Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Kladno

stadion Sletiště, Kladno (20. 9. 2018)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Kašpar, Martin 01 A. C. TEPO Kladno 1388,00
2 Hamouz, Jiří 99 SPŠ a VOŠ Kladno A 1327,00
3 Kadlec, Martin 99 A. C. TEPO Kladno A 1218,00
4 Plášek, Mikuláš 00 Gymnázium Kladno 1209,00
5 Rychetský, Václav 01 Střední odborná a odborné učiliště Dubsk 1182,00
6 Sobotka, Zbyněk 01 A. C. TEPO Kladno 1181,00
7 Hromádka, Tomáš 02 Sportovní gymnázium Kladno A 1151,00
8 Launa, Erik 01 A. C. TEPO Kladno A 1129,00
9 Krsek, Matěj 00 A. C. TEPO Kladno A 1086,00
10 Dostalová, Kateřina 02 A. C. TEPO Kladno 1084,00
11 Čermáková, Kateřina 03 A. C. TEPO Kladno 1036,00
12 Černá, Barbora 01 Gymnázium Kladno 964,00
13 Javůrek, Matěj 01 SPŠ a VOŠ Kladno A 951,00
14 Kalina, Šimon 01 SPŠ a VOŠ Kladno A 945,00
15 Šmídová, Klára 03 A. C. TEPO Kladno 939,00
16 Šimánková, Michaela 01 A. C. TEPO Kladno 920,00
17 Čápová, Erika 02 A. C. TEPO Kladno 914,00
18 Šrobová, Anežka 01 A. C. TEPO Kladno 886,00
19 Pastrňák, Matouš 00 A. C. TEPO Kladno 885,00
20 Sachl, Filip 01 Gymnázium Kladno 875,00
21 Holušová, Kateřina 03 Sportovní gymnázium Kladno 866,00
22 Malec, Zbyněk 00 A. C. TEPO Kladno 854,00
23 Brejník, Tomáš 02 Střední odborná a odborné učiliště Dubsk 827,00
24 Gutwald, Petr 03 Sportovní gymnázium Kladno A 817,00
25 Jedličková, Dominika 02 A. C. TEPO Kladno 813,00
26 Savka, František 01 Střední odborná a odborné učiliště Dubsk 795,00
27 Maroušek, Matyáš 03 A. C. TEPO Kladno 788,00
28 Zichová, Eva 03 A. C. TEPO Kladno 775,00
29 Švihálek, David 00 A. C. TEPO Kladno A 761,00
30 Veselý, Daniel 01 SPŠ a VOŠ Kladno 754,00
31 Tůma, Matouš 01 Gymnázium Kladno 751,00
32 Štys, Martin 01 Střední odborná a odborné učiliště Dubsk 737,00
33 Javůrková, Adéla 02 A. C. TEPO Kladno 726,00
34 Berková, Adéla 02 A. C. TEPO Kladno 724,00
35 Černá, Monika 01 Gymnázium Kladno 707,00
36 Al Reyahi, Sami 01 Gymnázium Kladno 668,00
37 Dejčmar, Filip 00 Sportovní gymnázium Kladno A 656,00
38 Pelová, Simona 01 A. C. TEPO Kladno 655,00
39 Viduna, Adam 00 Sportovní gymnázium Kladno A 650,00
40 Albrechtová, Karolína 02 A. C. TEPO Kladno 639,00
41 Šašek, Vojtěch 02 A. C. TEPO Kladno A 634,00
42 Hadrbolec, Ondřej 01 A. C. TEPO Kladno 617,00
43 Mareš, Šimon 01 Střední odborná a odborné učiliště Dubsk 614,00
44 Zuska, David 02 A. C. TEPO Kladno 608,00
45 Šticha, Ondřej 00 SPŠ a VOŠ Kladno A 608,00
46 Pilařová, Jitka 03 Gymnázium Kladno 605,00
47 Škrlová, Kristýna 01 Střední zdravotnická a vyšší odborná Kla 590,00
48 Schneiderová, Tereza 02 Střední zdravotnická a vyšší odborná Kla 588,00
49 Línek, Jan-František 00 A. C. TEPO Kladno A 588,00
50 Hrdlička, Jakub 01 Střední odborná a odborné učiliště Dubsk 561,00
51 Bulant, Karel 02 A. C. TEPO Kladno A 549,00
52 Zeleke, Efrem 02 Střední odborná a odborné učiliště Dubsk 548,00
53 Sklenářová, Petra 02 Sportovní gymnázium Kladno 545,00
54 Pleskačová, Brigita 02 A. C. TEPO Kladno 544,00
55 Smrčková, Simona 01 Sportovní gymnázium Kladno 536,00
56 Hadrbolec, Ondřej 01 A. C. TEPO Kladno A 528,00
57 Fiala, Miroslav 01 Střední odborná a odborné učiliště Dubsk 495,00
58 Vlasáková, Klára 02 A. C. TEPO Kladno 492,00
59 Kratochvílová, Viola 02 Gymnázium Kladno 491,00
60 Zadáková, Denisa 01 Sportovní gymnázium Kladno 478,00
61 Čihák, Albert 18 Sportovní gymnázium Kladno A 469,00
62 Tesárková, Karolína 01 Sportovní gymnázium Kladno 465,00
63 Olar, David 01 A. C. TEPO Kladno 464,00
64 Bulva, Filip 01 Střední odborná a odborné učiliště Dubsk 461,00
65 Procházková, Tereza 01 Střední zdravotnická a vyšší odborná Kla 460,00
66 Velich, David 01 A. C. TEPO Kladno 459,00
67 Grubnerová, Nelly 02 Střední zdravotnická a vyšší odborná Kla 455,00
68 Bouzková, Anna 02 Střední zdravotnická a vyšší odborná Kla 427,00
69 Šubinová, Natálie 01 Sportovní gymnázium Kladno 419,00
70 Štulcová, Tereza 01 A. C. TEPO Kladno 419,00
71 Línek, Jan-František 00 A. C. TEPO Kladno 393,00
72 Jankovcová, Natálie 01 Střední zdravotnická a vyšší odborná Kla 381,00
73 Klvaň, Adam 18 Sportovní gymnázium Kladno A 374,00
74 Třísková, Šárka 03 A. C. TEPO Kladno 338,00
75 Pechar, Josef 01 SPŠ a VOŠ Kladno A 296,00
76 Wimmer, Aleš 00 SPŠ a VOŠ Kladno A 286,00
77 Čermák, Jan 02 Střední odborná a odborné učiliště Dubsk 280,00
78 Hodan, Adam 02 Střední odborná a odborné učiliště Dubsk 275,00
79 Machová, Tereza 02 Střední zdravotnická a vyšší odborná Kla 233,00
80 Machková, Veronika 02 Střední zdravotnická a vyšší odborná Kla 32,00
81 Ureš, Tomáš 01 SPŠ a VOŠ Kladno 0,00