Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj

Kutná Hora (16. 9. 2018)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 16.9.2018 - 10:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.24
2 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.95
3 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 08.98
4 Ondřej VališOndřej Vališ 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.04
5 Josef DrmlaJosef Drmla 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.47
6 Martin KramolišMartin Kramoliš 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 09.53
7 Petr ŠtíchaPetr Štícha 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.58
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 16.9.2018 - 10:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.50
2 Karel VašákKarel Vašák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.68
3 Michal TomíškaMichal Tomíška 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.70
4 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.88
5 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.23
6 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 16.9.2018 - 10:45) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.38
2 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.60
3 Matěj MachajMatěj Machaj 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.88
4 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.13
5 Kryštof ŠindelářKryštof Šindelář 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.30
6 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 10.11
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 16.9.2018 - 10:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.39
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 08.55
3 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.78
4 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.88
5 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.15
6 Matěj BočekMatěj Boček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.94
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 08.24
2 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 08.38
3 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.39
4 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.50
5 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 08.55
6 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.60
7 Karel VašákKarel Vašák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.68
8 Michal TomíškaMichal Tomíška 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.70
9 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.78
10 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.88
10 Matěj MachajMatěj Machaj 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.88
10 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.88
13 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.95
14 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 08.98
15 Ondřej VališOndřej Vališ 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.04
16 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.13
17 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.15
18 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.23
19 Kryštof ŠindelářKryštof Šindelář 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 09.30
20 Josef DrmlaJosef Drmla 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.47
21 Martin KramolišMartin Kramoliš 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 8 09.53
22 Petr ŠtíchaPetr Štícha 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 09.58
23 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.79
24 Matěj BočekMatěj Boček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 09.94
25 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 10.11

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 16.9.2018 - 11:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KličkaOndřej Klička 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 08.21 11.00
2 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.37 9.00
3 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.43 8.00
4 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.54 7.00
5 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.59 6.00
6 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 08.64 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 16.9.2018 - 11:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachajMatěj Machaj 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 08.73 4.00
2 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.74 3.00
3 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.77 2.00
4 Karel VašákKarel Vašák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.79 1.00
5 Michal TomíškaMichal Tomíška 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.80
6 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.01
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.28
2 Sara PeetersSara Peeters 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.00
3 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.13
4 Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.42
5 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.48
6 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.84
7 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.95
8 Tereza SátrováTereza Sátrová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 10.45
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.72
2 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.76
3 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.87
4 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.11
5 Elen PelikánováElen Pelikánová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.72
6 Markéta KocourkováMarkéta Kocourková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.80
7 Kateřina DyrynkováKateřina Dyrynková 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.97
8 Kristýna PoslušnáKristýna Poslušná 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 10.25
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.67
2 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.81
3 Lucie BláhováLucie Bláhová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.17
4 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.49
5 Erika ŠtuksováErika Štuksová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.86
6 Adéla MarešováAdéla Marešová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.87
7 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 10.01
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.68
2 Magdaléna AdámkováMagdaléna Adámková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.77
3 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.34
4 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 10.01
5 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 10.07
6 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 10.13
7 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 10.15
8 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 10.31
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.81
2 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.83
3 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.01
4 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.33
5 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.62
6 Terezka PiskáčkováTerezka Piskáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.73
7 Tereza BoškováTereza Bošková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.96
8 Klára SlunéčkováKlára Slunéčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 10.04
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.69
2 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.86
3 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.88
4 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.25
5 Agáta NovákováAgáta Nováková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 09.32
6 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.82
7 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.98
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 09.03
MS Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.24
MS Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.28
MS Michaela PazderováMichaela Pazderová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.70
MS Nikola ŠubrtováNikola Šubrtová 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 09.80
MS Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.83
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.28
2 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.67
3 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.68
4 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.69
5 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 08.72
6 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.76
7 Magdaléna AdámkováMagdaléna Adámková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.77
8 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.81
8 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.81
10 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.83
11 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.86
12 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.87
13 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.88
14 Sara PeetersSara Peeters 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 09.00
15 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.01
16 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 09.03
17 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.11
18 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.13
19 Lucie BláhováLucie Bláhová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.17
20 Sára CibulkováSára Cibulková 07 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 09.24
21 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 09.25
22 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 09.28
23 Agáta NovákováAgáta Nováková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 09.32
24 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 09.33
25 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.34
26 Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.42
27 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.48
28 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.49
29 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 09.62
30 Michaela PazderováMichaela Pazderová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 09.70
31 Elen PelikánováElen Pelikánová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.72
32 Terezka PiskáčkováTerezka Piskáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.73
33 Markéta KocourkováMarkéta Kocourková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.80
33 Nikola ŠubrtováNikola Šubrtová 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 09.80
35 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.82
36 Mariana PšaidlováMariana Pšaidlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 09.83
37 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 09.84
38 Erika ŠtuksováErika Štuksová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.86
39 Adéla MarešováAdéla Marešová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.87
40 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.95
41 Tereza BoškováTereza Bošková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.96
42 Kateřina DyrynkováKateřina Dyrynková 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.97
43 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.98
44 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 10.01
44 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 10.01
46 Klára SlunéčkováKlára Slunéčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 10.04
47 Kateřina KubováKateřina Kubová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 10.07
48 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 10.13
49 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 10.15
50 Kristýna PoslušnáKristýna Poslušná 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 10.25
51 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 10.31
52 Tereza SátrováTereza Sátrová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 10.45

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 16.9.2018 - 11:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.25 11.00
2 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.60 9.00
3 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.61 8.00
4 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.68 7.00
5 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.72 6.00
6 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.81 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 16.9.2018 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.63 4.00
2 Magdaléna AdámkováMagdaléna Adámková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 08.64 3.00
3 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 08.73 2.00
4 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.81 1.00
5 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.87
6 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.03
Celkem 6 závodníků