Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Kutná Hora

Atletický stadion Čáslav (20. 9. 2018)
středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena, Ku... 2270
2 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2065
3 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1945
4 Ondřej PlašilOndřej Plašil 01 VOŠ, SPŠ a OA ČáslavVOŠ, SPŠ a OA Čáslav 1689
5 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1572
6 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1499
7 Filip OnderkoFilip Onderko 02 Střední zemědělská škola, ČáslavStřední zemědělská škola, Č... 1459
8 Daniel UherDaniel Uher 00 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1441
9 Michal ProcházkaMichal Procházka 00 VOŠ, SPŠ a OA ČáslavVOŠ, SPŠ a OA Čáslav 1375
10 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1304
11 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1275
12 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1165
13 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1143
14 Filip PolákFilip Polák 99 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1139
15 Ondřej MacháčekOndřej Macháček 00 VOŠ, SPŠ a OA ČáslavVOŠ, SPŠ a OA Čáslav 1136
16 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1130
17 Marek SvobodaMarek Svoboda 01 Střední zemědělská škola, ČáslavStřední zemědělská škola, Č... 1036
18 David DvorskýDavid Dvorský 00 VOŠ, SPŠ a OA ČáslavVOŠ, SPŠ a OA Čáslav 0999
19 Lukáš PošíkLukáš Pošík 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 0922
20 Michal SladkovskýMichal Sladkovský 01 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 0886
21 Kryštof SchovanecKryštof Schovanec 02 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 0873
22 Lukáš WinklerLukáš Winkler 00 Střední zemědělská škola, ČáslavStřední zemědělská škola, Č... 0827
23 Miroslav KurkaMiroslav Kurka 00 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 0732
24 Jakub KřížekJakub Křížek 00 VOŠ, SPŠ a JŠ, Kutná HoraVOŠ, SPŠ a JŠ, Kutná Hora 0694
25 Miloš SedlamajerMiloš Sedlamajer 02 VOŠ, SPŠ a OA ČáslavVOŠ, SPŠ a OA Čáslav 0654
26 Tomáš VolenecTomáš Volenec 99 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 0626
27 Lukáš VacekLukáš Vacek 01 VOŠ, SPŠ a JŠ, Kutná HoraVOŠ, SPŠ a JŠ, Kutná Hora 0610
28 Miloslav ProcházkaMiloslav Procházka 00 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 0598
29 David HavlíčekDavid Havlíček 01 Střední zemědělská škola, ČáslavStřední zemědělská škola, Č... 0581
30 Vít KozaVít Koza 02 Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena, Ku... 0579
31 Jakub KoudelkaJakub Koudelka 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0577
32 Lukáš KrulLukáš Krul 02 Střední zemědělská škola, ČáslavStřední zemědělská škola, Č... 0564
33 Jiří PýchaJiří Pýcha 02 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 0562
34 Jan AntošJan Antoš 00 VOŠ, SPŠ a JŠ, Kutná HoraVOŠ, SPŠ a JŠ, Kutná Hora 0560
35 Štěpán KarbanŠtěpán Karban 00 VOŠ, SPŠ a JŠ, Kutná HoraVOŠ, SPŠ a JŠ, Kutná Hora 0544
36 Tomáš FormanTomáš Forman 02 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 0533
37 Filip KavánekFilip Kavánek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0525
38 Matouš FrancMatouš Franc 01 VOŠ, SPŠ a OA ČáslavVOŠ, SPŠ a OA Čáslav 0523
39 Martin PlatzerMartin Platzer 00 VOŠ, SPŠ a JŠ, Kutná HoraVOŠ, SPŠ a JŠ, Kutná Hora 0517
40 Filip OnderkoFilip Onderko 01 Střední zemědělská škola, ČáslavStřední zemědělská škola, Č... 0504
41 Martin SvobodaMartin Svoboda 02 Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena, Ku... 0486
42 Jan KrupkaJan Krupka 02 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 0484
43 JIří NykolivJIří Nykoliv 00 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 0480
44 Lukáš BezděkovskýLukáš Bezděkovský 01 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 0467
45 David SobotkaDavid Sobotka 00 VOŠ, SPŠ a OA ČáslavVOŠ, SPŠ a OA Čáslav 0449
46 Vít RyndaVít Rynda 01 VOŠ, SPŠ a OA ČáslavVOŠ, SPŠ a OA Čáslav 0445
47 Tomáš ČihákTomáš Čihák 01 Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena, Ku... 0419
48 Vitalij BrelykVitalij Brelyk 02 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 0413
49 Dobroslav ŠarounDobroslav Šaroun 01 Střední zemědělská škola, ČáslavStřední zemědělská škola, Č... 0389
50 Jakub KrátkýJakub Krátký 00 VOŠ, SPŠ a JŠ, Kutná HoraVOŠ, SPŠ a JŠ, Kutná Hora 0382
51 Tomáš HátleTomáš Hátle 02 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 0331
52 Miroslav KocprdMiroslav Kocprd 03 Střední zemědělská škola, ČáslavStřední zemědělská škola, Č... 0321
53 Ondřej KarkošOndřej Karkoš 00 Střední zemědělská škola, ČáslavStřední zemědělská škola, Č... 0252
54= Maxmilián FrancMaxmilián Franc 01 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 0000
54= Jaroslav BeznoskaJaroslav Beznoska 03 Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena, Ku... 0000
54= Filip NováčekFilip Nováček 02 VOŠ, SPŠ a OA ČáslavVOŠ, SPŠ a OA Čáslav 0000
54= Vít VíznerVít Vízner 00 VOŠ, SPŠ a OA ČáslavVOŠ, SPŠ a OA Čáslav 0000
54= Dominik LengálDominik Lengál 00 VOŠ, SPŠ a OA ČáslavVOŠ, SPŠ a OA Čáslav 0000
54= Jan ŠimákJan Šimák 02 VOŠ, SPŠ a JŠ, Kutná HoraVOŠ, SPŠ a JŠ, Kutná Hora 0000
54= Adam GrabherrAdam Grabherr 01 Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena, Ku... 0000
54= Ondřej KocourekOndřej Kocourek 01 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 0000
54= Václav KadlečekVáclav Kadleček 01 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 0000
54= Jiří BergerJiří Berger 00 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 0000
54= Lukáš WinklerLukáš Winkler 01 Střední zemědělská škola, ČáslavStřední zemědělská škola, Č... 0000
54= Lukáš LhotaLukáš Lhota 01 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 0000
54= Tomáš OndráčekTomáš Ondráček 03 Střední zemědělská škola, ČáslavStřední zemědělská škola, Č... 0000
54= Vojtěch KarbanVojtěch Karban 00 VOŠ, SPŠ a JŠ, Kutná HoraVOŠ, SPŠ a JŠ, Kutná Hora 0000
54= Daniel PitoňákDaniel Pitoňák 99 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 0000
Celkem 68 závodníků
středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Veronika KadlečkováVeronika Kadlečková 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1785
2 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1509
3 Anna KozlováAnna Kozlová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1459
4 Viktorie ChladováViktorie Chladová 03 Střední zemědělská škola, ČáslavStřední zemědělská škola, Č... 1284
5 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1276
6 Hana DočekalováHana Dočekalová 01 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 1275
7 Tereza BártováTereza Bártová 02 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 1137
8 Tereza BeranováTereza Beranová 02 VOŠ, SPŠ a OA ČáslavVOŠ, SPŠ a OA Čáslav 1134
9 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová 03 Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena, Ku... 1005
10 Barbora MálkováBarbora Málková 02 Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena, Ku... 0975
11 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0973
12 Hana DočekalováHana Dočekalová 01 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 0954
13 Michaela RudolskáMichaela Rudolská 00 Střední zemědělská škola, ČáslavStřední zemědělská škola, Č... 0913
14 Jana HowardováJana Howardová 02 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 0836
15 Lucie MikešováLucie Mikešová 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 0827
16 Aneta BrothánkováAneta Brothánková 01 VOŠ, SPŠ a OA ČáslavVOŠ, SPŠ a OA Čáslav 0730
17 Barbora BeránkováBarbora Beránková 00 Střední zemědělská škola, ČáslavStřední zemědělská škola, Č... 0718
18 Ingrid TillmannIngrid Tillmann 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0698
19 Kateřina DubjákováKateřina Dubjáková 99 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 0679
20 Jiřina NeužilováJiřina Neužilová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 0671
21 Zdena TáborskáZdena Táborská 02 Střední zemědělská škola, ČáslavStřední zemědělská škola, Č... 0657
22 Adriana MalkusováAdriana Malkusová 00 VOŠ, SPŠ a OA ČáslavVOŠ, SPŠ a OA Čáslav 0608
23 Kristina HájkováKristina Hájková 99 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 0544
24 Andrea ŠtefkováAndrea Štefková 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 0534
25 Leona ZadinováLeona Zadinová 00 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 0530
26 Soňa HolubováSoňa Holubová 03 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 0515
27 Tereza MalínskáTereza Malínská 02 Střední zemědělská škola, ČáslavStřední zemědělská škola, Č... 0485
28 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 Střední zemědělská škola, ČáslavStřední zemědělská škola, Č... 0449
29 Kamila VosáhlováKamila Vosáhlová 00 Střední zemědělská škola, ČáslavStřední zemědělská škola, Č... 0433
30 Lucie KrupkováLucie Krupková 02 Střední zemědělská škola, ČáslavStřední zemědělská škola, Č... 0430
31 Kateřina VeverkováKateřina Veverková 03 Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena, Ku... 0425
32= Eliška TýlováEliška Týlová 99 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 0413
32= Nicola HudcováNicola Hudcová 99 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 0413
33 Anna ProcházkováAnna Procházková 02 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 0404
34 Kateřina KrálikováKateřina Králiková 03 Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena, Ku... 0395
35 Veronika ŠimonkováVeronika Šimonková 02 Střední zemědělská škola, ČáslavStřední zemědělská škola, Č... 0363
36 Eliška ŘezníkováEliška Řezníková 03 VOŠ, SPŠ a OA ČáslavVOŠ, SPŠ a OA Čáslav 0357
37= Karolína MladonickáKarolína Mladonická 02 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 0331
37= Karolína KunáškováKarolína Kunášková 01 VOŠ, SPŠ a OA ČáslavVOŠ, SPŠ a OA Čáslav 0331
38 Tereza SvobodováTereza Svobodová 03 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 0169
39 Žaneta RolencováŽaneta Rolencová 01 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 0126
40 Viktorie ZávurkováViktorie Závurková 00 VOŠ, SPŠ a OA ČáslavVOŠ, SPŠ a OA Čáslav 0097
41= Magdaléna PeerováMagdaléna Peerová 00 Střední zemědělská škola, ČáslavStřední zemědělská škola, Č... 0000
41= Veronika ČernáVeronika Černá 02 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 0000
41= Markéta ŘezáčováMarkéta Řezáčová 01 Střední zemědělská škola, ČáslavStřední zemědělská škola, Č... 0000
41= Natálie HriškováNatálie Hrišková 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 0000
41= Natálie HrubešováNatálie Hrubešová 02 VOŠ, SPŠ a OA ČáslavVOŠ, SPŠ a OA Čáslav 0000
41= Jana ŠtěpánkováJana Štěpánková 00 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 0000
41= Erika HospodkováErika Hospodková 00 VOŠ, SPŠ a OA ČáslavVOŠ, SPŠ a OA Čáslav 0000
41= Adéla HladíkováAdéla Hladíková 02 Střední zemědělská škola, ČáslavStřední zemědělská škola, Č... 0000
41= Magdaléna MidlochováMagdaléna Midlochová 03 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 0000
41= Veronika MarkováVeronika Marková 99 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 0000
41= Natálie KaráskováNatálie Karásková 02 Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena, Ku... 0000
41= Denisa PešováDenisa Pešová 01 Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná HoraGymnázium Jiřího Ortena, Ku... 0000
41= Anna KošatováAnna Košatová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 0000
Celkem 55 závodníků