Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Kladno

stadion Sletiště, Kladno (20. 9. 2018)
skok vysoký - Dorostenci (čtvrtek, 20.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Erik LaunaErik Launa 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1.72 560.00
2= Matěj JavůrekMatěj Javůrek 01 SPŠ a VOŠ Kladno ASPŠ a VOŠ Kladno A 1.68 528.00
2= Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1.68 528.00
skok vysoký - Dorostenky (čtvrtek, 20.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla BerkováAdéla Berková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.59 724.00
2= Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.47 588.00
2= Tereza SchneiderováTereza Schneiderová 02 Střední zdravotnická a vyšší odborná KlaStřední zdravotnická a vyšš... 1.47 588.00
skok daleký - Dorostenci (čtvrtek, 20.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.14 617.00
2 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5.78 540.00
3 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.71 525.00
skok daleký - Dorostenky (čtvrtek, 20.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára VlasákováKlára Vlasáková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.75 492.00
2 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.58 448.00
3 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.57 446.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (čtvrtek, 20.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.67 639.00
2 Petra SklenářováPetra Sklenářová 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 10.23 545.00
3 Viola KratochvílováViola Kratochvílová 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 09.41 491.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (čtvrtek, 20.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam VidunaAdam Viduna 00 Sportovní gymnázium Kladno ASportovní gymnázium Kladno A 12.71 650.00
2 Jiří HamouzJiří Hamouz 99 SPŠ a VOŠ Kladno ASPŠ a VOŠ Kladno A 12.55 640.00
3 Šimon MarešŠimon Mareš 01 Střední odborná a odborné učiliště DubskStřední odborná a odborné u... 12.12 614.00