výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Kladno

stadion Sletiště, Kladno (20. 9. 2018)

60 m - Dorostenci

Dorostenci 01 (čt, 20.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 07.75 634.00
2 Šimon KalinaŠimon Kalina 01 SPŠ a VOŠ Kladno ASPŠ a VOŠ Kladno A 3 08.14 520.00
3 Miroslav FialaMiroslav Fiala 01 Střední odborná a odborné učiliště DubskStřední odborná a odborné u... 5 08.23 495.00
4 František SavkaFrantišek Savka 01 Střední odborná a odborné učiliště DubskStřední odborná a odborné u... 2 08.46 434.00
5 Jan ČermákJan Čermák 02 Střední odborná a odborné učiliště DubskStřední odborná a odborné u... 4 09.11 280.00
Aleš MarxgutAleš Marxgut 00 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Dorostenci 02 (čt, 20.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.45 729.00
2 Jiří HamouzJiří Hamouz 99 SPŠ a VOŠ Kladno ASPŠ a VOŠ Kladno A 3 07.58 687.00
3 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.61 678.00
4 Tomáš HromádkaTomáš Hromádka 02 Sportovní gymnázium Kladno ASportovní gymnázium Kladno A 5 07.64 668.00
5 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 07.68 656.00
6 Mikuláš PlášekMikuláš Plášek 00 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 2 07.76 631.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky

Dorostenky 01 (čt, 20.9.2018 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona SmrčkováSimona Smrčková 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 3 09.12 536.00
2 Dominika JedličkováDominika Jedličková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.45 456.00
3 Kristýna ŠkrlováKristýna Škrlová 01 Střední zdravotnická a vyšší odborná KlaStřední zdravotnická a vyšš... 6 09.84 369.00
4 Adéla JavůrkováAdéla Javůrková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.00 336.00
Celkem 4 závodníků
Dorostenky 02 (čt, 20.9.2018 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ŠimánkováMichaela Šimánková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.03 558.00
2 Barbora ČernáBarbora Černá 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 5 09.08 546.00
3 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.52 440.00
4 Monika ČernáMonika Černá 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 4 09.62 417.00
5 Šárka TřískováŠárka Třísková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 09.99 338.00
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky

Dorostenky 01 (čt, 20.9.2018 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára ŠmídováKlára Šmídová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 30.04 479.00
2 Erika ČápováErika Čápová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 31.04 412.00
3 Monika ČernáMonika Černá 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 3 33.06 290.00
4 Kristýna ŠkrlováKristýna Škrlová 01 Střední zdravotnická a vyšší odborná KlaStřední zdravotnická a vyšš... 5 34.38 221.00
Celkem 4 závodníků
Dorostenky 02 (čt, 20.9.2018 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DostalováKateřina Dostalová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 29.51 517.00
2 Eva ZichováEva Zichová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 32.42 326.00
3 Anna BouzkováAnna Bouzková 02 Střední zdravotnická a vyšší odborná KlaStřední zdravotnická a vyšš... 4 39.06 46.00
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenci

Dorostenci 01 (čt, 20.9.2018 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 55.21 590.00
2 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 55.26 588.00
3 Mikuláš PlášekMikuláš Plášek 00 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 1 55.52 578.00
4 Josef PecharJosef Pechar 01 SPŠ a VOŠ Kladno ASPŠ a VOŠ Kladno A 6 63.71 296.00
5 Adam HodanAdam Hodan 02 Střední odborná a odborné učiliště DubskStřední odborná a odborné u... 5 64.43 275.00
Aleš MarxgutAleš Marxgut 00 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 00.0
Celkem 6 závodníků
Dorostenci 02 (čt, 20.9.2018 - 11:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 53.53 659.00
2 David VelichDavid Velich 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 58.68 459.00
3 Petr GutwaldPetr Gutwald 03 Sportovní gymnázium Kladno ASportovní gymnázium Kladno A 4 59.98 414.00
4 Václav RychetskýVáclav Rychetský 01 Střední odborná a odborné učiliště DubskStřední odborná a odborné u... 5 60.22 406.00
5 Aleš WimmerAleš Wimmer 00 SPŠ a VOŠ Kladno ASPŠ a VOŠ Kladno A 6 64.04 286.00
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenky

Dorostenky 01 (čt, 20.9.2018 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:33.04 655.00
2 Jitka PilařováJitka Pilařová 03 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 7 2:37.20 605.00
3 Kateřina DostalováKateřina Dostalová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:40.54 567.00
4 Kateřina HolušováKateřina Holušová 03 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 3 2:43.51 533.00
5 Denisa ZadákováDenisa Zadáková 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 8 2:48.65 478.00
6 Nelly GrubnerováNelly Grubnerová 02 Střední zdravotnická a vyšší odborná KlaStřední zdravotnická a vyšš... 2 2:50.86 455.00
7 Natálie JankovcováNatálie Jankovcová 01 Střední zdravotnická a vyšší odborná KlaStřední zdravotnická a vyšš... 4 2:58.28 381.00
8 Veronika MachkováVeronika Machková 02 Střední zdravotnická a vyšší odborná KlaStřední zdravotnická a vyšš... 5 3:53.69 32.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenci

Dorostenci 01 (čt, 20.9.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 4:13.85 854.00
2 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 4:27.55 761.00
3 Matouš TůmaMatouš Tůma 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 13 4:29.08 751.00
4 Sami Al ReyahiSami Al Reyahi 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 4 4:42.00 668.00
5 Filip DejčmarFilip Dejčmar 00 Sportovní gymnázium Kladno ASportovní gymnázium Kladno A 2 4:43.97 656.00
6 Ondřej ŠtichaOndřej Šticha 00 SPŠ a VOŠ Kladno ASPŠ a VOŠ Kladno A 12 4:51.72 608.00
7 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 01 Střední odborná a odborné učiliště DubskStřední odborná a odborné u... 8 4:59.84 561.00
8 Tomáš BrejníkTomáš Brejník 02 Střední odborná a odborné učiliště DubskStřední odborná a odborné u... 6 5:08.75 510.00
9 Albert ČihákAlbert Čihák 18 Sportovní gymnázium Kladno ASportovní gymnázium Kladno A 3 5:16.31 469.00
10 Filip BulvaFilip Bulva 01 Střední odborná a odborné učiliště DubskStřední odborná a odborné u... 7 5:17.90 461.00
MS Marek KohoutMarek Kohout 01 Střední odborná a odborné učiliště DubskStřední odborná a odborné u... 9 5:18.23
12 Tomáš UrešTomáš Ureš 01 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 5:28.81
Daniel BraunDaniel Braun 01 SPŠ a VOŠ Kladno ASPŠ a VOŠ Kladno A 5 DNF
Jan ŠmídJan Šmíd 99 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 11 DNF
Celkem 14 závodníků

4 x 200 m - Dorostenci

(čt, 20.9.2018 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kadlec, Krsek, Hadrbolec, Línek Kadlec, Krsek, Hadrbolec, Línek A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 1:36.38 1217.0
2 Malec, Pastrňák, Al Reyahi, Sachl Malec, Pastrňák, Al Reyahi, Sachl A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 1:40.08 1158.0
3 Švihálek, Dejčmar, Klvaň, Šašek Švihálek, Dejčmar, Klvaň, Šašek A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 1:42.27 1123.0
4 Hamouz, Kalina, Wimmer, Launa Hamouz, Kalina, Wimmer, Launa SPŠ a VOŠ Kladno ASPŠ a VOŠ Kladno A 4 1:47.08 1049.0
5 Sobotka, Kašpar, Velich, Olar Sobotka, Kašpar, Velich, Olar A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 1:48.50 1028.0
6 Hodan, Savka, Fiala, Čermák Hodan, Savka, Fiala, Čermák Střední odborná a odborné učiliště DubskStřední odborná a odborné u... 3 1:55.80 921.00
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Dorostenky

(čt, 20.9.2018 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vlasáková, Šrobová, Černá, Dostalová Vlasáková, Šrobová, Černá, Dostalová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 1:58.49 1140.0
2 Černá, Berková, Pleskačová, Pilařová Černá, Berková, Pleskačová, Pilařová Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 5 2:05.36 1034.0
3 Čápová, Čermáková, Smrčková, Třísková Čápová, Čermáková, Smrčková, Třísková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:06.74 1013.0
4 Bouzková, Jedličková, Škrlová, Machová Bouzková, Jedličková, Škrlová, Machová Střední zdravotnická a vyšší odborná KlaStřední zdravotnická a vyšš... 4 2:11.54 942.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(čt, 20.9.2018 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 2 1.72 560.00
2= Matěj JavůrekMatěj Javůrek
SPŠ a VOŠ Kladno ASPŠ a VOŠ Kladno A
01 1 1.68 528.00
2= Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 8 1.68 528.00
4 Matěj KrsekMatěj Krsek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
00 9 1.64 496.00
5 David OlarDavid Olar
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4 1.60 464.00
6 Martin ŠtysMartin Štys
Střední odborná a odborné učiliště DubskStřední odborná a odborné u...
01 6 1.56 434.00
7= Matyáš MaroušekMatyáš Maroušek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3 1.52 404.00
7= Daniel VeselýDaniel Veselý
SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno
01 1.52 404.00
9= Adam KlvaňAdam Klvaň
Sportovní gymnázium Kladno ASportovní gymnázium Kladno A
18 7 1.48 374.00
9= Václav RychetskýVáclav Rychetský
Střední odborná a odborné učiliště DubskStřední odborná a odborné u...
01 1.48 374.00
11 Filip SachlFilip Sachl
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
01 5 1.40 317.00
12 Tomáš BrejníkTomáš Brejník
Střední odborná a odborné učiliště DubskStřední odborná a odborné u...
02 1.40 317.00
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(čt, 20.9.2018 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.511.551.591.631.691.71 Body
1 Adéla BerkováAdéla Berková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 1.59 o---ooooooooxxx 724.00
2= Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3 1.47 o-xoooooxooxxx 588.00
2= Tereza SchneiderováTereza Schneiderová
Střední zdravotnická a vyšší odborná KlaStřední zdravotnická a vyšš...
02 6 1.47 oooooxooxooxxx 588.00
4 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4 1.43 o---oxooxoxxx 544.00
5 Erika ČápováErika Čápová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2 1.39 o--oooxxoxxx 502.00
6 Tereza ProcházkováTereza Procházková
Střední zdravotnická a vyšší odborná KlaStřední zdravotnická a vyšš...
01 5 1.35 ooxooooxxx 460.00
7 Klára ŠmídováKlára Šmídová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 7 1.35 oooooxxoxxx 460.00
8 Natálie ŠubinováNatálie Šubinová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
01 9 1.31 ooooxoxxx 419.00
9 Tereza ŠtulcováTereza Štulcová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 8 1.31 ooxoxxoxoxxx 419.00
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(čt, 20.9.2018 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 13 6.14 6.12x6.146.140.05.940.0 617.00
2 Martin KadlecMartin Kadlec
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
99 12 5.78 5.495.545.785.784.970.00.0 540.00
3 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 7 5.71 5.665.565.665.665.710.00.0 525.00
4 Tomáš HromádkaTomáš Hromádka
Sportovní gymnázium Kladno ASportovní gymnázium Kladno A
02 11 5.51 5.145.005.125.145.510.00.0 483.00
5 Šimon KalinaŠimon Kalina
SPŠ a VOŠ Kladno ASPŠ a VOŠ Kladno A
01 2 5.22 4.754.995.225.224.730.00.0 425.00
6 Matěj JavůrekMatěj Javůrek
SPŠ a VOŠ Kladno ASPŠ a VOŠ Kladno A
01 1 5.21 4.625.135.215.21x0.00.0 423.00
7 Václav RychetskýVáclav Rychetský
Střední odborná a odborné učiliště DubskStřední odborná a odborné u...
01 5 5.10 4.904.804.854.905.100.00.0 402.00
8 Matyáš MaroušekMatyáš Maroušek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3 5.01 4.485.014.905.014.720.00.0 384.00
9 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4 4.98 x4.984.944.984.890.00.0 378.00
10 František SavkaFrantišek Savka
Střední odborná a odborné učiliště DubskStřední odborná a odborné u...
01 6 4.89 4.894.574.424.89-0.00.0 361.00
11 Daniel VeselýDaniel Veselý
SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno
01 10 4.83 3.973.754.524.524.830.00.0 350.00
12 Martin ŠtysMartin Štys
Střední odborná a odborné učiliště DubskStřední odborná a odborné u...
01 8 4.57 4.574.534.274.574.340.00.0 303.00
Tomáš UrešTomáš Ureš
SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno
01 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(čt, 20.9.2018 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 8 4.75 4.604.704.574.704.750.00.0 492.00
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 1 4.58 xx4.554.554.580.00.0 448.00
3 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 7 4.57 4.554.524.524.554.570.00.0 446.00
4 Barbora ČernáBarbora Černá
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
01 2 4.46 4.464.40x4.464.330.00.0 418.00
5 Michaela ŠimánkováMichaela Šimánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 6 4.23 4.174.234.184.23x0.00.0 362.00
6 Dominika JedličkováDominika Jedličková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4 4.21 x4.21x4.213.780.00.0 357.00
7 Kateřina HolušováKateřina Holušová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
03 3 4.11 4.114.003.934.113.200.00.0 333.00
8 Tereza MachováTereza Machová
Střední zdravotnická a vyšší odborná KlaStřední zdravotnická a vyšš...
02 5 3.66 3.633.603.623.633.660.00.0 233.00
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(čt, 20.9.2018 - 11:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 11.67 10.4411.6711.3111.6711.240.00.0 639.00
2 Petra SklenářováPetra Sklenářová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
02 6 10.23 09.2109.1608.9509.2110.230.00.0 545.00
3 Viola KratochvílováViola Kratochvílová
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
02 4 09.41 09.3709.4109.1009.4108.520.00.0 491.00
4 Karolína TesárkováKarolína Tesárková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
01 7 09.02 08.2208.2208.2608.2609.020.00.0 465.00
5 Eva ZichováEva Zichová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 8 08.77 07.7408.4108.7708.7707.900.00.0 449.00
6 Adéla JavůrkováAdéla Javůrková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3 07.85 07.2207.8507.1207.8506.760.00.0 390.00
7 Anna BouzkováAnna Bouzková
Střední zdravotnická a vyšší odborná KlaStřední zdravotnická a vyšš...
02 2 07.72 07.7207.7007.6207.7207.100.00.0 381.00
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(čt, 20.9.2018 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam VidunaAdam Viduna
Sportovní gymnázium Kladno ASportovní gymnázium Kladno A
00 11 12.71 12.3211.2412.7112.7112.310.00.0 650.00
2 Jiří HamouzJiří Hamouz
SPŠ a VOŠ Kladno ASPŠ a VOŠ Kladno A
99 2 12.55 11.4711.4911.6511.6512.550.00.0 640.00
3 Šimon MarešŠimon Mareš
Střední odborná a odborné učiliště DubskStřední odborná a odborné u...
01 5 12.12 12.1211.4610.7312.1211.440.00.0 614.00
4 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 9 12.02 11.0511.8010.6711.8012.020.00.0 608.00
5 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 3 11.39 11.3611.3911.3311.3910.740.00.0 569.00
6 Filip SachlFilip Sachl
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
01 7 11.20 10.8810.5511.2011.2010.590.00.0 558.00
7 Karel BulantKarel Bulant
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 1 11.06 10.9410.9311.0411.0411.060.00.0 549.00
8 Efrem ZelekeEfrem Zeleke
Střední odborná a odborné učiliště DubskStřední odborná a odborné u...
02 8 11.04 10.6910.2411.0411.0410.400.00.0 548.00
9 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 6 10.35 x10.35x10.35x0.00.0 507.00
10 Petr GutwaldPetr Gutwald
Sportovní gymnázium Kladno ASportovní gymnázium Kladno A
03 10 08.61 08.36x08.6108.6108.030.00.0 403.00
11 Jan-František LínekJan-František Línek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4 08.45 08.4508.3608.3108.45x0.00.0 393.00
Celkem 11 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2435
2 Jiří HamouzJiří Hamouz 99 SPŠ a VOŠ Kladno ASPŠ a VOŠ Kladno A 2376
3 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2012
4 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1388
5 Adam HodanAdam Hodan 02 Střední odborná a odborné učiliště DubskStřední odborná a odborné u... 1196
6 Václav RychetskýVáclav Rychetský 01 Střední odborná a odborné učiliště DubskStřední odborná a odborné u... 1182
7 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1181
8 Tomáš HromádkaTomáš Hromádka 02 Sportovní gymnázium Kladno ASportovní gymnázium Kladno A 1151
9 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1145
10 Erik LaunaErik Launa 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1129
11 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1086
12 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 0981
13 Matěj JavůrekMatěj Javůrek 01 SPŠ a VOŠ Kladno ASPŠ a VOŠ Kladno A 0951
14 Šimon KalinaŠimon Kalina 01 SPŠ a VOŠ Kladno ASPŠ a VOŠ Kladno A 0945
15 František SavkaFrantišek Savka 01 Střední odborná a odborné učiliště DubskStřední odborná a odborné u... 0795
16 Matyáš MaroušekMatyáš Maroušek 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0788
17 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 0761
18 Daniel VeselýDaniel Veselý 01 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 0754
19 Matouš TůmaMatouš Tůma 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0751
20 Filip DejčmarFilip Dejčmar 00 Sportovní gymnázium Kladno ASportovní gymnázium Kladno A 0656
21 Adam VidunaAdam Viduna 00 Sportovní gymnázium Kladno ASportovní gymnázium Kladno A 0650
22 Šimon MarešŠimon Mareš 01 Střední odborná a odborné učiliště DubskStřední odborná a odborné u... 0614
23= Ondřej ŠtichaOndřej Šticha 00 SPŠ a VOŠ Kladno ASPŠ a VOŠ Kladno A 0608
23= David ZuskaDavid Zuska 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0608
25 Mikuláš PlášekMikuláš Plášek 00 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0578
26 Jakub HrdličkaJakub Hrdlička 01 Střední odborná a odborné učiliště DubskStřední odborná a odborné u... 0561
27 Filip SachlFilip Sachl 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0558
28 Efrem ZelekeEfrem Zeleke 02 Střední odborná a odborné učiliště DubskStřední odborná a odborné u... 0548
29 Tomáš BrejníkTomáš Brejník 02 Střední odborná a odborné učiliště DubskStřední odborná a odborné u... 0510
30 Miroslav FialaMiroslav Fiala 01 Střední odborná a odborné učiliště DubskStřední odborná a odborné u... 0495
31 David OlarDavid Olar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0464
32 Martin ŠtysMartin Štys 01 Střední odborná a odborné učiliště DubskStřední odborná a odborné u... 0434
33 Petr GutwaldPetr Gutwald 03 Sportovní gymnázium Kladno ASportovní gymnázium Kladno A 0403
34 Josef PecharJosef Pechar 01 SPŠ a VOŠ Kladno ASPŠ a VOŠ Kladno A 0296
35 Aleš WimmerAleš Wimmer 00 SPŠ a VOŠ Kladno ASPŠ a VOŠ Kladno A 0286
36= Aleš MarxgutAleš Marxgut 00 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 0000
36= David VelichDavid Velich 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0000
36= Adam KlvaňAdam Klvaň 03 Sportovní gymnázium Kladno ASportovní gymnázium Kladno A 0000
36= Matouš PastrňákMatouš Pastrňák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0000
36= Sami Al ReyahiSami Al Reyahi 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0000
36= Tomáš UrešTomáš Ureš 01 SPŠ a VOŠ KladnoSPŠ a VOŠ Kladno 0000
36= Antonín ReichlAntonín Reichl 02 SPŠ a VOŠ Kladno ASPŠ a VOŠ Kladno A 0000
36= Karel BulantKarel Bulant 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 0000
36= Albert ČihákAlbert Čihák 18 Sportovní gymnázium Kladno ASportovní gymnázium Kladno A 0000
36= Daniel BraunDaniel Braun 01 SPŠ a VOŠ Kladno ASPŠ a VOŠ Kladno A 0000
36= Jakub KubůJakub Kubů 99 SPŠ a VOŠ Kladno ASPŠ a VOŠ Kladno A 0000
36= Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 0000
36= Adam KlvaňAdam Klvaň 18 Sportovní gymnázium Kladno ASportovní gymnázium Kladno A 0000
36= Jan ČermákJan Čermák 02 Střední odborná a odborné učiliště DubskStřední odborná a odborné u... 0000
36= Jan ŠmídJan Šmíd 99 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0000
36= Filip BulvaFilip Bulva 01 Střední odborná a odborné učiliště DubskStřední odborná a odborné u... 0000
36= Marek KohoutMarek Kohout 01 Střední odborná a odborné učiliště DubskStřední odborná a odborné u... 0000
Celkem 52 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Erika ČápováErika Čápová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1927
2 Klára VlasákováKlára Vlasáková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1632
3 Anna BouzkováAnna Bouzková 02 Střední zdravotnická a vyšší odborná KlaStřední zdravotnická a vyšš... 1369
4 Kateřina DostalováKateřina Dostalová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1084
5 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1036
6 Michaela ŠimánkováMichaela Šimánková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0920
7 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0886
8 Dominika JedličkováDominika Jedličková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0813
9 Adéla BerkováAdéla Berková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0724
10 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0655
11 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0639
12 Jitka PilařováJitka Pilařová 03 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0605
13 Kristýna ŠkrlováKristýna Škrlová 01 Střední zdravotnická a vyšší odborná KlaStřední zdravotnická a vyšš... 0590
14 Tereza SchneiderováTereza Schneiderová 02 Střední zdravotnická a vyšší odborná KlaStřední zdravotnická a vyšš... 0588
15 Barbora ČernáBarbora Černá 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0546
16 Petra SklenářováPetra Sklenářová 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0545
17 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0544
18 Simona SmrčkováSimona Smrčková 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0536
19 Kateřina HolušováKateřina Holušová 03 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0533
20 Viola KratochvílováViola Kratochvílová 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0491
21 Klára ŠmídováKlára Šmídová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0479
22 Karolína TesárkováKarolína Tesárková 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0465
23 Tereza ProcházkováTereza Procházková 01 Střední zdravotnická a vyšší odborná KlaStřední zdravotnická a vyšš... 0460
24 Nelly GrubnerováNelly Grubnerová 02 Střední zdravotnická a vyšší odborná KlaStřední zdravotnická a vyšš... 0455
25 Adéla JavůrkováAdéla Javůrková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0390
26 Natálie JankovcováNatálie Jankovcová 01 Střední zdravotnická a vyšší odborná KlaStřední zdravotnická a vyšš... 0381
27 Eva ZichováEva Zichová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0326
28 Tereza MachováTereza Machová 02 Střední zdravotnická a vyšší odborná KlaStřední zdravotnická a vyšš... 0233
29= Monika ČernáMonika Černá 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0000
29= Šárka TřískováŠárka Třísková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0000
29= Adéla MatouškováAdéla Matoušková 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0000
29= Tereza ŠtulcováTereza Štulcová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 0000
29= Natálie ŠubinováNatálie Šubinová 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0000
29= Veronika MachkováVeronika Machková 02 Střední zdravotnická a vyšší odborná KlaStřední zdravotnická a vyšš... 0000
29= Denisa ZadákováDenisa Zadáková 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0000
Celkem 35 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 A. C. TEPO Kladno A{8} 2435
2 SPŠ a VOŠ Kladno A{8} 2376
3 A. C. TEPO Kladno{8} 2012
4 A. C. TEPO Kladno{8} 1388
5 Střední odborná a odborné učiliště Dubsk{8} 1196
6 Střední odborná a odborné učiliště Dubsk{8} 1182
7 A. C. TEPO Kladno{8} 1181
8 Sportovní gymnázium Kladno A{8} 1151
9 A. C. TEPO Kladno A{8} 1145
10 A. C. TEPO Kladno A{8} 1129
11 A. C. TEPO Kladno A{8} 1086
12 A. C. TEPO Kladno A{8} 981
13 SPŠ a VOŠ Kladno A{8} 951
14 SPŠ a VOŠ Kladno A{8} 945
15 Střední odborná a odborné učiliště Dubsk{8} 795
16 A. C. TEPO Kladno{8} 788
17 A. C. TEPO Kladno A{8} 761
18 SPŠ a VOŠ Kladno{8} 754
19 Gymnázium Kladno{8} 751
20 Sportovní gymnázium Kladno A{8} 656
21 Sportovní gymnázium Kladno A{8} 650
22 Střední odborná a odborné učiliště Dubsk{8} 614
23 A. C. TEPO Kladno{8} 608
23 SPŠ a VOŠ Kladno A{8} 608
25 Gymnázium Kladno{8} 578
26 Střední odborná a odborné učiliště Dubsk{8} 561
27 Gymnázium Kladno{8} 558
28 Střední odborná a odborné učiliště Dubsk{8} 548
29 Střední odborná a odborné učiliště Dubsk{8} 510
30 Střední odborná a odborné učiliště Dubsk{8} 495
31 A. C. TEPO Kladno{8} 464
32 Střední odborná a odborné učiliště Dubsk{8} 434
33 Sportovní gymnázium Kladno A{8} 403
34 SPŠ a VOŠ Kladno A{8} 296
35 SPŠ a VOŠ Kladno A{8} 286
36 Sportovní gymnázium Kladno A{8} 0
36 A. C. TEPO Kladno{8} 0
36 Gymnázium Kladno{8} 0
36 A. C. TEPO Kladno{8} 0
36 A. C. TEPO Kladno A{8} 0
36 SPŠ a VOŠ Kladno{8} 0
36 SPŠ a VOŠ Kladno A{8} 0
36 A. C. TEPO Kladno A{8} 0
36 SPŠ a VOŠ Kladno A{8} 0
36 A. C. TEPO Kladno A{8} 0
36 Sportovní gymnázium Kladno A{8} 0
36 Sportovní gymnázium Kladno A{8} 0
36 SPŠ a VOŠ Kladno A{8} 0
36 Střední odborná a odborné učiliště Dubsk{8} 0
36 Gymnázium Kladno{8} 0
36 Střední odborná a odborné učiliště Dubsk{8} 0
36 Střední odborná a odborné učiliště Dubsk{8} 0
Celkem 52 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 A. C. TEPO Kladno{8} 1927
2 A. C. TEPO Kladno{8} 1632
3 Střední zdravotnická a vyšší odborná Kla{8} 1369
4 A. C. TEPO Kladno{8} 1084
5 A. C. TEPO Kladno{8} 1036
6 A. C. TEPO Kladno{8} 920
7 A. C. TEPO Kladno{8} 886
8 A. C. TEPO Kladno{8} 813
9 A. C. TEPO Kladno{8} 724
10 A. C. TEPO Kladno{8} 655
11 A. C. TEPO Kladno{8} 639
12 Gymnázium Kladno{8} 605
13 Střední zdravotnická a vyšší odborná Kla{8} 590
14 Střední zdravotnická a vyšší odborná Kla{8} 588
15 Gymnázium Kladno{8} 546
16 Sportovní gymnázium Kladno{8} 545
17 A. C. TEPO Kladno{8} 544
18 Sportovní gymnázium Kladno{8} 536
19 Sportovní gymnázium Kladno{8} 533
20 Gymnázium Kladno{8} 491
21 A. C. TEPO Kladno{8} 479
22 Sportovní gymnázium Kladno{8} 465
23 Střední zdravotnická a vyšší odborná Kla{8} 460
24 Střední zdravotnická a vyšší odborná Kla{8} 455
25 A. C. TEPO Kladno{8} 390
26 Střední zdravotnická a vyšší odborná Kla{8} 381
27 A. C. TEPO Kladno{8} 326
28 Střední zdravotnická a vyšší odborná Kla{8} 233
29 Sportovní gymnázium Kladno{8} 0
29 Střední zdravotnická a vyšší odborná Kla{8} 0
29 Gymnázium Kladno{8} 0
29 A. C. TEPO Kladno{8} 0
29 A. C. TEPO Kladno{8} 0
29 Sportovní gymnázium Kladno{8} 0
29 Gymnázium Kladno{8} 0
Celkem 35 závodníků