKnebl Marcel 01 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0808
35 Jan RistovskýJan Ristovský 00 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 0774
36 Bronislav JurčákBronislav Jurčák 01 OA ŠumperkOA Šumperk 0761
37 Robin ZbraněkRobin Zbraněk 03 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0711
38 Adam JanošíkAdam Janošík 01 gymnázium Šternberk Agymnázium Šternberk A 0709
39 Matěj MatoušekMatěj Matoušek 00 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 0705
40 Jiří KouteckýJiří Koutecký 03 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0668
41 Vilém ŠírVilém Šír 00 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 0660
42 Patrik MinářPatrik Minář 00 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 0659
43 Jaromír ŠenkeříkJaromír Šenkeřík 00 Gymnázium Olomouc-Hejčín AGymnázium Olomouc-Hejčín A 0654
44 Tomáš FoglTomáš Fogl 00 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 0649
45 Kevin KórnerKevin Kórner 02 OA ŠumperkOA Šumperk 0643
46 Ondřej ŠnoblOndřej Šnobl 00 Gymnázium Olomouc-Hejčín AGymnázium Olomouc-Hejčín A 0637
47 Vojtěch StratilVojtěch Stratil 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0632
48 Václav BednarskýVáclav Bednarský 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 0627
49 Viliam HromekViliam Hromek 03 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 0610
50 Ondřej SeveraOndřej Severa 99 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 0604
51 Martin JurčíkMartin Jurčík 00 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 0597
52 Jiří KotekJiří Kotek 03 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 0592
53 Tomáš KubíčekTomáš Kubíček 99 OA ŠumperkOA Šumperk 0583
54 Adam KupkaAdam Kupka 01 gymnázium Šternberk Agymnázium Šternberk A 0571
55 Jiří ČernohousJiří Černohous 02 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 0570
56 Marek KarlíčekMarek Karlíček 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0565
57 Dominik KobzaDominik Kobza 99 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0559
58 Martin NěmecMartin Němec 00 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 0550
59 František ŠestákFrantišek Šesták 00 gymnázium Šternberk Agymnázium Šternberk A 0549
60 Oldřich StudničkaOldřich Studnička 99 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 0541
61 Adam JáněAdam Jáně 99 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0540
62 Matěj BlaháčekMatěj Blaháček 02 Gymnázium Šumperk CGymnázium Šumperk C 0538
63 Marek VejchodaMarek Vejchoda 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0531
64 Jan ŠtrbíkJan Štrbík 01 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 0530
65 Lukas HegnerLukas Hegner 00 OA ŠumperkOA Šumperk 0523
66 Michal KunertMichal Kunert 01 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 0517
67 Michal KövérMichal Kövér 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0514
68 Ondřej BahounekOndřej Bahounek 01 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 0508
69 Jiří ŠaršeJiří Šarše 01 gymnázium Šternberk Agymnázium Šternberk A 0498
70= Samuel DudaSamuel Duda 02 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 0496
70= Vladimír ŠipkaVladimír Šipka 01 OA ŠumperkOA Šumperk 0496
71 Jan SloukaJan Slouka 00 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 0490
72 Jiří StankeJiří Stanke 03 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 0481
73= Filip ČundrleFilip Čundrle 03 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0478
73= Filip HatalaFilip Hatala 01 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 0478
74 Martin RochovanskýMartin Rochovanský 01 Gymnázium Olomouc-Hejčín AGymnázium Olomouc-Hejčín A 0464
75 Dominik ŠtvrteckýDominik Štvrtecký 01 Gymnázium Šumperk CGymnázium Šumperk C 0463
76 Joshua James MáchaJoshua James Mácha 02 Gymnázium Šumperk CGymnázium Šumperk C 0453
77 Václav BřenekVáclav Břenek 99 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0451
78 Michal KoverMichal Kover 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0449
79 Lukáš VyroubalLukáš Vyroubal 02 SŠŽTS ŠumperkSŠŽTS Šumperk 0448
80= Filip VepříkFilip Vepřík 01 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 0434
80= Lukáš KoperLukáš Koper 03 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0434
80= Semi StruhárSemi Struhár 03 Gymnázium Šumperk CGymnázium Šumperk C 0434
80= Kryštof HorníčekKryštof Horníček 02 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0434
81 Josef JezdinskýJosef Jezdinský 02 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0428
82 Antonín DvořákAntonín Dvořák 01 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 0427
83 Daniel CoufalDaniel Coufal 00 Gymnázium Olomouc-Hejčín AGymnázium Olomouc-Hejčín A 0423
84 David AlbrechtDavid Albrecht 01 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 0415
85= Daniel PolišenskýDaniel Polišenský 03 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0404
85= Patrik JansaPatrik Jansa 00 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 0404
86 Matyáš VintrMatyáš Vintr 01 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0402
87 Matěj MondekMatěj Mondek 99 OA ŠumperkOA Šumperk 0394
88 David ŠťastnýDavid Šťastný 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0361
89 Jakub VejrostaJakub Vejrosta 00 Gymnázium Šumperk CGymnázium Šumperk C 0345
90 Vojtěch MatyášVojtěch Matyáš 02 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 0326
91 Miroslav SměšnýMiroslav Směšný 01 Gymnázium Šumperk CGymnázium Šumperk C 0315
92 Bruce Malcom BairnsfatherBruce Malcom Bairnsfather 02 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0290
93 Marek NěmečekMarek Němeček 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0261
94 Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 0206
95= Viktor VařekaViktor Vařeka 02 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0000
95= Jan KřenekJan Křenek 00 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 0000
95= Roman DvořákRoman Dvořák 02 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0000
95= Kamil SvačinkaKamil Svačinka 99 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0000
95= Dominik VšetíčekDominik Všetíček 03 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0000
95= Šimon MachŠimon Mach 03 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 0000
95= Radomír KašparRadomír Kašpar 00 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 0000
95= František SvětnickýFrantišek Světnický 01 gymnázium Šternberk Agymnázium Šternberk A 0000
95= Antonín BabištaAntonín Babišta 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0000
95= Jakub HajtmarJakub Hajtmar 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0000
95= Michal ŠemberaMichal Šembera 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0000
95= Jan PastyříkJan Pastyřík 02 SŠŽTS ŠumperkSŠŽTS Šumperk 0000
95= Ondřej ŠnoblOndřej Šnobl 01 Gymnázium Olomouc-Hejčín AGymnázium Olomouc-Hejčín A 0000
95= Jan ValíčekJan Valíček 03 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 0000
95= Jiří SadilJiří Sadil 01 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 0000
95= Richard JuránekRichard Juránek 01 gymnázium Šternberk Agymnázium Šternberk A 0000
95= Filip PrstekFilip Prstek 03 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0000
95= David StaněkDavid Staněk 02 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 0000
95= Štěpán StrykŠtěpán Stryk 03 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 0000
MS Adam BurešAdam Bureš 99 OA ŠumperkOA Šumperk 0000
Celkem 121 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 2464
2 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 OA ŠumperkOA Šumperk 2435
3 Barbora BegováBarbora Begová 00 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 2390
4 Valentýna KouřilováValentýna Kouřilová 00 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 2119
5 Hana TrundováHana Trundová 99 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 1948
6 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 1786
7 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 1687
8 Eliška JuránkováEliška Juránková 03 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 1598
9 Klaudie GeistováKlaudie Geistová 01 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 1593
10 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 1531
11 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 1438
12 Anna KolářováAnna Kolářová 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 1227
13 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 1137
14 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 02 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 1129
15 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková 01 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 1105
16 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 1050
17 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 00 OA ŠumperkOA Šumperk 1036
18 Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 1019
19 Anna GajováAnna Gajová 00 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 1008
20 Markéta SehnalováMarkéta Sehnalová 99 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 0970
21 Natálie JaníčkováNatálie Janíčková 02 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 0946
22 Václava OndráčkováVáclava Ondráčková 02 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 0934
23 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 0898
24 Kristýna PekařováKristýna Pekařová 00 OA ŠumperkOA Šumperk 0894
25 Adéla StřídováAdéla Střídová 03 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 0879
26 Anna VyhnálkováAnna Vyhnálková 00 SŠŽTS ŠumperkSŠŽTS Šumperk 0804
27 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 0767
28 Kateřina ŘezníkováKateřina Řezníková 02 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0722
29 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 0684
30 Lucie CholinskáLucie Cholinská 00 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0681
31 Ludmila KareisováLudmila Kareisová 02 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0670
32 Anna KuchtíkováAnna Kuchtíková 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 0661
33 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová 02 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 0647
34 Tereza StaňkováTereza Staňková 00 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 0582
35 Vendula DivišováVendula Divišová 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0567
36= Barbora StašákováBarbora Stašáková 01 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0559
36= Alena MerhautováAlena Merhautová 02 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0559
37 Eva ŘehákováEva Řeháková 03 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0555
38 Anna JenčkeAnna Jenčke 01 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 0548
39 Kateřina VálkováKateřina Válková 02 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 0546
40 Jitka FukanováJitka Fukanová 00 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0526
41 Tereza ŠestořádováTereza Šestořádová 99 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 0512
42 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 02 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0500
43 Michaela OttováMichaela Ottová 03 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 0494
44 Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 0492
45= Markéta ŽalioMarkéta Žalio 02 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0489
45= Veronika BarčíkováVeronika Barčíková 01 OA ŠumperkOA Šumperk 0489
46 Nikola KoutnáNikola Koutná 99 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0487
47 Iva MrázkováIva Mrázková 99 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0486
48 Tereza BahounkováTereza Bahounková 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0478
49 Ema BenýškováEma Benýšková 01 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0475
50 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 0474
51 Pavla BreburdováPavla Breburdová 02 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0470
52 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0464
53 Zdeňka ŠtěpánkováZdeňka Štěpánková 02 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 0461
54 Kateřina SedlákováKateřina Sedláková 02 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0449
55= Viktorie NemerádováViktorie Nemerádová 01 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0429
55= Nikol VencováNikol Vencová 00 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0429
55= Denisa WindsorováDenisa Windsorová 99 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0429
56 Aneta ŽerníčkováAneta Žerníčková 02 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 0388
57= Tereza KubíčkováTereza Kubíčková 00 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0355
57= Jiřina RusnákováJiřina Rusnáková 00 OA ŠumperkOA Šumperk 0355
58 Karolína TilcerováKarolína Tilcerová 03 OA ŠumperkOA Šumperk 0351
59 Monika ŠimarováMonika Šimarová 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0342
60 Kateřina KafkováKateřina Kafková 01 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 0341
61 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 99 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 0312
62 Jana JedelskáJana Jedelská 02 OA ŠumperkOA Šumperk 0294
63= Michaela MarkováMichaela Marková 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0000
63= Barbora SvobodováBarbora Svobodová 18 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0000
63= Petra KristkováPetra Kristková 03 OA ŠumperkOA Šumperk 0000
63= Sára ŠenkováSára Šenková 03 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 0000
63= Karolína KomínkováKarolína Komínková 03 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 0000
63= Barbora PekárováBarbora Pekárová 03 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 0000
63= Veronika SzabóVeronika Szabó 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0000
63= Kateřina Temulen MrackáKateřina Temulen Mracká 03 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0000
63= Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 0000
63= Martina PejzlováMartina Pejzlová 00 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0000
63= Anna Marie KaletováAnna Marie Kaletová 00 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 0000
63= Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 0000
63= Kateřina JurčováKateřina Jurčová 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0000
63= Adéla NejezchlebováAdéla Nejezchlebová 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0000
63= Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 0000
63= Vlaďka RaclavskáVlaďka Raclavská 02 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 0000
63= Kateřina JirčováKateřina Jirčová 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0000
64= Aneta BrezovskáAneta Brezovská 03 OA ŠumperkOA Šumperk 0000
64= Marcela HronkováMarcela Hronková 03 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0000
Celkem 86 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Olomouc-Hejčín A{8} 2551
2 Slovanské gymnázium Olomouc{8} 2547
3 gymnázium Šternberk A{8} 2266
4 Církevní gymnázium Němec.řádu Olomouc{8} 2103
5 Gymnázium Šumperk A{8} 1970
6 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9{8} 1688
7 gymnázium Šternberk A{8} 1633
8 OA Šumperk{8} 1526
9 Gymnázium Šumperk B{8} 1494
10 Gymnázium Šumperk A{8} 1465
11 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9{8} 1437
12 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9{8} 1350
13 Slovanské gymnázium Olomouc{8} 1342
14 SOŠ Šumperk{8} 1257
15 Slovanské gymnázium Olomouc{8} 1227
16 Církevní gymnázium Němec.řádu Olomouc{8} 1217
17 Gymnázium Olomouc-Hejčín A{8} 1176
18 VOŠ a SPŠ Šumperk{8} 1160
19 Gymnázium Šumperk A{8} 1158
20 VOŠ a SPŠ Šumperk{8} 1081
21 Gymnázium Olomouc-Hejčín A{8} 1059
22 Gymnázium Olomouc-Hejčín A{8} 1049
23 Církevní gymnázium Němec.řádu Olomouc{8} 1042
23 SŠŽTS Šumperk{8} 1042
25 SŠŽTS Šumperk{8} 1041
26 VOŠ a SPŠ Šumperk{8} 1035
27 VOŠ a SPŠ Šumperk B{8} 1010
28 Gymnázium Šumperk A{8} 991
29 Církevní gymnázium Němec.řádu Olomouc{8} 935
30 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9{8} 916
31 Církevní gymnázium Němec.řádu Olomouc{8} 905
32 gymnázium Šternberk A{8} 902
33 gymnázium Šternberk A{8} 877
34 Gymnázium Šumperk A{8} 848
35 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9{8} 808
36 Gymnázium Šumperk A{8} 774
37 OA Šumperk{8} 761
38 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9{8} 711
39 gymnázium Šternberk A{8} 709
40 Gymnázium Šumperk B{8} 705
41 VOŠ a SPŠ Šumperk{8} 668
42 Církevní gymnázium Němec.řádu Olomouc{8} 660
43 Gymnázium Šumperk B{8} 659
44 Gymnázium Olomouc-Hejčín A{8} 654
45 Gymnázium Šumperk A{8} 649
46 OA Šumperk{8} 643
47 Gymnázium Olomouc-Hejčín A{8} 637
48 SOŠ Šumperk{8} 632
49 Gymnázium Šumperk A{8} 627
50 Gymnázium Šumperk B{8} 610
51 Slovanské gymnázium Olomouc{8} 604
52 Gymnázium Šumperk A{8} 597
53 Gymnázium Šumperk B{8} 592
54 OA Šumperk{8} 583
55 gymnázium Šternberk A{8} 571
56 VOŠ a SPŠ Šumperk B{8} 570
57 VOŠ a SPŠ Šumperk{8} 565
58 SOŠ Šumperk{8} 559
59 Církevní gymnázium Němec.řádu Olomouc{8} 550
60 gymnázium Šternberk A{8} 549
61 VOŠ a SPŠ Šumperk B{8} 541
62 VOŠ a SPŠ Šumperk{8} 540
63 Gymnázium Šumperk C{8} 538
64 VOŠ a SPŠ Šumperk{8} 531
65 Gymnázium Šumperk B{8} 530
66 OA Šumperk{8} 523
67 Slovanské gymnázium Olomouc{8} 517
68 VOŠ a SPŠ Šumperk{8} 514
69 Gymnázium Šumperk B{8} 508
70 gymnázium Šternberk A{8} 498
71 Slovanské gymnázium Olomouc{8} 496
71 OA Šumperk{8} 496
73 Slovanské gymnázium Olomouc{8} 490
74 VOŠ a SPŠ Šumperk B{8} 481
75 VOŠ a SPŠ Šumperk B{8} 478
75 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9{8} 478
77 Gymnázium Olomouc-Hejčín A{8} 464
78 Gymnázium Šumperk C{8} 463
79 Gymnázium Šumperk C{8} 453
80 VOŠ a SPŠ Šumperk{8} 451
81 VOŠ a SPŠ Šumperk{8} 449
82 SŠŽTS Šumperk{8} 448
83 SOŠ Šumperk{8} 434
83 Gymnázium Šumperk C{8} 434
83 VOŠ a SPŠ Šumperk{8} 434
83 VOŠ a SPŠ Šumperk B{8} 434
87 SOŠ Šumperk{8} 428
88 VOŠ a SPŠ Šumperk B{8} 427
89 Gymnázium Olomouc-Hejčín A{8} 423
90 Slovanské gymnázium Olomouc{8} 415
91 VOŠ a SPŠ Šumperk{8} 404
91 Slovanské gymnázium Olomouc{8} 404
93 SOŠ Šumperk{8} 402
94 OA Šumperk{8} 394
95 VOŠ a SPŠ Šumperk{8} 361
96 Gymnázium Šumperk C{8} 345
97 Gymnázium Šumperk B{8} 326
98 Gymnázium Šumperk C{8} 315
99 SOŠ Šumperk{8} 290
100 SOŠ Šumperk{8} 261
101 Gymnázium Šumperk B{8} 206
102 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9{8} 0
102 VOŠ a SPŠ Šumperk B{8} 0
102 Gymnázium Šumperk B{8} 0
102 gymnázium Šternberk A{8} 0
102 VOŠ a SPŠ Šumperk{8} 0
102 SŠŽTS Šumperk{8} 0
102 Gymnázium Olomouc-Hejčín A{8} 0
102 Gymnázium Šumperk A{8} 0
102 gymnázium Šternberk A{8} 0
102 VOŠ a SPŠ Šumperk{8} 0
102 VOŠ a SPŠ Šumperk{8} 0
102 SOŠ Šumperk{8} 0
102 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9{8} 0
102 Slovanské gymnázium Olomouc{8} 0
102 VOŠ a SPŠ Šumperk{8} 0
102 VOŠ a SPŠ Šumperk{8} 0
102 Slovanské gymnázium Olomouc{8} 0
102 Gymnázium Šumperk B{8} 0
102 OA Šumperk{8} 0
102 Gymnázium Šumperk A{8} 0
Celkem 121 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Církevní gymnázium Němec.řádu Olomouc{8} 2464
2 OA Šumperk{8} 2435
3 Slovanské gymnázium Olomouc{8} 2390
4 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9{8} 2119
5 Gymnázium Šumperk A{8} 1948
6 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 1786
7 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 1687
8 Gymnázium Šumperk B{8} 1598
9 SOŠ Šumperk{8} 1593
10 Gymnázium Šumperk A{8} 1531
11 Církevní gymnázium Němec.řádu Olomouc{8} 1438
12 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 1227
13 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9{8} 1137
14 Církevní gymnázium Němec.řádu Olomouc{8} 1129
15 Slovanské gymnázium Olomouc{8} 1105
16 Gymnázium Šumperk A{8} 1050
17 OA Šumperk{8} 1036
18 Gymnázium Šumperk A{8} 1019
19 Gymnázium Šumperk B{8} 1008
20 Slovanské gymnázium Olomouc{8} 970
21 Gymnázium Šumperk B{8} 946
22 Gymnázium Šumperk B{8} 934
23 Slovanské gymnázium Olomouc{8} 898
24 OA Šumperk{8} 894
25 Slovanské gymnázium Olomouc{8} 879
26 SŠŽTS Šumperk{8} 804
27 Gymnázium Šumperk A{8} 767
28 SOŠ Šumperk{8} 722
29 Gymnázium Šumperk A{8} 684
30 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9{8} 681
31 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9{8} 670
32 Gymnázium Šumperk A{8} 661
33 Církevní gymnázium Němec.řádu Olomouc{8} 647
34 Gymnázium Šumperk A{8} 582
35 VOŠ a SPŠ Šumperk{8} 567
36 SOŠ Šumperk{8} 559
36 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 559
38 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9{8} 555
39 Církevní gymnázium Němec.řádu Olomouc{8} 548
40 Gymnázium Šumperk B{8} 546
41 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 526
42 Církevní gymnázium Němec.řádu Olomouc{8} 512
43 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 500
44 Gymnázium Šumperk B{8} 494
45 Církevní gymnázium Němec.řádu Olomouc{8} 492
46 OA Šumperk{8} 489
46 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 489
48 SOŠ Šumperk{8} 487
49 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9{8} 486
50 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 478
51 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9{8} 475
52 Gymnázium Šumperk A{8} 474
53 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 470
54 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9{8} 464
55 Slovanské gymnázium Olomouc{8} 461
56 SOŠ Šumperk{8} 449
57 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9{8} 429
57 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9{8} 429
57 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 429
60 Církevní gymnázium Němec.řádu Olomouc{8} 388
61 SOŠ Šumperk{8} 355
61 OA Šumperk{8} 355
63 OA Šumperk{8} 351
64 SOŠ Šumperk{8} 342
65 Církevní gymnázium Němec.řádu Olomouc{8} 341
66 Slovanské gymnázium Olomouc{8} 312
67 OA Šumperk{8} 294
68 Církevní gymnázium Němec.řádu Olomouc{8} 0
68 Církevní gymnázium Němec.řádu Olomouc{8} 0
68 Církevní gymnázium Němec.řádu Olomouc{8} 0
68 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 0
68 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9{8} 0
68 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 0
68 Gymnázium Olomouc-Hejčín{8} 0
68 OA Šumperk{8} 0
68 Gymnázium Šumperk A{8} 0
68 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9{8} 0
68 Slovanské gymnázium Olomouc{8} 0
68 SOŠ Šumperk{8} 0
68 OA Šumperk{8} 0
68 Gymnázium Šumperk B{8} 0
68 SOŠ Šumperk{8} 0
68 Slovanské gymnázium Olomouc{8} 0
68 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9{8} 0
68 Gymnázium Šumperk A{8} 0
68 SOŠ Šumperk{8} 0
Celkem 86 závodníků