výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Ml. Boleslav

Městský stadion Mladá Boleslav (20. 9. 2018)

Skok vysoký - Dorostenci

(čt, 20.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Robert HlaváčekRobert Hlaváček
OA Mladá BoleslavOA Mladá Boleslav
01 6 1.64 496.00
2 Josef HrdličkaJosef Hrdlička
Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře
99 7 1.64 496.00
3= Tomáš BartošTomáš Bartoš
SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav
01 1 1.64 496.00
3= Vladimír VelíšekVladimír Velíšek
SOŠ a SOU MLADÁ BOLESLAVSOŠ a SOU MLADÁ BOLESLAV
99 17 1.64 496.00
5 Matouš KratochvílMatouš Kratochvíl
SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav
99 9 1.60 464.00
6 David PekárekDavid Pekárek
Gymnázium Mnichovo HradištěGymnázium Mnichovo Hradiště
01 13 1.60 464.00
7= Marek VedralMarek Vedral
SPŠ Mladá BoleslavSPŠ Mladá Boleslav
99 16 1.56 434.00
7= Jan MachačJan Machač
OA Mladá BoleslavOA Mladá Boleslav
01 11 1.56 434.00
9 Jakub VávraJakub Vávra
Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře
99 15 1.56 434.00
10 Michal ŠindelkaMichal Šindelka
Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M...
99 14 1.52 404.00
11 Martin KorseltMartin Korselt
Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře
02 8 1.52 404.00
12 Lukáš MatoušekLukáš Matoušek
SOŠ a SOU MLADÁ BOLESLAVSOŠ a SOU MLADÁ BOLESLAV
00 12 1.52 404.00
13= Jan DlaskJan Dlask
Gymnázium Mnichovo HradištěGymnázium Mnichovo Hradiště
02 4 1.52 404.00
13= Dominik DědinaDominik Dědina
SOUs ŠKODA AUTO, Mladá Boleslav ASOUs ŠKODA AUTO, Mladá Bole...
01 3 1.52 404.00
15 Vladimír ElznicVladimír Elznic
Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M...
00 5 1.48 374.00
16 Jakub ČelikovskýJakub Čelikovský
SOŠ a SOU MLADÁ BOLESLAVSOŠ a SOU MLADÁ BOLESLAV
01 2 1.36 290.00
17 David KrčmářDavid Krčmář
SOŠ a SOU MLADÁ BOLESLAVSOŠ a SOU MLADÁ BOLESLAV
00 10 1.28 237.00
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(čt, 20.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.461.501.54 Body
1 Jitka NečáskováJitka Nečásková
Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla...
00 13 1.50 -----oooooxoxx 621.00
2 Tereza AndělováTereza Andělová
OA Mladá BoleslavOA Mladá Boleslav
03 1 1.46 -----ooooxoxxx 577.00
3 Lucie ŠulcováLucie Šulcová
OA Mladá BoleslavOA Mladá Boleslav
01 7 1.46 -----oooxoxoxxx 577.00
4 Anna SamešováAnna Samešová
Gymnázium Mnichovo Hradiště AGymnázium Mnichovo Hradiště A
01 6 1.42 ----ooxoooxxx 534.00
5 Kateřina KrouskáKateřina Krouská
Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla...
01 11 1.42 ooxoooxoooxoxxx 534.00
6= Monika FrolíkováMonika Frolíková
Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla...
02 12 1.38 oooooooxoxxx 491.00
6= Magdaléna VeseláMagdaléna Veselá
Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M...
18 8 1.38 ----oooxoxxx 491.00
8= Barbora ZejbrdlichováBarbora Zejbrdlichová
SOŠ a SOU MLADÁ BOLESLAVSOŠ a SOU MLADÁ BOLESLAV
00 9 1.34 -----oxoxx 449.00
8= Pavla SajdlováPavla Sajdlová
OA Mladá BoleslavOA Mladá Boleslav
03 5 1.34 ooooooxoxxx
10 Nikola MaškováNikola Mašková
SOŠ a SOU MLADÁ BOLESLAVSOŠ a SOU MLADÁ BOLESLAV
01 4 1.34 oooooxoxxoxxx 449.00
11 Pavla BabákováPavla Babáková
Gymnázium,Palackého 191/1,Ml.BoleslavGymnázium,Palackého 191/1,M...
01 2 1.30 ooooxxooxxx 409.00
12 Lucie ZikmundováLucie Zikmundová
Gymnázium Mnichovo HradištěGymnázium Mnichovo Hradiště
01 10 1.30 ooxooxxooxxx 409.00
13 Klára BuriánkováKlára Buriánková
Gymnázium Mnichovo HradištěGymnázium Mnichovo Hradiště
02 3 1.30 ooxoxoxxoxoxxx 409.00
Celkem 13 závodníků