výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Stará Boleslav

Stará Boleslav (25. 9. 2018)

60 m - Dorostenci

(út, 25.9.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 02 Gymnázium J. S. Machara AGymnázium J. S. Machara A 3 07.38 11.00
2 Josef RýdlJosef Rýdl 01 Střední škola letecké a výpoč. technikyStřední škola letecké a výp... 3 07.47 9.00
3 David DvořákDavid Dvořák 01 Gymnázium J. S. Machara AGymnázium J. S. Machara A 2 07.74 8.00
4 Jan HavelJan Havel 00 Gymnázium ČelákoviceGymnázium Čelákovice 5 07.78 7.00
5 Jakub KlasnaJakub Klasna 01 Gymnázium J. S. Machara AGymnázium J. S. Machara A 1 07.80 6.00
6 Jan HrebíkJan Hrebík 02 OPENGATE Babice AOPENGATE Babice A 1 07.81 5.00
7= Matěj FarkašMatěj Farkaš 00 Střední škola letecké a výpoč. technikyStřední škola letecké a výp... 3 07.95 3.50
7= Jan KováříkJan Kovářík 01 Střední škola letecké a výpoč. technikyStřední škola letecké a výp... 5 07.95 3.50
9 Tomáš VeverkaTomáš Veverka 00 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 6 08.20 2.00
10= Michal KoliandrMichal Koliandr 00 Gymnázium ČelákoviceGymnázium Čelákovice 3 08.25 0.50
10= Jiří ChroustJiří Chroust 02 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 6 08.25 0.50
12 Pavel DavidPavel David 01 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 1 08.27
13 Lukáš DozorecLukáš Dozorec 00 Gymnázium ČelákoviceGymnázium Čelákovice 2 08.32
14 Milan VavroMilan Vavro 01 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 5 08.35
15= Kristián RutKristián Rut 99 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 2 08.38
15= Michal MedekMichal Medek 00 OPENGATE Babice AOPENGATE Babice A 6 08.38
17 Dominik HavránekDominik Havránek 02 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 1 08.43
18= Vojtěch KolomazníkVojtěch Kolomazník 02 OPENGATE Babice AOPENGATE Babice A 4 08.53
18= Michal UrbanMichal Urban 99 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 4 08.53
20 Filip ŠebánekFilip Šebánek 98 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 7 08.81
21 Jan NěmečekJan Němeček 02 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 7 08.90
22 Dušan HůlkaDušan Hůlka 99 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 2 08.93
23 David ZemanDavid Zeman 01 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 7 08.94
24 Vojtěch FolwarcznyVojtěch Folwarczny 00 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 4 09.60
MS Vojtěch SyselVojtěch Sysel 00 Gymnázium J. S. Machara AGymnázium J. S. Machara A 5 08.09
MS Jaroslav VitákJaroslav Viták 02 Gymnázium J. S. Machara AGymnázium J. S. Machara A 4 07.67
Václav WertheimVáclav Wertheim 00 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 6 DNS
Celkem 27 závodníků

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 25.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sarah JanouškováSarah Janoušková 02 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 2 08.85 11.00
2 Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková 01 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 5 09.04 9.00
3 Tereza KněžínkováTereza Kněžínková 03 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 3 09.64 8.00
4 Tereza KuchyňkováTereza Kuchyňková 02 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 4 09.70 7.00
5 Natálie MaurerováNatálie Maurerová 01 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 1 10.20 6.00
6 Barbora OstrihoňováBarbora Ostrihoňová 03 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 2 10.87 5.00
Klára BodlákováKlára Bodláková 03 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 25.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Michaela RadilováMichaela Radilová 99 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 3 DNS
Veronika TopičováVeronika Topičová 01 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 4 DNS
Denisa VaňkováDenisa Vaňková 00 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 6 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sarah JanouškováSarah Janoušková 02 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 2 08.85 11.00
2 Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková 01 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 5 09.04 9.00
3 Tereza KněžínkováTereza Kněžínková 03 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 3 09.64 8.00
4 Tereza KuchyňkováTereza Kuchyňková 02 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 4 09.70 7.00
5 Natálie MaurerováNatálie Maurerová 01 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 1 10.20 6.00
6 Barbora OstrihoňováBarbora Ostrihoňová 03 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 2 10.87 5.00
Klára BodlákováKlára Bodláková 03 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 1 DNS
Michaela RadilováMichaela Radilová 99 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 3 DNS
Veronika TopičováVeronika Topičová 01 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 4 DNS
Denisa VaňkováDenisa Vaňková 00 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 6 DNS

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 25.9.2018 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 5 27.50 11.00
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 2 28.25 9.00
3 Sarah JanouškováSarah Janoušková 02 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 1 29.65 8.00
4 Natálie MaurerováNatálie Maurerová 01 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 3 34.24 7.00
5 Eva VaňkováEva Vaňková 01 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 4 34.54 6.00
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci

(út, 25.9.2018 - 10:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef RýdlJosef Rýdl 01 Střední škola letecké a výpoč. technikyStřední škola letecké a výp... 53.93 11.00
2 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 02 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 53.95 9.00
3 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 Gymnázium J. S. Machara AGymnázium J. S. Machara A 54.72 8.00
4 Jan HavelJan Havel 00 Gymnázium ČelákoviceGymnázium Čelákovice 56.85 7.00
5 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Gymnázium J. S. Machara AGymnázium J. S. Machara A 57.06 6.00
6 Jan ŠtejnarJan Štejnar 99 Gymnázium J. S. Machara AGymnázium J. S. Machara A 57.57 5.00
7 Tomáš VeverkaTomáš Veverka 00 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 61.59 4.00
8 Teodor TichýTeodor Tichý 02 Gymnázium ČelákoviceGymnázium Čelákovice 64.09 3.00
9 Daniel PaálDaniel Paál 00 Gymnázium ČelákoviceGymnázium Čelákovice 64.77 2.00
10 Jaroslav KaiserJaroslav Kaiser 02 Střední škola letecké a výpoč. technikyStřední škola letecké a výp... 65.20 1.00
11 Vojtěch KolomazníkVojtěch Kolomazník 02 OPENGATE Babice AOPENGATE Babice A 65.50
12 David KuchynkaDavid Kuchynka 99 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 65.52
13 Dominik HavránekDominik Havránek 02 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 66.68
14 Michal MíšekMichal Míšek 02 OPENGATE Babice AOPENGATE Babice A 67.21
15 David ZemanDavid Zeman 01 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 68.34
16 Bronislav TheuerBronislav Theuer 01 OPENGATE Babice AOPENGATE Babice A 75.04
Celkem 16 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 25.9.2018 - 10:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 2:37.90 11.00
2 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 2:56.22 9.00
3 Eva VaňkováEva Vaňková 01 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 2:59.36 8.00
4 Linda SkalováLinda Skalová 00 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 3:15.70 7.00
5 Karolina GiganteKarolina Gigante 03 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 3:57.91 6.00
6 Jana VondrákováJana Vondráková 03 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 4:04.74 5.00
Celkem 6 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 25.9.2018 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Gymnázium J. S. Machara AGymnázium J. S. Machara A 4:33.72 11.00
2 David MartínekDavid Martínek 02 Gymnázium J. S. Machara AGymnázium J. S. Machara A 4:38.50 9.00
3 Michal LukšMichal Lukš 01 Střední škola letecké a výpoč. technikyStřední škola letecké a výp... 5:00.26 8.00
4 Martin KubíčekMartin Kubíček 02 OPENGATE Babice AOPENGATE Babice A 5:01.93 7.00
5 Filip SekerkaFilip Sekerka 02 OPENGATE Babice AOPENGATE Babice A 5:08.04 6.00
6 Daniel PaálDaniel Paál 00 Gymnázium ČelákoviceGymnázium Čelákovice 5:11.42 5.00
7 David BursaDavid Bursa 01 Střední škola letecké a výpoč. technikyStřední škola letecké a výp... 5:14.35 4.00
8 Tomáš ChytrýTomáš Chytrý 01 Střední škola letecké a výpoč. technikyStřední škola letecké a výp... 5:18.60 3.00
9 David TurekDavid Turek 00 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 5:31.28 2.00
10 JIří ChroustJIří Chroust 02 Gymnázium ČelákoviceGymnázium Čelákovice 5:48.62 1.00
11 Jonáš KilingerJonáš Kilinger 03 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 5:54.61
12 Tomáš MusilTomáš Musil 02 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 6:00.68
Filip RobotkaFilip Robotka 00 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... DNF
Adam GrubnerAdam Grubner 01 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... DNF
Celkem 14 závodníků

4 x 200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 25.9.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klasna, Viták, Hájek, Dvořák Klasna, Viták, Hájek, Dvořák Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 1:38.53 11.00
2 Kovářík, Rýdl, Farkaš, Wertheim Kovářík, Rýdl, Farkaš, Wertheim Střední škola letecké a výpoč. techniky BStřední škola letecké a výp... 1:39.77 9.00
3 Koliandr, Havel, Tichý, Dozorec Koliandr, Havel, Tichý, Dozorec Gymnázium ČelákoviceGymnázium Čelákovice 1:44.47 8.00
4 Martínek, Fučík, Sysel, Štejnar Martínek, Fučík, Sysel, Štejnar Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 1:46.46 7.00
5 Fejfar, Folwarczny, Rut, Janáček Fejfar, Folwarczny, Rut, Janáček Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 1:49.00 6.00
6 Hrebík, Míšek, Sekerka, Hlavinka Hrebík, Míšek, Sekerka, Hlavinka OPENGATE Babice AOPENGATE Babice A 1:50.42 5.00
7 Turek, Kuchynka, David, Havránek Turek, Kuchynka, David, Havránek SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 2:00.03 4.00
8 Kolomazník, Kubíček, Theuer, Medek Kolomazník, Kubíček, Theuer, Medek OPENGATE Babice AOPENGATE Babice A 2:00.18 3.00
Celkem 8 závodníků

4 x 200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 25.9.2018 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Korelová, Nedvědová, Nedvědová, Veselá Korelová, Nedvědová, Nedvědová, Veselá Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 1:57.89 11.00
2 Vošahlíková, Skalová, Kněžínková, Radilová Vošahlíková, Skalová, Kněžínková, Radilová Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 2:17.72 9.00
3 Maurerová, Vaňková, Kuchyňková, Ostrihoňová Maurerová, Vaňková, Kuchyňková, Ostrihoňová SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 2:24.67 8.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(út, 25.9.2018 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Václav WertheimVáclav Wertheim
Střední škola letecké a výpoč. technikyStřední škola letecké a výp...
03 1.80 11.00
2= Petr FučíkPetr Fučík
Gymnázium J. S. Machara AGymnázium J. S. Machara A
99 1.72 8.50
2= Jan HrebíkJan Hrebík
OPENGATE Babice AOPENGATE Babice A
02 1.72 8.50
4 Michal MedekMichal Medek
OPENGATE Babice AOPENGATE Babice A
00 1.68 7.00
5 Patrik JanáčekPatrik Janáček
Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B...
00 1.64 6.00
6 Matyáš NespalaMatyáš Nespala
Gymnázium J. S. Machara AGymnázium J. S. Machara A
00 1.56 5.00
7= Jonáš KilingerJonáš Kilinger
SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o.
03 1.48 3.00
7= Petr ŠtrosPetr Štros
Střední škola letecké a výpoč. technikyStřední škola letecké a výp...
02 1.48 3.00
7= Michal UrbanMichal Urban
Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B...
99 1.48 3.00
10 Lukáš DozorecLukáš Dozorec
Gymnázium ČelákoviceGymnázium Čelákovice
00 1.40 1.00
11 Roman VěcekRoman Věcek
Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B...
00 1.40
12 Filip SekerkaFilip Sekerka
OPENGATE Babice AOPENGATE Babice A
02 1.40
Jan ŠtejnarJan Štejnar
Gymnázium J. S. Machara AGymnázium J. S. Machara A
99 NM
Patrik CipriánPatrik Ciprián
SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o.
01 NM
Amar DashdorjAmar Dashdorj
Gymnázium ČelákoviceGymnázium Čelákovice
00 NM
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(út, 25.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara
01 1.60 11.00
2 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara
01 1.48 9.00
3 Barbora CejpkováBarbora Cejpková
SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o.
02 1 1.40 8.00
4 Karolína ŠtefíkováKarolína Štefíková
SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o.
03 4 1.20 7.00
Anastázie FiedlerováAnastázie Fiedlerová
SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o.
00 3 DNS
Barbora DzikováBarbora Dziková
Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B...
01 2 NM
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(út, 25.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Gymnázium J. S. Machara AGymnázium J. S. Machara A
99 5.86 0.0 11.00
2 Jaroslav VitákJaroslav Viták
Gymnázium J. S. Machara AGymnázium J. S. Machara A
02 5.65 0.0 9.00
3 Tadeáš HájekTadeáš Hájek
Gymnázium J. S. Machara AGymnázium J. S. Machara A
02 5.61 0.0 8.00
4 Václav WertheimVáclav Wertheim
Střední škola letecké a výpoč. technikyStřední škola letecké a výp...
03 5.56 0.0 7.00
5 Michal KoliandrMichal Koliandr
Gymnázium ČelákoviceGymnázium Čelákovice
00 5.37 0.0 6.00
6 Pavel DavidPavel David
SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o.
01 5.09 0.0 5.00
7 Jan KováříkJan Kovářík
Střední škola letecké a výpoč. technikyStřední škola letecké a výp...
01 5.08 0.0 4.00
8 Teodor TichýTeodor Tichý
Gymnázium ČelákoviceGymnázium Čelákovice
02 4.87 0.0 3.00
9 Michal MíšekMichal Míšek
OPENGATE Babice AOPENGATE Babice A
02 4.68 0.0 2.00
10 Filip HlavinkaFilip Hlavinka
OPENGATE Babice AOPENGATE Babice A
02 4.65 0.0 1.00
11 Martin KubíčekMartin Kubíček
OPENGATE Babice AOPENGATE Babice A
02 4.60 0.0
12 Patrik CipriánPatrik Ciprián
SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o.
01 4.24 0.0
13 Jan NěmečekJan Němeček
Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B...
02 3.56 0.0
MS Vojtěch SyselVojtěch Sysel
Gymnázium J. S. Machara AGymnázium J. S. Machara A
00 5.14 0.0
MS David DvořákDavid Dvořák
Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara
01 4.68 0.0
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(út, 25.9.2018 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora VeseláBarbora Veselá
Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara
00 4.80 0.0 11.00
2 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara
01 4.70 0.0 9.00
3 Karolína BarešováKarolína Barešová
Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara
99 4.46 0.0 8.00
4 Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková
Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara
01 4.40 0.0 7.00
5 Tereza KuchyňkováTereza Kuchyňková
SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o.
02 3.73 0.0 6.00
6 Tereza KněžínkováTereza Kněžínková
Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B...
03 3.65 0.0 5.00
7 Gabriela ŘehákováGabriela Řeháková
Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B...
03 3.30 0.0 4.00
8 Karolína ŠtefíkováKarolína Štefíková
SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o.
03 3.27 0.0 3.00
9 Barbora DzikováBarbora Dziková
Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B...
01 2.93 0.0 2.00
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(út, 25.9.2018 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara
01 10.84 0.0 11.00
2 Karolína BarešováKarolína Barešová
Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara
99 09.98 0.0 9.00
3 Barbora VošahlíkováBarbora Vošahlíková
Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B...
03 08.82 0.0 8.00
4 Veronika ProcházkováVeronika Procházková
Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara
00 08.66 0.0 7.00
5 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B...
03 07.81 0.0 6.00
6 Barbora CejpkováBarbora Cejpková
SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o.
02 07.32 0.0 5.00
7 Tereza FlídrováTereza Flídrová
SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o.
01 06.22 0.0 4.00
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(út, 25.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Gymnázium J. S. Machara AGymnázium J. S. Machara A
99 17.00 0.0 11.00
2 Matyáš NespalaMatyáš Nespala
Gymnázium J. S. Machara AGymnázium J. S. Machara A
00 13.85 0.0 9.00
3 Adam TomanAdam Toman
Střední škola letecké a výpoč. technikyStřední škola letecké a výp...
01 10.78 0.0 8.00
4 Václav SmetanaVáclav Smetana
Střední škola letecké a výpoč. technikyStřední škola letecké a výp...
01 10.45 0.0 7.00
5 Amar DashdorjAmar Dashdorj
Gymnázium ČelákoviceGymnázium Čelákovice
00 09.98 0.0 6.00
6 Roman VěcekRoman Věcek
Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B...
00 09.90 0.0 5.00
7 Filip RobotkaFilip Robotka
Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B...
00 09.56 0.0 4.00
8 Filip HlavinkaFilip Hlavinka
OPENGATE Babice AOPENGATE Babice A
02 09.42 0.0 3.00
9 Bronislav TheuerBronislav Theuer
OPENGATE Babice AOPENGATE Babice A
01 09.16 0.0 2.00
10 David TurekDavid Turek
SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o.
00 09.15 0.0 1.00
11 Jaroslav KaiserJaroslav Kaiser
Střední škola letecké a výpoč. technikyStřední škola letecké a výp...
02 08.91 0.0
12 David KuchynkaDavid Kuchynka
SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o.
99 08.50 0.0
13 Tomáš HrdličkaTomáš Hrdlička
Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B...
00 07.30 0.0
14 Matěj PicekMatěj Picek
Gymnázium ČelákoviceGymnázium Čelákovice
03 05.51 0.0
Celkem 14 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan HrebíkJan Hrebík 02 OPENGATE Babice AOPENGATE Babice A 2175
2 Michal KoliandrMichal Koliandr 00 Gymnázium ČelákoviceGymnázium Čelákovice 2033
3 David TurekDavid Turek 00 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 1689
4 Jan KováříkJan Kovářík 01 Střední škola letecké a výpoč. technikyStřední škola letecké a výp... 1561
5 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Gymnázium J. S. Machara AGymnázium J. S. Machara A 1469
6 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 02 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 1394
7 Josef RýdlJosef Rýdl 01 Střední škola letecké a výpoč. technikyStřední škola letecké a výp... 1365
8 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Gymnázium J. S. Machara AGymnázium J. S. Machara A 1239
9 Jakub KlasnaJakub Klasna 01 Gymnázium J. S. Machara AGymnázium J. S. Machara A 1182
10 Matyáš NespalaMatyáš Nespala 00 Gymnázium J. S. Machara AGymnázium J. S. Machara A 1153
11 Jan HavelJan Havel 00 Gymnázium ČelákoviceGymnázium Čelákovice 1152
12 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 Střední škola letecké a výpoč. technikyStřední škola letecké a výp... 1121
13 Jakub FejfarJakub Fejfar 00 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 1020
14 Michal MedekMichal Medek 00 OPENGATE Babice AOPENGATE Babice A 0982
15 Pavel DavidPavel David 01 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 0884
16 Tomáš VeverkaTomáš Veverka 00 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 0864
17 Filip HlavinkaFilip Hlavinka 02 OPENGATE Babice AOPENGATE Babice A 0768
18 David MartínekDavid Martínek 02 Gymnázium J. S. Machara AGymnázium J. S. Machara A 0690
19 Jonáš KilingerJonáš Kilinger 03 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 0661
20 Teodor TichýTeodor Tichý 02 Gymnázium ČelákoviceGymnázium Čelákovice 0643
21 David KuchynkaDavid Kuchynka 99 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 0641
22 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 Gymnázium J. S. Machara AGymnázium J. S. Machara A 0610
23 Matěj FarkašMatěj Farkaš 00 Střední škola letecké a výpoč. technikyStřední škola letecké a výp... 0574
24 Petr FučíkPetr Fučík 99 Gymnázium J. S. Machara AGymnázium J. S. Machara A 0560
25 Michal LukšMichal Lukš 01 Střední škola letecké a výpoč. technikyStřední škola letecké a výp... 0558
26 Martin KubíčekMartin Kubíček 02 OPENGATE Babice AOPENGATE Babice A 0549
27 Adam TomanAdam Toman 01 Střední škola letecké a výpoč. technikyStřední škola letecké a výp... 0533
28 Michal MíšekMichal Míšek 02 OPENGATE Babice AOPENGATE Babice A 0524
29 Filip SekerkaFilip Sekerka 02 OPENGATE Babice AOPENGATE Babice A 0514
30 Václav SmetanaVáclav Smetana 01 Střední škola letecké a výpoč. technikyStřední škola letecké a výp... 0513
31 Jaroslav VitákJaroslav Viták 02 Gymnázium J. S. Machara AGymnázium J. S. Machara A 0512
32= Daniel PaálDaniel Paál 00 Gymnázium ČelákoviceGymnázium Čelákovice 0496
32= Patrik JanáčekPatrik Janáček 00 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 0496
34 Jiří ChroustJiří Chroust 02 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 0489
35 Amar DashdorjAmar Dashdorj 00 Gymnázium ČelákoviceGymnázium Čelákovice 0484
36= David BursaDavid Bursa 01 Střední škola letecké a výpoč. technikyStřední škola letecké a výp... 0480
36= Roman VěcekRoman Věcek 00 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 0480
38 Milan VavroMilan Vavro 01 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 0462
39 Bronislav TheuerBronislav Theuer 01 OPENGATE Babice AOPENGATE Babice A 0435
40= Petr ŠtrosPetr Štros 02 Střední škola letecké a výpoč. technikyStřední škola letecké a výp... 0374
40= Michal UrbanMichal Urban 99 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 0374
42 Lukáš DozorecLukáš Dozorec 00 Gymnázium ČelákoviceGymnázium Čelákovice 0317
43 JIří ChroustJIří Chroust 02 Gymnázium ČelákoviceGymnázium Čelákovice 0312
44 Jaroslav KaiserJaroslav Kaiser 02 Střední škola letecké a výpoč. technikyStřední škola letecké a výp... 0253
45= Vojtěch KolomazníkVojtěch Kolomazník 02 OPENGATE Babice AOPENGATE Babice A 0245
45= Patrik CipriánPatrik Ciprián 01 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 0245
47 Matěj PicekMatěj Picek 03 Gymnázium ČelákoviceGymnázium Čelákovice 0220
48 Dominik HavránekDominik Havránek 02 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 0214
49 David ZemanDavid Zeman 01 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 0174
50 Jan NěmečekJan Němeček 02 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 0139
51= Tomáš ChytrýTomáš Chytrý 01 Střední škola letecké a výpoč. technikyStřední škola letecké a výp... 0000
51= Jan ŠtejnarJan Štejnar 99 Gymnázium J. S. Machara AGymnázium J. S. Machara A 0000
51= Tomáš MusilTomáš Musil 02 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 0000
51= Tomáš HrdličkaTomáš Hrdlička 00 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 0000
51= Václav ŠváraVáclav Švára 02 Gymnázium ČelákoviceGymnázium Čelákovice 0000
51= Lukáš DalibábaLukáš Dalibába 99 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 0000
51= Lukáš DozorecLukáš Dozorec 00 Gymnázium ČelákoviceGymnázium Čelákovice 0000
51= Vojtěch FolwarcznyVojtěch Folwarczny 00 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 0000
51= Kristián RutKristián Rut 99 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 0000
51= Dušan HůlkaDušan Hůlka 99 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 0000
51= Dominik HavránekDominik Havránek 02 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 0000
51= Filip ŠebánekFilip Šebánek 98 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 0000
MS Vojtěch SyselVojtěch Sysel 00 Gymnázium J. S. Machara AGymnázium J. S. Machara A 0000
MS David DvořákDavid Dvořák 01 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 0637
Václav WertheimVáclav Wertheim 00 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... DNS
Filip RobotkaFilip Robotka 00 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... DNF
Adam GrubnerAdam Grubner 01 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... DNF
Celkem 67 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1= Sarah JanouškováSarah Janoušková 02 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 0009
1= Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 0028
1= Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 0011
2= Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 0028
2= Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková 01 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 0009
2= Sabina StrachováSabina Strachová 03 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 0000
2= Karolína BarešováKarolína Barešová 99 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 0010
2= Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 0005
3= Tereza KněžínkováTereza Kněžínková 03 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 0010
3= Barbora VošahlíkováBarbora Vošahlíková 03 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 0009
4= Tereza KuchyňkováTereza Kuchyňková 02 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 0010
4= Linda SkalováLinda Skalová 00 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 0000
4= Veronika ProcházkováVeronika Procházková 00 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 0009
5= Eva VaňkováEva Vaňková 01 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 0035
5= Natálie MaurerováNatálie Maurerová 01 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 0010
5= Karolina GiganteKarolina Gigante 03 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 0000
5= Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 03 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 0008
Anastázie FiedlerováAnastázie Fiedlerová 00 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. DNS
6= Barbora OstrihoňováBarbora Ostrihoňová 03 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 0011
6= Jana VondrákováJana Vondráková 03 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 0000
6= Barbora CejpkováBarbora Cejpková 02 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 0007
7= Tereza FlídrováTereza Flídrová 01 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 0006
7= Gabriela ŘehákováGabriela Řeháková 03 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 0003
Klára BodlákováKlára Bodláková 03 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara DNS
8 Karolína ŠtefíkováKarolína Štefíková 03 SOŠ Čelákovice s.r.o.SOŠ Čelákovice s.r.o. 0003
9 Barbora DzikováBarbora Dziková 01 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 0003
22= Michaela RadilováMichaela Radilová 99 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 0000
22= Jana TovarováJana Tovarová 02 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 0000
22= Denisa VaňkováDenisa Vaňková 00 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 0000
22= Veronika TopičováVeronika Topičová 01 Střední zemědělská škola, Brandýs n/LStřední zemědělská škola, B... 0000
Celkem 30 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 OPENGATE Babice A{8} 2175
2 Gymnázium Čelákovice{8} 2033
3 SOŠ Čelákovice s.r.o.{8} 1689
4 Střední škola letecké a výpoč. techniky{8} 1561
5 Gymnázium J. S. Machara A{8} 1469
6 Gymnázium J. S. Machara{8} 1394
7 Střední škola letecké a výpoč. techniky{8} 1365
8 Gymnázium J. S. Machara A{8} 1239
9 Gymnázium J. S. Machara A{8} 1182
10 Gymnázium J. S. Machara A{8} 1153
11 Gymnázium Čelákovice{8} 1152
12 Střední škola letecké a výpoč. techniky{8} 1121
13 Střední zemědělská škola, Brandýs n/L{8} 1020
14 OPENGATE Babice A{8} 982
15 SOŠ Čelákovice s.r.o.{8} 884
16 Střední zemědělská škola, Brandýs n/L{8} 864
17 OPENGATE Babice A{8} 768
18 Gymnázium J. S. Machara A{8} 690
19 SOŠ Čelákovice s.r.o.{8} 661
20 Gymnázium Čelákovice{8} 643
21 SOŠ Čelákovice s.r.o.{8} 641
22 Gymnázium J. S. Machara{8} 637
23 Gymnázium J. S. Machara A{8} 610
24 Střední škola letecké a výpoč. techniky{8} 574
25 Gymnázium J. S. Machara A{8} 560
26 Střední škola letecké a výpoč. techniky{8} 558
27 OPENGATE Babice A{8} 549
28 Střední škola letecké a výpoč. techniky{8} 533
29 OPENGATE Babice A{8} 524
30 OPENGATE Babice A{8} 514
31 Střední škola letecké a výpoč. techniky{8} 513
32 Gymnázium J. S. Machara A{8} 512
33 Střední zemědělská škola, Brandýs n/L{8} 496
33 Gymnázium Čelákovice{8} 496
35 SOŠ Čelákovice s.r.o.{8} 489
36 Gymnázium Čelákovice{8} 484
37 Střední škola letecké a výpoč. techniky{8} 480
37 Střední zemědělská škola, Brandýs n/L{8} 480
39 Střední zemědělská škola, Brandýs n/L{8} 462
40 Střední zemědělská škola, Brandýs n/L{8} 459
41 OPENGATE Babice A{8} 435
42 Střední zemědělská škola, Brandýs n/L{8} 374
42 Střední škola letecké a výpoč. techniky{8} 374
44 Gymnázium Čelákovice{8} 317
45 Gymnázium Čelákovice{8} 312
46 Střední škola letecké a výpoč. techniky{8} 253
47 OPENGATE Babice A{8} 245
47 SOŠ Čelákovice s.r.o.{8} 245
49 Gymnázium Čelákovice{8} 220
50 SOŠ Čelákovice s.r.o.{8} 214
51 Střední zemědělská škola, Brandýs n/L{8} 174
52 Střední zemědělská škola, Brandýs n/L{8} 139
53 Gymnázium J. S. Machara A{8} 0
53 Střední zemědělská škola, Brandýs n/L{8} 0
53 Gymnázium Čelákovice{8} 0
53 Střední zemědělská škola, Brandýs n/L{8} 0
53 Gymnázium Čelákovice{8} 0
53 Střední zemědělská škola, Brandýs n/L{8} 0
53 Střední zemědělská škola, Brandýs n/L{8} 0
53 Střední zemědělská škola, Brandýs n/L{8} 0
53 Střední zemědělská škola, Brandýs n/L{8} 0
53 Střední zemědělská škola, Brandýs n/L{8} 0
53 SOŠ Čelákovice s.r.o.{8} 0
53 Gymnázium J. S. Machara A{8} 0
53 SOŠ Čelákovice s.r.o.{8} 0
53 Střední zemědělská škola, Brandýs n/L{8} 0
53 Střední škola letecké a výpoč. techniky{8} 0
Celkem 67 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOŠ Čelákovice s.r.o.{8} 35
2 Gymnázium J. S. Machara{8} 28
2 Gymnázium J. S. Machara{8} 28
4 SOŠ Čelákovice s.r.o.{8} 11
4 Gymnázium J. S. Machara{8} 11
6 Gymnázium J. S. Machara{8} 10
6 Střední zemědělská škola, Brandýs n/L{8} 10
6 SOŠ Čelákovice s.r.o.{8} 10
6 SOŠ Čelákovice s.r.o.{8} 10
10 Gymnázium J. S. Machara{8} 9
10 Gymnázium J. S. Machara{8} 9
10 Střední zemědělská škola, Brandýs n/L{8} 9
10 Gymnázium J. S. Machara{8} 9
14 Střední zemědělská škola, Brandýs n/L{8} 8
15 SOŠ Čelákovice s.r.o.{8} 7
16 SOŠ Čelákovice s.r.o.{8} 6
17 Gymnázium J. S. Machara{8} 5
18 SOŠ Čelákovice s.r.o.{8} 3
18 Střední zemědělská škola, Brandýs n/L{8} 3
18 Střední zemědělská škola, Brandýs n/L{8} 3
21 Gymnázium J. S. Machara{8} 0
21 Střední zemědělská škola, Brandýs n/L{8} 0
21 Střední zemědělská škola, Brandýs n/L{8} 0
21 SOŠ Čelákovice s.r.o.{8} 0
21 Gymnázium J. S. Machara{8} 0
21 SOŠ Čelákovice s.r.o.{8} 0
21 Střední zemědělská škola, Brandýs n/L{8} 0
21 Střední zemědělská škola, Brandýs n/L{8} 0
21 Střední zemědělská škola, Brandýs n/L{8} 0
21 Střední zemědělská škola, Brandýs n/L{8} 0
Celkem 30 závodníků