výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále SAP - Středočeský kraj

Kolín (3. 10. 2018)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 4 06.92 911.00
2 58 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře 5 06.97 893.00
3 65 Marek ŘehákMarek Řehák 01 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 6 07.14 833.00
4 49 Šimon DutýŠimon Dutý 01 Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře 7 07.51 710.00
5 95 Martin KadlecMartin Kadlec 99 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 2 07.58 687.00
6 80 Marek VachoušekMarek Vachoušek 00 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 8 07.65 665.00
7 82 Marek LuklMarek Lukl 01 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 3 08.15 517.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Martin KašparMartin Kašpar 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 1 07.46 726.00
2 123 Jurij TofeljukJurij Tofeljuk 99 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 7 07.56 694.00
3 4 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 02 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 5 07.56 694.00
4 107 Miroslav KurkaMiroslav Kurka 00 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 4 07.59 684.00
5 94 Tomáš HromádkaTomáš Hromádka 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 2 07.71 646.00
6 36 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 3 07.76 631.00
7 84 Vojtěch KubiasVojtěch Kubias 00 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 08.56 408.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 2 07.70 650.00
2 32 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 4 07.71 646.00
3 14 Josef KuníkJosef Kuník 02 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 1 07.72 643.00
4 126 Jan BoumaJan Bouma 00 SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 3 07.73 640.00
5 11 Jaroslav VitákJaroslav Viták 02 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 7 07.76 631.00
6 99 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5 07.78 625.00
7 15 Jan MachJan Mach 00 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 6 07.93 580.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 David DvořákDavid Dvořák 01 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 2 07.59 684.00
2 30 Mikuláš PlášekMikuláš Plášek 00 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 4 07.60 681.00
3 37 David KošataDavid Košata 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 5 07.72 643.00
4 52 Matěj KaskaMatěj Kaska 01 Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře 7 07.72 643.00
5 112 Roman StehnoRoman Stehno 02 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 6 07.73 640.00
6 122 Michal ŠpačekMichal Špaček 01 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 3 07.91 586.00
7 39 Michal KuchařMichal Kuchař 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 8 07.96 571.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 71 Štěpán KubecŠtěpán Kubec 99 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 4 07.68 656.00
2 79 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 01 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 6 07.80 619.00
3 104 Petr EisPetr Eis 02 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 2 07.80 619.00
4 117 Tomáš LevTomáš Lev 00 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 5 07.84 607.00
5 160 Dominik BohataDominik Bohata 00 SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 1 07.94 577.00
6 134 Jan VlášekJan Vlášek 00 SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 3 08.13 523.00
7 19 Jiří HolovskýJiří Holovský 02 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 7 08.62 393.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 4 06.92 911.00
2 58 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře 5 06.97 893.00
3 65 Marek ŘehákMarek Řehák 01 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 6 07.14 833.00
4 26 Martin KašparMartin Kašpar 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 1 07.46 726.00
5 49 Šimon DutýŠimon Dutý 01 Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře 7 07.51 710.00
6 123 Jurij TofeljukJurij Tofeljuk 99 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 7 07.56 694.00
6 4 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 02 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 5 07.56 694.00
8 95 Martin KadlecMartin Kadlec 99 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 2 07.58 687.00
9 107 Miroslav KurkaMiroslav Kurka 00 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 4 07.59 684.00
9 2 David DvořákDavid Dvořák 01 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 2 07.59 684.00
11 30 Mikuláš PlášekMikuláš Plášek 00 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 4 07.60 681.00
12 80 Marek VachoušekMarek Vachoušek 00 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 8 07.65 665.00
13 71 Štěpán KubecŠtěpán Kubec 99 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 4 07.68 656.00
14 68 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 2 07.70 650.00
15 94 Tomáš HromádkaTomáš Hromádka 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 2 07.71 646.00
15 32 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 4 07.71 646.00
17 14 Josef KuníkJosef Kuník 02 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 1 07.72 643.00
17 37 David KošataDavid Košata 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 5 07.72 643.00
17 52 Matěj KaskaMatěj Kaska 01 Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře 7 07.72 643.00
20 126 Jan BoumaJan Bouma 00 SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 3 07.73 640.00
20 112 Roman StehnoRoman Stehno 02 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 6 07.73 640.00
22 36 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 3 07.76 631.00
22 11 Jaroslav VitákJaroslav Viták 02 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 7 07.76 631.00
24 99 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5 07.78 625.00
25 79 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 01 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 6 07.80 619.00
25 104 Petr EisPetr Eis 02 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 2 07.80 619.00
27 117 Tomáš LevTomáš Lev 00 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 5 07.84 607.00
28 122 Michal ŠpačekMichal Špaček 01 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 3 07.91 586.00
29 15 Jan MachJan Mach 00 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 6 07.93 580.00
30 160 Dominik BohataDominik Bohata 00 SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 1 07.94 577.00
31 39 Michal KuchařMichal Kuchař 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 8 07.96 571.00
32 134 Jan VlášekJan Vlášek 00 SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 3 08.13 523.00
33 82 Marek LuklMarek Lukl 01 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 3 08.15 517.00
34 84 Vojtěch KubiasVojtěch Kubias 00 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 08.56 408.00
35 19 Jiří HolovskýJiří Holovský 02 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 7 08.62 393.00

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 220 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 gymnázium příbramgymnázium příbram 4 07.90 879.00
2 242 Eliška KrálováEliška Králová 02 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 5 08.17 797.00
3 174 Tereza BeranováTereza Beranová 99 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 2 08.39 732.00
4 208 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 6 08.43 721.00
5 232 KATEŘINA MASTNÁKATEŘINA MASTNÁ 00 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 8 08.43 721.00
6 169 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 3 08.61 670.00
7 192 Eliška BlechováEliška Blechová 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 7 08.77 626.00
8 144 Zuzana NocarováZuzana Nocarová 01 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 1 08.79 621.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Vítr: +4.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 211 Ema ŠkochováEma Škochová 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 4 08.47 709.00
2 150 Justýna HolubováJustýna Holubová 00 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 1 08.55 687.00
3 204 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 7 08.64 662.00
4 200 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 2 08.68 651.00
5 140 Adéla KružíkováAdéla Kružíková 01 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 5 08.74 635.00
6 224 Bára PlacatkováBára Placatková 00 gymnázium příbramgymnázium příbram 3 08.78 624.00
7 138 Natalia KrčkováNatalia Krčková 01 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 8 08.89 595.00
8 225 Nicola UherkováNicola Uherková 03 gymnázium příbramgymnázium příbram 6 09.18 521.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 176 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 6 08.57 681.00
2 154 Eliška NovotnáEliška Novotná 02 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 4 08.62 667.00
3 Hana DočekalováHana Dočekalová 01 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 1 08.74 635.00
4 245 Adéla NovákováAdéla Nováková 00 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 2 08.84 608.00
5 168 Sarah JanouškováSarah Janoušková 02 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 7 08.91 589.00
6 256 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 3 08.92 587.00
7 148 Vendula HajnáVendula Hajná 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 5 08.94 582.00
8 173 Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 8 09.24 506.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 184 Kateřina DostalováKateřina Dostalová 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 7 08.82 613.00
2 234 DENISA PALIVCOVÁDENISA PALIVCOVÁ 03 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 3 08.83 610.00
3 233 ANETA NOVÁKOVÁANETA NOVÁKOVÁ 02 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 4 09.05 553.00
4 189 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 1 09.11 538.00
5 257 Karolína VoseckáKarolína Vosecká 02 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 5 09.28 496.00
6 241 Sára FantyšováSára Fantyšová 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 09.34 482.00
7 183 Monika ČernáMonika Černá 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 2 09.58 426.00
8 199 Barbora TicháBarbora Tichá 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 8 09.72 395.00
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 220 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 gymnázium příbramgymnázium příbram 4 07.90 879.00
2 242 Eliška KrálováEliška Králová 02 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 5 08.17 797.00
3 174 Tereza BeranováTereza Beranová 99 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 2 08.39 732.00
4 208 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 6 08.43 721.00
4 232 KATEŘINA MASTNÁKATEŘINA MASTNÁ 00 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 8 08.43 721.00
6 211 Ema ŠkochováEma Škochová 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 4 08.47 709.00
7 150 Justýna HolubováJustýna Holubová 00 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 1 08.55 687.00
8 176 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 6 08.57 681.00
9 169 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 3 08.61 670.00
10 154 Eliška NovotnáEliška Novotná 02 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 4 08.62 667.00
11 204 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 7 08.64 662.00
12 200 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 2 08.68 651.00
13 140 Adéla KružíkováAdéla Kružíková 01 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 5 08.74 635.00
13 Hana DočekalováHana Dočekalová 01 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 1 08.74 635.00
15 192 Eliška BlechováEliška Blechová 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 7 08.77 626.00
16 224 Bára PlacatkováBára Placatková 00 gymnázium příbramgymnázium příbram 3 08.78 624.00
17 144 Zuzana NocarováZuzana Nocarová 01 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 1 08.79 621.00
18 184 Kateřina DostalováKateřina Dostalová 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 7 08.82 613.00
19 234 DENISA PALIVCOVÁDENISA PALIVCOVÁ 03 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 3 08.83 610.00
20 245 Adéla NovákováAdéla Nováková 00 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 2 08.84 608.00
21 138 Natalia KrčkováNatalia Krčková 01 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 8 08.89 595.00
22 168 Sarah JanouškováSarah Janoušková 02 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 7 08.91 589.00
23 256 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 3 08.92 587.00
24 148 Vendula HajnáVendula Hajná 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 5 08.94 582.00
25 233 ANETA NOVÁKOVÁANETA NOVÁKOVÁ 02 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 4 09.05 553.00
26 189 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 1 09.11 538.00
27 225 Nicola UherkováNicola Uherková 03 gymnázium příbramgymnázium příbram 6 09.18 521.00
28 173 Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 8 09.24 506.00
29 257 Karolína VoseckáKarolína Vosecká 02 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 5 09.28 496.00
30 241 Sára FantyšováSára Fantyšová 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 09.34 482.00
31 183 Monika ČernáMonika Černá 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 2 09.58 426.00
32 199 Barbora TicháBarbora Tichá 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 8 09.72 395.00

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 220 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 gymnázium příbramgymnázium příbram 4 25.14 874.00
2 175 Anna KozlováAnna Kozlová 01 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 5 25.39 851.00
3 177 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 3 26.35 767.00
4 242 Eliška KrálováEliška Králová 02 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 26.64 742.00
5 208 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1 26.96 715.00
6 142 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 2 27.76 650.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 211 Ema ŠkochováEma Škochová 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 3 27.56 666.00
2 231 KATEŘINA KHUNOVÁKATEŘINA KHUNOVÁ 00 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 6 27.59 664.00
3 139 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 5 27.91 638.00
4 169 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 4 28.17 617.00
5 206 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 2 28.45 596.00
6 200 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 1 30.03 480.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 149 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 3 28.95 558.00
2 192 Eliška BlechováEliška Blechová 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 5 28.97 556.00
3 253 Lucie OlivováLucie Olivová 03 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 6 29.36 528.00
4 184 Kateřina DostalováKateřina Dostalová 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 1 29.38 526.00
5 237 KATEŘINA VITNEROVÁKATEŘINA VITNEROVÁ 00 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 2 30.55 444.00
6 144 Zuzana NocarováZuzana Nocarová 01 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 4 33.59 261.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Vítr: +4.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 168 Sarah JanouškováSarah Janoušková 02 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 4 28.95 558.00
2 190 Klára ŠmídováKlára Šmídová 03 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 3 29.55 514.00
3 245 Adéla NovákováAdéla Nováková 00 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 5 29.67 505.00
4 221 Kamila MacasováKamila Macasová 03 gymnázium příbramgymnázium příbram 2 29.70 503.00
5 246 Karolína ŘíhováKarolína Říhová 01 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 30.39 455.00
6 215 Klaudie HlinkováKlaudie Hlinková 01 gymnázium příbramgymnázium příbram 1 32.34 331.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 159 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 5 29.35 528.00
2 153 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 6 29.73 501.00
3 193 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 3 29.82 495.00
4 187 Radka PeerováRadka Peerová 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 4 30.65 438.00
5 233 ANETA NOVÁKOVÁANETA NOVÁKOVÁ 02 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 2 31.80 364.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Vítr: +4.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 255 Martina UlrichováMartina Ulrichová 02 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 2 33.77 252.00
2 249 Eliška VoglováEliška Voglová 01 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 3 34.50 215.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 220 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 gymnázium příbramgymnázium příbram 4 25.14 874.00
2 175 Anna KozlováAnna Kozlová 01 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 5 25.39 851.00
3 177 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 3 26.35 767.00
4 242 Eliška KrálováEliška Králová 02 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 26.64 742.00
5 208 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1 26.96 715.00
6 211 Ema ŠkochováEma Škochová 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 3 27.56 666.00
7 231 KATEŘINA KHUNOVÁKATEŘINA KHUNOVÁ 00 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 6 27.59 664.00
8 142 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 2 27.76 650.00
9 139 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 5 27.91 638.00
10 169 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 4 28.17 617.00
11 206 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 2 28.45 596.00
12 149 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 3 28.95 558.00
12 168 Sarah JanouškováSarah Janoušková 02 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 4 28.95 558.00
14 192 Eliška BlechováEliška Blechová 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 5 28.97 556.00
15 159 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 5 29.35 528.00
16 253 Lucie OlivováLucie Olivová 03 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 6 29.36 528.00
17 184 Kateřina DostalováKateřina Dostalová 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 1 29.38 526.00
18 190 Klára ŠmídováKlára Šmídová 03 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 3 29.55 514.00
19 245 Adéla NovákováAdéla Nováková 00 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 5 29.67 505.00
20 221 Kamila MacasováKamila Macasová 03 gymnázium příbramgymnázium příbram 2 29.70 503.00
21 153 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 6 29.73 501.00
22 193 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 3 29.82 495.00
23 200 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 1 30.03 480.00
24 246 Karolína ŘíhováKarolína Říhová 01 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 30.39 455.00
25 237 KATEŘINA VITNEROVÁKATEŘINA VITNEROVÁ 00 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 2 30.55 444.00
26 187 Radka PeerováRadka Peerová 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 4 30.65 438.00
27 233 ANETA NOVÁKOVÁANETA NOVÁKOVÁ 02 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 2 31.80 364.00
28 215 Klaudie HlinkováKlaudie Hlinková 01 gymnázium příbramgymnázium příbram 1 32.34 331.00
29 144 Zuzana NocarováZuzana Nocarová 01 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 4 33.59 261.00
30 255 Martina UlrichováMartina Ulrichová 02 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 2 33.77 252.00
31 249 Eliška VoglováEliška Voglová 01 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 3 34.50 215.00

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře 5 49.34 845.00
2 62 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 4 51.53 745.00
3 67 Matouš SochůrekMatouš Sochůrek 99 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 3 51.85 731.00
4 109 Martin PechaMartin Pecha 01 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 2 53.94 642.00
5 82 Marek LuklMarek Lukl 01 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 62.12 344.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 49 Šimon DutýŠimon Dutý 01 Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře 3 53.13 676.00
2 112 Roman StehnoRoman Stehno 02 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 1 53.96 641.00
3 26 Martin KašparMartin Kašpar 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 6 54.23 630.00
4 14 Josef KuníkJosef Kuník 02 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 4 54.31 627.00
5 7 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 5 54.33 626.00
6 4 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 02 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 2 54.79 607.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Mikuláš PlášekMikuláš Plášek 00 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 3 53.21 673.00
2 1 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 4 54.54 617.00
3 97 Jan-František LínekJan-František Línek 00 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5 55.83 566.00
4 110 Michal PernerMichal Perner 02 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 2 56.24 550.00
5 88 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 56.42 543.00
6 75 Jakub PeštaJakub Pešta 99 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 1 56.86 526.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Matěj KaskaMatěj Kaska 01 Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře 5 57.21 513.00
2 123 Jurij TofeljukJurij Tofeljuk 99 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 4 57.28 510.00
3 80 Marek VachoušekMarek Vachoušek 00 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 3 61.63 359.00
4 92 Petr GutwaldPetr Gutwald 03 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 2 62.68 327.00
40 Tomáš MertaTomáš Merta 01 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 1 DNS
135 Matěj ZelenkaMatěj Zelenka 00 SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 99 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 2 57.96 485.00
2 18 Jan SmetanaJan Smetana 00 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 5 58.71 458.00
3 122 Michal ŠpačekMichal Špaček 01 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 4 58.76 456.00
4 73 Radek NeužilRadek Neužil 00 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 3 61.27 371.00
5 134 Jan VlášekJan Vlášek 00 SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 6 65.94 234.00
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 David KošataDavid Košata 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 6 55.48 580.00
2 89 Ladislav DufekLadislav Dufek 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 3 57.73 494.00
3 45 Jan VobořilJan Vobořil 00 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 4 58.68 459.00
4 117 Tomáš LevTomáš Lev 00 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 5 59.19 441.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře 5 49.34 845.00
2 62 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 4 51.53 745.00
3 67 Matouš SochůrekMatouš Sochůrek 99 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 3 51.85 731.00
4 49 Šimon DutýŠimon Dutý 01 Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře 3 53.13 676.00
5 30 Mikuláš PlášekMikuláš Plášek 00 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 3 53.21 673.00
6 109 Martin PechaMartin Pecha 01 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 2 53.94 642.00
7 112 Roman StehnoRoman Stehno 02 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 1 53.96 641.00
8 26 Martin KašparMartin Kašpar 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 6 54.23 630.00
9 14 Josef KuníkJosef Kuník 02 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 4 54.31 627.00
10 7 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 5 54.33 626.00
11 1 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 4 54.54 617.00
12 4 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 02 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 2 54.79 607.00
13 37 David KošataDavid Košata 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 6 55.48 580.00
14 97 Jan-František LínekJan-František Línek 00 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5 55.83 566.00
15 110 Michal PernerMichal Perner 02 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 2 56.24 550.00
16 88 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 56.42 543.00
17 75 Jakub PeštaJakub Pešta 99 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 1 56.86 526.00
18 52 Matěj KaskaMatěj Kaska 01 Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře 5 57.21 513.00
19 123 Jurij TofeljukJurij Tofeljuk 99 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 4 57.28 510.00
20 89 Ladislav DufekLadislav Dufek 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 3 57.73 494.00
21 99 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 2 57.96 485.00
22 45 Jan VobořilJan Vobořil 00 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 4 58.68 459.00
23 18 Jan SmetanaJan Smetana 00 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 5 58.71 458.00
24 122 Michal ŠpačekMichal Špaček 01 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 4 58.76 456.00
25 117 Tomáš LevTomáš Lev 00 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 5 59.19 441.00
26 73 Radek NeužilRadek Neužil 00 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 3 61.27 371.00
27 80 Marek VachoušekMarek Vachoušek 00 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 3 61.63 359.00
28 82 Marek LuklMarek Lukl 01 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 62.12 344.00
29 92 Petr GutwaldPetr Gutwald 03 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 2 62.68 327.00
30 134 Jan VlášekJan Vlášek 00 SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 6 65.94 234.00
40 Tomáš MertaTomáš Merta 01 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 1 DNS
135 Matěj ZelenkaMatěj Zelenka 00 SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 6 DNS

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 224 Bára PlacatkováBára Placatková 00 gymnázium příbramgymnázium příbram 2 2:23.94 771.00
2 177 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 3 2:26.39 739.00
3 223 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 gymnázium příbramgymnázium příbram 9 2:27.15 729.00
4 178 Ingrid TillmannIngrid Tillmann 00 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 4 2:32.30 664.00
5 158 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 1 2:37.64 600.00
6 246 Karolína ŘíhováKarolína Říhová 01 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 2:39.20 582.00
7 155 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 5 2:39.99 573.00
8 137 Karolína KautzkáKarolína Kautzká 03 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 8 2:40.25 570.00
9 203 Iveta FilounováIveta Filounová 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 7 2:40.28 570.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 188 Jitka PilařováJitka Pilařová 03 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 1 2:42.43 545.00
2 156 Klára StýblováKlára Stýblová 00 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 2 2:43.59 532.00
3 187 Radka PeerováRadka Peerová 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 4 2:44.41 523.00
4 195 Tereza KukalováTereza Kukalová 01 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 6 2:47.42 491.00
5 152 Corina MarčekováCorina Marčeková 00 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 8 2:47.69 488.00
6 198 Linda RadoňskáLinda Radoňská 02 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 7 2:53.23 431.00
7 205 Tereza KonšelováTereza Konšelová 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 3 2:53.95 423.00
8 146 Kateřina PeštováKateřina Peštová 99 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 5 2:54.02 423.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 219 Daniela KarasováDaniela Karasová 03 gymnázium příbramgymnázium příbram 8 2:40.69 565.00
2 167 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 4 2:46.32 503.00
3 228 KRISTÝNA HOLEČKOVÁKRISTÝNA HOLEČKOVÁ 02 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 5 2:46.72 498.00
4 240 Johana DubecováJohana Dubecová 01 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 3 2:55.89 404.00
5 199 Barbora TicháBarbora Tichá 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 1 2:56.26 401.00
6 239 Denisa DojáčkováDenisa Dojáčková 02 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 2 2:57.63 388.00
7 235 JOLANA ŤAŽIAROVÁJOLANA ŤAŽIAROVÁ 00 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 7 3:01.19 354.00
8 230 KATEŘINA JIRKOVSKÁKATEŘINA JIRKOVSKÁ 03 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 6 3:10.39 275.00
9 252 Lenka NovákováLenka Nováková 02 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 3:20.23 200.00
10 248 Anežka KolakovskáAnežka Kolakovská 03 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 3:32.59 122.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 224 Bára PlacatkováBára Placatková 00 gymnázium příbramgymnázium příbram 2 2:23.94 771.00
2 177 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 3 2:26.39 739.00
3 223 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 gymnázium příbramgymnázium příbram 9 2:27.15 729.00
4 178 Ingrid TillmannIngrid Tillmann 00 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 4 2:32.30 664.00
5 158 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 1 2:37.64 600.00
6 246 Karolína ŘíhováKarolína Říhová 01 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 2:39.20 582.00
7 155 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 5 2:39.99 573.00
8 137 Karolína KautzkáKarolína Kautzká 03 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 8 2:40.25 570.00
9 203 Iveta FilounováIveta Filounová 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 7 2:40.28 570.00
10 219 Daniela KarasováDaniela Karasová 03 gymnázium příbramgymnázium příbram 8 2:40.69 565.00
11 188 Jitka PilařováJitka Pilařová 03 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 1 2:42.43 545.00
12 156 Klára StýblováKlára Stýblová 00 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 2 2:43.59 532.00
13 187 Radka PeerováRadka Peerová 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 4 2:44.41 523.00
14 167 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 4 2:46.32 503.00
15 228 KRISTÝNA HOLEČKOVÁKRISTÝNA HOLEČKOVÁ 02 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 5 2:46.72 498.00
16 195 Tereza KukalováTereza Kukalová 01 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 6 2:47.42 491.00
17 152 Corina MarčekováCorina Marčeková 00 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 8 2:47.69 488.00
18 198 Linda RadoňskáLinda Radoňská 02 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 7 2:53.23 431.00
19 205 Tereza KonšelováTereza Konšelová 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 3 2:53.95 423.00
20 146 Kateřina PeštováKateřina Peštová 99 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 5 2:54.02 423.00
21 240 Johana DubecováJohana Dubecová 01 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 3 2:55.89 404.00
22 199 Barbora TicháBarbora Tichá 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 1 2:56.26 401.00
23 239 Denisa DojáčkováDenisa Dojáčková 02 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 2 2:57.63 388.00
24 235 JOLANA ŤAŽIAROVÁJOLANA ŤAŽIAROVÁ 00 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 7 3:01.19 354.00
25 230 KATEŘINA JIRKOVSKÁKATEŘINA JIRKOVSKÁ 03 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 6 3:10.39 275.00
26 252 Lenka NovákováLenka Nováková 02 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 3:20.23 200.00
27 248 Anežka KolakovskáAnežka Kolakovská 03 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 3:32.59 122.00

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 1 4:13.67 855.00
2 109 Martin PechaMartin Pecha 01 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 3 4:17.68 827.00
3 27 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 2 4:26.60 767.00
4 110 Michal PernerMichal Perner 02 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 4 4:27.69 760.00
5 88 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 4:30.50 741.00
6 6 David MartínekDavid Martínek 02 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 5 4:32.70 727.00
7 33 Matouš TůmaMatouš Tůma 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 9 4:34.73 714.00
8 63 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 8 4:34.99 712.00
9 77 Jakub ProcházkaJakub Procházka 99 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 10 4:38.43 690.00
10 25 Sami Al ReyahiSami Al Reyahi 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 12 4:40.65 676.00
11 13 Jan KovaříkJan Kovařík 01 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 13 4:47.90 631.00
12 100 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 7 4:50.34 617.00
13 56 Martin KovaříkMartin Kovařík 00 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 16 5:16.62 468.00
14 70 Tadeáš BienerTadeáš Biener 00 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 15 5:40.40 350.00
16 Dušan MatějkaDušan Matějka 00 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 14 DNS
41 Adam RůžičkaAdam Růžička 99 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 11 DNS
Celkem 16 závodníků
Běh 02 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 91 Vojtěch DáňaVojtěch Dáňa 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 3 4:44.69 651.00
2 74 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 02 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 13 4:45.62 645.00
3 86 Karel MatznerKarel Matzner 99 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 7 4:49.06 624.00
4 66 Vojtěch ŘezáčVojtěch Řezáč 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1 4:50.02 619.00
5 46 Radan ZugarRadan Zugar 00 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 16 4:56.25 582.00
6 43 Jan ŠimurdaJan Šimurda 00 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 4 4:57.60 574.00
7 85 Adam LupačAdam Lupač 00 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 2 4:59.53 562.00
8 54 Lukáš LhotaLukáš Lhota 01 Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře 11 4:59.55 562.00
9 98 Marek PuldaMarek Pulda 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 6 5:02.97 543.00
10 130 Kamil MachurkaKamil Machurka 01 SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 12 5:08.40 512.00
11 133 tomáš valentatomáš valenta 01 SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 14 5:15.29 475.00
12 22 Štěpán ŠímaŠtěpán Šíma 00 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 5 5:16.24 470.00
13 121 Jeremy ŠindlerJeremy Šindler 01 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 9 5:16.45 469.00
14 118 Marian SahaidakMarian Sahaidak 01 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 8 5:17.41 464.00
15 124 Michal VávraMichal Vávra 00 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 15 5:26.31 418.00
129 petr chavouzekpetr chavouzek 01 SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 10 DNS
Celkem 16 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 1 4:13.67 855.00
2 109 Martin PechaMartin Pecha 01 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 3 4:17.68 827.00
3 27 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 2 4:26.60 767.00
4 110 Michal PernerMichal Perner 02 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 4 4:27.69 760.00
5 88 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 6 4:30.50 741.00
6 6 David MartínekDavid Martínek 02 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 5 4:32.70 727.00
7 33 Matouš TůmaMatouš Tůma 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 9 4:34.73 714.00
8 63 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 8 4:34.99 712.00
9 77 Jakub ProcházkaJakub Procházka 99 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 10 4:38.43 690.00
10 25 Sami Al ReyahiSami Al Reyahi 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 12 4:40.65 676.00
11 91 Vojtěch DáňaVojtěch Dáňa 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 3 4:44.69 651.00
12 74 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 02 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 13 4:45.62 645.00
13 13 Jan KovaříkJan Kovařík 01 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 13 4:47.90 631.00
14 86 Karel MatznerKarel Matzner 99 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 7 4:49.06 624.00
15 66 Vojtěch ŘezáčVojtěch Řezáč 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1 4:50.02 619.00
16 100 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 7 4:50.34 617.00
17 46 Radan ZugarRadan Zugar 00 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 16 4:56.25 582.00
18 43 Jan ŠimurdaJan Šimurda 00 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 4 4:57.60 574.00
19 85 Adam LupačAdam Lupač 00 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 2 4:59.53 562.00
20 54 Lukáš LhotaLukáš Lhota 01 Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře 11 4:59.55 562.00
21 98 Marek PuldaMarek Pulda 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 6 5:02.97 543.00
22 130 Kamil MachurkaKamil Machurka 01 SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 12 5:08.40 512.00
23 133 tomáš valentatomáš valenta 01 SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 14 5:15.29 475.00
24 22 Štěpán ŠímaŠtěpán Šíma 00 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 5 5:16.24 470.00
25 121 Jeremy ŠindlerJeremy Šindler 01 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 9 5:16.45 469.00
26 56 Martin KovaříkMartin Kovařík 00 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 16 5:16.62 468.00
27 118 Marian SahaidakMarian Sahaidak 01 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 8 5:17.41 464.00
28 124 Michal VávraMichal Vávra 00 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 15 5:26.31 418.00
29 70 Tadeáš BienerTadeáš Biener 00 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 15 5:40.40 350.00
16 Dušan MatějkaDušan Matějka 00 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 14 DNS
41 Adam RůžičkaAdam Růžička 99 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 11 DNS
129 petr chavouzekpetr chavouzek 01 SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 10 DNS

4 x 200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Hampl, Řehák, Krakuvčík, Sojka Hampl, Řehák, Krakuvčík, Sojka Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 4 1:31.21 1303.0
2 52 Kaska, Töpfer, Dutý, Vávra Kaska, Töpfer, Dutý, Vávra Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře 5 1:33.64 1262.0
3 95 Kadlec, Línek, Šašek, Hadrbolec Kadlec, Línek, Šašek, Hadrbolec Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 2 1:37.21 1204.0
4 26 Kašpar, Sobotka, Malec, Plášek Kašpar, Sobotka, Malec, Plášek Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 3 1:39.46 1168.0
5 160 Bohata, Vlášek, Semotam, Zelenka Bohata, Vlášek, Semotam, Zelenka SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 1 1:44.36 1091.0
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 36 Konvalina, Kuchař, Kraus, Šanc Konvalina, Kuchař, Kraus, Šanc Gymnázium KolínGymnázium Kolín 4 1:38.61 1181.0
2 120 Šíma, Lev, Červený, Tofeljuk Šíma, Lev, Červený, Tofeljuk SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 3 1:39.62 1165.0
3 83 Groček, Kubias, Neděla, Lukl Groček, Kubias, Neděla, Lukl Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 5 1:43.10 1110.0
4 9 Sysel, Martínek, Fučík, Štejnar Sysel, Martínek, Fučík, Štejnar Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 2 1:45.04 1080.0
5 25 Al Reyahi, Olar, Maroušek, Sachl Al Reyahi, Olar, Maroušek, Sachl Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 6 1:49.02 1020.0
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Bouřil, Viták, Hájek, Dvořák Bouřil, Viták, Hájek, Dvořák Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 4 1:36.98 1207.0
2 79 Svoboda, Kubec, Pešta, Vachoušek Svoboda, Kubec, Pešta, Vachoušek GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 2 1:40.05 1158.0
3 15 Mach, Kuník, Holovský, Tomáš Mach, Kuník, Holovský, Tomáš Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 3 1:41.85 1130.0
4 122 Špaček, Sahaidak, Šindler, Sýkora Špaček, Sahaidak, Šindler, Sýkora SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 1 1:49.71 1009.0
35 Dudáš, Vobořil, Merta, Košata Dudáš, Vobořil, Merta, Košata Gymnázium KolínGymnázium Kolín 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 110 Perner, Stehno, Kurka, Pecha Perner, Stehno, Kurka, Pecha SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 4 1:42.18 1125.0
2 85 Lupač, Matzner, Neděla, Štorc Lupač, Matzner, Neděla, Štorc Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 2 1:44.55 1088.0
3 20 Stan, Šíma, Matějka, Jankovec Stan, Šíma, Matějka, Jankovec Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 5 1:51.84 978.00
Bělka, Machurka, buryan, chavouzek Bělka, Machurka, buryan, chavouzek SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Hampl, Řehák, Krakuvčík, Sojka Hampl, Řehák, Krakuvčík, Sojka Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 4 1:31.21 1303.0
2 52 Kaska, Töpfer, Dutý, Vávra Kaska, Töpfer, Dutý, Vávra Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře 5 1:33.64 1262.0
3 1 Bouřil, Viták, Hájek, Dvořák Bouřil, Viták, Hájek, Dvořák Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 4 1:36.98 1207.0
4 95 Kadlec, Línek, Šašek, Hadrbolec Kadlec, Línek, Šašek, Hadrbolec Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 2 1:37.21 1204.0
5 36 Konvalina, Kuchař, Kraus, Šanc Konvalina, Kuchař, Kraus, Šanc Gymnázium KolínGymnázium Kolín 4 1:38.61 1181.0
6 26 Kašpar, Sobotka, Malec, Plášek Kašpar, Sobotka, Malec, Plášek Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 3 1:39.46 1168.0
7 120 Šíma, Lev, Červený, Tofeljuk Šíma, Lev, Červený, Tofeljuk SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 3 1:39.62 1165.0
8 79 Svoboda, Kubec, Pešta, Vachoušek Svoboda, Kubec, Pešta, Vachoušek GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 2 1:40.05 1158.0
9 15 Mach, Kuník, Holovský, Tomáš Mach, Kuník, Holovský, Tomáš Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 3 1:41.85 1130.0
10 110 Perner, Stehno, Kurka, Pecha Perner, Stehno, Kurka, Pecha SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 4 1:42.18 1125.0
11 83 Groček, Kubias, Neděla, Lukl Groček, Kubias, Neděla, Lukl Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 5 1:43.10 1110.0
12 160 Bohata, Vlášek, Semotam, Zelenka Bohata, Vlášek, Semotam, Zelenka SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 1 1:44.36 1091.0
13 85 Lupač, Matzner, Neděla, Štorc Lupač, Matzner, Neděla, Štorc Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 2 1:44.55 1088.0
14 9 Sysel, Martínek, Fučík, Štejnar Sysel, Martínek, Fučík, Štejnar Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 2 1:45.04 1080.0
15 25 Al Reyahi, Olar, Maroušek, Sachl Al Reyahi, Olar, Maroušek, Sachl Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 6 1:49.02 1020.0
16 122 Špaček, Sahaidak, Šindler, Sýkora Špaček, Sahaidak, Šindler, Sýkora SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 1 1:49.71 1009.0
17 20 Stan, Šíma, Matějka, Jankovec Stan, Šíma, Matějka, Jankovec Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 5 1:51.84 978.00
35 Dudáš, Vobořil, Merta, Košata Dudáš, Vobořil, Merta, Košata Gymnázium KolínGymnázium Kolín 5 DNS
Bělka, Machurka, buryan, chavouzek Bělka, Machurka, buryan, chavouzek SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 3 DNS

4 x 200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 179 Vánišová, Kozlová, Beranová, Novosadová Vánišová, Kozlová, Beranová, Novosadová G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 2 1:45.82 1349.0
2 211 Škochová, Novotná, Mašková, Havlátová Škochová, Novotná, Mašková, Havlátová Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 5 1:51.84 1247.0
3 169 Koudelková, Veselá, Nedvědová, Nedvědová Koudelková, Veselá, Nedvědová, Nedvědová Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 6 1:51.92 1246.0
4 220 Kolingerová, Placatková, Uherková, Novotná Kolingerová, Placatková, Uherková, Novotná gymnázium příbramgymnázium příbram 4 1:53.06 1227.0
5 150 Holubová, Prouzová, Masnerová, Hněvkovská Holubová, Prouzová, Masnerová, Hněvkovská Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 3 1:58.01 1147.0
6 138 Krčková, Kautzká, Marčeková, Niedermertlová Krčková, Kautzká, Marčeková, Niedermertlová Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 1 2:01.13 1098.0
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 237 VITNEROVÁ, MASTNÁ, KHUNOVÁ, PALIVCOVÁ VITNEROVÁ, MASTNÁ, KHUNOVÁ, PALIVCOVÁ GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 2 1:53.08 1227.0
2 193 Horáčková, Vejdělková, Radoňská, Blechová Horáčková, Vejdělková, Radoňská, Blechová Gymnázium KolínGymnázium Kolín 4 1:57.09 1162.0
3 246 Říhová, Mrázková, Nováková, Králová Říhová, Mrázková, Nováková, Králová Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 5 2:00.57 1107.0
4 190 Šmídová, Dostalová, Pleskačová, Matoušková Šmídová, Dostalová, Pleskačová, Matoušková Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 3 2:01.76 1089.0
5 256 Vejborná, Seifertová, Olivová, Vosecká Vejborná, Seifertová, Olivová, Vosecká SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 6 2:02.08 1084.0
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 3.10.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 139 Krouská, Kružíková, Nocarová, Nečásková Krouská, Kružíková, Nocarová, Nečásková Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 3 1:53.04 1228.0
2 173 Malíčková, Strachová, Janoušková, Barešová Malíčková, Strachová, Janoušková, Barešová Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 6 2:00.85 1103.0
3 183 Černá, Pilařová, Berková, Vlasáková Černá, Pilařová, Berková, Vlasáková Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 4 2:03.93 1055.0
4 147 Blatská, Hajná, Hněvkovská, Stýblová Blatská, Hajná, Hněvkovská, Stýblová Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 5 2:04.45 1047.0
5 238 Bártová, Dojáčková, Živnéřová, Fantyšová Bártová, Dojáčková, Živnéřová, Fantyšová Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 2 2:10.45 958.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 179 Vánišová, Kozlová, Beranová, Novosadová Vánišová, Kozlová, Beranová, Novosadová G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 2 1:45.82 1349.0
2 211 Škochová, Novotná, Mašková, Havlátová Škochová, Novotná, Mašková, Havlátová Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 5 1:51.84 1247.0
3 169 Koudelková, Veselá, Nedvědová, Nedvědová Koudelková, Veselá, Nedvědová, Nedvědová Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 6 1:51.92 1246.0
4 139 Krouská, Kružíková, Nocarová, Nečásková Krouská, Kružíková, Nocarová, Nečásková Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 3 1:53.04 1228.0
5 220 Kolingerová, Placatková, Uherková, Novotná Kolingerová, Placatková, Uherková, Novotná gymnázium příbramgymnázium příbram 4 1:53.06 1227.0
6 237 VITNEROVÁ, MASTNÁ, KHUNOVÁ, PALIVCOVÁ VITNEROVÁ, MASTNÁ, KHUNOVÁ, PALIVCOVÁ GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 2 1:53.08 1227.0
7 193 Horáčková, Vejdělková, Radoňská, Blechová Horáčková, Vejdělková, Radoňská, Blechová Gymnázium KolínGymnázium Kolín 4 1:57.09 1162.0
8 150 Holubová, Prouzová, Masnerová, Hněvkovská Holubová, Prouzová, Masnerová, Hněvkovská Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 3 1:58.01 1147.0
9 246 Říhová, Mrázková, Nováková, Králová Říhová, Mrázková, Nováková, Králová Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 5 2:00.57 1107.0
10 173 Malíčková, Strachová, Janoušková, Barešová Malíčková, Strachová, Janoušková, Barešová Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 6 2:00.85 1103.0
11 138 Krčková, Kautzká, Marčeková, Niedermertlová Krčková, Kautzká, Marčeková, Niedermertlová Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 1 2:01.13 1098.0
12 190 Šmídová, Dostalová, Pleskačová, Matoušková Šmídová, Dostalová, Pleskačová, Matoušková Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 3 2:01.76 1089.0
13 256 Vejborná, Seifertová, Olivová, Vosecká Vejborná, Seifertová, Olivová, Vosecká SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 6 2:02.08 1084.0
14 183 Černá, Pilařová, Berková, Vlasáková Černá, Pilařová, Berková, Vlasáková Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 4 2:03.93 1055.0
15 147 Blatská, Hajná, Hněvkovská, Stýblová Blatská, Hajná, Hněvkovská, Stýblová Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 5 2:04.45 1047.0
16 238 Bártová, Dojáčková, Živnéřová, Fantyšová Bártová, Dojáčková, Živnéřová, Fantyšová Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 2 2:10.45 958.00

Skok vysoký - Dorostenci

Dorostenci A (st, 3.10.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.521.561.601.641.681.721.761.801.841.881.921.962.002.042.082.122.162.202.242.28 Body
1 114 Dominik BurdychDominik Burdych
SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník
01 11 1.80 ooooooooxxx 627.00
2 120 Tomáš ŠímaTomáš Šíma
SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník
02 12 1.76 ooooxxoxooxxx 593.00
3 125 stanislav bělkastanislav bělka
SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín
02 13 1.76 ---oxoxoxxoxxx 593.00
4 64 Jaroslav NedbalýJaroslav Nedbalý
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
00 7 1.72 ooxoxoxoxoxxx 560.00
5 93 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
01 4 1.72 -oxxoxoxoxxoxxx 560.00
6 3 Petr FučíkPetr Fučík
Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara
99 6 1.68 xoooxoxoxxx 528.00
7 8 Matyáš NespalaMatyáš Nespala
Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara
00 3 1.64 ooooxxx 496.00
8 60 Petr BártaPetr Bárta
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
99 10 1.64 xooooxxx 496.00
9 76 Matyáš PovejšilMatyáš Povejšil
GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90
01 5 1.64 xooxooxxx 496.00
10 81 Jiří AdamecJiří Adamec
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
03 9 1.64 oxooxoxxx 496.00
11 45 Jan VobořilJan Vobořil
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
00 8 1.60 oooxxx 464.00
12 111 Lukáš PošíkLukáš Pošík
SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav
02 1 1.56 oxoxxx 434.00
90 Daniel ŠtorcDaniel Štorc
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
03 2 DNS ------------------ 0.00
42 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
00 15 DNS ---xxx 0.00
132 jindřich Semotamjindřich Semotam
SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín
00 14 NM ------------------ 0.00
Celkem 15 závodníků
Dorostenci B (st, 3.10.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.801.841.881.921.962.002.042.082.122.16 Body
1 29 David OlarDavid Olar
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
01 14 1.60 ooooooxxx 464.00
2 55 Marek MacíkMarek Macík
Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře
01 4 1.60 oooooxoxxx 464.00
3 79 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90
01 5 1.56 xoooooxx 434.00
4 105 Jan JelínekJan Jelínek
SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav
00 2 1.56 oooxxoxoxxx 434.00
5 28 Matyáš MaroušekMatyáš Maroušek
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
03 9 1.52 ooooxxx 404.00
6 78 Štěpán StudenovskýŠtěpán Studenovský
GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90
99 10 1.52 ooxooxxx 404.00
7 61 František ExnerFrantišek Exner
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
99 12 1.52 oo-xoxx-x 404.00
8 108 Lukáš LhotaLukáš Lhota
SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav
01 7 1.48 oooxxx 374.00
MS 53 Martin KorseltMartin Korselt
Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře
02 8 1.44 ooxxx
10 17 Jan JankovecJan Jankovec
Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H...
02 1 1.44 xoxoxxx 345.00
11= 51 Josef HrdličkaJosef Hrdlička
Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře
99 15 1.40 o- 317.00
11= 38 Jiří KrausJiří Kraus
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
00 3 1.40 oxxx 317.00
11= 16 Dušan MatějkaDušan Matějka
Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H...
00 13 1.40 oxxx 317.00
59 Jakub VávraJakub Vávra
Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře
99 11 DNS 0.00
24 Jáchym ValentaJáchym Valenta
Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H...
03 6 NM xxx
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

Dorostenky A (st, 3.10.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.341.381.421.461.501.541.581.621.661.701.741.781.821.861.901.941.982.022.06 Body
1 197 Natálie OlivováNatálie Olivová
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
03 13 1.62 -----ooxxooxxx 759.00
2 165 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
01 12 1.62 ----ooxoxoxxoxxx 759.00
3 231 KATEŘINA KHUNOVÁKATEŘINA KHUNOVÁ
GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA
00 5 1.54 -ooooooxxx 666.00
4= 142 Jitka NečáskováJitka Nečásková
Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla...
00 7 1.54 -ooooxooxxx 666.00
4= 210 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
03 10 1.54 -oooxoooxxx 666.00
6 182 Adéla BerkováAdéla Berková
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
02 11 1.54 --oooxoxoxxx 666.00
7 175 Anna KozlováAnna Kozlová
G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav
01 8 1.54 -oooxxoxxoxxoxxx 666.00
8 166 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
01 6 1.50 ---oxooxxx 621.00
9 223 Veronika NovotnáVeronika Novotná
gymnázium příbramgymnázium příbram
00 1 1.42 ooooxxx 534.00
10 180 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav
03 3 1.38 xoooxxx 491.00
11 253 Lucie OlivováLucie Olivová
SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín
03 9 1.38 ooxoxxx 491.00
12 237 KATEŘINA VITNEROVÁKATEŘINA VITNEROVÁ
GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA
00 4 1.38 ooxxoxxx 491.00
13 212 Anna ŠtroblováAnna Štroblová
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
00 2 1.34 xooxxx 449.00
Celkem 13 závodníků
Dorostenky B (st, 3.10.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.221.261.301.341.381.421.461.501.541.581.621.661.701.741.781.821.861.901.941.98 Body
1 217 Adriana HofmanováAdriana Hofmanová
gymnázium příbramgymnázium příbram
01 13 1.46 ooooxoooxxx 577.00
2 149 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
01 7 1.42 ooooooxxx 534.00
3= 244 Eliška MrázkováEliška Mrázková
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
99 16 1.42 --oooxoxxx 534.00
3= 147 Veronika BlatskáVeronika Blatská
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
01 12 1.42 oooooxoxxx 534.00
5 226 Monika WeisheitlováMonika Weisheitlová
gymnázium příbramgymnázium příbram
02 14 1.42 oooooxxoxxx 534.00
6 194 Petra JíchováPetra Jíchová
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
01 1 1.38 oooooxxx 491.00
7 189 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
02 15 1.38 -oxoooxxx 491.00
8 207 Tereza MirovskáTereza Mirovská
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
03 11 1.38 oxooxoxxoxxx 491.00
9 196 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
02 9 1.34 ooooxx 449.00
10 136 Šárka MisíkováŠárka Misíková
Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla...
01 6 1.34 xooxxoxoxxx 449.00
11= 229 TEREZA HORNÍKOVÁTEREZA HORNÍKOVÁ
GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA
02 4 1.30 oooxxx 409.00
11= 139 Kateřina KrouskáKateřina Krouská
Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla...
01 8 1.30 oooxxx 409.00
13 249 Eliška VoglováEliška Voglová
SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín
01 3 1.30 oxxooxxx 409.00
14 156 Klára StýblováKlára Stýblová
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
00 10 1.22 oxx- 331.00
255 Martina UlrichováMartina Ulrichová
SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín
02 5 NM xxx 0.00
248 Anežka KolakovskáAnežka Kolakovská
SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín
03 2 DNS ------------------- 0.00
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

Dorostenci A (st, 3.10.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara
99 17 6.42 6.42xx6.42x0.00.0 679.00
2 67 Matouš SochůrekMatouš Sochůrek
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
99 15 6.04 6.045.675.976.046.030.00.0 595.00
3 38 Jiří KrausJiří Kraus
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
00 3 6.04 5.755.746.046.045.960.00.0 595.00
4 132 jindřich Semotamjindřich Semotam
SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín
00 7 6.00 5.746.005.966.005.920.00.0 587.00
5 131 robin martinekrobin martinek
SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín
00 5 5.99 5.474.535.995.995.860.00.0 584.00
6 32 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
01 13 5.68 5.085.275.685.685.480.00.0 519.00
7 105 Jan JelínekJan Jelínek
SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav
00 1 5.67 4.305.675.495.675.450.00.0 516.00
8 36 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
02 2 5.65 5.245.56x5.565.650.00.0 512.00
9 65 Marek ŘehákMarek Řehák
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
01 16 5.64 x5.505.405.505.640.00.0 510.00
10 111 Lukáš PošíkLukáš Pošík
SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav
02 6 5.52 4.915.255.095.255.520.00.0 485.00
11 11 Jaroslav VitákJaroslav Viták
Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara
02 12 5.47 4.875.475.475.475.470.00.0 475.00
12 68 Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
02 14 5.32 5.095.055.115.115.320.00.0 445.00
13 29 David OlarDavid Olar
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
01 9 5.10 4.87x5.105.10x0.00.0 402.00
14 108 Lukáš LhotaLukáš Lhota
SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav
01 4 5.08 5.08xx5.08x0.00.0 398.00
15 2 David DvořákDavid Dvořák
Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara
01 11 4.92 x4.92x4.92x0.00.0 367.00
42 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
00 8 DNS xxx0.0x0.00.0 0.00
28 Matyáš MaroušekMatyáš Maroušek
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
03 10 DNS xxx0.0x0.00.0 0.00
Celkem 17 závodníků
Dorostenci B (st, 3.10.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 93 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
01 17 5.96 5.865.96x5.965.790.00.0 578.00
2 114 Dominik BurdychDominik Burdych
SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník
01 2 5.89 5.74x5.895.895.830.00.0 563.00
3 83 Jan GročekJan Groček
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
00 16 5.73 5.665.475.655.665.730.00.0 529.00
4 15 Jan MachJan Mach
Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H...
00 6 5.70 5.215.19-5.215.700.00.0 523.00
5 78 Štěpán StudenovskýŠtěpán Studenovský
GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90
99 9 5.38 5.275.38x5.385.280.00.0 457.00
6 55 Marek MacíkMarek Macík
Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře
01 5 5.29 x5.29x5.295.050.00.0 439.00
7 95 Martin KadlecMartin Kadlec
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
99 15 5.28 5.280.05.145.28-0.00.0 437.00
8 76 Matyáš PovejšilMatyáš Povejšil
GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90
01 7 5.22 4.995.205.205.205.220.00.0 425.00
9 71 Štěpán KubecŠtěpán Kubec
GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90
99 4 5.19 5.015.15x5.155.190.00.0 419.00
10 51 Josef HrdličkaJosef Hrdlička
Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře
99 4.99 4.604.804.634.804.990.00.0 380.00
12 81 Jiří AdamecJiří Adamec
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
03 14 4.98 4.984.874.844.98x0.00.0 378.00
13 47 Jan AugustýnJan Augustýn
Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře
02 1 4.94 4.924.924.794.924.940.00.0 371.00
14 120 Tomáš ŠímaTomáš Šíma
SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník
02 11 4.90 4.904.904.724.90x0.00.0 363.00
15 90 Daniel ŠtorcDaniel Štorc
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
03 12 4.85 4.394.704.854.85-0.00.0 354.00
16 22 Štěpán ŠímaŠtěpán Šíma
Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H...
00 10 4.46 4.104.464.204.463.960.00.0 283.00
17 20 Vitalij StanVitalij Stan
Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H...
01 8 4.44 xx4.444.44x0.00.0 280.00
18 115 Jan ČervenýJan Červený
SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník
02 3 0.00 xxx0.0x0.00.0 0.00
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

Dorostenky A (st, 3.10.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 166 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
01 12 5.10 4.92x5.105.10x0.00.0 587.00
2 158 Barbora VeseláBarbora Veselá
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
00 4 4.97 4.734.68x4.734.970.00.0 551.00
3 179 Anna VánišováAnna Vánišová
G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav
01 5 4.94 4.604.94x4.94x0.00.0 543.00
4 191 Klára VlasákováKlára Vlasáková
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
02 13 4.87 4.844.834.874.873.810.00.0 524.00
5 153 Eliška MasnerováEliška Masnerová
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
03 2 4.85 4.854.754.854.85x0.00.0 519.00
6 150 Justýna HolubováJustýna Holubová
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
00 1 4.79 x4.793.024.794.760.00.0 503.00
7 190 Klára ŠmídováKlára Šmídová
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
03 6 4.69 x4.294.694.69x0.00.0 477.00
8 174 Tereza BeranováTereza Beranová
G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav
99 10 4.58 4.244.584.464.584.440.00.0 448.00
9 176 Markéta MičkováMarkéta Mičková
G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav
00 11 4.56 4.344.564.164.564.510.00.0 443.00
10 140 Adéla KružíkováAdéla Kružíková
Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla...
01 7 4.47 x4.474.464.474.410.00.0 421.00
11 173 Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
01 8 4.42 xx4.284.284.420.00.0 408.00
12 138 Natalia KrčkováNatalia Krčková
Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla...
01 9 4.35 4.163.933.994.164.350.00.0 391.00
13 136 Šárka MisíkováŠárka Misíková
Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla...
01 3 3.97 3.643.813.973.973.770.00.0 301.00
Celkem 13 závodníků
Dorostenky B (st, 3.10.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 232 KATEŘINA MASTNÁKATEŘINA MASTNÁ
GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA
00 17 5.17 x5.095.175.175.060.00.0 606.00
2 210 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
03 11 4.45 4.304.094.034.304.450.00.0 416.00
3 193 Lucie HoráčkováLucie Horáčková
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
03 2 4.40 4.31x4.384.384.400.00.0 403.00
4 196 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
02 5 4.40 4.364.214.404.40x0.00.0 403.00
5 201 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
03 6 4.30 4.304.02x4.30-0.00.0 379.00
6 244 Eliška MrázkováEliška Mrázková
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
99 4 4.28 4.28xx4.284.280.00.0 374.00
7 212 Anna ŠtroblováAnna Štroblová
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
00 10 4.27 4.094.183.954.184.270.00.0 371.00
8 204 Blanka HavlátováBlanka Havlátová
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
03 9 4.24 4.044.154.244.24x0.00.0 364.00
9 229 TEREZA HORNÍKOVÁTEREZA HORNÍKOVÁ
GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA
02 12 4.23 4.144.033.694.144.230.00.0 362.00
10 234 DENISA PALIVCOVÁDENISA PALIVCOVÁ
GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA
03 16 4.22 3.393.513.783.784.220.00.0 359.00
11 254 Lucie SeifertováLucie Seifertová
SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín
03 15 4.17 4.174.074.114.17-0.00.0 347.00
12 256 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná
SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín
03 8 4.16 3.994.16x4.164.120.00.0 345.00
13 214 Irena BrodníčkováIrena Brodníčková
gymnázium příbramgymnázium příbram
00 14 4.07 4.073.30x4.07x0.00.0 324.00
14 215 Klaudie HlinkováKlaudie Hlinková
gymnázium příbramgymnázium příbram
18 13 3.96 3.963.753.493.963.570.00.0 299.00
15 221 Kamila MacasováKamila Macasová
gymnázium příbramgymnázium příbram
03 3 3.96 3.96xx3.96x0.00.0 299.00
16 252 Lenka NovákováLenka Nováková
SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín
02 7 3.80 3.643.803.713.803.630.00.0 263.00
17 241 Sára FantyšováSára Fantyšová
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
03 1 3.76 3.50x3.763.763.730.00.0 254.00
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 3.10.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 197 Natálie OlivováNatálie Olivová
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
03 8 11.51 11.3111.1611.5111.5110.880.00.0 629.00
2 254 Lucie SeifertováLucie Seifertová
SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín
03 26 11.28 x10.5211.2811.2810.850.00.0 614.00
3 165 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
01 24 11.04 10.7811.0410.6511.04x0.00.0 598.00
4 179 Anna VánišováAnna Vánišová
G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav
01 19 10.70 x09.31x09.3110.700.00.0 575.00
5 181 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
02 27 10.58 10.4210.4310.5810.5810.080.00.0 567.00
6 201 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
03 9 10.24 10.24x09.2310.24x0.00.0 545.00
7 209 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
00 18 10.21 09.7009.8410.2110.2110.080.00.0 543.00
8 143 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová
Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla...
02 25 10.00 10.0009.9909.5110.0009.720.00.0 529.00
9 194 Petra JíchováPetra Jíchová
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
01 6 09.76 09.7609.5308.7109.7609.320.00.0 514.00
10 202 Ivana BartákováIvana Bartáková
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
00 28 09.44 09.2609.44x09.4408.750.00.0 493.00
11 257 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín
02 21 09.42 09.2009.2609.2709.2709.420.00.0 492.00
12 154 Eliška NovotnáEliška Novotná
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
02 7 09.37 08.9808.8508.4208.9809.370.00.0 488.00
13 145 Karolína PavlíkováKarolína Pavlíková
Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla...
03 22 09.30 09.1109.3008.8609.3008.520.00.0 484.00
14 151 Karolína HonkeováKarolína Honkeová
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
01 5 09.15 09.1508.5006.0309.1507.820.00.0 474.00
15 222 Johana NovotnáJohana Novotná
gymnázium příbramgymnázium příbram
01 23 09.13 x08.5809.1309.13x0.00.0 473.00
16 185 Viola KratochvílováViola Kratochvílová
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
02 14 09.11 09.1109.0809.0609.1108.950.00.0 471.00
17 147 Veronika BlatskáVeronika Blatská
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
01 3 09.00 08.2008.4208.6508.6509.000.00.0 464.00
18 141 Zuzana MatějkováZuzana Matějková
Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla...
02 20 08.95 08.8508.9508.8308.95x0.00.0 461.00
19 213 Nikola BoháčováNikola Boháčová
gymnázium příbramgymnázium příbram
01 16 08.90 08.2808.4008.9008.9008.650.00.0 458.00
20 226 Monika WeisheitlováMonika Weisheitlová
gymnázium příbramgymnázium příbram
02 15 08.88 08.5808.8808.5408.8808.530.00.0 456.00
21 159 Karolína BarešováKarolína Barešová
Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand...
99 17 08.80 08.7007.9406.1908.7008.800.00.0 451.00
22 180 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav
03 13 08.70 08.2608.2708.7008.7008.200.00.0 445.00
23 247 Martina ŽivnéřováMartina Živnéřová
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
99 10 08.50 08.0208.5008.1008.5007.990.00.0 432.00
24 235 JOLANA ŤAŽIAROVÁJOLANA ŤAŽIAROVÁ
GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA
00 12 08.40 08.0508.4007.5608.4007.120.00.0 425.00
25 227 GIULIA BERTIGIULIA BERTI
GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA
03 2 07.61 06.6206.7507.6107.6107.050.00.0 374.00
26 236 VERONIKA VACHTLOVÁVERONIKA VACHTLOVÁ
GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA
01 11 07.50 x07.50x07.5007.380.00.0 367.00
27 238 Natálie BártováNatálie Bártová
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
00 1 07.50 06.7507.5007.3307.5007.030.00.0 367.00
28 240 Johana DubecováJohana Dubecová
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
01 4 07.31 07.2506.7707.3107.3106.820.00.0 355.00
Celkem 28 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 3.10.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 5 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara
99 31 17.24 17.2417.2015.9517.24x0.00.0 928.00
2 83 Jan GročekJan Groček
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
00 30 15.90 15.8115.8515.9015.9015.630.00.0 845.00
3 8 Matyáš NespalaMatyáš Nespala
Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara
00 29 13.75 x12.4313.7513.7513.650.00.0 713.00
4 21 Petr SudíkPetr Sudík
Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H...
00 16 13.37 12.7212.4212.7512.7513.370.00.0 690.00
5 101 Adam VidunaAdam Viduna
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
00 28 12.51 11.8012.4512.2412.4512.510.00.0 637.00
6 116 Stanislav DašekStanislav Dašek
SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník
00 4 12.25 11.8812.2511.1312.2511.150.00.0 622.00
7 60 Petr BártaPetr Bárta
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
99 24 12.20 10.9408.7111.3811.3812.200.00.0 619.00
8 131 robin martinekrobin martinek
SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín
00 11 12.12 10.88x12.1212.1212.050.00.0 614.00
9 64 Jaroslav NedbalýJaroslav Nedbalý
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
00 22 11.90 10.3010.2710.2110.3011.900.00.0 600.00
10 35 Jakub DudášJakub Dudáš
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
02 7 11.60 11.40x11.4611.4611.600.00.0 582.00
11 48 Štěpán DostálŠtěpán Dostál
Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře
02 5 11.41 xx11.4111.4109.860.00.0 571.00
12 87 Oto MosesOto Moses
Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim
01 26 11.18 11.18x10.7111.1810.320.00.0 557.00
13 128 karel hanuškarel hanuš
SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín
01 8 11.10 10.0711.1011.1011.1010.340.00.0 552.00
14 12 Matouš DrulákMatouš Drulák
Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H...
00 6 11.00 10.6111.0010.1411.0010.500.00.0 546.00
15 113 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda
SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav
01 17 10.98 10.3110.98x10.9810.530.00.0 545.00
16 44 Marek VlasákMarek Vlasák
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
99 19 10.82 10.3509.5509.3710.3510.820.00.0 535.00
17 61 František ExnerFrantišek Exner
Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad
99 23 10.77 09.8110.3810.7710.7710.700.00.0 532.00
18 50 Václav HojkaVáclav Hojka
Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře
01 9 10.74 10.7410.1009.6610.74x0.00.0 530.00
19 40 Tomáš MertaTomáš Merta
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
01 12 10.71 10.0010.2710.7110.71x0.00.0 528.00
20 72 Adam MrázekAdam Mrázek
GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90
01 13 10.60 08.9410.6009.5610.6009.900.00.0 522.00
21 119 Jonáš SýkoraJonáš Sýkora
SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník
00 18 10.60 xx10.6010.60x0.00.0 522.00
22 34 David ZuskaDavid Zuska
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
02 27 10.53 10.1910.3910.5310.53x0.00.0 518.00
23 127 martin buryanmartin buryan
SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín
01 3 10.35 10.3509.7409.3010.3509.470.00.0 507.00
24 31 Filip SachlFilip Sachl
Gymnázium KladnoGymnázium Kladno
01 25 10.16 10.03x10.1610.1610.020.00.0 495.00
25 106 Jan KrupkaJan Krupka
SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav
02 10 10.10 08.9110.1009.6610.10x0.00.0 492.00
26 73 Radek NeužilRadek Neužil
GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90
00 14 10.10 10.1009.43x10.10x0.00.0 492.00
27 57 Martin PřevrátilMartin Převrátil
Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře
00 15 09.95 08.4309.9509.4709.9509.750.00.0 483.00
28 70 Tadeáš BienerTadeáš Biener
GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90
00 2 09.57 09.5708.8908.8409.5709.300.00.0 460.00
29 102 Lukáš BezděkovskýLukáš Bezděkovský
SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav
01 1 09.05 x09.05x09.05x0.00.0 429.00
30 92 Petr GutwaldPetr Gutwald
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
03 20 07.82 07.3507.8207.8207.8207.770.00.0 356.00
31 94 Tomáš HromádkaTomáš Hromádka
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
02 21 07.21 xxx0.007.210.00.0 320.00
Celkem 31 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 2959
2 Martin KašparMartin Kašpar 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 2524
3 Jan GročekJan Groček 00 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 2484
4 Martin KadlecMartin Kadlec 99 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 2328
5 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 2324
6 Jan MachJan Mach 00 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 2233
7 Tomáš ŠímaTomáš Šíma 02 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 2121
8 Michal PernerMichal Perner 02 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 1885
9 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 1824
10 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře 1738
11 Dominik BohataDominik Bohata 00 SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 1668
12 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 1607
13 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 01 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 1592
14 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 1481
15 Martin PechaMartin Pecha 01 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 1469
16 Šimon DutýŠimon Dutý 01 Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře 1386
17 Mikuláš PlášekMikuláš Plášek 00 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 1354
18 Marek ŘehákMarek Řehák 01 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1343
19 Matouš SochůrekMatouš Sochůrek 99 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1326
20 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 1284
21 Roman StehnoRoman Stehno 02 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 1281
22 Josef KuníkJosef Kuník 02 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 1270
23 Matěj KaskaMatěj Kaska 01 Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře 1262
24 David KošataDavid Košata 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 1223
25 Matyáš NespalaMatyáš Nespala 00 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 1209
26 Jurij TofeljukJurij Tofeljuk 99 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 1204
27 robin martinekrobin martinek 00 SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 1198
28 Dominik BurdychDominik Burdych 01 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 1190
29 Jaroslav NedbalýJaroslav Nedbalý 00 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1160
30 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1138
31 Petr BártaPetr Bárta 99 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1115
32 Jan JelínekJan Jelínek 00 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 0950
33 Jan VobořilJan Vobořil 00 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 0923
34 Matyáš PovejšilMatyáš Povejšil 01 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 0921
35 Lukáš PošíkLukáš Pošík 02 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 0919
36 Jiří KrausJiří Kraus 00 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 0912
37 Marek MacíkMarek Macík 01 Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře 0903
38 Jiří AdamecJiří Adamec 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0874
39 David OlarDavid Olar 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0866
40 Radek NeužilRadek Neužil 00 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 0863
41 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0767
42 Štěpán ŠímaŠtěpán Šíma 00 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 0753
43 David MartínekDavid Martínek 02 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 0727
44 Matouš TůmaMatouš Tůma 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0714
45 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0712
46 Josef HrdličkaJosef Hrdlička 99 Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře 0697
47 Tadeáš HájekTadeáš Hájek 02 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 0694
48= Petr SudíkPetr Sudík 00 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 0690
48= Jakub ProcházkaJakub Procházka 99 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 0690
50= David DvořákDavid Dvořák 01 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 0684
50= Miroslav KurkaMiroslav Kurka 00 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 0684
52 Marek VachoušekMarek Vachoušek 00 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 0665
53 Štěpán KubecŠtěpán Kubec 99 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 0656
54 Vojtěch DáňaVojtěch Dáňa 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0651
55 Tomáš HromádkaTomáš Hromádka 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0646
56 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 02 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 0645
57 Jan BoumaJan Bouma 00 SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 0640
58 Adam VidunaAdam Viduna 00 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0637
59 Jan KovaříkJan Kovařík 01 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 0631
60 Karel MatznerKarel Matzner 99 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0624
61 Stanislav DašekStanislav Dašek 00 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 0622
62 Vojtěch ŘezáčVojtěch Řezáč 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0619
63 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0617
64 Tomáš LevTomáš Lev 00 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 0607
65 stanislav bělkastanislav bělka 02 SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 0593
66 jindřich Semotamjindřich Semotam 00 SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 0587
67= Jakub DudášJakub Dudáš 02 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 0582
67= Radan ZugarRadan Zugar 00 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 0582
69 Jan ŠimurdaJan Šimurda 00 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 0574
70 Štěpán DostálŠtěpán Dostál 02 Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře 0571
71 Jan-František LínekJan-František Línek 00 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0566
72 Lukáš LhotaLukáš Lhota 01 Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře 0562
73 Oto MosesOto Moses 01 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0557
74 karel hanuškarel hanuš 01 SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 0552
75 Matouš DrulákMatouš Drulák 00 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 0546
76 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 01 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 0545
77 Marek VlasákMarek Vlasák 99 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 0535
78 Václav HojkaVáclav Hojka 01 Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře 0530
79 Petr FučíkPetr Fučík 99 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 0528
80 Jakub PeštaJakub Pešta 99 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 0526
81= Jonáš SýkoraJonáš Sýkora 00 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 0522
81= Adam MrázekAdam Mrázek 01 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 0522
83 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0519
84 David ZuskaDavid Zuska 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0518
85 Marek LuklMarek Lukl 01 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0517
86 Kamil MachurkaKamil Machurka 01 SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 0512
87 Filip SachlFilip Sachl 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0495
88 Ladislav DufekLadislav Dufek 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0494
89 Jan KrupkaJan Krupka 02 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 0492
90 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0485
91= Jaroslav VitákJaroslav Viták 02 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 0475
91= tomáš valentatomáš valenta 01 SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 0475
93 Jeremy ŠindlerJeremy Šindler 01 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 0469
94 Martin KovaříkMartin Kovařík 00 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 0468
95 Marian SahaidakMarian Sahaidak 01 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 0464
96 Jan SmetanaJan Smetana 00 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 0458
97 Štěpán StudenovskýŠtěpán Studenovský 99 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 0457
98 Michal ŠpačekMichal Špaček 01 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 0456
99 Vojtěch KubiasVojtěch Kubias 00 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0408
100 Matyáš MaroušekMatyáš Maroušek 03 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0404
101 Petr GutwaldPetr Gutwald 03 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0356
102 Jan JankovecJan Jankovec 02 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 0345
103 Dušan MatějkaDušan Matějka 00 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 0317
104 Jan VlášekJan Vlášek 00 SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 0234
105= Vitalij StanVitalij Stan 01 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 0000
105= Jáchym ValentaJáchym Valenta 03 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 0000
105= František ExnerFrantišek Exner 99 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0000
105= Martin PřevrátilMartin Převrátil 00 Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře 0000
105= Daniel ŠtorcDaniel Štorc 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0000
105= Jakub VávraJakub Vávra 99 Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře 0000
105= Štěpán ŠancŠtěpán Šanc 00 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 0000
105= Jan ČervenýJan Červený 02 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 0000
105= Vojtěch SyselVojtěch Sysel 00 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 0000
105= Jan ŠtejnarJan Štejnar 99 Gymnázium J. S. MacharaGymnázium J. S. Machara 0000
105= Hlídek TomášHlídek Tomáš 00 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 0000
105= Sami Al ReyahiSami Al Reyahi 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0000
105= Jiří HolovskýJiří Holovský 02 Gymnázium Václava Hraběte HořoviceGymnázium Václava Hraběte H... 0000
105= Petr EisPetr Eis 02 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 0000
105= Kamil MachurkaKamil Machurka 00 SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 0000
105= Stanislav BělkaStanislav Bělka 01 SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 0000
105= Martin KorseltMartin Korselt 02 Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře 0000
105= Lukáš BezděkovskýLukáš Bezděkovský 01 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 0000
105= Tadeáš BienerTadeáš Biener 00 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90 0000
105= martin buryanmartin buryan 01 SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 0000
105= Jan AugustýnJan Augustýn 02 Gymnázium Dr. J. PekařeGymnázium Dr. J. Pekaře 0000
105= Lukáš LhotaLukáš Lhota 01 SOŠ a SOU dopravní ČáslavSOŠ a SOU dopravní Čáslav 0000
105= Tomáš Elliot SojkaTomáš Elliot Sojka 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0000
105= Michal KuchařMichal Kuchař 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 0000
105= Adam RůžičkaAdam Růžička 99 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 0000
105= Marek PuldaMarek Pulda 02 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0000
105= Michal VávraMichal Vávra 00 SPŠ Emila Kolbena RakovníkSPŠ Emila Kolbena Rakovník 0000
105= Adam LupačAdam Lupač 00 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0000
105= petr chavouzekpetr chavouzek 01 SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 0000
105= Tomáš MertaTomáš Merta 01 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 0000
105= Matěj ZelenkaMatěj Zelenka 00 SOŠ a SOU stavební kolínSOŠ a SOU stavební kolín 0000
Celkem 135 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 gymnázium příbramgymnázium příbram 2980
2 Ema ŠkochováEma Škochová 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 2622
3 Anna VánišováAnna Vánišová 01 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 2467
4 Justýna HolubováJustýna Holubová 00 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 2337
5 KATEŘINA VITNEROVÁKATEŘINA VITNEROVÁ 00 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 2162
6 Klára ŠmídováKlára Šmídová 03 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 2080
7 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 2060
8 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná 03 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 2016
9 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 1866
10 Karolína ŘíhováKarolína Říhová 01 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 1689
11 Eliška KrálováEliška Králová 02 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 1539
12 Anna KozlováAnna Kozlová 01 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 1517
13 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 1506
14 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1436
15 Bára PlacatkováBára Placatková 00 gymnázium příbramgymnázium příbram 1395
16 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 1388
18 KATEŘINA KHUNOVÁKATEŘINA KHUNOVÁ 00 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 1330
19 KATEŘINA MASTNÁKATEŘINA MASTNÁ 00 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 1327
20 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 1316
21 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 1287
24 Eliška BlechováEliška Blechová 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 1182
25 Tereza BeranováTereza Beranová 99 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 1180
26 Eliška NovotnáEliška Novotná 02 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 1155
27 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 1151
28 Sarah JanouškováSarah Janoušková 02 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 1147
29 Kateřina DostalováKateřina Dostalová 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 1139
30 Adéla NovákováAdéla Nováková 00 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 1113
31 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 1092
32 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 1082
33 Adéla KružíkováAdéla Kružíková 01 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 1056
34 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 1029
35 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 1020
36 Lucie OlivováLucie Olivová 03 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 1019
37 Karolína VoseckáKarolína Vosecká 02 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 0988
38 Lucie SeifertováLucie Seifertová 03 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 0961
39 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová 03 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 0936
40 Eliška MrázkováEliška Mrázková 99 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0908
41 JOLANA ŤAŽIAROVÁJOLANA ŤAŽIAROVÁ 00 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 0779
42 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 gymnázium příbramgymnázium příbram 0729
43 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 0681
44 Adéla BerkováAdéla Berková 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0666
45 Ingrid TillmannIngrid Tillmann 00 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 0664
46 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 0651
47 Zuzana NocarováZuzana Nocarová 01 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 0621
48 DENISA PALIVCOVÁDENISA PALIVCOVÁ 03 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 0610
50 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0573
51= Iveta FilounováIveta Filounová 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0570
51= Karolína KautzkáKarolína Kautzká 03 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 0570
53 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0567
54= Žaneta VrbováŽaneta Vrbová 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 0545
54= Jitka PilařováJitka Pilařová 03 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0545
56 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 00 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0543
57= Monika WeisheitlováMonika Weisheitlová 02 gymnázium příbramgymnázium příbram 0534
57= Veronika BlatskáVeronika Blatská 01 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0534
59 Klára StýblováKlára Stýblová 00 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0532
60 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová 02 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 0529
61 Klára VlasákováKlára Vlasáková 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0524
62 Radka PeerováRadka Peerová 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0523
63= Sabina StrachováSabina Strachová 03 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 0503
63= Kamila MacasováKamila Macasová 03 gymnázium příbramgymnázium příbram 0503
65 KRISTÝNA HOLEČKOVÁKRISTÝNA HOLEČKOVÁ 02 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 0498
66 Ivana BartákováIvana Bartáková 00 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0493
67= Tereza MirovskáTereza Mirovská 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0491
67= Petra JíchováPetra Jíchová 01 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 0491
67= Tereza KukalováTereza Kukalová 01 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 0491
70 Corina MarčekováCorina Marčeková 00 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 0488
71 Karolína PavlíkováKarolína Pavlíková 03 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 0484
72 Karolína HonkeováKarolína Honkeová 01 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0474
73 Johana NovotnáJohana Novotná 01 gymnázium příbramgymnázium příbram 0473
74 Viola KratochvílováViola Kratochvílová 02 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0471
75 Nikola BoháčováNikola Boháčová 01 gymnázium příbramgymnázium příbram 0458
76 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 0451
77 Šárka MisíkováŠárka Misíková 01 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 0449
78 Martina ŽivnéřováMartina Živnéřová 99 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0432
79 Linda RadoňskáLinda Radoňská 02 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 0431
80 Tereza KonšelováTereza Konšelová 02 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0423
81 Eliška VoglováEliška Voglová 01 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 0409
82 Johana DubecováJohana Dubecová 01 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0404
83 Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková 02 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 0403
84 Natalia KrčkováNatalia Krčková 01 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 0391
85 GIULIA BERTIGIULIA BERTI 03 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 0374
86 Anna ŠtroblováAnna Štroblová 00 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0371
87 Natálie BártováNatálie Bártová 00 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0367
88 TEREZA HORNÍKOVÁTEREZA HORNÍKOVÁ 02 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 0362
89 Irena BrodníčkováIrena Brodníčková 00 gymnázium příbramgymnázium příbram 0324
90 Klaudie HlinkováKlaudie Hlinková 18 gymnázium příbramgymnázium příbram 0299
91 Sára FantyšováSára Fantyšová 03 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0254
92 Martina UlrichováMartina Ulrichová 02 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 0252
93 Lenka NovákováLenka Nováková 02 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 0200
94 Anežka KolakovskáAnežka Kolakovská 03 SZŠaVOŠZ KolínSZŠaVOŠZ Kolín 0122
95= Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 0000
95= Adéla MatouškováAdéla Matoušková 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0000
95= Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 0000
95= Daniela KarasováDaniela Karasová 03 gymnázium příbramgymnázium příbram 0000
95= KATEŘINA JIRKOVSKÁKATEŘINA JIRKOVSKÁ 03 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 0000
95= Kateřina PeštováKateřina Peštová 99 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 0000
95= Zuzana MatějkováZuzana Matějková 02 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá BoleslavGymnázium Dr. J. Pekaře Mla... 0000
95= Hana DočekalováHana Dočekalová 01 G a SOŠPg ČáslavG a SOŠPg Čáslav 0000
95= Adriana HofmanováAdriana Hofmanová 01 gymnázium příbramgymnázium příbram 0000
95= VERONIKA VACHTLOVÁVERONIKA VACHTLOVÁ 01 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 0000
95= Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0000
95= ANETA NOVÁKOVÁANETA NOVÁKOVÁ 02 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRAGYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA 0000
95= Viktorie MalíčkováViktorie Malíčková 01 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.Gymnázium J.S.Machara Brand... 0000
95= Barbora TicháBarbora Tichá 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 0000
95= Nicola UherkováNicola Uherková 03 gymnázium příbramgymnázium příbram 0000
95= Monika ČernáMonika Černá 01 Gymnázium KladnoGymnázium Kladno 0000
95= Vendula HajnáVendula Hajná 03 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0000
95= Denisa DojáčkováDenisa Dojáčková 02 Gymnázium VlašimGymnázium Vlašim 0000
95= Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 Gymnázium Jiřího z PoděbradGymnázium Jiřího z Poděbrad 0000
95= Klaudie HlinkováKlaudie Hlinková 01 gymnázium příbramgymnázium příbram 0000
Celkem 110 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 2959
2 Gymnázium Kladno{8} 2524
3 Gymnázium Vlašim{8} 2484
4 Sportovní gymnázium Kladno{8} 2328
5 Gymnázium Kolín{8} 2324
6 Gymnázium Václava Hraběte Hořovice{8} 2233
7 SPŠ Emila Kolbena Rakovník{8} 2121
8 SOŠ a SOU dopravní Čáslav{8} 1885
9 Gymnázium J. S. Machara{8} 1824
10 Gymnázium Dr. J. Pekaře{8} 1738
11 SOŠ a SOU stavební kolín{8} 1668
12 Gymnázium J. S. Machara{8} 1607
13 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90{8} 1592
14 Gymnázium J. S. Machara{8} 1481
15 SOŠ a SOU dopravní Čáslav{8} 1469
16 Gymnázium Dr. J. Pekaře{8} 1386
17 Gymnázium Kladno{8} 1354
18 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1343
19 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1326
20 Gymnázium Vlašim{8} 1284
21 SOŠ a SOU dopravní Čáslav{8} 1281
22 Gymnázium Václava Hraběte Hořovice{8} 1270
23 Gymnázium Dr. J. Pekaře{8} 1262
24 Gymnázium Kolín{8} 1223
25 Gymnázium J. S. Machara{8} 1209
26 SPŠ Emila Kolbena Rakovník{8} 1204
27 SOŠ a SOU stavební kolín{8} 1198
28 SPŠ Emila Kolbena Rakovník{8} 1190
29 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1160
30 Sportovní gymnázium Kladno{8} 1138
31 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1115
32 SOŠ a SOU dopravní Čáslav{8} 950
33 Gymnázium Kolín{8} 923
34 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90{8} 921
35 SOŠ a SOU dopravní Čáslav{8} 919
36 Gymnázium Kolín{8} 912
37 Gymnázium Dr. J. Pekaře{8} 903
38 Gymnázium Vlašim{8} 874
39 Gymnázium Kladno{8} 866
40 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90{8} 863
41 Gymnázium Kladno{8} 767
42 Gymnázium Václava Hraběte Hořovice{8} 753
43 Gymnázium J. S. Machara{8} 727
44 Gymnázium Kladno{8} 714
45 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 712
46 Gymnázium Dr. J. Pekaře{8} 697
47 Gymnázium J. S. Machara{8} 694
48 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90{8} 690
48 Gymnázium Václava Hraběte Hořovice{8} 690
50 Gymnázium J. S. Machara{8} 684
50 SOŠ a SOU dopravní Čáslav{8} 684
52 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90{8} 665
53 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90{8} 656
54 Sportovní gymnázium Kladno{8} 651
55 Sportovní gymnázium Kladno{8} 646
56 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90{8} 645
57 SOŠ a SOU stavební kolín{8} 640
58 Sportovní gymnázium Kladno{8} 637
59 Gymnázium Václava Hraběte Hořovice{8} 631
60 Gymnázium Vlašim{8} 624
61 SPŠ Emila Kolbena Rakovník{8} 622
62 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 619
63 Sportovní gymnázium Kladno{8} 617
64 SPŠ Emila Kolbena Rakovník{8} 607
65 SOŠ a SOU stavební kolín{8} 593
66 SOŠ a SOU stavební kolín{8} 587
67 Gymnázium Kolín{8} 582
67 Gymnázium Kolín{8} 582
69 Gymnázium Kolín{8} 574
70 Gymnázium Dr. J. Pekaře{8} 571
71 Sportovní gymnázium Kladno{8} 566
72 Gymnázium Dr. J. Pekaře{8} 562
73 Gymnázium Vlašim{8} 557
74 SOŠ a SOU stavební kolín{8} 552
75 Gymnázium Václava Hraběte Hořovice{8} 546
76 SOŠ a SOU dopravní Čáslav{8} 545
77 Gymnázium Kolín{8} 535
78 Gymnázium Dr. J. Pekaře{8} 530
79 Gymnázium J. S. Machara{8} 528
80 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90{8} 526
81 SPŠ Emila Kolbena Rakovník{8} 522
81 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90{8} 522
83 Gymnázium Kladno{8} 519
84 Gymnázium Kladno{8} 518
85 Gymnázium Vlašim{8} 517
86 SOŠ a SOU stavební kolín{8} 512
87 Gymnázium Kladno{8} 495
88 Gymnázium Vlašim{8} 494
89 SOŠ a SOU dopravní Čáslav{8} 492
90 Sportovní gymnázium Kladno{8} 485
91 SOŠ a SOU stavební kolín{8} 475
91 Gymnázium J. S. Machara{8} 475
93 SPŠ Emila Kolbena Rakovník{8} 469
94 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav{8} 468
95 SPŠ Emila Kolbena Rakovník{8} 464
96 Gymnázium Václava Hraběte Hořovice{8} 458
97 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90{8} 457
98 SPŠ Emila Kolbena Rakovník{8} 456
99 Gymnázium Vlašim{8} 408
100 Gymnázium Kladno{8} 404
101 Sportovní gymnázium Kladno{8} 356
102 Gymnázium Václava Hraběte Hořovice{8} 345
103 Gymnázium Václava Hraběte Hořovice{8} 317
104 SOŠ a SOU stavební kolín{8} 234
105 Gymnázium Kolín{8} 0
105 Gymnázium Kolín{8} 0
105 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0
105 SOŠ a SOU stavební kolín{8} 0
105 Gymnázium Kolín{8} 0
105 Gymnázium Vlašim{8} 0
105 SPŠ Emila Kolbena Rakovník{8} 0
105 Sportovní gymnázium Kladno{8} 0
105 SOŠ a SOU stavební kolín{8} 0
105 Gymnázium Dr. J. Pekaře{8} 0
105 SOŠ a SOU dopravní Čáslav{8} 0
105 SOŠ a SOU stavební kolín{8} 0
105 SOŠ a SOU dopravní Čáslav{8} 0
105 GaSOŠE Sedlčany, Nádražní 90{8} 0
105 Gymnázium Dr. J. Pekaře{8} 0
105 Gymnázium Václava Hraběte Hořovice{8} 0
105 Gymnázium Václava Hraběte Hořovice{8} 0
105 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0
105 Gymnázium Dr. J. Pekaře{8} 0
105 Gymnázium Vlašim{8} 0
105 Gymnázium Kolín{8} 0
105 Gymnázium Dr. J. Pekaře{8} 0
105 Gymnázium Václava Hraběte Hořovice{8} 0
105 SOŠ a SOU dopravní Čáslav{8} 0
105 SOŠ a SOU stavební kolín{8} 0
105 SOŠ a SOU stavební kolín{8} 0
105 Gymnázium J. S. Machara{8} 0
105 Gymnázium Václava Hraběte Hořovice{8} 0
105 Gymnázium Kladno{8} 0
105 Gymnázium J. S. Machara{8} 0
105 SPŠ Emila Kolbena Rakovník{8} 0
Celkem 135 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 gymnázium příbram{8} 2980
2 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 2622
3 G a SOŠPg Čáslav{8} 2467
4 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 2337
5 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA{8} 2162
6 Gymnázium Kladno{8} 2080
7 Gymnázium Kolín{8} 2060
8 SZŠaVOŠZ Kolín{8} 2016
9 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav{8} 1866
10 Gymnázium Vlašim{8} 1689
11 Gymnázium Vlašim{8} 1539
12 G a SOŠPg Čáslav{8} 1517
13 G a SOŠPg Čáslav{8} 1506
14 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1436
15 gymnázium příbram{8} 1395
16 Gymnázium Kolín{8} 1388
17 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA{8} 1330
18 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA{8} 1327
19 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav{8} 1316
20 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 1287
21 Gymnázium Kolín{8} 1182
22 G a SOŠPg Čáslav{8} 1180
23 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 1155
24 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 1151
25 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 1147
26 Gymnázium Kladno{8} 1139
27 Gymnázium Vlašim{8} 1113
28 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 1092
29 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 1082
30 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav{8} 1056
31 Gymnázium Kladno{8} 1029
32 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 1020
33 SZŠaVOŠZ Kolín{8} 1019
34 SZŠaVOŠZ Kolín{8} 988
35 SZŠaVOŠZ Kolín{8} 961
36 G a SOŠPg Čáslav{8} 936
37 Gymnázium Vlašim{8} 908
38 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA{8} 779
39 gymnázium příbram{8} 729
40 G a SOŠPg Čáslav{8} 681
41 Gymnázium Kladno{8} 666
42 G a SOŠPg Čáslav{8} 664
43 Gymnázium Kolín{8} 651
44 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav{8} 621
45 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA{8} 610
46 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 573
47 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 570
47 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav{8} 570
49 Gymnázium Kladno{8} 567
50 Gymnázium Kolín{8} 545
50 Gymnázium Kladno{8} 545
52 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 543
53 gymnázium příbram{8} 534
53 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 534
55 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 532
56 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav{8} 529
57 Gymnázium Kladno{8} 524
58 Gymnázium Kladno{8} 523
59 gymnázium příbram{8} 503
59 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 503
61 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA{8} 498
62 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 493
63 Gymnázium Kolín{8} 491
63 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 491
63 Gymnázium Kolín{8} 491
66 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav{8} 488
67 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav{8} 484
68 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 474
69 gymnázium příbram{8} 473
70 Gymnázium Kladno{8} 471
71 gymnázium příbram{8} 458
72 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 451
73 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav{8} 449
74 Gymnázium Vlašim{8} 432
75 Gymnázium Kolín{8} 431
76 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 423
77 SZŠaVOŠZ Kolín{8} 409
78 Gymnázium Vlašim{8} 404
79 Gymnázium Kolín{8} 403
80 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav{8} 391
81 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA{8} 374
82 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 371
83 Gymnázium Vlašim{8} 367
84 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA{8} 362
85 gymnázium příbram{8} 324
86 gymnázium příbram{8} 299
87 Gymnázium Vlašim{8} 254
88 SZŠaVOŠZ Kolín{8} 252
89 SZŠaVOŠZ Kolín{8} 200
90 SZŠaVOŠZ Kolín{8} 122
91 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 0
91 Gymnázium Kladno{8} 0
91 Gymnázium Vlašim{8} 0
91 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0
91 gymnázium příbram{8} 0
91 gymnázium příbram{8} 0
91 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav{8} 0
91 G a SOŠPg Čáslav{8} 0
91 Gymnázium Dr. J. Pekaře Mladá Boleslav{8} 0
91 gymnázium příbram{8} 0
91 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA{8} 0
91 Gymnázium Kladno{8} 0
91 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 0
91 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 0
91 Gymnázium Jiřího z Poděbrad{8} 0
91 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA{8} 0
91 Gymnázium J.S.Machara Brandýs n.L.{8} 0
91 gymnázium příbram{8} 0
91 Gymnázium Kolín{8} 0
91 GYMNÁZIUM ZIKMUNDA WINTRA{8} 0
Celkem 110 závodníků