Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj

Kutná Hora (16. 9. 2018)

4 x 300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Černý, Švarc, Hošek, Eliáš Černý, Švarc, Hošek, Eliáš SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 3:05.31 8.00
2 Málek, Nedvěd, Slavík, Pernica Málek, Nedvěd, Slavík, Pernica TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 3:13.45 6.00
3 Urban, Šimurda, Huml, Veselý Urban, Šimurda, Huml, Veselý Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 3:17.95 5.00
4 Buchta, Čížek, Machota, Baloun Buchta, Čížek, Machota, Baloun Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 3:23.57 1.00
5 Popr, Slaba, Klír, Sajfrt Popr, Slaba, Klír, Sajfrt SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 3:39.96
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mozga, Hudec, Huml, Avmedoski Mozga, Hudec, Huml, Avmedoski TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 3:00.01 11.00
2 Apltauer, Havelka, Malina, Vejrosta Apltauer, Havelka, Malina, Vejrosta AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 3:04.70 9.00
3 Hudeček, Dostal, Rájek, Straka Hudeček, Dostal, Rájek, Straka A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 3:09.15 7.00
4 Klička, Machaj, Martin, Růžička Klička, Machaj, Martin, Růžička SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 3:20.30 4.00
5 Aulický, Tretiník, Veselý, Štícha Aulický, Tretiník, Veselý, Štícha Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 3:39.26
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Boháč, Beneš, Šindelář, Havlíček Boháč, Beneš, Šindelář, Havlíček AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 3:22.42 3.00
2 Dohanič, Petržálek, Výborný, Švach Dohanič, Petržálek, Výborný, Švach TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:22.50 2.00
3 Kobylarz, Pektor, Bartoníček, Kalaš Kobylarz, Pektor, Bartoníček, Kalaš SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 3:27.17
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mozga, Hudec, Huml, Avmedoski Mozga, Hudec, Huml, Avmedoski TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 3:00.01 11.00
2 Apltauer, Havelka, Malina, Vejrosta Apltauer, Havelka, Malina, Vejrosta AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 3:04.70 9.00
3 Černý, Švarc, Hošek, Eliáš Černý, Švarc, Hošek, Eliáš SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 3:05.31 8.00
4 Hudeček, Dostal, Rájek, Straka Hudeček, Dostal, Rájek, Straka A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 3:09.15 7.00
5 Málek, Nedvěd, Slavík, Pernica Málek, Nedvěd, Slavík, Pernica TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 3:13.45 6.00
6 Urban, Šimurda, Huml, Veselý Urban, Šimurda, Huml, Veselý Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 3:17.95 5.00
7 Klička, Machaj, Martin, Růžička Klička, Machaj, Martin, Růžička SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 3:20.30 4.00
8 Boháč, Beneš, Šindelář, Havlíček Boháč, Beneš, Šindelář, Havlíček AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 3:22.42 3.00
9 Dohanič, Petržálek, Výborný, Švach Dohanič, Petržálek, Výborný, Švach TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:22.50 2.00
10 Buchta, Čížek, Machota, Baloun Buchta, Čížek, Machota, Baloun Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 3:23.57 1.00
11 Kobylarz, Pektor, Bartoníček, Kalaš Kobylarz, Pektor, Bartoníček, Kalaš SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 3:27.17
12 Aulický, Tretiník, Veselý, Štícha Aulický, Tretiník, Veselý, Štícha Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 3:39.26
13 Popr, Slaba, Klír, Sajfrt Popr, Slaba, Klír, Sajfrt SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 3:39.96

4 x 300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Apltauerová, Dočekalová, Stehnová, Kovačičová Apltauerová, Dočekalová, Stehnová, Kovačičová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 3:09.86 9.00
2 Cívková, Hassmannová, Procházková, Čermáková Cívková, Hassmannová, Procházková, Čermáková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:16.29 8.00
3 Kondrátová, Sahulková, Štěrbová, Pokorná Kondrátová, Sahulková, Štěrbová, Pokorná TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 3:17.24 7.00
4 Menclová, Šlosarová, Sedláčková, Švarcová Menclová, Šlosarová, Sedláčková, Švarcová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 3:21.60 4.00
5 Chrastinová, Chrastinová, Kubová, Dragounová Chrastinová, Chrastinová, Kubová, Dragounová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 3:25.43 3.00
6 Jedličková, Blaschkeová, Žáčková, Piskáčková Jedličková, Blaschkeová, Žáčková, Piskáčková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 3:26.80 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilímová, Hušková, Jelínková, Faltýnková Vilímová, Hušková, Jelínková, Faltýnková TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 3:06.83 11.00
2 Koděrová, Olivová, Kopelentová, Sikáčková Koděrová, Olivová, Kopelentová, Sikáčková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:18.54 6.00
3 Černá, Brejchová, Zahrádková, Vomastková Černá, Brejchová, Zahrádková, Vomastková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:20.29 5.00
4 Tůmová, Dostálová, Formánková, Lapáčková Tůmová, Dostálová, Formánková, Lapáčková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:27.56 1.00
5 Dyrynková, Koucká, Švihnosová, Slunéčková Dyrynková, Koucká, Švihnosová, Slunéčková Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 3:38.66
6 Kohoutová, Sátrová, Růžková, Doubková Kohoutová, Sátrová, Růžková, Doubková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 3:52.35
MS Pajerová, Nováková, Šubrtová, Lodrová Pajerová, Nováková, Šubrtová, Lodrová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 3:29.95
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilímová, Hušková, Jelínková, Faltýnková Vilímová, Hušková, Jelínková, Faltýnková TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 3:06.83 11.00
2 Apltauerová, Dočekalová, Stehnová, Kovačičová Apltauerová, Dočekalová, Stehnová, Kovačičová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 3:09.86 9.00
3 Cívková, Hassmannová, Procházková, Čermáková Cívková, Hassmannová, Procházková, Čermáková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 3:16.29 8.00
4 Kondrátová, Sahulková, Štěrbová, Pokorná Kondrátová, Sahulková, Štěrbová, Pokorná TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 3:17.24 7.00
5 Koděrová, Olivová, Kopelentová, Sikáčková Koděrová, Olivová, Kopelentová, Sikáčková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:18.54 6.00
6 Černá, Brejchová, Zahrádková, Vomastková Černá, Brejchová, Zahrádková, Vomastková Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:20.29 5.00
7 Menclová, Šlosarová, Sedláčková, Švarcová Menclová, Šlosarová, Sedláčková, Švarcová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 3:21.60 4.00
8 Chrastinová, Chrastinová, Kubová, Dragounová Chrastinová, Chrastinová, Kubová, Dragounová SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 3:25.43 3.00
9 Jedličková, Blaschkeová, Žáčková, Piskáčková Jedličková, Blaschkeová, Žáčková, Piskáčková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 3:26.80 2.00
10 Tůmová, Dostálová, Formánková, Lapáčková Tůmová, Dostálová, Formánková, Lapáčková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 3:27.56 1.00
11 Pajerová, Nováková, Šubrtová, Lodrová Pajerová, Nováková, Šubrtová, Lodrová SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 3:29.95
12 Dyrynková, Koucká, Švihnosová, Slunéčková Dyrynková, Koucká, Švihnosová, Slunéčková Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 3:38.66
13 Kohoutová, Sátrová, Růžková, Doubková Kohoutová, Sátrová, Růžková, Doubková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 3:52.35