výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Příbram

Gymnázium Příbram (19. 9. 2018)

60 m - Dorostenci

(st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PolákMartin Polák 99 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 07.1 765.00
2 Marek VachoušekMarek Vachoušek 00 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 07.2 732.00
3 Dominik DušekDominik Dušek 00 OA a VOŠ PříbramOA a VOŠ Příbram 07.3 700.00
4= Stanislav GabrielStanislav Gabriel 02 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 07.4 668.00
4= Martin MaňasMartin Maňas 00 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 07.4 668.00
4= Miroslav ČížekMiroslav Čížek 03 OA a VOŠ PříbramOA a VOŠ Příbram 07.4 668.00
5 Adam KoldaAdam Kolda 01 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 07.5 637.00
6= Filip UrešFilip Ureš 01 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 07.6 607.00
6= Jan NováčekJan Nováček 02 OA a VOŠ PříbramOA a VOŠ Příbram 07.6 607.00
6= Marek ŠvejnohaMarek Švejnoha 01 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 07.6 607.00
6= Jakub PeštaJakub Pešta 99 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 07.6 607.00
7= Martin RieszMartin Riesz 01 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 07.7 577.00
7= David MüllerDavid Müller 00 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 07.7 577.00
8= Matěj RozmajzlMatěj Rozmajzl 00 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 07.8 548.00
8= Štěpán KubecŠtěpán Kubec 99 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 07.8 548.00
8= Miroslav KudelňákMiroslav Kudelňák 03 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 07.8 548.00
8= Filip StracenýFilip Stracený 03 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 07.8 548.00
9 Tomáš KvapilTomáš Kvapil 02 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 08.6 340.00
Celkem 18 závodníků

60 m - Dorostenky

(st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 07.7 867.00
2 Lucie PomahačováLucie Pomahačová 03 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 08.3 690.00
3 Monika DoubravováMonika Doubravová 03 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 08.5 635.00
4 Bára PlacatkováBára Placatková 00 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 08.6 608.00
5 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 01 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 08.8 556.00
6= Monika MarvalováMonika Marvalová 03 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 08.9 531.00
6= Anežka PetrilákováAnežka Petriláková 02 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 08.9 531.00
7= Karolína AlligerováKarolína Alligerová 02 OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A 09.1 482.00
7= Tereza HeskováTereza Hesková 03 OA a VOŠ PříbramOA a VOŠ Příbram 09.1 482.00
8 Ema DavidováEma Davidová 01 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 09.3 435.00
9 Soňa AndělováSoňa Andělová 01 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 09.6 369.00
10= Nikola BuchováNikola Buchová 02 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 09.7 348.00
10= Eliška ProcházkováEliška Procházková 00 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 09.7 348.00
11 Eliška MilcováEliška Milcová 03 OA a VOŠ PříbramOA a VOŠ Příbram 10.4 218.00
12 Tereza HorskáTereza Horská 02 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 10.7 170.00
Celkem 15 závodníků

200 m - Dorostenky

(st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 27.2 676.00
2 Lucie HulínskáLucie Hulínská 01 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 29.1 529.00
3 Markéta SpilkováMarkéta Spilková 01 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 31.7 355.00
4 Tereza HeskováTereza Hesková 03 OA a VOŠ PříbramOA a VOŠ Příbram 31.9 343.00
5= Vendula TatouškováVendula Tatoušková 03 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 32.1 331.00
5= Natálie ŠtíchováNatálie Štíchová 01 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 32.1 331.00
6 Karolína PetráňováKarolína Petráňová 00 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 32.4 314.00
7= Klaudie HlinkováKlaudie Hlinková 01 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 32.6 302.00
7= xxx Hanzlíkováxxx Hanzlíková 03 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 32.6 302.00
8 Natálie BláhováNatálie Bláhová 03 OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A 32.8 291.00
9 Linda DlouháLinda Dlouhá 02 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 34.2 218.00
10 Marie VackováMarie Vacková 03 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 34.4 208.00
11 Anna KrubnerováAnna Krubnerová 01 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 35.9 142.00
Celkem 13 závodníků

400 m - Dorostenci

(st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HofmanOndřej Hofman 01 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 55.7 565.00
2 Matouš MáchaMatouš Mácha 01 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 56.9 519.00
3 Jakub PeštaJakub Pešta 99 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 57.0 516.00
4 Marek VachoušekMarek Vachoušek 00 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 57.5 497.00
5 Jakub LukavskýJakub Lukavský 99 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 57.6 493.00
6 Vojtěch KvětVojtěch Květ 00 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 58.4 464.00
7= Jiří VlčekJiří Vlček 00 OA a VOŠ PříbramOA a VOŠ Příbram 58.6 457.00
7= Lukáš RakLukáš Rak 00 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 58.6 457.00
8 Petr SirotekPetr Sirotek 00 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 60.0 408.00
9= Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek 01 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 60.4 395.00
9= Radek NeužilRadek Neužil 00 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 60.4 395.00
10 Miroslav KudelňákMiroslav Kudelňák 03 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 60.7 385.00
11= Marek ŠvejnohaMarek Švejnoha 01 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 61.4 362.00
11= Daniel LojínDaniel Lojín 01 OA a VOŠ PříbramOA a VOŠ Příbram 61.4 362.00
12 Ondřej MatějkaOndřej Matějka 02 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 63.4 301.00
13 Lukáš LisýLukáš Lisý 03 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 65.2 250.00
MS František KindlFrantišek Kindl 02 OA a VOŠ PříbramOA a VOŠ Příbram 68.0
Celkem 17 závodníků

800 m - Dorostenky

(st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora PlacatkováBarbora Placatková 00 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 2:34.5 638.00
2 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 2:36.6 612.00
3 Klára SoukupováKlára Soukupová 02 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 2:51.6 447.00
4 Eliška ProcházkováEliška Procházková 00 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 2:51.8 445.00
5 xxx Hlaváčkováxxx Hlaváčková 03 OA a VOŠ PříbramOA a VOŠ Příbram 2:57.5 389.00
6 Kristýna VejvodováKristýna Vejvodová 00 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 2:57.7 387.00
7 Natálie ŠtíchováNatálie Štíchová 01 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 3:08.3 292.00
8 Edita ŽákováEdita Žáková 02 OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A 3:11.7 264.00
9 Veronika FialováVeronika Fialová 00 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 3:13.9 247.00
10 Nikola BuchováNikola Buchová 02 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 3:22.0 188.00
11 Pavlína HodysováPavlína Hodysová 01 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 3:23.3 179.00
Celkem 11 závodníků

1500 m - Dorostenci

(st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ProcházkaJakub Procházka 99 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 4:38.8 688.00
2 Daniel BalaneDaniel Balane 00 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 4:39.3 685.00
3 Stanislav GabrielStanislav Gabriel 02 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 4:50.2 617.00
4 Adam ZáluskýAdam Záluský 03 OA a VOŠ PříbramOA a VOŠ Příbram 4:51.0 613.00
5 Jan PrýmekJan Prýmek 01 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 4:51.2 611.00
6 Leoš ZlatohlávekLeoš Zlatohlávek 01 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 4:52.5 604.00
7 Matěj HabartMatěj Habart 02 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 4:53.0 601.00
8 František MourekFrantišek Mourek 01 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 4:53.4 598.00
9 Lukáš RakLukáš Rak 00 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 4:55.0 589.00
10 Jiří VlkJiří Vlk 00 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 4:55.5 586.00
11 Lukáš KubíkLukáš Kubík 01 OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A 5:01.9 549.00
12 Lukáš MaršíkLukáš Maršík 02 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 5:03.9 537.00
MS Jan NováčekJan Nováček 02 OA a VOŠ PříbramOA a VOŠ Příbram 5:04.0
14 Jakub UrešJakub Ureš 03 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 5:06.0 526.00
15 Šimon BambasŠimon Bambas 02 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 5:06.4 523.00
16 Lukáš LisýLukáš Lisý 03 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 5:10.1 503.00
17 Daniel RosenbaumDaniel Rosenbaum 03 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 5:16.8 467.00
MS Adam MáraAdam Mára 03 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 5:36.3
Celkem 18 závodníků

4 x 200 m - Dorostenci

(st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Polák, Květ, Tesařík, Mácha Polák, Květ, Tesařík, Mácha SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 1:38.4 1185.0
2 Matoušek, Čížek, Obdržal, Schindler Matoušek, Čížek, Obdržal, Schindler OA a VOŠ PříbramOA a VOŠ Příbram 1:39.7 1164.0
3 Kudelňák, Rozmajzl, Kolda, Hofman Kudelňák, Rozmajzl, Kolda, Hofman Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 1:40.5 1151.0
4 Pešta, Studenovský, Kubec, Vachoušek Pešta, Studenovský, Kubec, Vachoušek GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 1:41.1 1142.0
5 Jelínek, Ureš, Lukavský, Švejnoha Jelínek, Ureš, Lukavský, Švejnoha Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 1:41.6 1134.0
6 Müller, Horký, Rak, Maňas Müller, Horký, Rak, Maňas SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 1:45.5 1073.0
7 Matějka, Šálek, Sirotek, Gabriel Matějka, Šálek, Sirotek, Gabriel SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 1:50.1 1004.0
Celkem 7 závodníků

4 x 200 m - Dorostenky

(st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petriláková, Kolingerová, Novotná, Placatková Petriláková, Kolingerová, Novotná, Placatková Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 1:55.5 1188.0
2 Hulínská, Procházková, Marvalová, Doubravová Hulínská, Procházková, Marvalová, Doubravová GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 2:00.8 1104.0
3 Davidová, Svobodová, Andělová, Brabcová Davidová, Svobodová, Andělová, Brabcová Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 2:07.5 1002.0
4 Urbánková, Hlaváčková, Hesková, Alligerová Urbánková, Hlaváčková, Hesková, Alligerová OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A 2:09.5 972.00
5 Hodysová, Pomahačová, Krubnerová, Tatoušková Hodysová, Pomahačová, Krubnerová, Tatoušková SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 2:09.6 970.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Filip UrešFilip Ureš
Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou
01 1.80 627.00
2 David MüllerDavid Müller
SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram
00 1.75 585.00
3 Jiří ŘíhaJiří Říha
SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram
00 1.70 544.00
4 Matyáš PovejšilMatyáš Povejšil
GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90
01 1.70 544.00
5 David TaDavid Ta
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
99 1.70 544.00
6 Roman HorkýRoman Horký
SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram
99 1.65 504.00
7 Matěj ŠálekMatěj Šálek
SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram
03 1.65 504.00
8 Sebastian TesaříkSebastian Tesařík
SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram
99 1.60 464.00
9 Štěpán StudenovskýŠtěpán Studenovský
GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90
99 1.55 426.00
10 Matyáš MelicharMatyáš Melichar
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
02 1.55 426.00
11 Jan SkaličkaJan Skalička
OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A
00 1.45 352.00
12 Radek BalážRadek Baláž
Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou
01 1.40 317.00
13 Matěj KvapilMatěj Kvapil
SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram
02 1.40 317.00
Jakub ProcházkaJakub Procházka
GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90
99 NM 0.00
Marek RieszMarek Riesz
Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou
01 NM 0.00
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Natálie JakodováNatálie Jakodová
Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou
03 1.45 566.00
2 Monika WeisheitelováMonika Weisheitelová
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
02 1.40 512.00
3 Adriana HofmanováAdriana Hofmanová
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
01 1.40 512.00
4 Karolína SvobodováKarolína Svobodová
Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou
00 1.40 512.00
5 Hana KubováHana Kubová
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
00 1.35 460.00
6 Lada PeškováLada Pešková
GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90
99 1.30 409.00
7 Markéta SpilkováMarkéta Spilková
GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90
01 1.25 359.00
8= Karolína AlligerováKarolína Alligerová
OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A
02 1.20 312.00
8= Alice NovotnáAlice Novotná
SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram
03 1.20 312.00
8= Karolína JarolímkováKarolína Jarolímková
GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90
01 1.20 312.00
8= Pavlína HodysováPavlína Hodysová
SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram
01 1.20 312.00
Natálie BláhováNatálie Bláhová
OA a VOŠ PříbramOA a VOŠ Příbram
03 NM 0.00
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán StudenovskýŠtěpán Studenovský
GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90
99 5.64 5.640.00.05.640.00.00.0 510.00
2 Jiří ŘíhaJiří Říha
SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram
00 5.62 5.620.00.05.620.00.00.0 506.00
3 Matyáš PovejšilMatyáš Povejšil
GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90
01 5.60 5.600.00.05.600.00.00.0 502.00
4 Martin MaňasMartin Maňas
SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram
00 5.41 5.410.00.05.410.00.00.0 463.00
5 Štěpán KubecŠtěpán Kubec
GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90
99 5.41 5.410.00.05.410.00.00.0 463.00
6 Matěj RozmajzlMatěj Rozmajzl
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
00 5.36 5.360.00.05.360.00.00.0 453.00
7 Dominik DušekDominik Dušek
OA a VOŠ PříbramOA a VOŠ Příbram
00 5.23 0.0 427.00
8 Stanislav ŠvihlaStanislav Švihla
SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram
00 5.21 5.210.00.05.210.00.00.0 423.00
9 František MourekFrantišek Mourek
SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram
01 5.11 5.110.00.05.110.00.00.0 404.00
10 Adam KoldaAdam Kolda
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
01 5.07 5.070.00.05.070.00.00.0 396.00
11 Tomáš DlouhýTomáš Dlouhý
Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou
03 4.98 4.980.00.04.980.00.00.0 378.00
12 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou
01 4.92 4.920.00.04.920.00.00.0 367.00
MS Jan SazimaJan Sazima
SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram
00 4.77 4.770.00.04.770.00.00.0
14 Jan SkaličkaJan Skalička
OA a VOŠ PříbramOA a VOŠ Příbram
00 4.73 4.730.00.04.730.00.00.0 332.00
15 Petr SirotekPetr Sirotek
SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram
00 4.71 4.710.00.04.710.00.00.0 328.00
16 Daniel LojínDaniel Lojín
OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A
01 4.67 4.670.00.04.670.00.00.0 321.00
17 Tomáš BoudníkTomáš Boudník
Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou
02 4.63 4.630.00.04.630.00.00.0 313.00
18 David TaDavid Ta
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
99 4.62 4.620.00.04.620.00.00.0 312.00
19 Matěj ZajíčekMatěj Zajíček
SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram
02 3.76 3.760.00.03.760.00.00.0 168.00
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie HulínskáLucie Hulínská
GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90
01 4.63 0.0 461.00
2 Lucie PomahačováLucie Pomahačová
SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram
03 4.31 0.0 381.00
3 Monika DoubravováMonika Doubravová
GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90
03 4.19 0.0 352.00
4 Irena BrodníčkováIrena Brodníčková
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
00 4.19 0.0 352.00
5 Monika MarvalováMonika Marvalová
GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90
03 4.11 0.0 333.00
6 xxx Hlaváčkováxxx Hlaváčková
OA a VOŠ PříbramOA a VOŠ Příbram
03 4.07 0.0 324.00
7 Anežka PetrilákováAnežka Petriláková
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
02 4.05 0.0 319.00
8 Adriana HofmanováAdriana Hofmanová
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
01 4.04 0.0 317.00
MS xxx Macasováxxx Macasová
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
03 4.02 0.0 312.00
10 Karolína PetráňováKarolína Petráňová
Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou
00 3.93 0.0 292.00
11 Karolína SvobodováKarolína Svobodová
Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou
00 3.88 0.0 281.00
12 Adéla PehováAdéla Pehová
OA a VOŠ PříbramOA a VOŠ Příbram
03 3.82 0.0 267.00
13 Aneta UrbánkováAneta Urbánková
OA a VOŠ PříbramOA a VOŠ Příbram
02 3.76 0.0 254.00
14 Ema DavidováEma Davidová
Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou
01 3.63 0.0 227.00
15 Linda DlouháLinda Dlouhá
SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram
02 3.44 0.0 188.00
16 Alice NovotnáAlice Novotná
SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram
03 3.32 0.0 165.00
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Helena NovotnáHelena Novotná
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
01 10.10 0.0 536.00
2 Nikola BoháčováNikola Boháčová
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
01 09.54 0.0 499.00
3 Markéta BenetkováMarkéta Benetková
SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram
02 09.20 0.0 477.00
4 Vendula TatouškováVendula Tatoušková
SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram
03 08.93 0.0 460.00
5 Lada PeškováLada Pešková
GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90
99 08.91 0.0 458.00
6 Monika WeisheitelováMonika Weisheitelová
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
02 08.90 0.0 458.00
7 xxx Karasováxxx Karasová
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
03 08.84 0.0 454.00
8 Karolína JarolímkováKarolína Jarolímková
GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90
01 08.83 0.0 453.00
9 Marie VackováMarie Vacková
Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou
03 08.70 0.0 445.00
10 Michaela KrotkáMichaela Krotká
OA a VOŠ PříbramOA a VOŠ Příbram
03 08.62 0.0 440.00
11 Kateřina ŠevčíkováKateřina Ševčíková
SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram
01 08.53 0.0 434.00
12 Veronika BrabcováVeronika Brabcová
Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou
01 08.35 0.0 422.00
13 Alžběta JobekováAlžběta Jobeková
Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou
02 08.02 0.0 401.00
14 Edita ŽákováEdita Žáková
OA a VOŠ PříbramOA a VOŠ Příbram
02 07.73 0.0 382.00
15 Kristýna VejvodováKristýna Vejvodová
GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90
00 06.75 0.0 319.00
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek NeužilRadek Neužil
GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90
00 10 11.38 11.380.00.011.380.00.00.0 569.00
2 Petr ŠlapákPetr Šlapák
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
99 13 11.26 11.260.00.011.260.00.00.0 562.00
3 Sebastian TesaříkSebastian Tesařík
SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram
99 14 11.08 11.080.00.011.080.00.00.0 551.00
4 Zdeněk WeisheitelZdeněk Weisheitel
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
00 16 11.07 11.070.00.011.070.00.00.0 550.00
5 Martin NavrátilMartin Navrátil
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
99 9 11.00 11.000.00.011.000.00.00.0 546.00
6 Vojtěch KvětVojtěch Květ
SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram
00 6 10.72 10.720.00.010.720.00.00.0 529.00
7 Ondřej BeranOndřej Beran
OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A
99 3 10.70 10.700.00.010.700.00.00.0 528.00
8 Štěpán JobekŠtěpán Jobek
Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou
99 4 10.68 10.680.00.010.680.00.00.0 527.00
9 Matouš MáchaMatouš Mácha
SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram
01 10.67 10.670.00.010.670.00.00.0 526.00
10 František PucFrantišek Puc
SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram
01 12 10.43 10.430.00.010.430.00.00.0 512.00
11 Ondřej MatějkaOndřej Matějka
SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram
02 8 10.40 10.400.00.010.400.00.00.0 510.00
12 Matěj LivoraMatěj Livora
Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou
00 7 10.31 10.310.00.010.310.00.00.0 504.00
13 Aleš ProcházkaAleš Procházka
OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A
02 11 09.88 09.880.00.009.880.00.00.0 478.00
14 Šimon BambasŠimon Bambas
Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou
02 2 09.73 09.730.00.009.730.00.00.0 469.00
15 Tomáš VeselýTomáš Veselý
OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A
02 15 09.60 09.600.00.009.600.00.00.0 462.00
16 Daniel BalaneDaniel Balane
GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90
00 1 09.20 09.200.00.009.200.00.00.0 438.00
17 Tomáš KvapilTomáš Kvapil
SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram
02 5 07.98 07.980.00.007.980.00.00.0 365.00
Celkem 17 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jakub PeštaJakub Pešta 99 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 2265
2 Miroslav KudelňákMiroslav Kudelňák 03 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 2084
3 Martin PolákMartin Polák 99 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 1950
4 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek 01 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 1896
5 Ondřej MatějkaOndřej Matějka 02 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 1815
6 Stanislav GabrielStanislav Gabriel 02 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 1285
7 Filip UrešFilip Ureš 01 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 1234
8 Marek VachoušekMarek Vachoušek 00 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 1229
9 Adam MatoušekAdam Matoušek 01 OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A 1164
10 Martin MaňasMartin Maňas 00 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 1131
11 Dominik DušekDominik Dušek 00 OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A 1127
12 Daniel BalaneDaniel Balane 00 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 1123
13 Jiří ŘíhaJiří Říha 00 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 1050
14 Matyáš PovejšilMatyáš Povejšil 01 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 1046
15 Adam KoldaAdam Kolda 01 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 1033
16 Vojtěch KvětVojtěch Květ 00 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 0993
17 Štěpán StudenovskýŠtěpán Studenovský 99 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 0936
18 Petr SirotekPetr Sirotek 00 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 0736
19 Jakub ProcházkaJakub Procházka 99 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 0688
20 Jan SkaličkaJan Skalička 00 OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A 0684
21 Daniel LojínDaniel Lojín 01 OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A 0683
22 Miroslav ČížekMiroslav Čížek 03 OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A 0668
23 Adam ZáluskýAdam Záluský 03 OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A 0613
24 Jan PrýmekJan Prýmek 01 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0611
25 Marek ŠvejnohaMarek Švejnoha 01 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 0607
26 Leoš ZlatohlávekLeoš Zlatohlávek 01 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0604
27 František MourekFrantišek Mourek 01 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 0598
28 Lukáš RakLukáš Rak 00 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 0589
29 Jiří VlkJiří Vlk 00 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 0586
30 David MüllerDavid Müller 00 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 0585
31 Radek NeužilRadek Neužil 00 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 0569
32 Ondřej HofmanOndřej Hofman 01 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0565
33 Petr ŠlapákPetr Šlapák 99 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0562
34 Sebastian TesaříkSebastian Tesařík 99 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 0551
35 Zdeněk WeisheitelZdeněk Weisheitel 00 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0550
36 Lukáš KubíkLukáš Kubík 01 OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A 0549
37 Filip StracenýFilip Stracený 03 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 0548
38 David TaDavid Ta 99 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0544
39 Ondřej BeranOndřej Beran 99 OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A 0528
40 Štěpán JobekŠtěpán Jobek 99 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 0527
41 Jakub UrešJakub Ureš 03 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 0526
42 Šimon BambasŠimon Bambas 02 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 0523
43 Matouš MáchaMatouš Mácha 01 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 0519
44 František PucFrantišek Puc 01 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 0512
45= Matěj LivoraMatěj Livora 00 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 0504
45= Roman HorkýRoman Horký 99 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 0504
45= Matěj ŠálekMatěj Šálek 03 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 0504
46 Jakub LukavskýJakub Lukavský 99 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 0493
47 Aleš ProcházkaAleš Procházka 02 OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A 0478
48 Jiří VlčekJiří Vlček 00 OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A 0457
49 Matěj RozmajzlMatěj Rozmajzl 00 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0453
50 Matyáš MelicharMatyáš Melichar 02 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0426
51 Stanislav ŠvihlaStanislav Švihla 00 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 0423
52 Tomáš DlouhýTomáš Dlouhý 03 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 0378
53 Radek BalážRadek Baláž 01 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 0317
54= Tomáš VeselýTomáš Veselý 02 OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A 0000
54= Tomáš NěmecTomáš Němec 03 OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A 0000
54= Adam MáraAdam Mára 01 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 0000
54= Adam MáraAdam Mára 03 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 0000
54= Josef ObdržalJosef Obdržal 01 OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A 0000
54= Martin NavrátilMartin Navrátil 99 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0000
54= Daniel RosenbaumDaniel Rosenbaum 03 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 0000
54= Lukáš MaršíkLukáš Maršík 02 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 0000
54= Matěj KvapilMatěj Kvapil 02 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 0000
54= Dominik VolfDominik Volf 00 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 0000
54= Marek RieszMarek Riesz 01 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 0000
54= Jan SazimaJan Sazima 00 SPŠ a VOŠ PříbramSPŠ a VOŠ Příbram 0000
54= Tomáš BoudníkTomáš Boudník 02 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 0000
54= Jakub SchindlerJakub Schindler 02 OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A 0000
54= Jan NováčekJan Nováček 02 OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A 0000
54= Štěpán KubecŠtěpán Kubec 99 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 0000
54= Tomáš KvapilTomáš Kvapil 02 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 0000
54= Martin RieszMartin Riesz 01 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 0000
54= Matěj HabartMatěj Habart 02 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0000
54= Matěj ZajíčekMatěj Zajíček 02 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 0000
54= František KindlFrantišek Kindl 02 OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A 0000
54= Filip VavruškaFilip Vavruška 00 OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A 0000
54= Lukáš LisýLukáš Lisý 03 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 0000
Celkem 78 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lucie HulínskáLucie Hulínská 01 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 2094
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 1543
3 Anežka PetrilákováAnežka Petriláková 02 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 1507
4 Pavlína HodysováPavlína Hodysová 01 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 1461
5 Ema DavidováEma Davidová 01 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 1437
6 Lucie PomahačováLucie Pomahačová 03 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 1071
7 Monika DoubravováMonika Doubravová 03 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 0987
8 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 01 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 0978
9 Aneta UrbánkováAneta Urbánková 02 OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A 0972
10 Lada PeškováLada Pešková 99 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 0867
11 Tereza HeskováTereza Hesková 03 OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A 0825
12 Karolína AlligerováKarolína Alligerová 02 OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A 0794
13 Karolína SvobodováKarolína Svobodová 00 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 0793
14 Vendula TatouškováVendula Tatoušková 03 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 0791
15 Markéta SpilkováMarkéta Spilková 01 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 0714
16 xxx Hlaváčkováxxx Hlaváčková 03 OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A 0713
17 Edita ŽákováEdita Žáková 02 OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A 0646
18 Barbora PlacatkováBarbora Placatková 00 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0638
19 Natálie ŠtíchováNatálie Štíchová 01 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 0623
20 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0612
21 Bára PlacatkováBára Placatková 00 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0608
22 Karolína PetráňováKarolína Petráňová 00 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 0606
23 Natálie JakodováNatálie Jakodová 03 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 0566
24= Helena NovotnáHelena Novotná 01 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0536
24= Nikola BuchováNikola Buchová 02 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 0536
25 Monika MarvalováMonika Marvalová 03 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 0531
26= Adriana HofmanováAdriana Hofmanová 01 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0512
26= Monika WeisheitelováMonika Weisheitelová 02 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0512
27 Nikola BoháčováNikola Boháčová 01 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0499
28 Markéta BenetkováMarkéta Benetková 02 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 0477
29 Karolína JarolímkováKarolína Jarolímková 01 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 0453
30 Klára SoukupováKlára Soukupová 02 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 0447
31= Eliška ProcházkováEliška Procházková 00 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 0445
31= Marie VackováMarie Vacková 03 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 0445
32 Michaela KrotkáMichaela Krotká 03 OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A 0440
33 Linda DlouháLinda Dlouhá 02 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 0406
34 Kristýna VejvodováKristýna Vejvodová 00 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 0387
35 Irena BrodníčkováIrena Brodníčková 00 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0352
36 Alice NovotnáAlice Novotná 03 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 0312
37 Klaudie HlinkováKlaudie Hlinková 01 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0302
38 Natálie BláhováNatálie Bláhová 03 OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A 0291
39 Adéla PehováAdéla Pehová 03 OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A 0267
40 Eliška MilcováEliška Milcová 03 OA a VOŠ Příbram AOA a VOŠ Příbram A 0218
41= Kateřina ŠevčíkováKateřina Ševčíková 01 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 0000
41= Alena RanglováAlena Ranglová 03 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 0000
41= Pamela BenešováPamela Benešová 00 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 0000
41= Alžběta JobekováAlžběta Jobeková 02 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 0000
41= Veronika FialováVeronika Fialová 00 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 0000
41= Hana KubováHana Kubová 00 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0000
41= xxx Hanzlíkováxxx Hanzlíková 03 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0000
41= Kateřina BibenováKateřina Bibenová 01 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 0000
41= xxx Macasováxxx Macasová 03 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0000
41= Markéta ChocholouškováMarkéta Chocholoušková 01 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 0000
41= Tereza HorskáTereza Horská 02 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 0000
41= Nicola UherkováNicola Uherková 03 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0000
41= Soňa AndělováSoňa Andělová 01 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 0000
41= Markéta ValtováMarkéta Valtová 99 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 0000
41= Anna KrubnerováAnna Krubnerová 01 SZŠ a VOŠZ PříbramSZŠ a VOŠZ Příbram 0000
41= Karolína MračnováKarolína Mračnová 00 Gymnázium pod Svatou HorouGymnázium pod Svatou Horou 0000
41= xxx Karasováxxx Karasová 03 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 0000
Celkem 60 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90{8} 2265
2 Gymnázium Příbram{8} 2084
3 SPŠ a VOŠ Příbram{8} 1950
4 Gymnázium pod Svatou Horou{8} 1896
5 SZŠ a VOŠZ Příbram{8} 1815
6 SZŠ a VOŠZ Příbram{8} 1285
7 Gymnázium pod Svatou Horou{8} 1234
8 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90{8} 1229
9 OA a VOŠ Příbram A{8} 1164
10 SPŠ a VOŠ Příbram{8} 1131
11 OA a VOŠ Příbram A{8} 1127
12 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90{8} 1123
13 SZŠ a VOŠZ Příbram{8} 1050
14 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90{8} 1046
15 Gymnázium Příbram{8} 1033
16 SPŠ a VOŠ Příbram{8} 993
17 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90{8} 936
18 SZŠ a VOŠZ Příbram{8} 736
19 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90{8} 688
20 OA a VOŠ Příbram A{8} 684
21 OA a VOŠ Příbram A{8} 683
22 OA a VOŠ Příbram A{8} 668
23 OA a VOŠ Příbram A{8} 613
24 Gymnázium Příbram{8} 611
25 Gymnázium pod Svatou Horou{8} 607
26 Gymnázium Příbram{8} 604
27 SPŠ a VOŠ Příbram{8} 598
28 SPŠ a VOŠ Příbram{8} 589
29 SZŠ a VOŠZ Příbram{8} 586
30 SPŠ a VOŠ Příbram{8} 585
31 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90{8} 569
32 Gymnázium Příbram{8} 565
33 Gymnázium Příbram{8} 562
34 SPŠ a VOŠ Příbram{8} 551
35 Gymnázium Příbram{8} 550
36 OA a VOŠ Příbram A{8} 549
37 SZŠ a VOŠZ Příbram{8} 548
38 Gymnázium Příbram{8} 544
39 OA a VOŠ Příbram A{8} 528
40 Gymnázium pod Svatou Horou{8} 527
41 Gymnázium pod Svatou Horou{8} 526
42 Gymnázium pod Svatou Horou{8} 523
43 SPŠ a VOŠ Příbram{8} 519
44 SZŠ a VOŠZ Příbram{8} 512
45 SZŠ a VOŠZ Příbram{8} 504
45 Gymnázium pod Svatou Horou{8} 504
45 SPŠ a VOŠ Příbram{8} 504
48 Gymnázium pod Svatou Horou{8} 493
49 OA a VOŠ Příbram A{8} 478
50 OA a VOŠ Příbram A{8} 457
51 Gymnázium Příbram{8} 453
52 Gymnázium Příbram{8} 426
53 SPŠ a VOŠ Příbram{8} 423
54 Gymnázium pod Svatou Horou{8} 378
55 Gymnázium pod Svatou Horou{8} 317
56 OA a VOŠ Příbram A{8} 0
56 OA a VOŠ Příbram A{8} 0
56 SPŠ a VOŠ Příbram{8} 0
56 SZŠ a VOŠZ Příbram{8} 0
56 SPŠ a VOŠ Příbram{8} 0
56 Gymnázium pod Svatou Horou{8} 0
56 SPŠ a VOŠ Příbram{8} 0
56 Gymnázium pod Svatou Horou{8} 0
56 OA a VOŠ Příbram A{8} 0
56 Gymnázium pod Svatou Horou{8} 0
56 OA a VOŠ Příbram A{8} 0
56 Gymnázium pod Svatou Horou{8} 0
56 OA a VOŠ Příbram A{8} 0
56 Gymnázium Příbram{8} 0
56 Gymnázium pod Svatou Horou{8} 0
56 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90{8} 0
56 SZŠ a VOŠZ Příbram{8} 0
56 SZŠ a VOŠZ Příbram{8} 0
56 OA a VOŠ Příbram A{8} 0
56 OA a VOŠ Příbram A{8} 0
56 Gymnázium pod Svatou Horou{8} 0
56 Gymnázium Příbram{8} 0
56 SZŠ a VOŠZ Příbram{8} 0
Celkem 78 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90{8} 2094
2 Gymnázium Příbram{8} 1543
3 Gymnázium Příbram{8} 1507
4 SZŠ a VOŠZ Příbram{8} 1461
5 Gymnázium pod Svatou Horou{8} 1437
6 SZŠ a VOŠZ Příbram{8} 1071
7 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90{8} 987
8 Gymnázium pod Svatou Horou{8} 978
9 OA a VOŠ Příbram A{8} 972
10 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90{8} 867
11 OA a VOŠ Příbram A{8} 825
12 OA a VOŠ Příbram A{8} 794
13 Gymnázium pod Svatou Horou{8} 793
14 SZŠ a VOŠZ Příbram{8} 791
15 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90{8} 714
16 OA a VOŠ Příbram A{8} 713
17 OA a VOŠ Příbram A{8} 646
18 Gymnázium Příbram{8} 638
19 Gymnázium pod Svatou Horou{8} 623
20 Gymnázium Příbram{8} 612
21 Gymnázium Příbram{8} 608
22 Gymnázium pod Svatou Horou{8} 606
23 Gymnázium pod Svatou Horou{8} 566
24 Gymnázium Příbram{8} 536
24 SZŠ a VOŠZ Příbram{8} 536
26 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90{8} 531
27 Gymnázium Příbram{8} 512
27 Gymnázium Příbram{8} 512
29 Gymnázium Příbram{8} 499
30 SZŠ a VOŠZ Příbram{8} 477
31 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90{8} 453
32 Gymnázium pod Svatou Horou{8} 447
33 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90{8} 445
33 Gymnázium pod Svatou Horou{8} 445
35 OA a VOŠ Příbram A{8} 440
36 SZŠ a VOŠZ Příbram{8} 406
37 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90{8} 387
38 Gymnázium Příbram{8} 352
39 SZŠ a VOŠZ Příbram{8} 312
40 Gymnázium Příbram{8} 302
41 OA a VOŠ Příbram A{8} 291
42 OA a VOŠ Příbram A{8} 267
43 OA a VOŠ Příbram A{8} 218
44 Gymnázium Příbram{8} 0
44 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90{8} 0
44 Gymnázium pod Svatou Horou{8} 0
44 SZŠ a VOŠZ Příbram{8} 0
44 Gymnázium pod Svatou Horou{8} 0
44 Gymnázium Příbram{8} 0
44 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90{8} 0
44 Gymnázium pod Svatou Horou{8} 0
44 Gymnázium Příbram{8} 0
44 Gymnázium Příbram{8} 0
44 SZŠ a VOŠZ Příbram{8} 0
44 Gymnázium pod Svatou Horou{8} 0
44 Gymnázium Příbram{8} 0
44 Gymnázium pod Svatou Horou{8} 0
44 SZŠ a VOŠZ Příbram{8} 0
44 SZŠ a VOŠZ Příbram{8} 0
44 SZŠ a VOŠZ Příbram{8} 0
Celkem 60 závodníků