Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Nový Jičín

Nový Jičín (20. 9. 2018)
středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jakub JežekJakub Ježek 01 Gymnázium Nový jičínGymnázium Nový jičín 2385
2 Sebastian KellermanSebastian Kellerman 18 GaSPŠEI Frenštát pod RadhoštěmGaSPŠEI Frenštát pod Radhoštěm 2217
3 Alexandr HykelAlexandr Hykel 99 Gymnázium Mikuláše Koperníka, BílovecGymnázium Mikuláše Koperník... 1702
4 David UrbánekDavid Urbánek 00 Gymnázium Mikuláše Koperníka, BílovecGymnázium Mikuláše Koperník... 1107
5 Petr MičkaPetr Mička 18 GaSPŠEI Frenštát pod RadhoštěmGaSPŠEI Frenštát pod Radhoštěm 1087
6 Jakub KyškaJakub Kyška 99 Gymnázium Nový jičínGymnázium Nový jičín 0990
7 Matěj ŽídekMatěj Žídek 00 Gymnázium Mikuláše Koperníka, BílovecGymnázium Mikuláše Koperník... 0949
8 Patrik FabiánPatrik Fabián 00 Gymnázium Mikuláše Koperníka, BílovecGymnázium Mikuláše Koperník... 0868
9 Lukáš KvakLukáš Kvak 18 GaSPŠEI Frenštát pod RadhoštěmGaSPŠEI Frenštát pod Radhoštěm 0706
10 Denis RehákDenis Rehák 99 Gymnázium Mikuláše Koperníka, BílovecGymnázium Mikuláše Koperník... 0603
11 Ondřej ŠerekOndřej Šerek 00 Gymnázium Mikuláše Koperníka, BílovecGymnázium Mikuláše Koperník... 0583
12 Daniel ŽabenskýDaniel Žabenský 18 GaSPŠEI Frenštát pod RadhoštěmGaSPŠEI Frenštát pod Radhoštěm 0577
13 Vojtěch KremzerVojtěch Kremzer 01 Gymnázium Mikuláše Koperníka, BílovecGymnázium Mikuláše Koperník... 0571
14 Richard RichterRichard Richter 18 GaSPŠEI Frenštát pod RadhoštěmGaSPŠEI Frenštát pod Radhoštěm 0564
15 Jakub ŠvihelJakub Švihel 00 Gymnázium Nový jičínGymnázium Nový jičín 0563
16 Lukáš KubínLukáš Kubín 00 Gymnázium Nový jičínGymnázium Nový jičín 0548
17 Jan ČajánekJan Čajánek 18 GaSPŠEI Frenštát pod RadhoštěmGaSPŠEI Frenštát pod Radhoštěm 0537
18 Tadeáš TurskýTadeáš Turský 00 Gymnázium Nový jičínGymnázium Nový jičín 0526
19 Marek HončMarek Honč 18 GaSPŠEI Frenštát pod RadhoštěmGaSPŠEI Frenštát pod Radhoštěm 0521
20 Marek UlčákMarek Ulčák 18 GaSPŠEI Frenštát pod RadhoštěmGaSPŠEI Frenštát pod Radhoštěm 0520
21 Jakub KovaříkJakub Kovařík 01 Gymnázium Nový jičínGymnázium Nový jičín 0498
22 Filip NajvarFilip Najvar 01 Gymnázium Nový jičínGymnázium Nový jičín 0463
23 Matouš KáňaMatouš Káňa 01 Gymnázium Mikuláše Koperníka, BílovecGymnázium Mikuláše Koperník... 0426
24 David PallaDavid Palla 01 Gymnázium Nový jičínGymnázium Nový jičín 0408
25= Lukáš KahajaLukáš Kahaja 02 Gymnázium Mikuláše Koperníka, BílovecGymnázium Mikuláše Koperník... 0372
25= Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 00 Gymnázium Nový jičínGymnázium Nový jičín 0372
27 Martin HavrlantMartin Havrlant 18 GaSPŠEI Frenštát pod RadhoštěmGaSPŠEI Frenštát pod Radhoštěm 0369
28 Martin TučekMartin Tuček 18 GaSPŠEI Frenštát pod RadhoštěmGaSPŠEI Frenštát pod Radhoštěm 0346
29 Ladislav HývnarLadislav Hývnar 02 Gymnázium Nový jičínGymnázium Nový jičín 0283
30= Jakub KubáčekJakub Kubáček 02 Gymnázium Mikuláše Koperníka, BílovecGymnázium Mikuláše Koperník... 0000
30= Ondřej BestaOndřej Besta 02 Gymnázium Mikuláše Koperníka, BílovecGymnázium Mikuláše Koperník... 0000
30= Rostislav HolíkRostislav Holík 01 Gymnázium Mikuláše Koperníka, BílovecGymnázium Mikuláše Koperník... 0000
30= Josef KratochvílJosef Kratochvíl 01 Gymnázium Nový jičínGymnázium Nový jičín 0000
30= Marek FojtíkMarek Fojtík 18 GaSPŠEI Frenštát pod RadhoštěmGaSPŠEI Frenštát pod Radhoštěm 0000
Celkem 34 závodníků
středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina LušňákováKateřina Lušňáková 01 Gymnázium Nový jičínGymnázium Nový jičín 1795
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 Gymnázium Mikuláše Koperníka, BílovecGymnázium Mikuláše Koperník... 1410
3 Nikol GavendováNikol Gavendová 00 Gymnázium Nový jičínGymnázium Nový jičín 1406
4 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 Gymnázium Mikuláše Koperníka, BílovecGymnázium Mikuláše Koperník... 1348
5 Karolína DurajováKarolína Durajová 01 Gymnázium Nový jičínGymnázium Nový jičín 1236
6 Sára ŘeháčkováSára Řeháčková 03 Gymnázium Mikuláše Koperníka, BílovecGymnázium Mikuláše Koperník... 1148
7 Romana HrabovskáRomana Hrabovská 01 Gymnázium Nový jičínGymnázium Nový jičín 0745
8 Viktorie KarasováViktorie Karasová 01 Gymnázium Nový jičínGymnázium Nový jičín 0493
9 Vanesa RichterováVanesa Richterová 00 Gymnázium Mikuláše Koperníka, BílovecGymnázium Mikuláše Koperník... 0470
10 Viktorie OndráčkováViktorie Ondráčková 03 Gymnázium Mikuláše Koperníka, BílovecGymnázium Mikuláše Koperník... 0435
11 Simona HrnčířováSimona Hrnčířová 00 Gymnázium Nový jičínGymnázium Nový jičín 0413
12 Klára NovotnáKlára Novotná 02 Gymnázium Nový jičínGymnázium Nový jičín 0403
13 Kateřina ChalupováKateřina Chalupová 00 Gymnázium Nový jičínGymnázium Nový jičín 0401
14 Pavla ŠelongováPavla Šelongová 00 Gymnázium Mikuláše Koperníka, BílovecGymnázium Mikuláše Koperník... 0350
15 Vilma BzonkováVilma Bzonková 03 Gymnázium Mikuláše Koperníka, BílovecGymnázium Mikuláše Koperník... 0349
16 Veronika DejlováVeronika Dejlová 03 Gymnázium Mikuláše Koperníka, BílovecGymnázium Mikuláše Koperník... 0347
17 Marta ČermákováMarta Čermáková 03 Gymnázium Mikuláše Koperníka, BílovecGymnázium Mikuláše Koperník... 0329
18 Beáta NezdařilováBeáta Nezdařilová 02 Gymnázium Mikuláše Koperníka, BílovecGymnázium Mikuláše Koperník... 0285
19 Kateřina NohavicováKateřina Nohavicová 01 Gymnázium Mikuláše Koperníka, BílovecGymnázium Mikuláše Koperník... 0275
20= Kateřina HyklováKateřina Hyklová 01 Gymnázium Nový jičínGymnázium Nový jičín 0000
20= Tereza SochováTereza Sochová 02 Gymnázium Nový jičínGymnázium Nový jičín 0000
20= Marie Anna FeilhauerováMarie Anna Feilhauerová 02 Gymnázium Mikuláše Koperníka, BílovecGymnázium Mikuláše Koperník... 0000
20= Adriana HulejováAdriana Hulejová 02 Gymnázium Nový jičínGymnázium Nový jičín 0000
Celkem 23 závodníků