výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále SAP - Pardubický kraj

Pardubice (25. 9. 2018)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 25.9.2018 - 09:50) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŽenkaMartin Ženka 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 8 07.45 729.00
2 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 7 07.46 726.00
3 jiří Beránekjiří Beránek 99 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 2 07.71 646.00
4 Daniel PetrůDaniel Petrů 00 VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová 5 07.90 589.00
5 Patrik KalábPatrik Kaláb 01 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 6 07.99 563.00
6= Filip LněničkaFilip Lněnička 01 VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová 4 08.09 534.00
6= Matěj VrbickýMatěj Vrbický 02 VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová 3 08.09 534.00
8 Matyáš LičeníkMatyáš Ličeník 00 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 1 08.22 498.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 25.9.2018 - 09:50) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DojčánJan Dojčán 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 3 07.38 752.00
2 Michal GulaMichal Gula 02 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 2 07.64 668.00
3 Jaromír ŠtaffaJaromír Štaffa 99 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 7 07.70 650.00
4 Vojtěch HonzákVojtěch Honzák 02 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 6 07.83 610.00
5 David BalšánekDavid Balšánek 01 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 4 07.88 595.00
6 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 8 07.98 565.00
7 Pavel LovětínskýPavel Lovětínský 02 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 1 08.06 542.00
8 David FaltusDavid Faltus 02 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 5 08.16 514.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 25.9.2018 - 09:50) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KvášJiří Kváš 01 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 3 07.50 713.00
2 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 2 07.57 690.00
3 Rostislav SuchochlebRostislav Suchochleb 00 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 7 07.67 659.00
4 Roman MusílekRoman Musílek 03 školy Bohemiaškoly Bohemia 5 07.87 598.00
5 Matyáš PetržílaMatyáš Petržíla 00 školy Bohemiaškoly Bohemia 1 07.99 563.00
6 Roman NovákRoman Novák 02 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 6 08.41 447.00
MS Martin IvanMartin Ivan 02 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 4 07.88
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DojčánJan Dojčán 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 3 07.38 752.00
2 Martin ŽenkaMartin Ženka 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 8 07.45 729.00
3 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 7 07.46 726.00
4 Jiří KvášJiří Kváš 01 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 3 07.50 713.00
5 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 2 07.57 690.00
6 Michal GulaMichal Gula 02 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 2 07.64 668.00
7 Rostislav SuchochlebRostislav Suchochleb 00 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 7 07.67 659.00
8 Jaromír ŠtaffaJaromír Štaffa 99 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 7 07.70 650.00
9 jiří Beránekjiří Beránek 99 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 2 07.71 646.00
10 Vojtěch HonzákVojtěch Honzák 02 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 6 07.83 610.00
11 Roman MusílekRoman Musílek 03 školy Bohemiaškoly Bohemia 5 07.87 598.00
12 David BalšánekDavid Balšánek 01 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 4 07.88 595.00
12 Martin IvanMartin Ivan 02 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 4 07.88
14 Daniel PetrůDaniel Petrů 00 VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová 5 07.90 589.00
15 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 8 07.98 565.00
16 Patrik KalábPatrik Kaláb 01 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 6 07.99 563.00
16 Matyáš PetržílaMatyáš Petržíla 00 školy Bohemiaškoly Bohemia 1 07.99 563.00
18 Pavel LovětínskýPavel Lovětínský 02 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 1 08.06 542.00
19 Filip LněničkaFilip Lněnička 01 VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová 4 08.09 534.00
19 Matěj VrbickýMatěj Vrbický 02 VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová 3 08.09 534.00
21 David FaltusDavid Faltus 02 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 5 08.16 514.00
22 Matyáš LičeníkMatyáš Ličeník 00 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 1 08.22 498.00
23 Roman NovákRoman Novák 02 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 6 08.41 447.00

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 25.9.2018 - 09:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iva SkalickáIva Skalická 99 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 2 08.63 665.00
2 Marie KrejsováMarie Krejsová 01 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 3 08.67 654.00
3 Karolína ŠulcováKarolína Šulcová 02 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 6 08.87 600.00
4 Kamila TruncováKamila Truncová 00 školy Bohemiaškoly Bohemia 7 08.92 587.00
5 Karolína ChládkováKarolína Chládková 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 4 08.99 569.00
6 Nikola TrnkováNikola Trnková 01 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 1 09.25 504.00
7 Natálie ŘezníčkováNatálie Řezníčková 00 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 5 09.26 501.00
8 Valerie VranováValerie Vranová 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 8 09.32 487.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 25.9.2018 - 09:30) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 2 07.96 860.00
2 Marie PtáčkováMarie Ptáčková 01 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 1 08.19 791.00
3 Jana KučerováJana Kučerová 00 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 3 08.70 645.00
4 Veronika TesařováVeronika Tesařová 02 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 7 08.88 597.00
5 Sandra BočkováSandra Bočková 01 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 4 08.92 587.00
6 Kristina VaňkováKristina Vaňková 01 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 8 08.94 582.00
7 Lenka NálevkováLenka Nálevková 03 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 5 09.02 561.00
8 Kristýna PodešvováKristýna Podešvová 01 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 6 09.28 496.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 25.9.2018 - 09:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 4 08.26 770.00
2 Nela HorákováNela Horáková 03 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 5 08.69 648.00
3 Kristýna PaldrmanováKristýna Paldrmanová 02 školy Bohemiaškoly Bohemia 6 08.81 616.00
4 Simona DrahokoupilováSimona Drahokoupilová 01 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 3 09.13 533.00
5 Anna PospíšilováAnna Pospíšilová 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 7 09.15 528.00
6 Nikola LazorováNikola Lazorová 01 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 2 09.17 523.00
7 Barbora PolákováBarbora Poláková 02 školy Bohemiaškoly Bohemia 1 09.34 482.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 2 07.96 860.00
2 Marie PtáčkováMarie Ptáčková 01 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 1 08.19 791.00
3 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 4 08.26 770.00
4 Iva SkalickáIva Skalická 99 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 2 08.63 665.00
5 Marie KrejsováMarie Krejsová 01 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 3 08.67 654.00
6 Nela HorákováNela Horáková 03 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 5 08.69 648.00
7 Jana KučerováJana Kučerová 00 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 3 08.70 645.00
8 Kristýna PaldrmanováKristýna Paldrmanová 02 školy Bohemiaškoly Bohemia 6 08.81 616.00
9 Karolína ŠulcováKarolína Šulcová 02 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 6 08.87 600.00
10 Veronika TesařováVeronika Tesařová 02 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 7 08.88 597.00
11 Kamila TruncováKamila Truncová 00 školy Bohemiaškoly Bohemia 7 08.92 587.00
11 Sandra BočkováSandra Bočková 01 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 4 08.92 587.00
13 Kristina VaňkováKristina Vaňková 01 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 8 08.94 582.00
14 Karolína ChládkováKarolína Chládková 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 4 08.99 569.00
15 Lenka NálevkováLenka Nálevková 03 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 5 09.02 561.00
16 Simona DrahokoupilováSimona Drahokoupilová 01 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 3 09.13 533.00
17 Anna PospíšilováAnna Pospíšilová 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 7 09.15 528.00
18 Nikola LazorováNikola Lazorová 01 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 2 09.17 523.00
19 Nikola TrnkováNikola Trnková 01 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 1 09.25 504.00
20 Natálie ŘezníčkováNatálie Řezníčková 00 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 5 09.26 501.00
21 Kristýna PodešvováKristýna Podešvová 01 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 6 09.28 496.00
22 Valerie VranováValerie Vranová 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 8 09.32 487.00
23 Barbora PolákováBarbora Poláková 02 školy Bohemiaškoly Bohemia 1 09.34 482.00

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 25.9.2018 - 10:45) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie PtáčkováMarie Ptáčková 01 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 5 26.46 757.00
2 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 4 26.52 752.00
3 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 6 27.03 709.00
4 Nela HorákováNela Horáková 03 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 3 28.09 624.00
5 Marie KrejsováMarie Krejsová 01 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 8 29.22 538.00
6 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 2 30.47 450.00
7 Marcela VotroubkováMarcela Votroubková 02 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 1 31.25 398.00
8 Tereza FekarováTereza Fekarová 99 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 7 32.81 304.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 25.9.2018 - 10:45) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ObstováKateřina Obstová 99 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 7 29.79 497.00
2 Nikola LazorováNikola Lazorová 01 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 6 30.43 452.00
3 Tereza FialováTereza Fialová 01 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 5 30.54 445.00
4 Viktorie JackelováViktorie Jackelová 02 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 3 31.22 400.00
5 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 8 31.75 367.00
6 Denisa TesařováDenisa Tesařová 01 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 1 31.93 356.00
7 Barbora MikulášováBarbora Mikulášová 03 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 2 34.19 230.00
Kristýna ČermákováKristýna Čermáková 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 25.9.2018 - 10:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iva SkalickáIva Skalická 99 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 7 29.03 552.00
2 Michaela KocúrováMichaela Kocúrová 01 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 6 30.41 454.00
3 Eliška DoskočilováEliška Doskočilová 00 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 4 30.57 443.00
4 Kristýna PaldrmanováKristýna Paldrmanová 02 školy Bohemiaškoly Bohemia 2 30.95 418.00
5 Nikola TrnkováNikola Trnková 01 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 8 31.10 408.00
6 Karolína ChládkováKarolína Chládková 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 3 31.63 374.00
7 Eliška HorníkováEliška Horníková 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 5 32.88 300.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie PtáčkováMarie Ptáčková 01 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 5 26.46 757.00
2 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 4 26.52 752.00
3 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 6 27.03 709.00
4 Nela HorákováNela Horáková 03 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 3 28.09 624.00
5 Iva SkalickáIva Skalická 99 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 7 29.03 552.00
6 Marie KrejsováMarie Krejsová 01 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 8 29.22 538.00
7 Kateřina ObstováKateřina Obstová 99 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 7 29.79 497.00
8 Michaela KocúrováMichaela Kocúrová 01 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 6 30.41 454.00
9 Nikola LazorováNikola Lazorová 01 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 6 30.43 452.00
10 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 2 30.47 450.00
11 Tereza FialováTereza Fialová 01 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 5 30.54 445.00
12 Eliška DoskočilováEliška Doskočilová 00 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 4 30.57 443.00
13 Kristýna PaldrmanováKristýna Paldrmanová 02 školy Bohemiaškoly Bohemia 2 30.95 418.00
14 Nikola TrnkováNikola Trnková 01 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 8 31.10 408.00
15 Viktorie JackelováViktorie Jackelová 02 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 3 31.22 400.00
16 Marcela VotroubkováMarcela Votroubková 02 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 1 31.25 398.00
17 Karolína ChládkováKarolína Chládková 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 3 31.63 374.00
18 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 8 31.75 367.00
19 Denisa TesařováDenisa Tesařová 01 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 1 31.93 356.00
20 Tereza FekarováTereza Fekarová 99 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 7 32.81 304.00
21 Eliška HorníkováEliška Horníková 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 5 32.88 300.00
22 Barbora MikulášováBarbora Mikulášová 03 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 2 34.19 230.00
Kristýna ČermákováKristýna Čermáková 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 4 DNS

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 25.9.2018 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BinaMartin Bina 00 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 5 50.82 777.00
2 David NěmečekDavid Němeček 01 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 4 51.98 726.00
3 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 3 54.68 612.00
4 Martin ŽenkaMartin Ženka 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 7 55.78 568.00
5 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 8 56.08 556.00
6 David ŠpokDavid Špok 03 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 2 56.37 545.00
7 Jaroslav KoubaJaroslav Kouba 00 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 6 57.50 502.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 25.9.2018 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav BašekVáclav Bašek 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 8 54.91 602.00
2 Tomáš StrakošTomáš Strakoš 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 3 54.99 599.00
3 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko 01 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 6 56.29 548.00
4 Vojtěch ŠpatenkaVojtěch Špatenka 00 VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová 7 56.73 531.00
5 Jan TeplýJan Teplý 99 VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová 5 57.50 502.00
6 Jan MaříkJan Mařík 01 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 4 60.13 409.00
Filip LněničkaFilip Lněnička 01 VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 25.9.2018 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DojčánJan Dojčán 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 4 53.45 663.00
2 Matěj HodrMatěj Hodr 00 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 5 55.69 571.00
3 Jaromír ŠtaffaJaromír Štaffa 99 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 8 56.05 557.00
4 Miloš RejfekMiloš Rejfek 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 7 56.46 541.00
5 Jiří PekařJiří Pekař 99 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 2 58.53 465.00
6 Roman MusílekRoman Musílek 03 školy Bohemiaškoly Bohemia 3 63.54 301.00
7 Roman NovákRoman Novák 02 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 6 64.26 280.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BinaMartin Bina 00 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 5 50.82 777.00
2 David NěmečekDavid Němeček 01 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 4 51.98 726.00
3 Jan DojčánJan Dojčán 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 4 53.45 663.00
4 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 3 54.68 612.00
5 Václav BašekVáclav Bašek 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 8 54.91 602.00
6 Tomáš StrakošTomáš Strakoš 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 3 54.99 599.00
7 Matěj HodrMatěj Hodr 00 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 5 55.69 571.00
8 Martin ŽenkaMartin Ženka 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 7 55.78 568.00
9 Jaromír ŠtaffaJaromír Štaffa 99 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 8 56.05 557.00
10 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 8 56.08 556.00
11 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko 01 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 6 56.29 548.00
12 David ŠpokDavid Špok 03 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 2 56.37 545.00
13 Miloš RejfekMiloš Rejfek 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 7 56.46 541.00
14 Vojtěch ŠpatenkaVojtěch Špatenka 00 VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová 7 56.73 531.00
15 Jaroslav KoubaJaroslav Kouba 00 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 6 57.50 502.00
15 Jan TeplýJan Teplý 99 VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová 5 57.50 502.00
17 Jiří PekařJiří Pekař 99 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 2 58.53 465.00
18 Jan MaříkJan Mařík 01 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 4 60.13 409.00
19 Roman MusílekRoman Musílek 03 školy Bohemiaškoly Bohemia 3 63.54 301.00
20 Roman NovákRoman Novák 02 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 6 64.26 280.00
Filip LněničkaFilip Lněnička 01 VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová 2 DNS

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 25.9.2018 - 10:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 20 2:25.24 754.00
2 Tereza SvobodováTereza Svobodová 00 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 19 2:27.15 729.00
3 Jana KučerováJana Kučerová 00 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 11 2:36.68 612.00
4 Linda DuškováLinda Dušková 01 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 3 2:37.11 606.00
5 Noemi PavlištováNoemi Pavlištová 01 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 13 2:42.67 543.00
6 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 17 2:44.01 528.00
7 Magdalena PustějovskáMagdalena Pustějovská 02 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 16 2:46.38 502.00
8 Andrea MatějkováAndrea Matějková 02 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 12 2:47.38 491.00
9 Kateřina KoberovaKateřina Koberova 03 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 9 2:48.61 478.00
10 Eliška KohlertováEliška Kohlertová 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 10 2:49.11 473.00
11 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 4 2:49.85 465.00
12 Tereza FialováTereza Fialová 01 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 5 2:50.54 458.00
13 Dominika KašparováDominika Kašparová 03 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 8 2:53.73 426.00
14 Anna BečičkováAnna Bečičková 03 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 1 2:58.16 382.00
15 Adéla PeřinováAdéla Peřinová 01 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 14 2:58.19 382.00
16 Terezie SoučkováTerezie Součková 03 školy Bohemiaškoly Bohemia 18 2:59.40 371.00
17 Kristýna FlídrováKristýna Flídrová 02 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 6 2:59.97 365.00
18 Valerie VranováValerie Vranová 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 22 3:00.08 364.00
19 Eliška PrudkáEliška Prudká 99 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 15 3:06.34 309.00
20 Nikol HamákováNikol Hamáková 00 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 7 3:06.56 307.00
21 Erika BroklováErika Broklová 02 školy Bohemiaškoly Bohemia 2 3:33.38 118.00
Nela ŠtěrbováNela Štěrbová 01 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 21 DNS
Celkem 22 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 25.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof VránaKryštof Vrána 01 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 20 4:23.19 790.00
2 Václav BašekVáclav Bašek 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 4 4:24.06 784.00
3 Jan VítekJan Vítek 01 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 19 4:24.47 781.00
4 Martin RoudnýMartin Roudný 00 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 13 4:26.67 767.00
5 David ŠpokDavid Špok 03 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 16 4:30.62 741.00
6 Petr KavičkaPetr Kavička 02 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 8 4:35.40 710.00
7 Adam BrejšaAdam Brejša 01 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 5 4:40.54 677.00
8 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 21 4:42.40 665.00
9 Filip MarelFilip Marel 00 školy Bohemiaškoly Bohemia 10 4:43.28 660.00
10 Filip FaltusFilip Faltus 01 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 6 4:51.91 607.00
11 David RálišDavid Ráliš 02 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 11 4:55.66 585.00
12 Michal SmékalMichal Smékal 02 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 14 4:57.50 574.00
13 Michal KaplanMichal Kaplan 00 VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová 1 4:58.02 571.00
14 Miloš RejfekMiloš Rejfek 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 12 5:01.34 552.00
15 Patrik KalábPatrik Kaláb 01 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 7 5:03.65 539.00
16 Matěj ŠmídMatěj Šmíd 01 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 15 5:15.13 476.00
17 Tadeáš TomiškaTadeáš Tomiška 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 18 5:20.87 446.00
18 Adam KvízAdam Kvíz 00 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 9 5:29.49 402.00
19 Martin MelicharMartin Melichar 01 VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová 3 5:36.91 366.00
20 Milan TakáčMilan Takáč 01 VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová 2 6:07.92 233.00
MS Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 17 4:22.44
Celkem 21 závodníků

4 x 200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (út, 25.9.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kolář, Bina, Štaffa, Kaláb Kolář, Bina, Štaffa, Kaláb Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 5 1:37.81 1194.0
2 Strakoš, Doležal, Zdražila, Lovětínský Strakoš, Doležal, Zdražila, Lovětínský VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 6 1:40.78 1147.0
3 Kváš, Pekař, Lechnýř, Novák Kváš, Pekař, Lechnýř, Novák SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 3 1:41.25 1139.0
4 Honzák, Balšánek, Šrom, Hodr Honzák, Balšánek, Šrom, Hodr PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 4 1:42.96 1112.0
5 Vrbický, Teplý, Špatenka, Kaplan Vrbický, Teplý, Špatenka, Kaplan VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová 2 1:45.04 1080.0
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 25.9.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Němeček, Suchochleb, Dojčán, Morávek Němeček, Suchochleb, Dojčán, Morávek Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 3 1:35.77 1227.0
2 Kutan, Ryba, Ženka, Beránek Kutan, Ryba, Ženka, Beránek Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 5 1:35.82 1226.0
3 Šindelář, Brablec, Musílek, Pešek Šindelář, Brablec, Musílek, Pešek školy Bohemiaškoly Bohemia 6 1:38.56 1182.0
4 Gula, Ivan, Líška, Peterek Gula, Ivan, Líška, Peterek VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 4 1:41.59 1134.0
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Němeček, Suchochleb, Dojčán, Morávek Němeček, Suchochleb, Dojčán, Morávek Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 3 1:35.77 1227.0
2 Kutan, Ryba, Ženka, Beránek Kutan, Ryba, Ženka, Beránek Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 5 1:35.82 1226.0
3 Kolář, Bina, Štaffa, Kaláb Kolář, Bina, Štaffa, Kaláb Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 5 1:37.81 1194.0
4 Šindelář, Brablec, Musílek, Pešek Šindelář, Brablec, Musílek, Pešek školy Bohemiaškoly Bohemia 6 1:38.56 1182.0
5 Strakoš, Doležal, Zdražila, Lovětínský Strakoš, Doležal, Zdražila, Lovětínský VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 6 1:40.78 1147.0
6 Kváš, Pekař, Lechnýř, Novák Kváš, Pekař, Lechnýř, Novák SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 3 1:41.25 1139.0
7 Gula, Ivan, Líška, Peterek Gula, Ivan, Líška, Peterek VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 4 1:41.59 1134.0
8 Honzák, Balšánek, Šrom, Hodr Honzák, Balšánek, Šrom, Hodr PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 4 1:42.96 1112.0
9 Vrbický, Teplý, Špatenka, Kaplan Vrbický, Teplý, Špatenka, Kaplan VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová 2 1:45.04 1080.0

4 x 200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (út, 25.9.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nováková, Ptáčková, Nálevková, Špániková Nováková, Ptáčková, Nálevková, Špániková Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 3 1:49.63 1284.0
2 Bartakovičová, Horáková, Štěrbová, Dušková Bartakovičová, Horáková, Štěrbová, Dušková Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 4 1:56.98 1164.0
3 Vaňková, Drahokoupilová, Lazorová, Jakoubková Vaňková, Drahokoupilová, Lazorová, Jakoubková VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 2 2:01.23 1097.0
4 Hájková, Doskočilová, Trnková, Řezníčková Hájková, Doskočilová, Trnková, Řezníčková Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 5 2:02.61 1076.0
5 Obstová, Vaňková, Jackelová, Chládková Obstová, Vaňková, Jackelová, Chládková VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 6 2:03.11 1068.0
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 25.9.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hájková, Tesařová, Tesařová, Votroubková Hájková, Tesařová, Tesařová, Votroubková GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 4 2:05.06 1038.0
2 Vychodilová, Svobodová, Tamchynová, Fekarová Vychodilová, Svobodová, Tamchynová, Fekarová Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 6 2:05.41 1033.0
3 Truncová, Poláková, Horníková, Paldrmanová Truncová, Poláková, Horníková, Paldrmanová školy Bohemiaškoly Bohemia 3 2:06.26 1020.0
Krejsová, Skalická, Šulcová, Novotná Krejsová, Skalická, Šulcová, Novotná OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 5 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 170.7 - přeběhnutí předávkového území
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nováková, Ptáčková, Nálevková, Špániková Nováková, Ptáčková, Nálevková, Špániková Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 3 1:49.63 1284.0
2 Bartakovičová, Horáková, Štěrbová, Dušková Bartakovičová, Horáková, Štěrbová, Dušková Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 4 1:56.98 1164.0
3 Vaňková, Drahokoupilová, Lazorová, Jakoubková Vaňková, Drahokoupilová, Lazorová, Jakoubková VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 2 2:01.23 1097.0
4 Hájková, Doskočilová, Trnková, Řezníčková Hájková, Doskočilová, Trnková, Řezníčková Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 5 2:02.61 1076.0
5 Obstová, Vaňková, Jackelová, Chládková Obstová, Vaňková, Jackelová, Chládková VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 6 2:03.11 1068.0
6 Hájková, Tesařová, Tesařová, Votroubková Hájková, Tesařová, Tesařová, Votroubková GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 4 2:05.06 1038.0
7 Vychodilová, Svobodová, Tamchynová, Fekarová Vychodilová, Svobodová, Tamchynová, Fekarová Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 6 2:05.41 1033.0
8 Truncová, Poláková, Horníková, Paldrmanová Truncová, Poláková, Horníková, Paldrmanová školy Bohemiaškoly Bohemia 3 2:06.26 1020.0
Krejsová, Skalická, Šulcová, Novotná Krejsová, Skalická, Šulcová, Novotná OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 5 DQ

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 25.9.2018 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.461.501.541.581.621.661.701.741.781.821.861.901.941.982.022.06 Body
1 Tomáš PaulóTomáš Pauló
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
99 21 1.78 -----oooxxoxxx 610.00
2 Jakub MarečekJakub Mareček
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
02 4 1.74 ------ooxxx 577.00
3 Matěj VrbickýMatěj Vrbický
VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová
02 19 1.70 oooooxxooxxx 544.00
4 Jakub DoležalJakub Doležal
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
03 20 1.70 ---xoxoxxooxxx 544.00
5 David RybaDavid Ryba
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
02 9 1.70 ----ooxoxxx 544.00
6 Filip ŠkárkaFilip Škárka
školy Bohemiaškoly Bohemia
99 12 1.70 ooooooxxoxxx 544.00
7= Tomáš PešekTomáš Pešek
školy Bohemiaškoly Bohemia
01 8 1.66 ooooooxxx 512.00
7= Michal SmékalMichal Smékal
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
02 11 1.66 ooooooxxx 512.00
9 Filip ZáleskýFilip Záleský
VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová
01 16 1.66 oxooxoxxoxoxxx 512.00
10 Jiří PíšeJiří Píše
VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová
01 17 1.66 oooxoxxoxxoxxx 512.00
11 Jan PeterekJan Peterek
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
02 15 1.62 oooxxoxoxxx 480.00
12 David BalšánekDavid Balšánek
PSŠ LetohradPSŠ Letohrad
01 13 1.58 oxoxxooxxx 449.00
13 Matouš NeradMatouš Nerad
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
00 6 1.58 oooxoxx 449.00
14 Filip ŠvecFilip Švec
PSŠ LetohradPSŠ Letohrad
01 18 1.54 oooxxx 419.00
15 Ondřej KubíčekOndřej Kubíček
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
00 2 1.54 oxooxxx 419.00
16 Karel KolářKarel Kolář
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
00 1 1.54 ooxxoxxx 419.00
17 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
PSŠ LetohradPSŠ Letohrad
99 14 1.50 oxxoxxx 389.00
18 Václav MorávekVáclav Morávek
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
99 5 1.46 oxxx 360.00
19 Vojtěch PecharVojtěch Pechar
SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim
00 7 1.46 xxoxxx 360.00
Marian LechnýřMarian Lechnýř
SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim
00 3 NM xxx 0.00
Matěj SádovskýMatěj Sádovský
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
02 10 NM xxx 0.00
Celkem 21 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 25.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.76 Body
1 Monika FišerováMonika Fišerová
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
01 23 1.52 --oooooxooxxx 644.00
2 Karolína ŘádkováKarolína Řádková
Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice
01 16 1.52 ----oxxoxxoooxxx 644.00
3 Denisa VaňkováDenisa Vaňková
VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl
01 18 1.44 oooooxooxxx 555.00
4 Kristina VaňkováKristina Vaňková
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
01 19 1.40 ooooxoxoxxx 512.00
5 Kateřina HájkováKateřina Hájková
Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto
99 6 1.40 o--ooxxoxxx 512.00
6 Aneta NovotnáAneta Novotná
OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň
03 15 1.36 oooooxxx 470.00
7 Gabriela BeranováGabriela Beranová
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
02 1 1.36 ooxoooxxx 470.00
8= Karolína KrupováKarolína Krupová
Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice
01 13 1.32 ooooxxx 429.00
8= Lucie HácováLucie Hácová
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
02 5 1.32 ---oxxx 429.00
10= Zuzana KozáčkováZuzana Kozáčková
VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl
02 12 1.32 oooxoxxx 429.00
10= Adéla ČernáAdéla Černá
VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl
01 3 1.32 oooxoxxx 429.00
12 Adéla HánováAdéla Hánová
OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň
01 8 1.32 ooxoxoxxx 429.00
13 Martina ŽďánskáMartina Žďánská
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
00 22 1.32 oooxxoxxx 429.00
14 Anežka VychodilováAnežka Vychodilová
Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice
03 21 1.32 ooxoxxoxxx 429.00
15 Natálie ŘezníčkováNatálie Řezníčková
Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto
00 17 1.32 oxoxoxxoxxx 429.00
16 Sabina BurešováSabina Burešová
školy Bohemiaškoly Bohemia
01 2 1.28 oooxxx 389.00
17 Kateřina KoberováKateřina Koberová
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
03 11 1.28 ooxxoxxx 389.00
18 Marcela VotroubkováMarcela Votroubková
GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč
02 20 1.20 oxxx 312.00
19= Kateřina KubištováKateřina Kubištová
školy Bohemiaškoly Bohemia
99 14 1.20 xoxxx 312.00
19= Kristýna HájkováKristýna Hájková
GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč
01 7 1.20 xoxxx 312.00
MS Tereza KašparováTereza Kašparová
VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl
02 10 1.20 oxxx
Simona DaleckáSimona Dalecká
školy Bohemiaškoly Bohemia
00 4 DNS 0.00
Klára HegrováKlára Hegrová
OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň
00 9 NM xxx 0.00
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 25.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KutanLukáš Kutan
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
99 7 6.12 +1.1 m/s 6.02  +0.46.12  +1.1x6.12-0.00.0 613.00
2 Jakub MarečekJakub Mareček
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
02 10 6.08 +1.0 m/s 5.50  +0.25.90  +0.95.70  +0.45.906.08  +1.00.00.0 604.00
3 David NěmečekDavid Němeček
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
01 11 5.94 +0.7 m/s xx5.94  +0.75.945.91  +2.20.00.0 574.00
4 Michal GulaMichal Gula
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
02 4 5.75 +0.4 m/s x5.70  +0.35.75  +0.45.755.45  +0.00.00.0 533.00
5 Jakub DoležalJakub Doležal
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
03 22 5.75 +0.5 m/s 5.42  +0.53.55  +0.85.75  +0.55.755.69  +1.30.00.0 533.00
6 Daniel BrablecDaniel Brablec
školy Bohemiaškoly Bohemia
01 3 5.73 -0.7 m/s 5.60  +1.35.67  +1.05.71  +0.15.715.73  -0.70.00.0 529.00
7 Martin BinaMartin Bina
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
00 1 5.63 +1.0 m/s 5.63  +1.05.22  +0.74.76  +0.45.635.39  +0.00.00.0 508.00
8 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
01 23 5.62 +1.3 m/s 5.62  +1.35.61  -0.55.48  +0.55.625.53  +0.80.00.0 506.00
9 Karel KolářKarel Kolář
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
00 6 5.43 +0.3 m/s 5.34  +1.35.19  +1.55.43  +0.35.435.38  -0.90.00.0 467.00
10 Matěj PriesolMatěj Priesol
školy Bohemiaškoly Bohemia
00 13 5.32 -0.9 m/s 5.32  -0.95.22  +0.15.06  +0.35.32x0.00.0 445.00
11 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
PSŠ LetohradPSŠ Letohrad
99 20 5.23 -1.0 m/s 4.96  +0.4x5.04  +0.65.045.23  -1.00.00.0 427.00
12 Matyáš NovákMatyáš Novák
SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim
02 12 5.21 +1.3 m/s 4.47  +1.0x3.85  +0.44.475.21  +1.30.00.0 423.00
13 Jakub BoháčJakub Boháč
SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim
01 2 5.20 -0.8 m/s 4.75  +0.74.26  +1.15.20  -0.85.204.92  -1.00.00.0 421.00
14 Jiří PíšeJiří Píše
VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová
01 18 5.09 +0.4 m/s 4.47  +0.85.09  +0.44.52  +0.05.094.59  +0.80.00.0 400.00
15 Matěj HodrMatěj Hodr
PSŠ LetohradPSŠ Letohrad
00 19 5.05 +1.3 m/s 4.92  +0.5x4.44  +1.34.925.05  +1.30.00.0 392.00
16 Jiří KvášJiří Kváš
SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim
01 8 4.99 +0.4 m/s x4.99  +0.44.85  +0.04.994.83  +0.00.00.0 380.00
17 Filip ZáleskýFilip Záleský
VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová
01 16 4.84 +1.1 m/s xx4.69  +0.74.694.84  +1.10.00.0 352.00
18 Michal ŠindelářMichal Šindelář
školy Bohemiaškoly Bohemia
01 15 4.83 +1.3 m/s 4.69  +0.64.71  +1.14.80  +0.44.804.83  +1.30.00.0 350.00
19 Michal ŠromMichal Šrom
PSŠ LetohradPSŠ Letohrad
99 17 4.76 +1.2 m/s x3.72  +0.4x3.724.76  +1.20.00.0 337.00
20 Jakub ZitkoJakub Zitko
VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová
01 21 4.74 +0.6 m/s 4.71  +0.84.60  +0.94.74  +0.64.74x0.00.0 333.00
21 Matyáš LičeníkMatyáš Ličeník
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
00 9 4.68 -0.4 m/s 4.68  -0.4x-4.68-0.00.0 323.00
22 Adam HavlíčekAdam Havlíček
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
99 5 4.60 +0.0 m/s x4.60  +0.04.50  +0.14.604.30  -0.20.00.0 308.00
Matěj SádovskýMatěj Sádovský
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
02 14 NM x--0.0-0.00.0 0.00
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 25.9.2018 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice
01 18 5.38 +0.0 m/s 5.25  +1.15.13  +0.85.38  +0.05.385.17  +0.80.00.0 665.00
2 Margit JunkováMargit Junková
Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto
00 7 4.77 +0.0 m/s 4.57  +0.74.77  +0.04.61  +1.24.774.68  +1.60.00.0 498.00
3 Kateřina HájkováKateřina Hájková
Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto
99 4 4.70 +0.6 m/s 4.45  -1.04.70  +0.64.23  -0.44.704.65  +0.90.00.0 479.00
4 Karolína ŠulcováKarolína Šulcová
OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň
02 17 4.63 +0.9 m/s x4.63  +0.9x4.634.63  -0.40.00.0 461.00
5 Zuzana KozáčkováZuzana Kozáčková
VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl
02 8 4.48 +0.1 m/s 3.91  +1.43.76  +1.43.90  -1.33.914.48  +0.10.00.0 423.00
6 Nela ŠtěrbováNela Štěrbová
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
01 16 4.43 +1.0 m/s 4.43  +1.04.36  +0.74.41  +0.04.434.38  +0.70.00.0 411.00
7 Martina ŽďánskáMartina Žďánská
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
00 23 4.40 +1.1 m/s 4.18  +1.64.40  +1.14.15  +1.64.404.27  +2.00.00.0 403.00
8 Lucie HácováLucie Hácová
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
18 3 4.39 +1.4 m/s 3.96  -1.04.06  +0.04.37  +0.84.374.39  +1.40.00.0 401.00
9 Denisa VaňkováDenisa Vaňková
VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl
01 22 4.37 +1.2 m/s x4.25  +0.74.37  +1.24.373.76  +1.10.00.0 396.00
10 Karolína ŘádkováKarolína Řádková
Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice
01 15 4.37 +1.1 m/s 3.78  +0.64.20  +0.94.16  +1.84.204.37  +1.10.00.0 396.00
11 Kamila TruncováKamila Truncová
školy Bohemiaškoly Bohemia
00 21 4.35 +0.3 m/s x4.35  +0.34.12  +0.94.354.33  +0.90.00.0 391.00
12 Eliška LexmaulováEliška Lexmaulová
VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl
03 10 4.35 +0.5 m/s 4.21  +0.54.35  +0.54.28  -0.54.354.18  -0.40.00.0 391.00
13 Klára HegrováKlára Hegrová
OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň
00 5 4.20 -1.4 m/s x4.06  +0.04.20  -1.44.204.15  +0.60.00.0 355.00
14 Adéla PeřinováAdéla Peřinová
OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň
01 13 4.17 +1.6 m/s x4.17  +1.64.16  +0.84.173.99  +1.00.00.0 347.00
15 Monika FišerováMonika Fišerová
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
01 2 4.17 +0.0 m/s 4.17  +0.0--4.17-0.00.0 347.00
16 Magdalena PustějovskáMagdalena Pustějovská
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
02 14 4.06 +0.0 m/s 3.90  -1.73.93  +1.93.86  +1.83.934.06  +0.00.00.0 322.00
17 Eliška DoskočilováEliška Doskočilová
Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto
00 1 3.96 +0.9 m/s 2.41  -0.8x3.71  +0.73.713.96  +0.90.00.0 299.00
18 Lenka NálevkováLenka Nálevková
Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice
03 12 3.89 +0.0 m/s 3.89  +0.03.80  +1.32.94  +1.33.892.93  +0.40.00.0 283.00
19 Veronika TesařováVeronika Tesařová
GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč
02 20 3.80 +0.4 m/s 3.53  +0.73.70  -1.33.80  +0.43.803.59  -1.50.00.0 263.00
20 Kateřina KubištováKateřina Kubištová
školy Bohemiaškoly Bohemia
99 9 3.76 -1.7 m/s x3.11  -0.73.76  -1.73.763.35  +0.80.00.0 254.00
21 Denisa TesařováDenisa Tesařová
GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč
01 19 3.72 -1.9 m/s 3.66  +1.63.09  +0.03.50  +0.93.663.72  -1.90.00.0 246.00
22 Barbora MikulášováBarbora Mikulášová
GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč
03 11 3.48 +1.1 m/s x3.48  +1.13.41  -0.33.48x0.00.0 196.00
Eliška HorníkováEliška Horníková
školy Bohemiaškoly Bohemia
01 6 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 25.9.2018 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Margit JunkováMargit Junková
Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto
00 9 10.90 --10.1210.1210.900.00.0 589.00
2 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice
01 20 10.81 10.81--10.81-0.00.0 583.00
3 Simona DaleckáSimona Dalecká
školy Bohemiaškoly Bohemia
00 4 10.05 09.9309.9609.2609.9610.050.00.0 533.00
4 Denysa RashkiDenysa Rashki
OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň
00 18 10.02 08.8210.02x10.0208.900.00.0 531.00
5 Tereza KašparováTereza Kašparová
VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl
02 11 09.75 09.6109.1309.5809.6109.750.00.0 513.00
6 Kateřina ObstováKateřina Obstová
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
99 16 09.71 09.7109.5509.3509.7109.420.00.0 510.00
7 Lucie DrahošováLucie Drahošová
GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč
99 5 09.55 09.5509.2308.2309.5508.970.00.0 500.00
8 Gabriela BeranováGabriela Beranová
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
02 2 09.20 09.2008.2308.5909.2008.550.00.0 477.00
9 Tereza FekarováTereza Fekarová
Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice
99 6 09.17 08.5508.5609.1709.1709.170.00.0 475.00
10 Kristýna HájkováKristýna Hájková
GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč
01 7 09.08 09.0808.6308.6409.0808.980.00.0 469.00
11 Justýna KarabcováJustýna Karabcová
školy Bohemiaškoly Bohemia
02 10 08.95 x08.9508.8208.9508.140.00.0 461.00
12 Martina MaruškováMartina Marušková
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
00 14 08.87 x08.4308.4508.4508.870.00.0 456.00
13 Pavlína KrpatováPavlína Krpatová
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
99 13 08.65 08.3508.5208.0808.5208.650.00.0 441.00
14 Alena PadrnosováAlena Padrnosová
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
00 17 08.45 x08.4407.7408.4408.450.00.0 428.00
15 Michaela KocúrováMichaela Kocúrová
OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň
01 12 08.26 -07.3508.0508.0508.260.00.0 416.00
16 Anežka VychodilováAnežka Vychodilová
Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice
03 22 08.08 08.0807.6607.3908.0807.280.00.0 405.00
17 Tereza BalkováTereza Balková
VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl
02 1 07.97 07.9707.3206.4107.9707.390.00.0 397.00
18 Nela ŘihoškováNela Řihošková
školy Bohemiaškoly Bohemia
01 19 07.91 x07.91x07.9107.520.00.0 394.00
19 Lucie MiřejovskáLucie Miřejovská
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
01 15 07.52 07.2007.3107.5207.5206.960.00.0 368.00
20 Andrea HorákováAndrea Horáková
OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň
01 8 07.46 07.4607.17x07.46-0.00.0 365.00
21 Martina ČihákováMartina Čiháková
Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto
01 3 07.10 06.7507.1006.7007.1007.040.00.0 341.00
22 Aneta ViktorinováAneta Viktorinová
Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto
02 21 06.11 05.7906.1106.0006.1105.630.00.0 278.00
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 25.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš KutanLukáš Kutan
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
99 10 13.99 -x13.9913.99x0.00.0 728.00
2 Daniel BoháčDaniel Boháč
SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim
99 2 13.03 13.0312.1212.0813.03x0.00.0 669.00
3 Jan VostřelJan Vostřel
VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová
00 23 12.90 12.90x12.4312.9012.610.00.0 661.00
4 Milan TakáčMilan Takáč
VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová
01 22 11.99 11.2811.9911.4611.9911.180.00.0 606.00
5 Václav MorávekVáclav Morávek
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
99 12 11.62 10.9611.6211.1911.6210.630.00.0 583.00
6 David RybaDavid Ryba
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
02 14 11.48 11.48xx11.48x0.00.0 575.00
7 Tomáš StrakošTomáš Strakoš
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
00 21 11.43 11.1311.4311.3911.4311.110.00.0 572.00
8 Jan MaříkJan Mařík
PSŠ LetohradPSŠ Letohrad
01 19 11.14 11.1411.0410.9711.1410.940.00.0 554.00
9 Vojtěch HegrVojtěch Hegr
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
00 5 11.06 10.6811.0610.9611.0610.700.00.0 549.00
10 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
02 15 11.04 11.04x10.5711.04x0.00.0 548.00
11 Filip DuchoňFilip Duchoň
Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar...
00 3 10.98 x10.9810.3710.9810.380.00.0 545.00
12 Lukáš AdámekLukáš Adámek
školy Bohemiaškoly Bohemia
01 1 10.94 10.6810.9410.6710.9410.490.00.0 542.00
13 Jiří PolanskýJiří Polanský
PSŠ LetohradPSŠ Letohrad
01 18 10.92 10.9210.2310.6610.9210.570.00.0 541.00
14 Kryštof JeníčekKryštof Jeníček
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
02 6 10.79 10.7910.54x10.79x0.00.0 533.00
15 Jaroslav KoubaJaroslav Kouba
SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim
00 7 10.77 10.7110.7710.6910.77x0.00.0 532.00
16 Petr KulhánekPetr Kulhánek
Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick...
99 9 10.61 x10.6110.5310.6110.530.00.0 522.00
17 Daniel PetrůDaniel Petrů
VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová
00 20 10.53 10.3409.9410.5310.5310.190.00.0 518.00
18 Filip ŠkárkaFilip Škárka
školy Bohemiaškoly Bohemia
99 16 10.34 10.3410.2109.8510.34-0.00.0 506.00
19 Igor DvořákIgor Dvořák
Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová
99 4 10.28 10.2810.1810.1110.2809.540.00.0 502.00
20 Tomáš PaulóTomáš Pauló
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
99 17 10.25 09.8309.6109.5209.8310.250.00.0 501.00
21 Tomáš LíškaTomáš Líška
VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová
99 11 09.86 09.6209.6209.3509.6209.860.00.0 477.00
22 Matyáš PetržílaMatyáš Petržíla
školy Bohemiaškoly Bohemia
00 13 09.35 09.0509.35-09.35-0.00.0 447.00
Poznámky/pokusy:
" 10:15 - na základě požadavku byla přeměřena výseč u koule. Výseč byla dle pravidel v pořádku.
Celkem 22 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lukáš KutanLukáš Kutan 99 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 2567
2 David NěmečekDavid Němeček 01 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 2527
3 Tomáš StrakošTomáš Strakoš 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 2318
4 Karel KolářKarel Kolář 00 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 2080
5 Jiří KvášJiří Kváš 01 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 1852
6 Matěj VrbickýMatěj Vrbický 02 VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová 1624
7 Jan DojčánJan Dojčán 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 1415
8 Václav BašekVáclav Bašek 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 1386
9 Martin ŽenkaMartin Ženka 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1297
10 Martin BinaMartin Bina 00 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 1285
11 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 1238
12 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1221
13 Jaromír ŠtaffaJaromír Štaffa 99 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 1207
14 Michal GulaMichal Gula 02 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 1201
15 Michal ŠindelářMichal Šindelář 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 1182
16 Jakub MarečekJakub Mareček 02 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1181
17 David RybaDavid Ryba 02 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 1119
18 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 1113
19 Tomáš PaulóTomáš Pauló 99 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 1111
20 Patrik KalábPatrik Kaláb 01 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 1102
21 Michal SmékalMichal Smékal 02 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 1086
22 Jakub DoležalJakub Doležal 03 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 1077
23 Filip ŠkárkaFilip Škárka 99 školy Bohemiaškoly Bohemia 1050
24 Jaroslav KoubaJaroslav Kouba 00 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 1034
25= Matěj HodrMatěj Hodr 00 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 0963
25= Jan MaříkJan Mařík 01 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 0963
27 Václav MorávekVáclav Morávek 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0943
28 Filip ZáleskýFilip Záleský 01 VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová 0864
29 Kryštof VránaKryštof Vrána 01 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0790
30 Jan VítekJan Vítek 01 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0781
31 Martin RoudnýMartin Roudný 00 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0767
32 David ŠpokDavid Špok 03 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0741
33 Adam BrejšaAdam Brejša 01 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 0677
34 Daniel BoháčDaniel Boháč 99 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 0669
35 Jan VostřelJan Vostřel 00 VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová 0661
36 Filip MarelFilip Marel 00 školy Bohemiaškoly Bohemia 0660
37 Rostislav SuchochlebRostislav Suchochleb 00 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0659
38 jiří Beránekjiří Beránek 99 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0646
39 Filip FaltusFilip Faltus 01 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 0607
40 Milan TakáčMilan Takáč 01 VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová 0606
41 Roman MusílekRoman Musílek 03 školy Bohemiaškoly Bohemia 0598
42 David BalšánekDavid Balšánek 01 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 0595
43 Daniel PetrůDaniel Petrů 00 VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová 0589
44 David RálišDavid Ráliš 02 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 0585
45 Michal KaplanMichal Kaplan 00 VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová 0571
46 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0565
47 Vojtěch HegrVojtěch Hegr 00 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 0549
48= Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0548
48= Sebastián JiráskoSebastián Jirásko 01 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0548
50 Lukáš AdámekLukáš Adámek 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 0542
51= Jiří PolanskýJiří Polanský 01 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 0541
51= Miloš RejfekMiloš Rejfek 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 0541
53 Filip LněničkaFilip Lněnička 01 VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová 0534
54 Kryštof JeníčekKryštof Jeníček 02 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 0533
55 Vojtěch ŠpatenkaVojtěch Špatenka 00 VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová 0531
56 Daniel BrablecDaniel Brablec 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 0529
57 Jan TeplýJan Teplý 99 VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová 0502
58 Jiří PekařJiří Pekař 99 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 0465
59 Tadeáš TomiškaTadeáš Tomiška 01 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0446
60 Matěj PriesolMatěj Priesol 00 školy Bohemiaškoly Bohemia 0445
61 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 99 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 0427
62 Jakub BoháčJakub Boháč 01 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 0421
63= Filip ŠvecFilip Švec 01 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 0419
63= Ondřej KubíčekOndřej Kubíček 00 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0419
65 Adam KvízAdam Kvíz 00 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 0402
66 Jiří PíšeJiří Píše 01 VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová 0400
67 Martin MelicharMartin Melichar 01 VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová 0366
68 Vojtěch PecharVojtěch Pechar 00 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 0360
69 Adam HavlíčekAdam Havlíček 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0308
70= Filip DuchoňFilip Duchoň 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0000
70= Marian LechnýřMarian Lechnýř 00 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 0000
70= Michal ŠromMichal Šrom 99 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 0000
70= Tomáš LíškaTomáš Líška 99 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0000
70= Radim FilipRadim Filip 18 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 0000
70= Matouš NeradMatouš Nerad 00 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449Gymnázium, Pardubice, Mozar... 0000
70= Jan PeterekJan Peterek 02 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0000
70= Matěj ŠmídMatěj Šmíd 01 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 0000
70= Martin IvanMartin Ivan 02 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0000
70= Petr KavičkaPetr Kavička 02 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0000
70= Igor DvořákIgor Dvořák 99 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 0000
70= Jakub ZitkoJakub Zitko 01 VOŠ a SŠT Česká TřebováVOŠ a SŠT Česká Třebová 0000
70= Ivan PytlíkIvan Pytlík 01 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 0000
70= Roman NovákRoman Novák 02 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 0000
70= Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0000
70= Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0000
70= Adam PaulusAdam Paulus 02 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 0000
70= Matyáš LičeníkMatyáš Ličeník 00 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 0000
70= Pavel LovětínskýPavel Lovětínský 02 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0000
70= Matyáš PetržílaMatyáš Petržíla 00 školy Bohemiaškoly Bohemia 0000
70= Roman MalihaRoman Maliha 99 SPŠ ChrudimSPŠ Chrudim 0000
70= David FaltusDavid Faltus 02 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 0000
70= Radim FilipRadim Filip 99 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 0000
70= Václav ŠtrajtVáclav Štrajt 01 Gymnázium Moravská TřebováGymnázium Moravská Třebová 0000
70= Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0000
70= Petr KulhánekPetr Kulhánek 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0000
MS David BalšánekDavid Balšánek 01 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 0449
MS Vojtěch HonzákVojtěch Honzák 02 PSŠ LetohradPSŠ Letohrad 1722
Celkem 97 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 2853
2 Kateřina BartakovičováKateřina Bartakovičová 00 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 2686
3 Kateřina ObstováKateřina Obstová 99 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 2075
4 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 2067
5 Denisa VaňkováDenisa Vaňková 01 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 2048
6 Kamila TruncováKamila Truncová 00 školy Bohemiaškoly Bohemia 1998
7 Kristýna HájkováKristýna Hájková 01 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 1819
8 Marie PtáčkováMarie Ptáčková 01 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 1548
9 Nela HorákováNela Horáková 03 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 1272
10 Jana KučerováJana Kučerová 00 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 1257
11 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 1248
12 Iva SkalickáIva Skalická 99 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 1217
13 Marie KrejsováMarie Krejsová 01 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 1192
14 Kristina VaňkováKristina Vaňková 01 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 1094
15 Margit JunkováMargit Junková 00 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 1087
16 Karolína ŘádkováKarolína Řádková 01 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 1040
17 Kristýna PaldrmanováKristýna Paldrmanová 02 školy Bohemiaškoly Bohemia 1034
18 Monika FišerováMonika Fišerová 01 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0991
19 Gabriela BeranováGabriela Beranová 02 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0947
20 Natálie ŘezníčkováNatálie Řezníčková 00 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 0930
21 Nikola TrnkováNikola Trnková 01 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 0912
22 Veronika TesařováVeronika Tesařová 02 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 0860
23 Zuzana KozáčkováZuzana Kozáčková 02 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 0852
24 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 0754
25 Tereza SvobodováTereza Svobodová 00 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 0729
26 Marcela VotroubkováMarcela Votroubková 02 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 0710
27 Linda DuškováLinda Dušková 01 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0606
28 Denisa TesařováDenisa Tesařová 01 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 0602
29 Sandra BočkováSandra Bočková 01 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 0587
30 Karolína ChládkováKarolína Chládková 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0569
31 Kateřina KubištováKateřina Kubištová 99 školy Bohemiaškoly Bohemia 0566
32 Noemi PavlištováNoemi Pavlištová 01 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 0543
33= Simona DaleckáSimona Dalecká 00 školy Bohemiaškoly Bohemia 0533
33= Simona DrahokoupilováSimona Drahokoupilová 01 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 0533
35 Denysa RashkiDenysa Rashki 00 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 0531
36 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 0528
37 Tereza KašparováTereza Kašparová 02 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 0513
38 Magdalena PustějovskáMagdalena Pustějovská 02 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0502
39 Lucie DrahošováLucie Drahošová 99 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 0500
40 Kateřina KoberovaKateřina Koberova 03 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0478
41 Tereza FekarováTereza Fekarová 99 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 0475
42 Eliška KohlertováEliška Kohlertová 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0473
43 Aneta NovotnáAneta Novotná 03 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 0470
44 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 0465
45= Karolína ŠulcováKarolína Šulcová 02 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 0461
45= Justýna KarabcováJustýna Karabcová 02 školy Bohemiaškoly Bohemia 0461
47 Tereza FialováTereza Fialová 01 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 0458
48 Martina MaruškováMartina Marušková 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0456
49 Nikola LazorováNikola Lazorová 01 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 0452
50 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 0450
51 Eliška DoskočilováEliška Doskočilová 00 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 0443
52 Pavlína KrpatováPavlína Krpatová 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0441
53= Adéla HánováAdéla Hánová 01 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 0429
53= Karolína KrupováKarolína Krupová 01 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 0429
53= Lucie HácováLucie Hácová 02 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0429
56 Dominika KašparováDominika Kašparová 03 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 0426
57 Michaela KocúrováMichaela Kocúrová 01 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 0416
58 Nela ŠtěrbováNela Štěrbová 01 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0411
59 Martina ŽďánskáMartina Žďánská 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0403
60 Lucie HácováLucie Hácová 18 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0401
61 Viktorie JackelováViktorie Jackelová 02 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0400
62 Tereza BalkováTereza Balková 02 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 0397
63 Sabina BurešováSabina Burešová 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 0389
64 Anna BečičkováAnna Bečičková 03 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 0382
65 Terezie SoučkováTerezie Součková 03 školy Bohemiaškoly Bohemia 0371
66 Klára HegrováKlára Hegrová 00 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 0355
67 Martina ČihákováMartina Čiháková 01 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 0341
68 Eliška PrudkáEliška Prudká 99 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 0309
69 Nikol HamákováNikol Hamáková 00 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 0307
70 Eliška HorníkováEliška Horníková 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 0300
71= Lucie MiřejovskáLucie Miřejovská 01 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0000
71= Jana HamplováJana Hamplová 01 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0000
71= Erika BroklováErika Broklová 02 školy Bohemiaškoly Bohemia 0000
71= Adéla PeřinováAdéla Peřinová 01 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 0000
71= Anežka VychodilováAnežka Vychodilová 03 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 0000
71= Kateřina KoberováKateřina Koberová 03 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0000
71= Anna OtcovskáAnna Otcovská 03 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 0000
71= Adéla ČernáAdéla Černá 01 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 0000
71= Eliška LexmaulováEliška Lexmaulová 03 VOŠP a SPgŠ LitomyšlVOŠP a SPgŠ Litomyšl 0000
71= Nela ŘihoškováNela Řihošková 01 školy Bohemiaškoly Bohemia 0000
71= Michaela FuchsováMichaela Fuchsová 99 školy Bohemiaškoly Bohemia 0000
71= Alena PadrnosováAlena Padrnosová 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0000
71= Andrea HorákováAndrea Horáková 01 OA a SOŠ CR ChoceňOA a SOŠ CR Choceň 0000
71= Aneta ViktorinováAneta Viktorinová 02 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 0000
71= Lenka NálevkováLenka Nálevková 03 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 0000
71= Kristýna PodešvováKristýna Podešvová 01 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 0000
71= Barbora PolákováBarbora Poláková 02 školy Bohemiaškoly Bohemia 0000
71= Valerie VranováValerie Vranová 00 VSŠ a VOŠ MO Moravská TřebováVSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová 0000
71= Kristýna FlídrováKristýna Flídrová 02 Gymnázium Vysoké MýtoGymnázium Vysoké Mýto 0000
71= Anna PospíšilováAnna Pospíšilová 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0000
71= Andrea MatějkováAndrea Matějková 02 Gymnázium Mozartova PardubiceGymnázium Mozartova Pardubice 0000
71= Kristýna ČermákováKristýna Čermáková 99 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083Gymnázium Pardubice, Dašick... 0000
71= Barbora MikulášováBarbora Mikulášová 03 GSŘMR SkutečGSŘMR Skuteč 0000
Celkem 93 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 2567
2 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083{8} 2527
3 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová{8} 2318
4 Gymnázium Moravská Třebová{8} 2080
5 SPŠ Chrudim{8} 1852
6 PSŠ Letohrad{8} 1722
7 VOŠ a SŠT Česká Třebová{8} 1624
8 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083{8} 1415
9 školy Bohemia{8} 1386
10 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 1297
11 Gymnázium Moravská Třebová{8} 1285
12 školy Bohemia{8} 1238
13 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 1221
14 Gymnázium Moravská Třebová{8} 1207
15 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová{8} 1201
16 školy Bohemia{8} 1182
17 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 1181
18 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 1119
19 SPŠ Chrudim{8} 1113
20 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová{8} 1111
21 Gymnázium Moravská Třebová{8} 1102
22 Gymnázium Moravská Třebová{8} 1086
23 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová{8} 1077
24 školy Bohemia{8} 1050
25 SPŠ Chrudim{8} 1034
26 PSŠ Letohrad{8} 963
26 PSŠ Letohrad{8} 963
28 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083{8} 943
29 VOŠ a SŠT Česká Třebová{8} 864
30 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová{8} 790
31 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083{8} 781
32 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083{8} 767
33 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová{8} 741
34 PSŠ Letohrad{8} 677
35 SPŠ Chrudim{8} 669
36 VOŠ a SŠT Česká Třebová{8} 661
37 školy Bohemia{8} 660
38 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083{8} 659
39 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 646
40 PSŠ Letohrad{8} 607
41 VOŠ a SŠT Česká Třebová{8} 606
42 školy Bohemia{8} 598
43 PSŠ Letohrad{8} 595
44 VOŠ a SŠT Česká Třebová{8} 589
45 SPŠ Chrudim{8} 585
46 VOŠ a SŠT Česká Třebová{8} 571
47 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová{8} 565
48 Gymnázium Moravská Třebová{8} 549
49 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083{8} 548
49 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová{8} 548
51 školy Bohemia{8} 542
52 PSŠ Letohrad{8} 541
52 školy Bohemia{8} 541
54 VOŠ a SŠT Česká Třebová{8} 534
55 Gymnázium Moravská Třebová{8} 533
56 VOŠ a SŠT Česká Třebová{8} 531
57 školy Bohemia{8} 529
58 VOŠ a SŠT Česká Třebová{8} 502
59 SPŠ Chrudim{8} 465
60 PSŠ Letohrad{8} 449
61 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 446
62 školy Bohemia{8} 445
63 PSŠ Letohrad{8} 427
64 SPŠ Chrudim{8} 421
65 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083{8} 419
65 PSŠ Letohrad{8} 419
67 SPŠ Chrudim{8} 402
68 VOŠ a SŠT Česká Třebová{8} 400
69 VOŠ a SŠT Česká Třebová{8} 366
70 SPŠ Chrudim{8} 360
71 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083{8} 308
72 VOŠ a SŠT Česká Třebová{8} 0
72 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 0
72 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová{8} 0
72 PSŠ Letohrad{8} 0
72 SPŠ Chrudim{8} 0
72 Hvězda Pardubice z.s.{8} 0
72 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083{8} 0
72 Gymnázium Moravská Třebová{8} 0
72 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová{8} 0
72 SPŠ Chrudim{8} 0
72 PSŠ Letohrad{8} 0
72 Gymnázium, Pardubice, Mozartova 449{8} 0
72 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová{8} 0
72 PSŠ Letohrad{8} 0
72 SPŠ Chrudim{8} 0
72 SPŠ Chrudim{8} 0
72 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083{8} 0
72 PSŠ Letohrad{8} 0
72 PSŠ Letohrad{8} 0
72 školy Bohemia{8} 0
72 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová{8} 0
72 Gymnázium Moravská Třebová{8} 0
72 SPŠ Chrudim{8} 0
72 Gymnázium Moravská Třebová{8} 0
72 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083{8} 0
72 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083{8} 0
Celkem 97 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Mozartova Pardubice{8} 2853
2 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083{8} 2686
3 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová{8} 2075
4 Gymnázium Vysoké Mýto{8} 2067
5 VOŠP a SPgŠ Litomyšl{8} 2048
6 školy Bohemia{8} 1998
7 GSŘMR Skuteč{8} 1819
8 Gymnázium Mozartova Pardubice{8} 1548
9 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083{8} 1272
10 VOŠP a SPgŠ Litomyšl{8} 1257
11 Gymnázium Mozartova Pardubice{8} 1248
12 OA a SOŠ CR Choceň{8} 1217
13 OA a SOŠ CR Choceň{8} 1192
14 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová{8} 1094
15 Gymnázium Vysoké Mýto{8} 1087
16 Gymnázium Mozartova Pardubice{8} 1040
17 školy Bohemia{8} 1034
18 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová{8} 991
19 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083{8} 947
20 Gymnázium Vysoké Mýto{8} 930
21 Gymnázium Vysoké Mýto{8} 912
22 GSŘMR Skuteč{8} 860
23 VOŠP a SPgŠ Litomyšl{8} 852
24 Gymnázium Mozartova Pardubice{8} 754
25 Gymnázium Mozartova Pardubice{8} 729
26 GSŘMR Skuteč{8} 710
27 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083{8} 606
28 GSŘMR Skuteč{8} 602
29 GSŘMR Skuteč{8} 587
30 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová{8} 569
31 školy Bohemia{8} 566
32 OA a SOŠ CR Choceň{8} 543
33 školy Bohemia{8} 533
33 VOŠP a SPgŠ Litomyšl{8} 533
35 OA a SOŠ CR Choceň{8} 531
36 Gymnázium Vysoké Mýto{8} 528
37 VOŠP a SPgŠ Litomyšl{8} 513
38 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová{8} 502
39 GSŘMR Skuteč{8} 500
40 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083{8} 478
41 Gymnázium Mozartova Pardubice{8} 475
42 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová{8} 473
43 OA a SOŠ CR Choceň{8} 470
44 školy Bohemia{8} 465
45 školy Bohemia{8} 461
45 OA a SOŠ CR Choceň{8} 461
47 VOŠP a SPgŠ Litomyšl{8} 458
48 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová{8} 456
49 VOŠP a SPgŠ Litomyšl{8} 452
50 VOŠP a SPgŠ Litomyšl{8} 450
51 Gymnázium Vysoké Mýto{8} 443
52 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083{8} 441
53 OA a SOŠ CR Choceň{8} 429
53 Gymnázium Mozartova Pardubice{8} 429
53 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083{8} 429
56 OA a SOŠ CR Choceň{8} 426
57 OA a SOŠ CR Choceň{8} 416
58 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083{8} 411
59 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová{8} 403
60 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083{8} 401
61 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová{8} 400
62 VOŠP a SPgŠ Litomyšl{8} 397
63 školy Bohemia{8} 389
64 Gymnázium Vysoké Mýto{8} 382
65 školy Bohemia{8} 371
66 OA a SOŠ CR Choceň{8} 355
67 Gymnázium Vysoké Mýto{8} 341
68 GSŘMR Skuteč{8} 309
69 GSŘMR Skuteč{8} 307
70 školy Bohemia{8} 300
71 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083{8} 0
71 GSŘMR Skuteč{8} 0
71 školy Bohemia{8} 0
71 OA a SOŠ CR Choceň{8} 0
71 Gymnázium Mozartova Pardubice{8} 0
71 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083{8} 0
71 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová{8} 0
71 VOŠP a SPgŠ Litomyšl{8} 0
71 školy Bohemia{8} 0
71 školy Bohemia{8} 0
71 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová{8} 0
71 VOŠP a SPgŠ Litomyšl{8} 0
71 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083{8} 0
71 VOŠP a SPgŠ Litomyšl{8} 0
71 OA a SOŠ CR Choceň{8} 0
71 Gymnázium Vysoké Mýto{8} 0
71 Gymnázium Vysoké Mýto{8} 0
71 školy Bohemia{8} 0
71 Gymnázium Mozartova Pardubice{8} 0
71 VSŠ a VOŠ MO Moravská Třebová{8} 0
71 Gymnázium Pardubice, Dašická 1083{8} 0
71 Gymnázium Mozartova Pardubice{8} 0
71 Gymnázium Vysoké Mýto{8} 0
Celkem 93 závodníků