Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Hradec Králové + Rychnov n. Kněžnou

Hradec Králové (26. 9. 2018)

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 26.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika SvobodováDominika Svobodová 03 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 18 30.75 431.00
2 Natálie SaksováNatálie Saksová 02 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 16 31.12 407.00
3 Lucie StrakošováLucie Strakošová 01 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 17 31.60 376.00
4 Nicol ZavackáNicol Zavacká 01 Gymnázium F.M.Pelcla AGymnázium F.M.Pelcla A 20 32.70 310.00
5 Veronika ZbraňkováVeronika Zbraňková 01 Obchodní akademie, SOŠ Hradec KrálovéObchodní akademie, SOŠ Hrad... 21 33.23 280.00
6 Pavlína ŠklíbováPavlína Šklíbová 02 Gymnázium F.M.Pelcla AGymnázium F.M.Pelcla A 19 34.17 231.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 26.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DušánkováAnna Dušánková 03 VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové 28.85 565.00
2 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 30.04 479.00
3 Tereza BezdíčkováTereza Bezdíčková 02 Obchodní akademie, SOŠ Hradec KrálovéObchodní akademie, SOŠ Hrad... 31.50 382.00
4 Žaneta GregorováŽaneta Gregorová 02 VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové 33.94 243.00
5 Aneta BramborováAneta Bramborová 02 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 37.03 108.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 26.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KartousováAdéla Kartousová 02 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 8 31.86 360.00
2 Niké HýblováNiké Hýblová 00 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 6 32.16 342.00
3 Lenka MrhováLenka Mrhová 02 VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové 10 32.37 329.00
4 Kateřina KotlandováKateřina Kotlandová 02 High school Sion Hradec KrálovéHigh school Sion Hradec Krá... 9 33.55 263.00
5 Barbora JežkováBarbora Ježková 03 Gymnázium F.M.Pelcla AGymnázium F.M.Pelcla A 7 36.52 127.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 26.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika ProuzováMonika Prouzová 02 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 13 29.72 502.00
2 Lenka RozínkováLenka Rozínková 02 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 15 30.42 453.00
3 Michaela PříhodováMichaela Příhodová 01 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 14 30.76 430.00
4 Michaela PetříkováMichaela Petříková 02 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 12 31.60 376.00
5 Leontýna PeškováLeontýna Pešková 03 High school Sion Hradec Králové AHigh school Sion Hradec Krá... 11 37.97 76.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna DušánkováAnna Dušánková 03 VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové 28.85 565.00
2 Monika ProuzováMonika Prouzová 02 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 13 29.72 502.00
3 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 30.04 479.00
4 Lenka RozínkováLenka Rozínková 02 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 15 30.42 453.00
5 Dominika SvobodováDominika Svobodová 03 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 18 30.75 431.00
6 Michaela PříhodováMichaela Příhodová 01 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 14 30.76 430.00
7 Natálie SaksováNatálie Saksová 02 gymnázium J.K.Tylagymnázium J.K.Tyla 16 31.12 407.00
8 Tereza BezdíčkováTereza Bezdíčková 02 Obchodní akademie, SOŠ Hradec KrálovéObchodní akademie, SOŠ Hrad... 31.50 382.00
9 Lucie StrakošováLucie Strakošová 01 Gymnázium Boženy NěmcovéGymnázium Boženy Němcové 17 31.60 376.00
9 Michaela PetříkováMichaela Petříková 02 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 12 31.60 376.00
11 Adéla KartousováAdéla Kartousová 02 Gymnázium DobruškaGymnázium Dobruška 8 31.86 360.00
12 Niké HýblováNiké Hýblová 00 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 6 32.16 342.00
13 Lenka MrhováLenka Mrhová 02 VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové 10 32.37 329.00
14 Nicol ZavackáNicol Zavacká 01 Gymnázium F.M.Pelcla AGymnázium F.M.Pelcla A 20 32.70 310.00
15 Veronika ZbraňkováVeronika Zbraňková 01 Obchodní akademie, SOŠ Hradec KrálovéObchodní akademie, SOŠ Hrad... 21 33.23 280.00
16 Kateřina KotlandováKateřina Kotlandová 02 High school Sion Hradec KrálovéHigh school Sion Hradec Krá... 9 33.55 263.00
17 Žaneta GregorováŽaneta Gregorová 02 VOŠZ a SZŠ Hradec KrálovéVOŠZ a SZŠ Hradec Králové 33.94 243.00
18 Pavlína ŠklíbováPavlína Šklíbová 02 Gymnázium F.M.Pelcla AGymnázium F.M.Pelcla A 19 34.17 231.00
19 Barbora JežkováBarbora Ježková 03 Gymnázium F.M.Pelcla AGymnázium F.M.Pelcla A 7 36.52 127.00
20 Aneta BramborováAneta Bramborová 02 SŠSOG Hradec královéSŠSOG Hradec králové 37.03 108.00
21 Leontýna PeškováLeontýna Pešková 03 High school Sion Hradec Králové AHigh school Sion Hradec Krá... 11 37.97 76.00