Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj

Kutná Hora (16. 9. 2018)
skok vysoký - Ml. žáci (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1.51 11.00
2 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1.47 9.00
3 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1.44 8.00
skok vysoký - Ml. žákyně (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna PátkováAnna Pátková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.58 11.00
2= Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1.52 8.50
2= Julie ChrastinováJulie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1.52 8.50
skok daleký - Ml. žáci (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4.89 11.00
2 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.72 9.00
3 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.45 8.00
skok daleký - Ml. žákyně (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4.68 11.00
2 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4.67 9.00
3 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4.66 8.00
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla PipkováAdéla Pipková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13.60 11.00
2 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 11.43 9.00
3 Caroline FormánkováCaroline Formánková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.42 8.00
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David EliášDavid Eliáš 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 11.05 11.00
2 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.13 9.00
3 Roman KalašRoman Kalaš 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10.09 8.00
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Julie ChrastinováJulie Chrastinová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 31.35 11.00
2 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 28.26 9.00
3 Adéla PipkováAdéla Pipková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 26.49 8.00
hod oštěpem 500g - Ml. žáci (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan VacekJan Vacek 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 34.43 11.00
2 Petr ŠvarcPetr Švarc 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 32.81 9.00
3 Ondřej HumlOndřej Huml 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 32.16 8.00