Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále SAP - Olomoucký kraj

Šumperk (25. 9. 2018)

400 m - Dorostenci

Dorostenci 01 (út, 25.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4 51.95 727.00
2 Marek ŠvábMarek Šváb 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 5 52.16 718.00
3 Jakub GrégrJakub Grégr 02 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 2 53.03 680.00
4 David SkřečekDavid Skřeček 02 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 1 53.80 648.00
David DrštičkaDavid Drštička 00 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Dorostenci 02 (út, 25.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Gymnázium Jakuba Škody, PřerovGymnázium Jakuba Škody, Přerov 6 52.92 685.00
2 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 3 53.18 674.00
3 Vilém ŚírVilém Śír 00 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDUCÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉH... 5 53.88 645.00
4 David StaněkDavid Staněk 02 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2 55.46 580.00
5 Tomáš PřidalTomáš Přidal 03 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 1 56.93 524.00
6 Adam JanošíkAdam Janošík 01 gymnázium Šternberkgymnázium Šternberk 4 61.58 361.00
Celkem 6 závodníků
Dorostenci 03 (út, 25.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 Gymnázium HraniceGymnázium Hranice 3 55.03 598.00
2 Justin DutellyJustin Dutelly 01 CÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉHO ŘÁDUCÍRKEVNÍ GYMNÁZIUM NĚMECKÉH... 4 55.69 571.00
3 Michal BartošMichal Bartoš 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 2 57.43 505.00
4 Ondřej ŠálekOndřej Šálek 99 Gymnázium HraniceGymnázium Hranice 1 59.41 433.00
5 Michal KunertMichal Kunert 01 Slovanské gymnázium OlomoucSlovanské gymnázium Olomouc 5 59.57 428.00
Ondřej GrulichOndřej Grulich 00 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Dorostenci 04 (út, 25.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŽenčákŠtěpán Ženčák 01 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 6 55.00 599.00
2 Daniel ŠmídlDaniel Šmídl 00 SLŠ HraniceSLŠ Hranice 2 58.09 480.00
3 Vojtěch FňukalVojtěch Fňukal 01 SLŠ HraniceSLŠ Hranice 3 58.33 472.00
4 Lukáš ŘehořekLukáš Řehořek 01 GJW ProstějovGJW Prostějov 5 59.93 416.00
Martin BelfínMartin Belfín 00 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Dorostenci 05 (út, 25.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johan ČápJohan Čáp 99 Gymnázium Olomouc-HejčínGymnázium Olomouc-Hejčín 4 56.87 526.00
2 Michal KövérMichal Kövér 00 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 2 58.58 463.00
3 David ŠťastnýDavid Šťastný 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 1 59.05 446.00
4 Jiří JašíčekJiří Jašíček 00 GJW ProstějovGJW Prostějov 3 70.03 137.00
Ondřej KolajaOndřej Kolaja 00 SLŠ HraniceSLŠ Hranice 5 DNS
Jan SoldánJan Soldán 99 GJW ProstějovGJW Prostějov 6 DNS
Celkem 6 závodníků