výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj

Kutná Hora (16. 9. 2018)

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 3:02.72 9.00
2 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 3:10.54 8.00
3 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 3:12.06 7.00
4 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 3:12.78 6.00
5 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 3:14.10 5.00
6 Petr ŠvarcPetr Švarc 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 3:17.57 4.00
7 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 3:20.52 3.00
8 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 3:20.94 2.00
9 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 3:23.20
10 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 3:26.61
11 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 3:28.24
12 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:29.58
13 Lukáš MartinLukáš Martin 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 3:31.10
14 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 3:37.50
15 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 3:41.39
Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 DNS
Celkem 16 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David EliášDavid Eliáš 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 3:00.67 11.00
2 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:22.05 1.00
3 Daniel RůžičkaDaniel Růžička 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 3:24.00
4 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 3:29.85
5 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 3:32.97
6 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 3:34.12
7 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 3:35.14
8 Václav PetržálekVáclav Petržálek 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:36.01
9 David BenešDavid Beneš 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 3:37.06
10 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 3:38.89
11 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 3:39.27
12 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 3:47.35
13 David KobylarzDavid Kobylarz 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 3:48.60
14 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 3:49.33
15 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 3:51.87
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David EliášDavid Eliáš 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 3:00.67 11.00
2 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 3:02.72 9.00
3 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 3:10.54 8.00
4 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 3:12.06 7.00
5 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 3:12.78 6.00
6 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 3:14.10 5.00
7 Petr ŠvarcPetr Švarc 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 3:17.57 4.00
8 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 3:20.52 3.00
9 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 3:20.94 2.00
10 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:22.05 1.00
11 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 3:23.20
12 Daniel RůžičkaDaniel Růžička 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 3:24.00
13 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 3:26.61
14 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 3:28.24
15 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:29.58
16 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 3:29.85
17 Lukáš MartinLukáš Martin 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 3:31.10
18 Jiří StrnadJiří Strnad 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 3:32.97
19 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 3:34.12
20 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 3:35.14
21 Václav PetržálekVáclav Petržálek 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:36.01
22 David BenešDavid Beneš 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 3:37.06
23 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 3:37.50
24 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 3:38.89
25 Štěpán KlírŠtěpán Klír 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 3:39.27
26 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 3:41.39
27 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 3:47.35
28 David KobylarzDavid Kobylarz 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 3:48.60
29 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 3:49.33
30 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 3:51.87
Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 DNS

1000 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 3:20.14 11.00
2 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 3:28.69 9.00
3 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 3:31.75 8.00
4 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 3:34.80 7.00
5 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:35.08 6.00
6 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 3:37.24 5.00
7 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 3:42.64 1.00
8 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 3:44.98
9 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 3:45.63
10 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:47.87
11 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 3:49.59
12 Anna VaníčkováAnna Vaníčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 3:52.87
13 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 3:53.68
14 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 3:54.91
15 Adéla SikáčkováAdéla Sikáčková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 3:57.66
16 Adéla MarešováAdéla Marešová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 4:02.91
Celkem 16 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:39.25 4.00
2 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 3:40.42 3.00
3 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 3:42.62 2.00
4 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 3:43.09
5 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:43.31
6 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:43.99
7 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 3:47.22
8 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 3:47.26
9 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 3:55.98
10 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 4:04.68
11 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 4:22.17
12 Linda ŠprinclováLinda Šprinclová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 4:32.07
MS Lucie LodrováLucie Lodrová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 3:40.42
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 3:20.14 11.00
2 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 3:28.69 9.00
3 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 3:31.75 8.00
4 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 3:34.80 7.00
5 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:35.08 6.00
6 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 3:37.24 5.00
7 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:39.25 4.00
8 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 3:40.42 3.00
8 Lucie LodrováLucie Lodrová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 3:40.42
10 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 3:42.62 2.00
11 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 3:42.64 1.00
12 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 3:43.09
13 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:43.31
14 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:43.99
15 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 3:44.98
16 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 3:45.63
17 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 3:47.22
18 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 3:47.26
19 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:47.87
20 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 3:49.59
21 Anna VaníčkováAnna Vaníčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 3:52.87
22 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 3:53.68
23 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 3:54.91
24 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 3:55.98
25 Adéla SikáčkováAdéla Sikáčková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 3:57.66
26 Adéla MarešováAdéla Marešová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 4:02.91
27 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 4:04.68
28 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 4:22.17
29 Linda ŠprinclováLinda Šprinclová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 4:32.07