výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále Krajské ligy atletických přípravek

Slavkov u Brna (6. 9. 2018)

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(čt, 6.9.2018 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David HráčekDavid Hráček
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
07 4 49.64 49.640.00.049.640.00.00.0 11.00
2 Dušan LátDušan Lát
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
07 9 44.72 44.720.00.044.720.00.00.0 9.00
3 12 Adam PohankaAdam Pohanka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 14 44.62 44.620.00.044.620.00.00.0 8.00
4 Vít KudlaVít Kudla
Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z....
07 31 44.30 44.300.00.044.300.00.00.0 7.00
5 Filip NečasFilip Nečas
Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z....
07 32 43.13 43.130.00.043.130.00.00.0 6.00
6 1507 Richard BřezovičRichard Březovič
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 33 41.10 41.100.00.041.100.00.00.0 5.00
7 81 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
07 7 38.29 38.290.00.038.290.00.00.0 4.00
8 Jakub HůlkaJakub Hůlka
Orel VyškovOrel Vyškov
08 27 38.10 38.100.00.038.100.00.00.0 3.00
9 Jiří HložekJiří Hložek
Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z....
07 30 35.56 35.560.00.035.560.00.00.0 2.00
10 Matyáš ČapekMatyáš Čapek
Orel VyškovOrel Vyškov
09 29 35.38 35.380.00.035.380.00.00.0 1.00
11 Filip HrňaFilip Hrňa
Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z....
07 28 35.19 35.190.00.035.190.00.00.0
12 Jan TančinecJan Tančinec
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
08 24 35.17 35.170.00.035.170.00.00.0
13 1308 Adam SuchánekAdam Suchánek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
07 19 35.00 35.000.00.035.000.00.00.0
14 Richard SingerRichard Singer
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 26 34.98 34.980.00.034.980.00.00.0
15 20 Václav RajchlVáclav Rajchl
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
07 22 34.85 34.850.00.034.850.00.00.0
16 28 Jakub DudaJakub Duda
Orel VyškovOrel Vyškov
07 23 34.82 34.820.00.034.820.00.00.0
17 Václav PolachVáclav Polach
Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z....
07 16 34.57 34.570.00.034.570.00.00.0
18 Kristian HonekKristian Honek
AC Moravská Slavia Brno, spolek AAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 3 34.27 34.270.00.034.270.00.00.0
19 Adam LachoAdam Lacho
AC Moravská Slavia Brno, spolek BAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 8 33.86 33.860.00.033.860.00.00.0
20 1513 Michal ŘíhaMichal Říha
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 18 32.90 32.900.00.032.900.00.00.0
21 Filip VránaFilip Vrána
Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z....
08 25 31.50 31.500.00.031.500.00.00.0
22 58 Bruno KlimešBruno Klimeš
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
08 5 31.47 31.470.00.031.470.00.00.0
23 3 Jan DerkaJan Derka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
08 1 30.99 30.990.00.030.990.00.00.0
24 42 Matyáš MíčaMatyáš Míča
Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z....
07 11 29.01 29.010.00.029.010.00.00.0
25 Daniel NikodýmDaniel Nikodým
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 12 28.55 28.550.00.028.550.00.00.0
26 50 Matěj RůžičkaMatěj Růžička
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 17 28.22 28.220.00.028.220.00.00.0
27 1309 Jakub ObrJakub Obr
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
08 13 28.20 28.200.00.028.200.00.00.0
28 1212 Matěj PoláčekMatěj Poláček
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
08 15 27.61 27.610.00.027.610.00.00.0
29 Daniel ŠamánekDaniel Šamánek
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
08 20 25.59 25.590.00.025.590.00.00.0
30 Lukáš KostrhounLukáš Kostrhoun
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
08 6 24.96 24.960.00.024.960.00.00.0
31 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník
Orel VyškovOrel Vyškov
07 21 22.04 22.040.00.022.040.00.00.0
32 71 Matěj DujkaMatěj Dujka
AC Moravská Slavia Brno, spolek AAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 2 15.02 15.020.00.015.020.00.00.0
Celkem 32 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 6.9.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1305 Marie LedeckáMarie Ledecká
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
08 20 33.41 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Alžběta ZrotalováAlžběta Zrotalová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z....
07 12 31.85 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 16 Karolína HájkováKarolína Hájková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 14 31.18 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 14 Anna VeiglováAnna Veiglová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
08 11 30.44 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 15 Renata TučkováRenata Tučková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 31 29.66 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 54 Lucie KniesováLucie Kniesová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
07 7 28.83 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 1503 Sára MachovskáSára Machovská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 22 27.78 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 30 Anna ČižmárováAnna Čižmárová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z....
09 27.55 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9= 41 Terezie SchwecováTerezie Schwecová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z....
07 26 27.53 0.00.00.00.00.00.00.0 1.50
9= 7 Terezie JančováTerezie Jančová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 5 27.53 0.00.00.00.00.00.00.0 1.50
11 5 Natálie PeškováNatálie Pešková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
09 24 27.34 0.00.00.00.00.00.00.0
12 77 Adriana TejralováAdriana Tejralová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
07 27.32 0.00.00.00.00.00.00.0
13 24 Monika TrojancováMonika Trojancová
Orel VyškovOrel Vyškov
08 30 27.10 0.00.00.00.00.00.00.0
14 23 Aneta TaušováAneta Taušová
Orel VyškovOrel Vyškov
08 29 26.57 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Judita VálkováJudita Válková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 9 26.13 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Rozálie ZávodnáRozálie Závodná
Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z....
07 34 26.11 0.00.00.00.00.00.00.0
17 48 Viktorie CzudkováViktorie Czudková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 1 25.73 0.00.00.00.00.00.00.0
18 3 Veronika HoždorováVeronika Hoždorová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. AAtletika Slavkov u Brna, z....
07 15 24.97 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Eliška TomeškováEliška Tomešková
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
08 8 24.35 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Julie FialováJulie Fialová
Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z....
10 23.67 0.00.00.00.00.00.00.0
21 10 Markéta KučerováMarkéta Kučerová
Orel VyškovOrel Vyškov
08 19 22.77 0.00.00.00.00.00.00.0
22 7 Šárka KostruhováŠárka Kostruhová
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
07 18 21.50 0.00.00.00.00.00.00.0
23 2 Alexandra DurákováAlexandra Duráková
Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z....
08 2 21.24 0.00.00.00.00.00.00.0
24 8 Kateřina KleiblováKateřina Kleiblová
AC Moravská Slavia Brno, spolek AAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 6 20.10 0.00.00.00.00.00.00.0
25 Rozálie ŠujanováRozálie Šujanová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
09 28 19.06 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Anna ValáškováAnna Valášková
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
09 32 18.99 0.00.00.00.00.00.00.0
27 Karolína SchelleKarolína Schelle
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
09 25 18.25 0.00.00.00.00.00.00.0
28 70 Zuzana SvobodováZuzana Svobodová
AC Moravská Slavia Brno, spolek AAC Moravská Slavia Brno, sp...
08 27 17.43 0.00.00.00.00.00.00.0
29 4 Julie HrubáJulie Hrubá
Atletika Slavkov u Brna, z.s. BAtletika Slavkov u Brna, z....
07 16 16.11 0.00.00.00.00.00.00.0
30 Elen WeinhöferováElen Weinhöferová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
10 33 11.31 0.00.00.00.00.00.00.0
31 25 Adéla PaldusováAdéla Paldusová
Orel VyškovOrel Vyškov
08 23 09.69 0.00.00.00.00.00.00.0
68 Sofie ChovanSofie Chovan
AC Moravská Slavia Brno, spolek AAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 17 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 32 závodníků