Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Šumperk + Olomouc

Stadion TJ Šumperk (19. 9. 2018)
Středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dominik HorkýDominik Horký 99 Gymnázium Olomouc-Hejčín AGymnázium Olomouc-Hejčín A 2551
2 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 2547
3 Adam DohnalAdam Dohnal 02 gymnázium Šternberk Agymnázium Šternberk A 2266
4 Benedikt LochmanBenedikt Lochman 03 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 2103
5 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 1970
6 Dalibor SkopalDalibor Skopal 02 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 1688
7 Jakub GrégrJakub Grégr 02 gymnázium Šternberk Agymnázium Šternberk A 1633
8 Josef SeidenglanzJosef Seidenglanz 03 OA ŠumperkOA Šumperk 1526
9 Ondřej GrulichOndřej Grulich 00 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 1494
10 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 1465
11 Jan BergerJan Berger 00 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 1437
12 Martin GogelaMartin Gogela 01 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 1350
13 Tomáš PřidalTomáš Přidal 03 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 1342
14 Erik LepkaErik Lepka 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 1257
15 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 1227
16 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 1217
17 Johan ČápJohan Čáp 99 Gymnázium Olomouc-Hejčín AGymnázium Olomouc-Hejčín A 1176
18 Michal BartošMichal Bartoš 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 1160
19 Marek ŠvábMarek Šváb 00 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 1158
20 Adam PetkoAdam Petko 03 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 1081
21 Martin BelfínMartin Belfín 00 Gymnázium Olomouc-Hejčín AGymnázium Olomouc-Hejčín A 1059
22 Daniel GürthlerDaniel Gürthler 00 Gymnázium Olomouc-Hejčín AGymnázium Olomouc-Hejčín A 1049
23= Karel KubíkKarel Kubík 00 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 1042
23= Lukáš VajdaLukáš Vajda 03 SŠŽTS ŠumperkSŠŽTS Šumperk 1042
24 Filip JurásekFilip Jurásek 01 SŠŽTS ŠumperkSŠŽTS Šumperk 1041
25 Martin BoxanMartin Boxan 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 1035
26 Jakub HajtmarJakub Hajtmar 00 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 1010
27 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 0991
28 Filip HorákFilip Horák 01 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 0935
29 Milan IlčíkMilan Ilčík 99 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0916
30 Petr TichýPetr Tichý 01 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 0905
31 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 gymnázium Šternberk Agymnázium Šternberk A 0902
32 Matouš JurčaMatouš Jurča 00 gymnázium Šternberk Agymnázium Šternberk A 0877
33 Ondřej JílekOndřej Jílek 99 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 0848
34 Knebl MarcelKnebl Marcel 01 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0808
35 Jan RistovskýJan Ristovský 00 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 0774
36 Bronislav JurčákBronislav Jurčák 01 OA ŠumperkOA Šumperk 0761
37 Robin ZbraněkRobin Zbraněk 03 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0711
38 Adam JanošíkAdam Janošík 01 gymnázium Šternberk Agymnázium Šternberk A 0709
39 Matěj MatoušekMatěj Matoušek 00 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 0705
40 Jiří KouteckýJiří Koutecký 03 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0668
41 Vilém ŠírVilém Šír 00 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 0660
42 Patrik MinářPatrik Minář 00 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 0659
43 Jaromír ŠenkeříkJaromír Šenkeřík 00 Gymnázium Olomouc-Hejčín AGymnázium Olomouc-Hejčín A 0654
44 Tomáš FoglTomáš Fogl 00 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 0649
45 Kevin KórnerKevin Kórner 02 OA ŠumperkOA Šumperk 0643
46 Ondřej ŠnoblOndřej Šnobl 00 Gymnázium Olomouc-Hejčín AGymnázium Olomouc-Hejčín A 0637
47 Vojtěch StratilVojtěch Stratil 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0632
48 Václav BednarskýVáclav Bednarský 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 0627
49 Viliam HromekViliam Hromek 03 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 0610
50 Ondřej SeveraOndřej Severa 99 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 0604
51 Martin JurčíkMartin Jurčík 00 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 0597
52 Jiří KotekJiří Kotek 03 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 0592
53 Tomáš KubíčekTomáš Kubíček 99 OA ŠumperkOA Šumperk 0583
54 Adam KupkaAdam Kupka 01 gymnázium Šternberk Agymnázium Šternberk A 0571
55 Jiří ČernohousJiří Černohous 02 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 0570
56 Marek KarlíčekMarek Karlíček 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0565
57 Dominik KobzaDominik Kobza 99 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0559
58 Martin NěmecMartin Němec 00 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 0550
59 František ŠestákFrantišek Šesták 00 gymnázium Šternberk Agymnázium Šternberk A 0549
60 Oldřich StudničkaOldřich Studnička 99 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 0541
61 Adam JáněAdam Jáně 99 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0540
62 Matěj BlaháčekMatěj Blaháček 02 Gymnázium Šumperk CGymnázium Šumperk C 0538
63 Marek VejchodaMarek Vejchoda 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0531
64 Jan ŠtrbíkJan Štrbík 01 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 0530
65 Lukas HegnerLukas Hegner 00 OA ŠumperkOA Šumperk 0523
66 Michal KunertMichal Kunert 01 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 0517
67 Michal KövérMichal Kövér 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0514
68 Ondřej BahounekOndřej Bahounek 01 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 0508
69 Jiří ŠaršeJiří Šarše 01 gymnázium Šternberk Agymnázium Šternberk A 0498
70= Samuel DudaSamuel Duda 02 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 0496
70= Vladimír ŠipkaVladimír Šipka 01 OA ŠumperkOA Šumperk 0496
71 Jan SloukaJan Slouka 00 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 0490
72 Jiří StankeJiří Stanke 03 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 0481
73= Filip ČundrleFilip Čundrle 03 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0478
73= Filip HatalaFilip Hatala 01 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 0478
74 Martin RochovanskýMartin Rochovanský 01 Gymnázium Olomouc-Hejčín AGymnázium Olomouc-Hejčín A 0464
75 Dominik ŠtvrteckýDominik Štvrtecký 01 Gymnázium Šumperk CGymnázium Šumperk C 0463
76 Joshua James MáchaJoshua James Mácha 02 Gymnázium Šumperk CGymnázium Šumperk C 0453
77 Václav BřenekVáclav Břenek 99 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0451
78 Michal KoverMichal Kover 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0449
79 Lukáš VyroubalLukáš Vyroubal 02 SŠŽTS ŠumperkSŠŽTS Šumperk 0448
80= Filip VepříkFilip Vepřík 01 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 0434
80= Lukáš KoperLukáš Koper 03 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0434
80= Semi StruhárSemi Struhár 03 Gymnázium Šumperk CGymnázium Šumperk C 0434
80= Kryštof HorníčekKryštof Horníček 02 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0434
81 Josef JezdinskýJosef Jezdinský 02 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0428
82 Antonín DvořákAntonín Dvořák 01 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 0427
83 Daniel CoufalDaniel Coufal 00 Gymnázium Olomouc-Hejčín AGymnázium Olomouc-Hejčín A 0423
84 David AlbrechtDavid Albrecht 01 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 0415
85= Daniel PolišenskýDaniel Polišenský 03 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0404
85= Patrik JansaPatrik Jansa 00 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 0404
86 Matyáš VintrMatyáš Vintr 01 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0402
87 Matěj MondekMatěj Mondek 99 OA ŠumperkOA Šumperk 0394
88 David ŠťastnýDavid Šťastný 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0361
89 Jakub VejrostaJakub Vejrosta 00 Gymnázium Šumperk CGymnázium Šumperk C 0345
90 Vojtěch MatyášVojtěch Matyáš 02 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 0326
91 Miroslav SměšnýMiroslav Směšný 01 Gymnázium Šumperk CGymnázium Šumperk C 0315
92 Bruce Malcom BairnsfatherBruce Malcom Bairnsfather 02 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0290
93 Marek NěmečekMarek Němeček 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0261
94 Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 0206
95= Viktor VařekaViktor Vařeka 02 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0000
95= Jan KřenekJan Křenek 00 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 0000
95= Roman DvořákRoman Dvořák 02 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0000
95= Kamil SvačinkaKamil Svačinka 99 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0000
95= Dominik VšetíčekDominik Všetíček 03 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0000
95= Šimon MachŠimon Mach 03 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 0000
95= Radomír KašparRadomír Kašpar 00 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 0000
95= František SvětnickýFrantišek Světnický 01 gymnázium Šternberk Agymnázium Šternberk A 0000
95= Antonín BabištaAntonín Babišta 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0000
95= Jakub HajtmarJakub Hajtmar 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0000
95= Michal ŠemberaMichal Šembera 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0000
95= Jan PastyříkJan Pastyřík 02 SŠŽTS ŠumperkSŠŽTS Šumperk 0000
95= Ondřej ŠnoblOndřej Šnobl 01 Gymnázium Olomouc-Hejčín AGymnázium Olomouc-Hejčín A 0000
95= Jan ValíčekJan Valíček 03 VOŠ a SPŠ Šumperk BVOŠ a SPŠ Šumperk B 0000
95= Jiří SadilJiří Sadil 01 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 0000
95= Richard JuránekRichard Juránek 01 gymnázium Šternberk Agymnázium Šternberk A 0000
95= Filip PrstekFilip Prstek 03 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0000
95= David StaněkDavid Staněk 02 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 0000
95= Štěpán StrykŠtěpán Stryk 03 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 0000
MS Adam BurešAdam Bureš 99 OA ŠumperkOA Šumperk 0000
Celkem 121 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 2464
2 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 OA ŠumperkOA Šumperk 2435
3 Barbora BegováBarbora Begová 00 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 2390
4 Valentýna KouřilováValentýna Kouřilová 00 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 2119
5 Hana TrundováHana Trundová 99 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 1948
6 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 1786
7 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 1687
8 Eliška JuránkováEliška Juránková 03 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 1598
9 Klaudie GeistováKlaudie Geistová 01 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 1593
10 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 1531
11 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 1438
12 Anna KolářováAnna Kolářová 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 1227
13 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 1137
14 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 02 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 1129
15 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková 01 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 1105
16 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 1050
17 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 00 OA ŠumperkOA Šumperk 1036
18 Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 1019
19 Anna GajováAnna Gajová 00 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 1008
20 Markéta SehnalováMarkéta Sehnalová 99 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 0970
21 Natálie JaníčkováNatálie Janíčková 02 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 0946
22 Václava OndráčkováVáclava Ondráčková 02 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 0934
23 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 0898
24 Kristýna PekařováKristýna Pekařová 00 OA ŠumperkOA Šumperk 0894
25 Adéla StřídováAdéla Střídová 03 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 0879
26 Anna VyhnálkováAnna Vyhnálková 00 SŠŽTS ŠumperkSŠŽTS Šumperk 0804
27 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 0767
28 Kateřina ŘezníkováKateřina Řezníková 02 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0722
29 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 0684
30 Lucie CholinskáLucie Cholinská 00 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0681
31 Ludmila KareisováLudmila Kareisová 02 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0670
32 Anna KuchtíkováAnna Kuchtíková 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 0661
33 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová 02 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 0647
34 Tereza StaňkováTereza Staňková 00 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 0582
35 Vendula DivišováVendula Divišová 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 0567
36= Barbora StašákováBarbora Stašáková 01 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0559
36= Alena MerhautováAlena Merhautová 02 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0559
37 Eva ŘehákováEva Řeháková 03 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0555
38 Anna JenčkeAnna Jenčke 01 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 0548
39 Kateřina VálkováKateřina Válková 02 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 0546
40 Jitka FukanováJitka Fukanová 00 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0526
41 Tereza ŠestořádováTereza Šestořádová 99 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 0512
42 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 02 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0500
43 Michaela OttováMichaela Ottová 03 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 0494
44 Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 0492
45= Markéta ŽalioMarkéta Žalio 02 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0489
45= Veronika BarčíkováVeronika Barčíková 01 OA ŠumperkOA Šumperk 0489
46 Nikola KoutnáNikola Koutná 99 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0487
47 Iva MrázkováIva Mrázková 99 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0486
48 Tereza BahounkováTereza Bahounková 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0478
49 Ema BenýškováEma Benýšková 01 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0475
50 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 0474
51 Pavla BreburdováPavla Breburdová 02 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0470
52 Šárka PallováŠárka Pallová 02 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0464
53 Zdeňka ŠtěpánkováZdeňka Štěpánková 02 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 0461
54 Kateřina SedlákováKateřina Sedláková 02 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0449
55= Viktorie NemerádováViktorie Nemerádová 01 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0429
55= Nikol VencováNikol Vencová 00 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0429
55= Denisa WindsorováDenisa Windsorová 99 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0429
56 Aneta ŽerníčkováAneta Žerníčková 02 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 0388
57= Tereza KubíčkováTereza Kubíčková 00 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0355
57= Jiřina RusnákováJiřina Rusnáková 00 OA ŠumperkOA Šumperk 0355
58 Karolína TilcerováKarolína Tilcerová 03 OA ŠumperkOA Šumperk 0351
59 Monika ŠimarováMonika Šimarová 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0342
60 Kateřina KafkováKateřina Kafková 01 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 0341
61 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 99 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 0312
62 Jana JedelskáJana Jedelská 02 OA ŠumperkOA Šumperk 0294
63= Michaela MarkováMichaela Marková 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0000
63= Barbora SvobodováBarbora Svobodová 18 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0000
63= Petra KristkováPetra Kristková 03 OA ŠumperkOA Šumperk 0000
63= Sára ŠenkováSára Šenková 03 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 0000
63= Karolína KomínkováKarolína Komínková 03 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 0000
63= Barbora PekárováBarbora Pekárová 03 Církevní gymnázium Němec.řádu OlomoucCírkevní gymnázium Němec.řá... 0000
63= Veronika SzabóVeronika Szabó 03 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 0000
63= Kateřina Temulen MrackáKateřina Temulen Mracká 03 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0000
63= Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 0000
63= Martina PejzlováMartina Pejzlová 00 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0000
63= Anna Marie KaletováAnna Marie Kaletová 00 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 0000
63= Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 0000
63= Kateřina JurčováKateřina Jurčová 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0000
63= Adéla NejezchlebováAdéla Nejezchlebová 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0000
63= Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 0000
63= Vlaďka RaclavskáVlaďka Raclavská 02 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 0000
63= Kateřina JirčováKateřina Jirčová 03 SOŠ ŠumperkSOŠ Šumperk 0000
64= Aneta BrezovskáAneta Brezovská 03 OA ŠumperkOA Šumperk 0000
64= Marcela HronkováMarcela Hronková 03 Gymnázium, Olomouc, Čajkovského 9Gymnázium, Olomouc, Čajkovs... 0000
Celkem 86 závodníků