výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Plzeň-město

Atletický stadion města Plzně (19. 9. 2018)

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 19.9.2018 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 395 Filip LičmanFilip Ličman 00 m.kvetoslava@seznam.czm.kvetoslava@seznam.cz 5 51.10 765.00
2 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 SPŠ stavební PlzeňSPŠ stavební Plzeň 4 51.56 744.00
3 David ŠtefekDavid Štefek 99 VOŠ a SPŠE PlzeňVOŠ a SPŠE Plzeň 6 52.53 702.00
4 173 Daniel KastnerDaniel Kastner 00 Masarykovo gymnáziumMasarykovo gymnázium 7 56.16 553.00
5 328 Petr GothPetr Goth 00 m.kvetoslava@seznam.czm.kvetoslava@seznam.cz 2 57.20 513.00
6 Jan UxaJan Uxa 99 VOŠ a SPŠE PlzeňVOŠ a SPŠE Plzeň 3 61.03 379.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 19.9.2018 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří RešlJiří Rešl 00 m.kvetoslava@seznam.czm.kvetoslava@seznam.cz 4 57.35 508.00
2 Radim RemiášRadim Remiáš 00 SPŠ dopravní PlzeňSPŠ dopravní Plzeň 7 58.77 456.00
3 Jakub StolzJakub Stolz 03 SŠINFIS PlzeňSŠINFIS Plzeň 6 59.29 438.00
4 Václav VojanVáclav Vojan 18 SŠINFIS PlzeňSŠINFIS Plzeň 3 63.41 304.00
5 Kamil BečvářKamil Bečvář 99 Masarykovo gymnáziumMasarykovo gymnázium 2 65.74 239.00
6 Martin PejřimovskýMartin Pejřimovský 03 Masarykovo gymnáziumMasarykovo gymnázium 8 68.81 163.00
Jakub RežJakub Rež 01 SOU elektrotechnické PlzeňSOU elektrotechnické Plzeň 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 19.9.2018 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 399 Tomáš NovýTomáš Nový 02 SPŠ stavební PlzeňSPŠ stavební Plzeň 7 55.10 595.00
2 337 Tomáš BorkovecTomáš Borkovec 00 VOŠ a SPŠE PlzeňVOŠ a SPŠE Plzeň 5 56.76 530.00
3 Dušan JurečkaDušan Jurečka 99 SPŠ stavební PlzeňSPŠ stavební Plzeň 6 58.15 478.00
4 Jiří ŘežábJiří Řežáb 02 SŠINFIS PlzeňSŠINFIS Plzeň 8 59.39 434.00
5 Jakub LarvaJakub Larva 00 SOU elektrotechnické PlzeňSOU elektrotechnické Plzeň 3 59.95 415.00
6 Martin PetříkMartin Petřík 01 SPŠ dopravní PlzeňSPŠ dopravní Plzeň 2 61.61 360.00
7 Kristián SoukupKristián Soukup 00 SOU elektrotechnické PlzeňSOU elektrotechnické Plzeň 1 63.28 308.00
Aleš KarasAleš Karas 01 SOU elektrotechnické PlzeňSOU elektrotechnické Plzeň 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 395 Filip LičmanFilip Ličman 00 m.kvetoslava@seznam.czm.kvetoslava@seznam.cz 5 51.10 765.00
2 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 SPŠ stavební PlzeňSPŠ stavební Plzeň 4 51.56 744.00
3 David ŠtefekDavid Štefek 99 VOŠ a SPŠE PlzeňVOŠ a SPŠE Plzeň 6 52.53 702.00
4 399 Tomáš NovýTomáš Nový 02 SPŠ stavební PlzeňSPŠ stavební Plzeň 7 55.10 595.00
5 173 Daniel KastnerDaniel Kastner 00 Masarykovo gymnáziumMasarykovo gymnázium 7 56.16 553.00
6 337 Tomáš BorkovecTomáš Borkovec 00 VOŠ a SPŠE PlzeňVOŠ a SPŠE Plzeň 5 56.76 530.00
7 328 Petr GothPetr Goth 00 m.kvetoslava@seznam.czm.kvetoslava@seznam.cz 2 57.20 513.00
8 Jiří RešlJiří Rešl 00 m.kvetoslava@seznam.czm.kvetoslava@seznam.cz 4 57.35 508.00
9 Dušan JurečkaDušan Jurečka 99 SPŠ stavební PlzeňSPŠ stavební Plzeň 6 58.15 478.00
10 Radim RemiášRadim Remiáš 00 SPŠ dopravní PlzeňSPŠ dopravní Plzeň 7 58.77 456.00
11 Jakub StolzJakub Stolz 03 SŠINFIS PlzeňSŠINFIS Plzeň 6 59.29 438.00
12 Jiří ŘežábJiří Řežáb 02 SŠINFIS PlzeňSŠINFIS Plzeň 8 59.39 434.00
13 Jakub LarvaJakub Larva 00 SOU elektrotechnické PlzeňSOU elektrotechnické Plzeň 3 59.95 415.00
14 Jan UxaJan Uxa 99 VOŠ a SPŠE PlzeňVOŠ a SPŠE Plzeň 3 61.03 379.00
15 Martin PetříkMartin Petřík 01 SPŠ dopravní PlzeňSPŠ dopravní Plzeň 2 61.61 360.00
16 Kristián SoukupKristián Soukup 00 SOU elektrotechnické PlzeňSOU elektrotechnické Plzeň 1 63.28 308.00
17 Václav VojanVáclav Vojan 18 SŠINFIS PlzeňSŠINFIS Plzeň 3 63.41 304.00
18 Kamil BečvářKamil Bečvář 99 Masarykovo gymnáziumMasarykovo gymnázium 2 65.74 239.00
19 Martin PejřimovskýMartin Pejřimovský 03 Masarykovo gymnáziumMasarykovo gymnázium 8 68.81 163.00
Jakub RežJakub Rež 01 SOU elektrotechnické PlzeňSOU elektrotechnické Plzeň 5 DNS
Aleš KarasAleš Karas 01 SOU elektrotechnické PlzeňSOU elektrotechnické Plzeň 4 DNS