Okresní kolo SAP - Teplice
Městský stadion Krupka (26. 9. 2019)60 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (čt, 26.9.2019 - 10:00) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr LoukotaPetr Loukota | 03 | Střední škola AGC a.s Teplice | 5 | 07.88 | 595.00 | |||||||||||||
2 | Anas HamdiAnas Hamdi | 01 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 3 | 07.98 | 565.00 | |||||||||||||
3= | Oliver ŠteflOliver Štefl | 02 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 2 | 08.77 | 357.00 | |||||||||||||
3= | Jakub ČernýJakub Černý | 04 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 4 | 08.77 | 357.00 | |||||||||||||
5 | Tomáš TurečekTomáš Tureček | 02 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 6 | 08.97 | 311.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 26.9.2019 - 10:00) official | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan HájekJan Hájek | 02 | Gymnázium Bílina | 4 | 07.82 | 613.00 | |||||||||||||
2 | David SiglDavid Sigl | 00 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 6 | 07.96 | 571.00 | |||||||||||||
3 | Tomáš DytrtTomáš Dytrt | 01 | Gymnázium Teplice | 5 | 08.05 | 545.00 | |||||||||||||
4 | Roman CibuzarRoman Cibuzar | 01 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 3 | 08.22 | 498.00 | |||||||||||||
5 | Josef HadravaJosef Hadrava | 00 | Szš Teplice | 2 | 08.32 | 470.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (čt, 26.9.2019 - 10:00) official | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Timotej HaszicsTimotej Haszics | 00 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 5 | 07.65 | 665.00 | |||||||||||||
2 | Vladimír ŠaurVladimír Šaur | 02 | Gymnázium Teplice | 6 | 07.70 | 650.00 | |||||||||||||
3 | Petr KroupaPetr Kroupa | 03 | Střední škola AGC a.s Teplice | 2 | 07.92 | 583.00 | |||||||||||||
4 | Matyáš FrolíkMatyáš Frolík | 02 | Gymnázium Bílina | 4 | 08.00 | 560.00 | |||||||||||||
5 | Martin BejčekMartin Bejček | 03 | Szš Teplice | 3 | 08.32 | 470.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (čt, 26.9.2019 - 10:00) official | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip HamplFilip Hampl | 00 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 3 | 07.91 | 586.00 | |||||||||||||
2 | Matěj ŠpinkaMatěj Špinka | 01 | Gymnázium Bílina | 4 | 08.05 | 545.00 | |||||||||||||
3 | Petr KrausPetr Kraus | 01 | Gymnázium Teplice | 5 | 08.30 | 476.00 | |||||||||||||
4 | Lukáš MullerLukáš Muller | 00 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 2 | 08.47 | 431.00 | |||||||||||||
5 | Ondřej TichýOndřej Tichý | 03 | Szš Teplice | 6 | 08.59 | 401.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (čt, 26.9.2019 - 10:15) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ester MarhanováEster Marhanová | 03 | Gymnázium Bílina | 4 | 09.19 | 518.00 | |||||||||||||
2 | Nela MiernáNela Mierná | 02 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 5 | 09.74 | 391.00 | |||||||||||||
3 | Arina ShpakovskayaArina Shpakovskaya | 03 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 2 | 10.46 | 249.00 | |||||||||||||
4 | Kateřina TrčkováKateřina Trčková | 00 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 6 | 10.87 | 181.00 | |||||||||||||
Šárka KubíčkováŠárka Kubíčková | 04 | Střední škola AGC a.s Teplice | 3 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 26.9.2019 - 10:15) official | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla MotyčkováAdéla Motyčková | 01 | Gymnázium Teplice | 5 | 08.79 | 621.00 | |||||||||||||
2 | Karla MráčkováKarla Mráčková | 04 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 2 | 09.20 | 516.00 | |||||||||||||
3 | Nina ŠtolbováNina Štolbová | 01 | Gymnázium Bílina | 4 | 09.40 | 468.00 | |||||||||||||
4 | Kateřina KůrkováKateřina Kůrková | 03 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 3 | 09.50 | 444.00 | |||||||||||||
5 | Barbora VostárkováBarbora Vostárková | 01 | Szš Teplice | 6 | 09.54 | 435.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (čt, 26.9.2019 - 10:15) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leona FlenerováLeona Flenerová | 03 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 3 | 09.05 | 553.00 | |||||||||||||
2 | Markéta LiterováMarkéta Literová | 01 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 2 | 09.85 | 367.00 | |||||||||||||
3 | Markéta KačírkováMarkéta Kačírková | 03 | Gymnázium Bílina | 4 | 09.97 | 342.00 | |||||||||||||
4 | Sandra KudríkováSandra Kudríková | 01 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 5 | 10.54 | 235.00 | |||||||||||||
5 | Viktorie VackováViktorie Vacková | 03 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 6 | 11.11 | 145.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 04 (čt, 26.9.2019 - 10:15) official | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | Gymnázium Teplice | 3 | 08.19 | 791.00 | |||||||||||||
2 | Andrea AltmanováAndrea Altmanová | 02 | Střední škola AGC a.s Teplice | 4 | 09.13 | 533.00 | |||||||||||||
3 | Klára KunfalviKlára Kunfalvi | 03 | Szš Teplice | 2 | 10.16 | 304.00 | |||||||||||||
4 | Denisa KlupsováDenisa Klupsová | 03 | Szš Teplice | 5 | 10.27 | 283.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (čt, 26.9.2019 - 11:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela ŠulekováMichaela Šuleková | 03 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 2 | 31.04 | 412.00 | |||||||||||||
2 | Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková | 00 | Gymnázium Teplice | 5 | 32.94 | 297.00 | |||||||||||||
3 | Lucinka ZavadilováLucinka Zavadilová | 04 | Szš Teplice | 1 | 33.61 | 260.00 | |||||||||||||
4 | Viktorie JandováViktorie Jandová | 01 | Gymnázium Bílina | 4 | 33.85 | 247.00 | |||||||||||||
5 | Aneta WondrakováAneta Wondraková | 02 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 6 | 37.10 | 105.00 | |||||||||||||
6 | Michaela KrpešováMichaela Krpešová | 00 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 3 | 39.56 | 35.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 26.9.2019 - 11:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ProcházkováKlára Procházková | 03 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 2 | 30.03 | 480.00 | |||||||||||||
2 | Leona FlenerováLeona Flenerová | 03 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 4 | 31.60 | 376.00 | |||||||||||||
3 | Ester MarhanováEster Marhanová | 03 | Gymnázium Bílina | 5 | 32.27 | 335.00 | |||||||||||||
4 | Adéla TrampotováAdéla Trampotová | 00 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 6 | 36.89 | 113.00 | |||||||||||||
5 | Elisabet ŽambulováElisabet Žambulová | 02 | Střední škola AGC a.s Teplice | 1 | 39.16 | 44.00 | |||||||||||||
6 | Kateřina TrčkováKateřina Trčková | 00 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 3 | 40.78 | 13.00 | |||||||||||||
Julie JägerováJulie Jägerová | 02 | Gymnázium Teplice | 7 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (čt, 26.9.2019 - 11:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea AltmanováAndrea Altmanová | 02 | Střední škola AGC a.s Teplice | 4 | 30.21 | 468.00 | |||||||||||||
2 | Veronika PeškováVeronika Pešková | 04 | Gymnázium Teplice | 5 | 30.60 | 441.00 | |||||||||||||
3 | Klára ČervinkováKlára Červinková | 02 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 3 | 32.68 | 311.00 | |||||||||||||
4 | Barbora VostárkováBarbora Vostárková | 01 | Szš Teplice | 1 | 33.94 | 243.00 | |||||||||||||
5 | Arina ShpakovskayaArina Shpakovskaya | 03 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 2 | 37.54 | 90.00 | |||||||||||||
Adéla ŠvábkováAdéla Švábková | 02 | Szš Teplice | 6 | DQ | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (čt, 26.9.2019 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ZimaOndřej Zima | 01 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 1 | 59.84 | 419.00 | |||||||||||||
2 | Petr GoltschPetr Goltsch | 01 | Gymnázium Teplice | 5 | 60.50 | 396.00 | |||||||||||||
3 | Tomáš UlrichTomáš Ulrich | 01 | Střední škola AGC a.s Teplice | 6 | 61.00 | 380.00 | |||||||||||||
4 | Jan HájekJan Hájek | 02 | Gymnázium Bílina | 4 | 61.31 | 370.00 | |||||||||||||
5 | Miloš CivínMiloš Civín | 01 | Střední škola AGC a.s Teplice | 3 | 61.75 | 356.00 | |||||||||||||
6 | David SiglDavid Sigl | 00 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 2 | 61.86 | 352.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (čt, 26.9.2019 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 2 | 53.73 | 651.00 | |||||||||||||
2 | Timotej HaszicsTimotej Haszics | 00 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 5 | 55.43 | 582.00 | |||||||||||||
3 | Adam PejcharAdam Pejchar | 03 | Gymnázium Teplice | 6 | 60.06 | 411.00 | |||||||||||||
4 | Filip HamplFilip Hampl | 00 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 3 | 60.60 | 393.00 | |||||||||||||
5 | Jakub SeifertJakub Seifert | 03 | Gymnázium Bílina | 4 | 65.75 | 239.00 | |||||||||||||
6 | Tomáš TurečekTomáš Tureček | 02 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 1 | 86.85 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (čt, 26.9.2019 - 10:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav KovalčíkJaroslav Kovalčík | 02 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 5 | 58.64 | 461.00 | |||||||||||||
2 | Vojtěch VeselýVojtěch Veselý | 03 | Gymnázium Teplice | 6 | 60.55 | 395.00 | |||||||||||||
3 | Martin HoudekMartin Houdek | 03 | Szš Teplice | 4 | 64.60 | 270.00 | |||||||||||||
4 | Jiří JaníčekJiří Janíček | 00 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 3 | 69.55 | 147.00 | |||||||||||||
5 | Lukáš MullerLukáš Muller | 00 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 2 | 72.33 | 93.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Dorostenky
(čt, 26.9.2019 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ProcházkováKlára Procházková | 03 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 11 | 2:57.64 | 387.00 | |||||||||||||
2 | Tereza MacholdováTereza Macholdová | 02 | Gymnázium Teplice | 9 | 3:00.00 | 365.00 | |||||||||||||
3 | Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová | 02 | Gymnázium Teplice | 13 | 3:00.94 | 356.00 | |||||||||||||
4 | Aneta WondrakováAneta Wondraková | 02 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 15 | 3:04.50 | 324.00 | |||||||||||||
5 | Kateřina KůrkováKateřina Kůrková | 03 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 8 | 3:08.83 | 287.00 | |||||||||||||
6 | Kateřina MájováKateřina Májová | 04 | Szš Teplice | 10 | 3:09.55 | 282.00 | |||||||||||||
7 | Markéta KačírkováMarkéta Kačírková | 03 | Gymnázium Bílina | 2 | 3:14.39 | 243.00 | |||||||||||||
8 | Lucinka ZavadilováLucinka Zavadilová | 04 | Szš Teplice | 16 | 3:18.06 | 216.00 | |||||||||||||
9 | Klára ČervinkováKlára Červinková | 02 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 5 | 3:18.35 | 214.00 | |||||||||||||
10 | Jana LibovickáJana Libovická | 01 | Gymnázium Bílina | 1 | 3:29.95 | 137.00 | |||||||||||||
11 | Klára KubínováKlára Kubínová | 02 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 7 | 3:35.81 | 105.00 | |||||||||||||
12 | Zdenka CejnarováZdenka Cejnarová | 03 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 4 | 3:41.39 | 78.00 | |||||||||||||
13 | Michaela DlouháMichaela Dlouhá | 01 | Szš Teplice | 6 | 3:50.77 | 41.00 | |||||||||||||
14 | Anna ŠtefancováAnna Štefancová | 01 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 14 | 3:52.83 | 34.00 | |||||||||||||
Aneta ProcházkováAneta Procházková | 02 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 12 | DNS | |||||||||||||||
Stella BednářováStella Bednářová | 02 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 3 | DNF | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
1500 m - Dorostenci
(čt, 26.9.2019 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hugo PecharHugo Pechar | 01 | Gymnázium Teplice | 14 | 4:51.00 | 613.00 | |||||||||||||
2 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 13 | 4:51.51 | 610.00 | |||||||||||||
3 | Daniel BartoškaDaniel Bartoška | 04 | Szš Teplice | 4 | 5:01.73 | 550.00 | |||||||||||||
4 | Filip BurešFilip Bureš | 03 | Gymnázium Bílina | 2 | 5:10.19 | 502.00 | |||||||||||||
5 | Jaroslav KovalčíkJaroslav Kovalčík | 02 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 10 | 5:11.18 | 497.00 | |||||||||||||
6 | Tomáš PospíšilTomáš Pospíšil | 03 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 15 | 5:12.78 | 488.00 | |||||||||||||
7 | Jan GrümannJan Grümann | 04 | Gymnázium Bílina | 1 | 5:18.70 | 457.00 | |||||||||||||
8 | Matěj KovalMatěj Koval | 03 | Gymnázium Teplice | 9 | 5:19.46 | 453.00 | |||||||||||||
9 | Jan KoštovalJan Koštoval | 02 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 8 | 5:20.74 | 446.00 | |||||||||||||
10 | Martin HoudekMartin Houdek | 03 | Szš Teplice | 7 | 5:29.74 | 401.00 | |||||||||||||
11 | Lukáš HlochLukáš Hloch | 02 | Střední škola AGC a.s Teplice | 6 | 5:33.78 | 381.00 | |||||||||||||
12 | Karel AdamKarel Adam | 00 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 3 | 5:40.78 | 348.00 | |||||||||||||
13 | Ondřej ZimaOndřej Zima | 01 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 17 | 5:42.63 | 339.00 | |||||||||||||
14 | Tomáš KrausTomáš Kraus | 01 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 11 | 6:16.39 | 201.00 | |||||||||||||
15 | Matyáš KunclMatyáš Kuncl | 01 | Szš Teplice | 12 | 6:36.27 | 135.00 | |||||||||||||
Miloš CivínMiloš Civín | 01 | Střední škola AGC a.s Teplice | 5 | DNS | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
4 x 200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 01 (čt, 26.9.2019 - 09:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Schüssmann, Hampl, Haszics, Lepeška Schüssmann, Hampl, Haszics, Lepeška | Biskupské gymnázium Bohosudov | 6 | 1:35.91 | 1225.0 | ||||||||||||||
2 | Seifert, Hájek, Špinka, Frolík Seifert, Hájek, Špinka, Frolík | Gymnázium Bílina | 2 | 1:47.53 | 1042.0 | ||||||||||||||
3 | Houdek, Bejček, Hadrava, Bartoška Houdek, Bejček, Hadrava, Bartoška | Szš Teplice | 4 | 1:48.12 | 1033.0 | ||||||||||||||
4 | Plass, Zima, Žák, Štefl Plass, Zima, Žák, Štefl | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 5 | 1:48.33 | 1030.0 | ||||||||||||||
Pechar, Dytrt, Pejchar, Kraus Pechar, Dytrt, Pejchar, Kraus | Gymnázium Teplice | 3 | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 26.9.2019 - 09:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cibuzar, Hamdi, Kovalčík, Martinák Cibuzar, Hamdi, Kovalčík, Martinák | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 4 | 1:41.16 | 1141.0 | ||||||||||||||
2 | Goltsch, Šaur, Lácha, Veselý Goltsch, Šaur, Lácha, Veselý | Gymnázium Teplice | 3 | 1:41.22 | 1140.0 | ||||||||||||||
3 | Loukota, Čáp, Hloch, Kroupa Loukota, Čáp, Hloch, Kroupa | Střední škola AGC a.s Teplice | 2 | 1:47.25 | 1046.0 | ||||||||||||||
4 | Janíček, Kraus, Černý, Adam Janíček, Kraus, Černý, Adam | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 5 | 1:49.69 | 1010.0 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 01 (čt, 26.9.2019 - 09:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Macholdová, Nádvorníková, Jägerová, Motyčková Macholdová, Nádvorníková, Jägerová, Motyčková | Gymnázium Teplice | 2 | 2:00.38 | 1110.0 | ||||||||||||||
2 | Kunfalvi, Klupsová, Herdová, Švabková Kunfalvi, Klupsová, Herdová, Švabková | Szš Teplice | 5 | 2:15.31 | 888.00 | ||||||||||||||
3 | Kubíčková, Štrausová, Maksimová, Špeciánová Kubíčková, Štrausová, Maksimová, Špeciánová | Střední škola AGC a.s Teplice | 3 | 2:24.61 | 762.00 | ||||||||||||||
4 | Krpešová, Trampotová, Procházková, Cejnarová Krpešová, Trampotová, Procházková, Cejnarová | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 4 | 2:25.96 | 744.00 | ||||||||||||||
5 | Remutová, Glukhová, Melková, Nohejlová Remutová, Glukhová, Melková, Nohejlová | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 6 | 2:26.53 | 737.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (čt, 26.9.2019 - 09:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frontzová, Lacinová, Šilerová, Pešková Frontzová, Lacinová, Šilerová, Pešková | Gymnázium Teplice | 3 | 1:49.42 | 1288.0 | ||||||||||||||
2 | Jandová, Francouzová, Štolbová, Marhanová Jandová, Francouzová, Štolbová, Marhanová | Gymnázium Bílina | 5 | 2:03.07 | 1069.0 | ||||||||||||||
3 | Procházková, Šuleková, Vacková, Shpakovskaya Procházková, Šuleková, Vacková, Shpakovskaya | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 2 | 2:10.21 | 962.00 | ||||||||||||||
4 | Červinková, Literová, Flenerová, Bednářová Červinková, Literová, Flenerová, Bednářová | Biskupské gymnázium Bohosudov | 4 | 2:11.97 | 936.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci
(čt, 26.9.2019 - 10:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 1,78 1,82 1,86 1,90 1,94 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
Biskupské gymnázium Bohosudov |
03 | 13 | 1.66 | -------oooxxx | 512.00 | |||||||||||||
2 |
Karel AdamKarel Adam
SŠ obchodu a služeb, Teplic... |
00 | 1 | 1.66 | ----xooooxooxxx | 512.00 | |||||||||||||
3 |
František LáchaFrantišek Lácha
Gymnázium Teplice |
02 | 9 | 1.62 | -----xooxoox | 480.00 | |||||||||||||
4 |
Matyáš HomolaMatyáš Homola
Gymnázium Bílina |
03 | 16 | 1.58 | ooo-ooooxxx | 449.00 | |||||||||||||
5 |
Daniel BartoškaDaniel Bartoška
Szš Teplice |
04 | 2 | 1.58 | --ooxoxoxooxxx | 449.00 | |||||||||||||
6 |
Josef HadravaJosef Hadrava
Szš Teplice |
00 | 5 | 1.54 | ooxoooxoxoxxx | 419.00 | |||||||||||||
7 |
Jan NovotnýJan Novotný
Biskupské gymnázium Bohosudov |
03 | 11 | 1.50 | xooxxoxoooxxx | 389.00 | |||||||||||||
8 |
Martin JůzekMartin Jůzek
SŠ obchodu a služeb, Teplic... |
00 | 7 | 1.50 | oxoooxoxoxxx | 389.00 | |||||||||||||
9= |
Vojtěch BirknerVojtěch Birkner
Gymnázium Bílina |
04 | 15 | 1.46 | oooooxx | 360.00 | |||||||||||||
9= |
Petr JandaPetr Janda
Střední škola AGC a.s Teplice |
02 | 6 | 1.46 | oooooxxx | 360.00 | |||||||||||||
9= |
Petr GoltschPetr Goltsch
Gymnázium Teplice |
01 | 4 | 1.46 | ----oxxx | 360.00 | |||||||||||||
12= |
Jan KoštovalJan Koštoval
Biskupské gymnázium Bohosudov |
02 | 8 | 1.46 | xxoooooxxx | 360.00 | |||||||||||||
12= |
Daniel ŽákDaniel Žák
Gymnázium a SPŠ Duchcov |
01 | 14 | 1.46 | xooxoooxxx | 360.00 | |||||||||||||
14 |
Jan LičkaJan Lička
Gymnázium a SPŠ Duchcov |
03 | 10 | 1.46 | oxxooxoxxoxxx | 360.00 | |||||||||||||
15 |
Daniel PlassDaniel Plass
Gymnázium a SPŠ Duchcov |
02 | 12 | 1.38 | oooxxx | 303.00 | |||||||||||||
Jakub ČernýJakub Černý
SŠ obchodu a služeb, Teplic... |
04 | 3 | NM | xxx | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky
(čt, 26.9.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 1,74 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kamila FrontzováKamila Frontzová
Gymnázium Teplice |
01 | 3 | 1.62 | ---------oxooxoxoxxx | 759.00 | |||||||||||||
2 |
Klára FrancouzováKlára Francouzová
Gymnázium Bílina |
01 | 17 | 1.50 | ------oooxoxxoxxx | 621.00 | |||||||||||||
3 |
Tereza LacinováTereza Lacinová
Gymnázium Teplice |
04 | 6 | 1.46 | ------ooooxxx | 577.00 | |||||||||||||
4 |
Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
Gymnázium a SPŠ Duchcov |
03 | 12 | 1.42 | -----oooxxoxxx | 534.00 | |||||||||||||
5 |
Veronika PeškováVeronika Pešková
Gymnázium Teplice |
04 | 7 | 1.38 | ---oooooxxx | 491.00 | |||||||||||||
6 |
Nina ŠtolbováNina Štolbová
Gymnázium Bílina |
01 | 16 | 1.34 | ---ooooxxx | 449.00 | |||||||||||||
7 |
Terezka RádlováTerezka Rádlová
Szš Teplice |
02 | 8 | 1.34 | ooooxoxoxxoxxx | 449.00 | |||||||||||||
8 |
Klára JungvirtováKlára Jungvirtová
Szš Teplice |
04 | 5 | 1.30 | oooxxoooxxx | 409.00 | |||||||||||||
9 |
Natálie RůtováNatálie Růtová
Gymnázium Bílina |
04 | 15 | 1.30 | oooooxoxxx | 409.00 | |||||||||||||
10 |
Dita RichterováDita Richterová
Biskupské gymnázium Bohosudov |
03 | 10 | 1.18 | xoxxoxoxxx | 293.00 | |||||||||||||
11 |
Yuliana GlukhováYuliana Glukhová
Gymnázium a SPŠ Duchcov |
02 | 4 | 1.14 | xxooxxx | 257.00 | |||||||||||||
12 |
Terezie BartůňkováTerezie Bartůňková
Biskupské gymnázium Bohosudov |
01 | 1 | 1.14 | oxoxxx | 257.00 | |||||||||||||
13 |
Šárka DuškováŠárka Dušková
SŠ obchodu a služeb, Teplic... |
01 | 2 | 1.14 | xoxoxxx | 257.00 | |||||||||||||
Viktorie VackováViktorie Vacková
Gymnázium a SPŠ Duchcov |
03 | 14 | NM | xxx | |||||||||||||||
Adéla TrampotováAdéla Trampotová
SŠ obchodu a služeb, Teplic... |
00 | 13 | NM | xxx | |||||||||||||||
Kateřina ŠpeciánováKateřina Špeciánová
Střední škola AGC a.s Teplice |
03 | 11 | NM | xx- | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Dorostenci
(čt, 26.9.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan LepeškaJan Lepeška
Biskupské gymnázium Bohosudov |
00 | 6 | 6.30 | x | 6.11 | x | 6.11 | 6.30 | 0.0 | 0.0 | 652.00 | |||||||
2 |
Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann
Biskupské gymnázium Bohosudov |
03 | 9 | 5.89 | 5.45 | 3.70 | 5.37 | 5.45 | 5.89 | 0.0 | 0.0 | 563.00 | |||||||
3 |
Vladimír ŠaurVladimír Šaur
Gymnázium Teplice |
02 | 10 | 5.76 | 5.35 | 5.47 | x | 5.47 | 5.76 | 0.0 | 0.0 | 535.00 | |||||||
4 |
Petr KroupaPetr Kroupa
Střední škola AGC a.s Teplice |
03 | 4 | 5.63 | x | 4.65 | 5.63 | 5.63 | 5.20 | 0.0 | 0.0 | 508.00 | |||||||
5 |
František LáchaFrantišek Lácha
Gymnázium Teplice |
02 | 5 | 5.47 | x | 4.94 | 5.45 | 5.45 | 5.47 | 0.0 | 0.0 | 475.00 | |||||||
6 |
Vojtěch VeselýVojtěch Veselý
Gymnázium Teplice |
03 | 13 | 5.11 | 5.11 | 3.72 | 4.79 | 5.11 | 5.04 | 0.0 | 0.0 | 404.00 | |||||||
7 |
Matěj ŠpinkaMatěj Špinka
Gymnázium Bílina |
01 | 14 | 5.03 | 4.39 | 4.85 | x | 4.85 | 5.03 | 0.0 | 0.0 | 388.00 | |||||||
8 |
Jiří JaníčekJiří Janíček
SŠ obchodu a služeb, Teplic... |
00 | 2 | 5.02 | x | 4.53 | 5.02 | 5.02 | x | 0.0 | 0.0 | 386.00 | |||||||
9 |
Roman CibuzarRoman Cibuzar
Gymnázium a SPŠ Duchcov |
01 | 1 | 4.99 | 4.82 | 4.65 | 4.59 | 4.82 | 4.99 | 0.0 | 0.0 | 380.00 | |||||||
10 |
Matyáš HomolaMatyáš Homola
Gymnázium Bílina |
03 | 16 | 4.95 | 4.43 | 4.93 | 4.58 | 4.93 | 4.95 | 0.0 | 0.0 | 373.00 | |||||||
11 |
Lukáš ValentaLukáš Valenta
Biskupské gymnázium Bohosudov |
01 | 12 | 4.78 | 4.78 | x | 4.76 | 4.78 | x | 0.0 | 0.0 | 341.00 | |||||||
12 |
Ondřej TichýOndřej Tichý
Szš Teplice |
03 | 11 | 4.72 | 4.61 | x | 2.82 | 4.61 | 4.72 | 0.0 | 0.0 | 330.00 | |||||||
13 |
Jakub SeifertJakub Seifert
Gymnázium Bílina |
03 | 15 | 4.67 | 4.67 | 4.52 | x | 4.67 | 4.57 | 0.0 | 0.0 | 321.00 | |||||||
14 |
Daniel PlassDaniel Plass
Gymnázium a SPŠ Duchcov |
02 | 8 | 4.65 | x | x | 4.65 | 4.65 | 3.75 | 0.0 | 0.0 | 317.00 | |||||||
15 |
Tomáš KrausTomáš Kraus
SŠ obchodu a služeb, Teplic... |
01 | 3 | 4.50 | 4.50 | 4.11 | 4.40 | 4.50 | 3.18 | 0.0 | 0.0 | 290.00 | |||||||
16 |
Jan LičkaJan Lička
Gymnázium a SPŠ Duchcov |
03 | 7 | 4.34 | 4.04 | 4.17 | 4.34 | 4.34 | 3.65 | 0.0 | 0.0 | 262.00 | |||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Dorostenky
(čt, 26.9.2019 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza LacinováTereza Lacinová
Gymnázium Teplice |
04 | 7 | 5.23 | x | 5.03 | 4.97 | 5.03 | 5.23 | 0.0 | 0.0 | 623.00 | |||||||
2 |
Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
Gymnázium Teplice |
02 | 15 | 4.97 | 4.80 | 4.70 | 4.81 | 4.81 | 4.97 | 0.0 | 0.0 | 551.00 | |||||||
3 |
Klára FrancouzováKlára Francouzová
Gymnázium Bílina |
01 | 18 | 4.71 | 4.60 | 4.44 | 4.54 | 4.60 | 4.71 | 0.0 | 0.0 | 482.00 | |||||||
4 |
Štěpánka RemutováŠtěpánka Remutová
Gymnázium a SPŠ Duchcov |
02 | 14 | 4.37 | 3.25 | 4.37 | 3.19 | 4.37 | 3.42 | 0.0 | 0.0 | 396.00 | |||||||
5 |
Julie JägerováJulie Jägerová
Gymnázium Teplice |
02 | 4 | 4.32 | 4.32 | 4.17 | 4.04 | 4.32 | 4.25 | 0.0 | 0.0 | 384.00 | |||||||
6 |
Adéla ŠvábkováAdéla Švábková
Szš Teplice |
02 | 16 | 4.27 | x | 4.27 | x | 4.27 | 3.33 | 0.0 | 0.0 | 371.00 | |||||||
7 |
Šárka KubíčkováŠárka Kubíčková
Střední škola AGC a.s Teplice |
04 | 4.12 | 4.12 | 4.04 | 4.03 | 4.12 | 3.93 | 0.0 | 0.0 | 336.00 | ||||||||
8 |
Viktorie JandováViktorie Jandová
Gymnázium Bílina |
01 | 17 | 4.03 | 3.65 | 3.68 | 4.03 | 4.03 | x | 0.0 | 0.0 | 315.00 | |||||||
9 |
Zdenka CejnarováZdenka Cejnarová
SŠ obchodu a služeb, Teplic... |
03 | 1 | 3.84 | 3.84 | x | 3.82 | 3.84 | x | 0.0 | 0.0 | 272.00 | |||||||
10 |
Markéta LiterováMarkéta Literová
Biskupské gymnázium Bohosudov |
01 | 8 | 3.62 | 2.31 | 3.28 | 3.62 | 3.62 | 3.29 | 0.0 | 0.0 | 225.00 | |||||||
11 |
Klára DvořákováKlára Dvořáková
Biskupské gymnázium Bohosudov |
02 | 3 | 3.57 | 3.56 | 3.57 | 3.42 | 3.57 | 3.34 | 0.0 | 0.0 | 214.00 | |||||||
12 |
Michaela DlouháMichaela Dlouhá
Szš Teplice |
01 | 2 | 3.35 | x | 3.35 | 2.39 | 3.35 | x | 0.0 | 0.0 | 170.00 | |||||||
13 |
Nela MiernáNela Mierná
Biskupské gymnázium Bohosudov |
02 | 11 | 3.30 | 3.24 | 3.22 | 3.30 | 3.30 | 3.25 | 0.0 | 0.0 | 161.00 | |||||||
14 |
Veronika JelínkováVeronika Jelínková
SŠ obchodu a služeb, Teplic... |
04 | 5 | 3.29 | 3.17 | 3.13 | 3.29 | 3.29 | 2.18 | 0.0 | 0.0 | 159.00 | |||||||
15 |
Anna NohejlováAnna Nohejlová
Gymnázium a SPŠ Duchcov |
02 | 12 | 3.27 | 3.25 | 3.27 | 3.05 | 3.27 | 3.07 | 0.0 | 0.0 | 155.00 | |||||||
16 |
Klára KunfalviKlára Kunfalvi
Szš Teplice |
03 | 6 | 3.10 | 2.93 | 3.16 | 2.93 | 3.16 | 3.10 | 0.0 | 0.0 | 124.00 | |||||||
17 |
Aneta ProcházkováAneta Procházková
SŠ obchodu a služeb, Teplic... |
02 | 13 | 2.90 | 2.90 | 2.90 | x | 2.90 | x | 0.0 | 0.0 | 91.00 | |||||||
18 |
Anna MelkováAnna Melková
Gymnázium a SPŠ Duchcov |
01 | 10 | 2.85 | x | 2.65 | 2.71 | 2.71 | 2.85 | 0.0 | 0.0 | 83.00 | |||||||
19 |
Ludmila MaksimováLudmila Maksimová
Střední škola AGC a.s Teplice |
04 | 9 | 2.35 | 2.35 | 2.35 | 2.30 | 2.35 | 2.34 | 0.0 | 0.0 | 17.00 | |||||||
Celkem 19 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(čt, 26.9.2019 - 11:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karla MráčkováKarla Mráčková
SŠ obchodu a služeb, Teplic... |
04 | 11 | 11.29 | 11.29 | 11.07 | 10.90 | 11.29 | 10.81 | 0.0 | 0.0 | 614.00 | |||||||
2 |
Jana LibovickáJana Libovická
Gymnázium Bílina |
01 | 18 | 08.88 | 08.78 | 08.88 | 08.43 | 08.88 | 08.78 | 0.0 | 0.0 | 456.00 | |||||||
3 |
Klára KubínováKlára Kubínová
Gymnázium a SPŠ Duchcov |
02 | 6 | 08.66 | 08.66 | 07.37 | 08.13 | 08.66 | 07.87 | 0.0 | 0.0 | 442.00 | |||||||
4 |
Eliška EliášováEliška Eliášová
SŠ obchodu a služeb, Teplic... |
01 | 2 | 07.77 | 07.77 | 07.70 | 07.43 | 07.77 | 07.75 | 0.0 | 0.0 | 385.00 | |||||||
5 |
Tereza MacholdováTereza Macholdová
Gymnázium Teplice |
02 | 7 | 07.42 | 07.42 | 06.66 | 06.60 | 07.42 | 06.72 | 0.0 | 0.0 | 362.00 | |||||||
6 |
Natálie MráčkováNatálie Mráčková
Biskupské gymnázium Bohosudov |
01 | 12 | 07.39 | x | 06.86 | 06.95 | 06.95 | 07.39 | 0.0 | 0.0 | 360.00 | |||||||
7 |
Eliška KřížováEliška Křížová
Gymnázium Bílina |
04 | 17 | 07.27 | 05.70 | 06.26 | 07.27 | 07.27 | 06.83 | 0.0 | 0.0 | 352.00 | |||||||
8 |
Štěpánka RemutováŠtěpánka Remutová
Gymnázium a SPŠ Duchcov |
02 | 14 | 07.19 | 06.41 | 07.00 | 07.19 | 07.19 | 06.60 | 0.0 | 0.0 | 347.00 | |||||||
9 |
Barbora PanešováBarbora Panešová
Gymnázium Teplice |
03 | 13 | 07.10 | 07.10 | 05.69 | 06.95 | 07.10 | x | 0.0 | 0.0 | 341.00 | |||||||
10 |
Kateřina KubíkováKateřina Kubíková
Gymnázium Teplice |
03 | 5 | 07.09 | 07.03 | 07.09 | 06.81 | 07.09 | 07.09 | 0.0 | 0.0 | 341.00 | |||||||
11 |
Klára DvořákováKlára Dvořáková
Biskupské gymnázium Bohosudov |
02 | 1 | 06.85 | 06.49 | 06.73 | 06.84 | 06.84 | 06.85 | 0.0 | 0.0 | 325.00 | |||||||
12 |
Anna MelkováAnna Melková
Gymnázium a SPŠ Duchcov |
01 | 10 | 06.81 | x | 06.22 | 06.75 | 06.75 | 06.81 | 0.0 | 0.0 | 323.00 | |||||||
13 |
Eliška TietzeEliška Tietze
Gymnázium Bílina |
03 | 16 | 06.67 | 06.47 | 06.46 | 06.67 | 06.67 | 06.58 | 0.0 | 0.0 | 314.00 | |||||||
14 |
Klára JungvirtováKlára Jungvirtová
Szš Teplice |
04 | 4 | 06.61 | 05.69 | 06.45 | 06.55 | 06.55 | 06.61 | 0.0 | 0.0 | 310.00 | |||||||
15 |
Kateřina MájováKateřina Májová
Szš Teplice |
04 | 8 | 06.50 | x | 06.05 | 06.50 | 06.50 | x | 0.0 | 0.0 | 303.00 | |||||||
16 |
Veronika JelínkováVeronika Jelínková
SŠ obchodu a služeb, Teplic... |
04 | 3 | 05.79 | x | 05.79 | x | 05.79 | 05.39 | 0.0 | 0.0 | 258.00 | |||||||
17 |
Ludmila MaksimováLudmila Maksimová
Střední škola AGC a.s Teplice |
04 | 9 | 05.16 | x | 05.16 | 05.14 | 05.16 | 05.12 | 0.0 | 0.0 | 218.00 | |||||||
18 |
Kateřina ŠpeciánováKateřina Špeciánová
Střední škola AGC a.s Teplice |
03 | 15 | 04.47 | x | x | 04.47 | 04.47 | 04.27 | 0.0 | 0.0 | 175.00 | |||||||
Celkem 18 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(čt, 26.9.2019 - 10:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan LepeškaJan Lepeška
Biskupské gymnázium Bohosudov |
00 | 7 | 14.56 | 13.69 | x | 14.56 | 14.56 | 14.30 | 0.0 | 0.0 | 763.00 | |||||||
2 |
Daniel ŽákDaniel Žák
Gymnázium a SPŠ Duchcov |
01 | 14 | 10.69 | 09.91 | x | 10.69 | 10.69 | 10.40 | 0.0 | 0.0 | 527.00 | |||||||
3 |
Anas HamdiAnas Hamdi
Gymnázium a SPŠ Duchcov |
01 | 4 | 09.97 | 09.58 | 09.47 | 09.97 | 09.97 | 09.75 | 0.0 | 0.0 | 484.00 | |||||||
4 |
Tomáš PospíšilTomáš Pospíšil
Biskupské gymnázium Bohosudov |
03 | 10 | 09.74 | 09.17 | 09.31 | 09.55 | 09.55 | 09.74 | 0.0 | 0.0 | 470.00 | |||||||
5 |
Tomáš DytrtTomáš Dytrt
Gymnázium Teplice |
01 | 2 | 09.66 | 09.52 | 09.31 | 09.42 | 09.52 | 09.66 | 0.0 | 0.0 | 465.00 | |||||||
6 |
Jiří TůmaJiří Tůma
Gymnázium Teplice |
00 | 13 | 09.36 | 08.83 | 09.36 | 08.73 | 09.36 | 09.15 | 0.0 | 0.0 | 447.00 | |||||||
7 |
David HomolaDavid Homola
Gymnázium Bílina |
02 | 17 | 09.26 | x | 08.41 | 09.14 | 09.14 | 09.26 | 0.0 | 0.0 | 441.00 | |||||||
8 |
Matyáš FrolíkMatyáš Frolík
Gymnázium Bílina |
02 | 15 | 09.10 | 09.10 | 08.53 | 07.87 | 09.10 | 08.78 | 0.0 | 0.0 | 432.00 | |||||||
9 |
Vojtěch BirknerVojtěch Birkner
Gymnázium Bílina |
04 | 16 | 09.08 | 09.08 | 08.28 | 07.97 | 09.08 | 08.80 | 0.0 | 0.0 | 431.00 | |||||||
10 |
Jan NovotnýJan Novotný
Biskupské gymnázium Bohosudov |
03 | 9 | 08.49 | 08.49 | x | 08.15 | 08.49 | 07.73 | 0.0 | 0.0 | 395.00 | |||||||
11 |
Martin JůzekMartin Jůzek
SŠ obchodu a služeb, Teplic... |
00 | 5 | 07.75 | 06.57 | 07.53 | 07.75 | 07.75 | x | 0.0 | 0.0 | 352.00 | |||||||
12 |
Oliver ŠteflOliver Štefl
Gymnázium a SPŠ Duchcov |
02 | 12 | 07.28 | x | 07.28 | 06.93 | 07.28 | 06.58 | 0.0 | 0.0 | 324.00 | |||||||
13 |
Šimon RůžičkaŠimon Růžička
Szš Teplice |
02 | 11 | 07.20 | x | 06.34 | 06.91 | 06.91 | 07.20 | 0.0 | 0.0 | 319.00 | |||||||
14 |
Kryštof FilipKryštof Filip
SŠ obchodu a služeb, Teplic... |
01 | 3 | 07.14 | 06.67 | 06.95 | 07.14 | 07.14 | 06.72 | 0.0 | 0.0 | 316.00 | |||||||
15 |
Stanislav ČápStanislav Čáp
Střední škola AGC a.s Teplice |
01 | 1 | 07.09 | x | 06.96 | 07.09 | 07.09 | 06.88 | 0.0 | 0.0 | 313.00 | |||||||
16 |
Ondřej MachOndřej Mach
SŠ obchodu a služeb, Teplic... |
00 | 8 | 06.79 | x | 06.79 | 06.04 | 06.79 | 05.65 | 0.0 | 0.0 | 295.00 | |||||||
Jan LasíkJan Lasík
Střední škola AGC a.s Teplice |
01 | 6 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 17 závodníků |
středoškolský pohár - Dorostenci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann | 03 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 2300 | |||||||||||||||
2 | Roman CibuzarRoman Cibuzar | 01 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 2019 | |||||||||||||||
3 | Petr GoltschPetr Goltsch | 01 | Gymnázium Teplice | 1896 | |||||||||||||||
4 | Martin HoudekMartin Houdek | 03 | Szš Teplice | 1704 | |||||||||||||||
5 | Petr LoukotaPetr Loukota | 03 | Střední škola AGC a.s Teplice | 1641 | |||||||||||||||
6 | Jiří JaníčekJiří Janíček | 00 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 1543 | |||||||||||||||
7 | Jan LepeškaJan Lepeška | 00 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 1415 | |||||||||||||||
8 | Jakub SeifertJakub Seifert | 03 | Gymnázium Bílina | 1281 | |||||||||||||||
9 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 1261 | |||||||||||||||
10 | Timotej HaszicsTimotej Haszics | 00 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 1247 | |||||||||||||||
11 | Vladimír ŠaurVladimír Šaur | 02 | Gymnázium Teplice | 1185 | |||||||||||||||
12 | Petr KroupaPetr Kroupa | 03 | Střední škola AGC a.s Teplice | 1091 | |||||||||||||||
13 | Anas HamdiAnas Hamdi | 01 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 1049 | |||||||||||||||
14 | Tomáš DytrtTomáš Dytrt | 01 | Gymnázium Teplice | 1010 | |||||||||||||||
15 | Daniel BartoškaDaniel Bartoška | 04 | Szš Teplice | 0999 | |||||||||||||||
16 | Matyáš FrolíkMatyáš Frolík | 02 | Gymnázium Bílina | 0992 | |||||||||||||||
17 | Jan HájekJan Hájek | 02 | Gymnázium Bílina | 0983 | |||||||||||||||
18 | Filip HamplFilip Hampl | 00 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 0979 | |||||||||||||||
19= | Tomáš PospíšilTomáš Pospíšil | 03 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 0958 | |||||||||||||||
19= | Jaroslav KovalčíkJaroslav Kovalčík | 02 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 0958 | |||||||||||||||
21 | František LáchaFrantišek Lácha | 02 | Gymnázium Teplice | 0955 | |||||||||||||||
22 | Josef HadravaJosef Hadrava | 00 | Szš Teplice | 0889 | |||||||||||||||
23 | Daniel ŽákDaniel Žák | 01 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 0887 | |||||||||||||||
24 | Karel AdamKarel Adam | 00 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 0860 | |||||||||||||||
25 | Matyáš HomolaMatyáš Homola | 03 | Gymnázium Bílina | 0822 | |||||||||||||||
26 | Martin JůzekMartin Jůzek | 00 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 0741 | |||||||||||||||
27 | Hugo PecharHugo Pechar | 01 | Gymnázium Teplice | 0613 | |||||||||||||||
28 | Lukáš MullerLukáš Muller | 00 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 0524 | |||||||||||||||
29 | Filip BurešFilip Bureš | 03 | Gymnázium Bílina | 0502 | |||||||||||||||
30 | Tomáš KrausTomáš Kraus | 01 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 0491 | |||||||||||||||
31 | Martin BejčekMartin Bejček | 03 | Szš Teplice | 0470 | |||||||||||||||
32 | Jan GrümannJan Grümann | 04 | Gymnázium Bílina | 0457 | |||||||||||||||
33 | Matěj KovalMatěj Koval | 03 | Gymnázium Teplice | 0453 | |||||||||||||||
34 | Jiří TůmaJiří Tůma | 00 | Gymnázium Teplice | 0447 | |||||||||||||||
35 | Jan KoštovalJan Koštoval | 02 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 0446 | |||||||||||||||
36 | David HomolaDavid Homola | 02 | Gymnázium Bílina | 0441 | |||||||||||||||
37 | Adam PejcharAdam Pejchar | 03 | Gymnázium Teplice | 0411 | |||||||||||||||
38 | Jan NovotnýJan Novotný | 03 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 0389 | |||||||||||||||
39 | Matěj ŠpinkaMatěj Špinka | 01 | Gymnázium Bílina | 0388 | |||||||||||||||
40 | Lukáš HlochLukáš Hloch | 02 | Střední škola AGC a.s Teplice | 0381 | |||||||||||||||
41 | Tomáš UlrichTomáš Ulrich | 01 | Střední škola AGC a.s Teplice | 0380 | |||||||||||||||
42= | Jan LičkaJan Lička | 03 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 0360 | |||||||||||||||
42= | Petr JandaPetr Janda | 02 | Střední škola AGC a.s Teplice | 0360 | |||||||||||||||
42= | Vojtěch BirknerVojtěch Birkner | 04 | Gymnázium Bílina | 0360 | |||||||||||||||
45 | Jakub ČernýJakub Černý | 04 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 0357 | |||||||||||||||
46 | Miloš CivínMiloš Civín | 01 | Střední škola AGC a.s Teplice | 0356 | |||||||||||||||
47 | Ondřej TichýOndřej Tichý | 03 | Szš Teplice | 0330 | |||||||||||||||
48 | Šimon RůžičkaŠimon Růžička | 02 | Szš Teplice | 0319 | |||||||||||||||
49 | Daniel PlassDaniel Plass | 02 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 0317 | |||||||||||||||
50 | Kryštof FilipKryštof Filip | 01 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 0316 | |||||||||||||||
51 | Stanislav ČápStanislav Čáp | 01 | Střední škola AGC a.s Teplice | 0313 | |||||||||||||||
52= | František ŘezníčekFrantišek Řezníček | 00 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 0000 | |||||||||||||||
52= | Vojtěch VeselýVojtěch Veselý | 03 | Gymnázium Teplice | 0000 | |||||||||||||||
52= | Petr KrausPetr Kraus | 01 | Gymnázium Teplice | 0000 | |||||||||||||||
52= | David SiglDavid Sigl | 00 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 0000 | |||||||||||||||
52= | Tomáš TurečekTomáš Tureček | 02 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 0000 | |||||||||||||||
52= | Lukáš ValentaLukáš Valenta | 01 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 0000 | |||||||||||||||
52= | Martin JeřábekMartin Jeřábek | 01 | Gymnázium Teplice | 0000 | |||||||||||||||
52= | Oliver ŠteflOliver Štefl | 02 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 0000 | |||||||||||||||
52= | Jan LasíkJan Lasík | 01 | Střední škola AGC a.s Teplice | 0000 | |||||||||||||||
52= | Ondřej MachOndřej Mach | 00 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 0000 | |||||||||||||||
52= | Ondřej ZimaOndřej Zima | 01 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 0000 | |||||||||||||||
52= | Matyáš KunclMatyáš Kuncl | 01 | Szš Teplice | 0000 | |||||||||||||||
Celkem 63 závodníků |
středoškolský pohár - Dorostenky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamila FrontzováKamila Frontzová | 01 | Gymnázium Teplice | 2838 | |||||||||||||||
2 | Klára ProcházkováKlára Procházková | 03 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 1829 | |||||||||||||||
3 | Viktorie JandováViktorie Jandová | 01 | Gymnázium Bílina | 1631 | |||||||||||||||
4 | Klára ČervinkováKlára Červinková | 02 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 1461 | |||||||||||||||
5 | Tereza LacinováTereza Lacinová | 04 | Gymnázium Teplice | 1200 | |||||||||||||||
6 | Klára KunfalviKlára Kunfalvi | 03 | Szš Teplice | 1192 | |||||||||||||||
7 | Karla MráčkováKarla Mráčková | 04 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 1130 | |||||||||||||||
8 | Klára FrancouzováKlára Francouzová | 01 | Gymnázium Bílina | 1103 | |||||||||||||||
9 | Šárka KubíčkováŠárka Kubíčková | 04 | Střední škola AGC a.s Teplice | 1098 | |||||||||||||||
10 | Andrea AltmanováAndrea Altmanová | 02 | Střední škola AGC a.s Teplice | 1001 | |||||||||||||||
11 | Michaela ŠulekováMichaela Šuleková | 03 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 0946 | |||||||||||||||
12 | Leona FlenerováLeona Flenerová | 03 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 0929 | |||||||||||||||
13 | Nina ŠtolbováNina Štolbová | 01 | Gymnázium Bílina | 0917 | |||||||||||||||
14 | Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová | 02 | Gymnázium Teplice | 0907 | |||||||||||||||
15 | Ester MarhanováEster Marhanová | 03 | Gymnázium Bílina | 0853 | |||||||||||||||
16 | Michaela KrpešováMichaela Krpešová | 00 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 0779 | |||||||||||||||
17 | Štěpánka RemutováŠtěpánka Remutová | 02 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 0743 | |||||||||||||||
18 | Kateřina KůrkováKateřina Kůrková | 03 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 0731 | |||||||||||||||
19 | Tereza MacholdováTereza Macholdová | 02 | Gymnázium Teplice | 0727 | |||||||||||||||
20 | Klára JungvirtováKlára Jungvirtová | 04 | Szš Teplice | 0719 | |||||||||||||||
21 | Barbora VostárkováBarbora Vostárková | 01 | Szš Teplice | 0678 | |||||||||||||||
22 | Adéla MotyčkováAdéla Motyčková | 01 | Gymnázium Teplice | 0621 | |||||||||||||||
23 | Jana LibovickáJana Libovická | 01 | Gymnázium Bílina | 0593 | |||||||||||||||
24 | Kateřina MájováKateřina Májová | 04 | Szš Teplice | 0585 | |||||||||||||||
25 | Klára DvořákováKlára Dvořáková | 02 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 0539 | |||||||||||||||
26 | Lucinka ZavadilováLucinka Zavadilová | 04 | Szš Teplice | 0476 | |||||||||||||||
27 | Terezka RádlováTerezka Rádlová | 02 | Szš Teplice | 0449 | |||||||||||||||
28 | Klára KubínováKlára Kubínová | 02 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 0442 | |||||||||||||||
29 | Veronika PeškováVeronika Pešková | 04 | Gymnázium Teplice | 0441 | |||||||||||||||
30 | Nela MiernáNela Mierná | 02 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 0391 | |||||||||||||||
31 | Eliška EliášováEliška Eliášová | 01 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 0385 | |||||||||||||||
32 | Adéla ŠvábkováAdéla Švábková | 02 | Szš Teplice | 0371 | |||||||||||||||
33 | Natálie MráčkováNatálie Mráčková | 01 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 0360 | |||||||||||||||
34 | Eliška KřížováEliška Křížová | 04 | Gymnázium Bílina | 0352 | |||||||||||||||
35 | Zdenka CejnarováZdenka Cejnarová | 03 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 0350 | |||||||||||||||
36 | Barbora PanešováBarbora Panešová | 03 | Gymnázium Teplice | 0341 | |||||||||||||||
37 | Aneta WondrakováAneta Wondraková | 02 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 0324 | |||||||||||||||
38 | Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková | 00 | Gymnázium Teplice | 0297 | |||||||||||||||
39 | Dita RichterováDita Richterová | 03 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 0293 | |||||||||||||||
40= | Yuliana GlukhováYuliana Glukhová | 02 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 0257 | |||||||||||||||
40= | Šárka DuškováŠárka Dušková | 01 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 0257 | |||||||||||||||
40= | Terezie BartůňkováTerezie Bartůňková | 01 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 0257 | |||||||||||||||
43 | Arina ShpakovskayaArina Shpakovskaya | 03 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 0249 | |||||||||||||||
44 | Markéta KačírkováMarkéta Kačírková | 03 | Gymnázium Bílina | 0243 | |||||||||||||||
45= | Ludmila MaksimováLudmila Maksimová | 04 | Střední škola AGC a.s Teplice | 0235 | |||||||||||||||
45= | Sandra KudríkováSandra Kudríková | 01 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 0235 | |||||||||||||||
47 | Markéta LiterováMarkéta Literová | 01 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 0225 | |||||||||||||||
48 | Kateřina ŠpeciánováKateřina Špeciánová | 03 | Střední škola AGC a.s Teplice | 0175 | |||||||||||||||
49 | Michaela DlouháMichaela Dlouhá | 01 | Szš Teplice | 0170 | |||||||||||||||
50 | Veronika JelínkováVeronika Jelínková | 04 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 0159 | |||||||||||||||
51 | Anna NohejlováAnna Nohejlová | 02 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 0155 | |||||||||||||||
52 | Adéla TrampotováAdéla Trampotová | 00 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 0113 | |||||||||||||||
53 | Elisabet ŽambulováElisabet Žambulová | 02 | Střední škola AGC a.s Teplice | 0044 | |||||||||||||||
54 | Anna ŠtefancováAnna Štefancová | 01 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 0034 | |||||||||||||||
55= | Julie JägerováJulie Jägerová | 02 | Gymnázium Teplice | 0000 | |||||||||||||||
55= | Kateřina KubíkováKateřina Kubíková | 03 | Gymnázium Teplice | 0000 | |||||||||||||||
55= | Baruška HerdováBaruška Herdová | 03 | Szš Teplice | 0000 | |||||||||||||||
55= | Petra ŠtrausováPetra Štrausová | 03 | Střední škola AGC a.s Teplice | 0000 | |||||||||||||||
55= | Denisa KlupsováDenisa Klupsová | 03 | Szš Teplice | 0000 | |||||||||||||||
55= | Kateřina TrčkováKateřina Trčková | 00 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 0000 | |||||||||||||||
55= | Eliška TietzeEliška Tietze | 03 | Gymnázium Bílina | 0000 | |||||||||||||||
55= | Sarah Nikol JirsováSarah Nikol Jirsová | 03 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 0000 | |||||||||||||||
55= | Baruška HerdováBaruška Herdová | 03 | Szš Teplice | 0000 | |||||||||||||||
55= | Anna MelkováAnna Melková | 01 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 0000 | |||||||||||||||
55= | Aneta ProcházkováAneta Procházková | 02 | SŠ obchodu a služeb, Teplic... | 0000 | |||||||||||||||
55= | Adéla ŠvabkováAdéla Švabková | 02 | Szš Teplice | 0000 | |||||||||||||||
55= | Stella BednářováStella Bednářová | 02 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 0000 | |||||||||||||||
55= | Daniela RautnerováDaniela Rautnerová | 01 | Biskupské gymnázium Bohosudov | 0000 | |||||||||||||||
55= | Viktorie VackováViktorie Vacková | 03 | Gymnázium a SPŠ Duchcov | 0000 | |||||||||||||||
55= | Natálie RůtováNatálie Růtová | 04 | Gymnázium Bílina | 0000 | |||||||||||||||
Celkem 70 závodníků |
Celkový bodový stav - Dorostenci |
---|
Umí. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | {8} | 2300 | |||||||||||||||||
2 | {8} | 2019 | |||||||||||||||||
3 | {8} | 1896 | |||||||||||||||||
4 | {8} | 1704 | |||||||||||||||||
5 | {8} | 1641 | |||||||||||||||||
6 | {8} | 1543 | |||||||||||||||||
7 | {8} | 1415 | |||||||||||||||||
8 | {8} | 1281 | |||||||||||||||||
9 | {8} | 1261 | |||||||||||||||||
10 | {8} | 1247 | |||||||||||||||||
11 | {8} | 1185 | |||||||||||||||||
12 | {8} | 1091 | |||||||||||||||||
13 | {8} | 1049 | |||||||||||||||||
14 | {8} | 1010 | |||||||||||||||||
15 | {8} | 999 | |||||||||||||||||
16 | {8} | 992 | |||||||||||||||||
17 | {8} | 983 | |||||||||||||||||
18 | {8} | 979 | |||||||||||||||||
19 | {8} | 958 | |||||||||||||||||
19 | {8} | 958 | |||||||||||||||||
21 | {8} | 955 | |||||||||||||||||
22 | {8} | 889 | |||||||||||||||||
23 | {8} | 887 | |||||||||||||||||
24 | {8} | 860 | |||||||||||||||||
25 | {8} | 822 | |||||||||||||||||
26 | {8} | 741 | |||||||||||||||||
27 | {8} | 613 | |||||||||||||||||
28 | {8} | 524 | |||||||||||||||||
29 | {8} | 502 | |||||||||||||||||
30 | {8} | 491 | |||||||||||||||||
31 | {8} | 470 | |||||||||||||||||
32 | {8} | 457 | |||||||||||||||||
33 | {8} | 453 | |||||||||||||||||
34 | {8} | 447 | |||||||||||||||||
35 | {8} | 446 | |||||||||||||||||
36 | {8} | 441 | |||||||||||||||||
37 | {8} | 411 | |||||||||||||||||
38 | {8} | 389 | |||||||||||||||||
39 | {8} | 388 | |||||||||||||||||
40 | {8} | 381 | |||||||||||||||||
41 | {8} | 380 | |||||||||||||||||
42 | {8} | 360 | |||||||||||||||||
42 | {8} | 360 | |||||||||||||||||
42 | {8} | 360 | |||||||||||||||||
45 | {8} | 357 | |||||||||||||||||
46 | {8} | 356 | |||||||||||||||||
47 | {8} | 330 | |||||||||||||||||
48 | {8} | 319 | |||||||||||||||||
49 | {8} | 317 | |||||||||||||||||
50 | {8} | 316 | |||||||||||||||||
51 | {8} | 313 | |||||||||||||||||
52 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
52 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
52 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
52 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
52 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
52 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
52 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
52 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
52 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
52 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
52 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
52 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 63 závodníků |
Celkový bodový stav - Dorostenky |
---|
Umí. | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | {8} | 2838 | |||||||||||||||||
2 | {8} | 1829 | |||||||||||||||||
3 | {8} | 1631 | |||||||||||||||||
4 | {8} | 1461 | |||||||||||||||||
5 | {8} | 1200 | |||||||||||||||||
6 | {8} | 1192 | |||||||||||||||||
7 | {8} | 1130 | |||||||||||||||||
8 | {8} | 1103 | |||||||||||||||||
9 | {8} | 1098 | |||||||||||||||||
10 | {8} | 1001 | |||||||||||||||||
11 | {8} | 946 | |||||||||||||||||
12 | {8} | 929 | |||||||||||||||||
13 | {8} | 917 | |||||||||||||||||
14 | {8} | 907 | |||||||||||||||||
15 | {8} | 853 | |||||||||||||||||
16 | {8} | 779 | |||||||||||||||||
17 | {8} | 743 | |||||||||||||||||
18 | {8} | 731 | |||||||||||||||||
19 | {8} | 727 | |||||||||||||||||
20 | {8} | 719 | |||||||||||||||||
21 | {8} | 678 | |||||||||||||||||
22 | {8} | 621 | |||||||||||||||||
23 | {8} | 593 | |||||||||||||||||
24 | {8} | 585 | |||||||||||||||||
25 | {8} | 539 | |||||||||||||||||
26 | {8} | 476 | |||||||||||||||||
27 | {8} | 449 | |||||||||||||||||
28 | {8} | 442 | |||||||||||||||||
29 | {8} | 441 | |||||||||||||||||
30 | {8} | 391 | |||||||||||||||||
31 | {8} | 385 | |||||||||||||||||
32 | {8} | 371 | |||||||||||||||||
33 | {8} | 360 | |||||||||||||||||
34 | {8} | 352 | |||||||||||||||||
35 | {8} | 350 | |||||||||||||||||
36 | {8} | 341 | |||||||||||||||||
37 | {8} | 324 | |||||||||||||||||
38 | {8} | 297 | |||||||||||||||||
39 | {8} | 293 | |||||||||||||||||
40 | {8} | 257 | |||||||||||||||||
40 | {8} | 257 | |||||||||||||||||
40 | {8} | 257 | |||||||||||||||||
43 | {8} | 249 | |||||||||||||||||
44 | {8} | 243 | |||||||||||||||||
45 | {8} | 235 | |||||||||||||||||
45 | {8} | 235 | |||||||||||||||||
47 | {8} | 225 | |||||||||||||||||
48 | {8} | 175 | |||||||||||||||||
49 | {8} | 170 | |||||||||||||||||
50 | {8} | 159 | |||||||||||||||||
51 | {8} | 155 | |||||||||||||||||
52 | {8} | 113 | |||||||||||||||||
53 | {8} | 44 | |||||||||||||||||
54 | {8} | 34 | |||||||||||||||||
55 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
55 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
55 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
55 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
55 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
55 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
55 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
55 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
55 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
55 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
55 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
55 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
55 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
55 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
55 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
55 | {8} | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 70 závodníků |