Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mladšího žactva v pětiboji

Praha - Podvinný mlýn (28. 9. 2018)
skok daleký - Ml. žáci (pátek, 28.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Bořek BrejchaBořek Brejcha 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.13 407.00
2 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5.03 388.00
3 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4.89 361.00
skok daleký - Ml. žáci (pátek, 28.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr VajsochrPetr Vajsochr 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 4.13 227.00
2 Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4.05 214.00
3 Vladimír PravenecVladimír Pravenec 05 AC Praha 1890AC Praha 1890 3.92 193.00
skok daleký - Ml. žáci (pátek, 28.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip StudničnýFilip Studničný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4.84 352.00
2 Hugo Medard DanelHugo Medard Danel 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.45 281.00
3 Ondřej TurekOndřej Turek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.45 281.00
skok daleký - Ml. žákyně (pátek, 28.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sara MarčićSara Marčić 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4.15 343.00
2 Júlia NovotnáJúlia Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3.97 301.00
3 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3.89 283.00
skok daleký - Ml. žákyně (pátek, 28.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4.62 459.00
2 Magdalena SucháMagdalena Suchá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4.61 456.00
3 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.45 416.00
skok daleký - Ml. žákyně (pátek, 28.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4.30 379.00
2 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.17 347.00
3 Soňa LedvinkováSoňa Ledvinková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4.06 322.00
skok daleký - Ml. žákyně (pátek, 28.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára BrandejsováKlára Brandejsová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 4.36 393.00
2 Tereza TomanováTereza Tomanová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4.29 376.00
3 Markéta ZítkováMarkéta Zítková 06 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 4.22 359.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (pátek, 28.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik KozohorskýDominik Kozohorský 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 54.24 344.00
2 Hugo Medard DanelHugo Medard Danel 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.55 312.00
3 Filip StudničnýFilip Studničný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 49.52 304.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (pátek, 28.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 41.79 239.00
2 František PečenýFrantišek Pečený 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 40.46 228.00
3 Natanael FritzNatanael Fritz 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 38.61 213.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (pátek, 28.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.12 334.00
2 Patrik MarinovPatrik Marinov 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 50.10 309.00
3 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.06 300.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (pátek, 28.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 36.31 310.00
2 Veronika VeseláVeronika Veselá 06 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 35.42 300.00
3 Anna VondrováAnna Vondrová 06 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 33.24 274.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (pátek, 28.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nicol ČadováNicol Čadová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 50.92 491.00
2 Františka GötzováFrantiška Götzová 05 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 40.95 367.00
3 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 40.39 360.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (pátek, 28.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína ParkanováKarolína Parkanová 05 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 36.75 316.00
2 Kristýna PetschováKristýna Petschová 06 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 34.29 286.00
3 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 33.81 280.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (pátek, 28.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza TomanováTereza Tomanová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 34.75 292.00
2 Ludmila VávrováLudmila Vávrová 05 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 32.68 267.00
3 Lucie HorákováLucie Horáková 05 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 32.08 260.00