výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále SAP - kraj Vysočina

Atletický stadion (27. 9. 2018)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 27.9.2018 - 11:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KittlerDavid Kittler 00 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 6 07.49 716.00
2 Dominik KrálDominik Král 00 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 7 07.61 678.00
3 Jiří BlahaJiří Blaha 02 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 4 07.88 595.00
4 Jan DoležalJan Doležal 99 SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov 3 07.94 577.00
5 Vojtěch KněžínekVojtěch Kněžínek 01 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 2 08.14 520.00
6 Pavel ČížekPavel Čížek 00 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 5 08.24 492.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 27.9.2018 - 11:15) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MachátOndřej Machát 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 5 07.45 729.00
2 Adam VašAdam Vaš 00 SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov 7 07.47 723.00
3 Dominik Matěj LengalDominik Matěj Lengal 01 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 4 07.64 668.00
4 Jan SlámaJan Sláma 01 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 6 07.89 592.00
5 František UhlířFrantišek Uhlíř 02 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 2 07.97 568.00
6 Michael PečinkaMichael Pečinka 01 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 3 08.15 517.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 27.9.2018 - 11:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 5 07.39 749.00
2 Tomáš MazáčTomáš Mazáč 99 SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov 6 07.62 675.00
3 Marek MusilMarek Musil 01 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 2 07.83 610.00
4 Štěpán LenikusŠtěpán Lenikus 00 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 3 07.96 571.00
5 Michal KekrtMichal Kekrt 01 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 4 08.30 476.00
6 Eliáš QuisbertEliáš Quisbert 03 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 7 08.60 398.00
Poznámky:
03
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 27.9.2018 - 11:35) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 08.62 667.00
2 Simona JonášováSimona Jonášová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 08.69 648.00
3 Zuzana DufkováZuzana Dufková 02 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 09.35 480.00
4 Kateřina KohnováKateřina Kohnová 03 Gymnázium JihlavaGymnázium Jihlava 09.53 438.00
5 Renáta BastlováRenáta Bastlová 01 Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava 09.63 415.00
6 Eliška LedvinkováEliška Ledvinková 02 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 09.87 363.00
Poznámky:
0,
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 27.9.2018 - 11:35) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ChalupskáEliška Chalupská 03 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 08.49 704.00
2 Zuzana PfefferováZuzana Pfefferová 03 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 08.82 613.00
3 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 09.10 541.00
4 Lucie MasopustováLucie Masopustová 03 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 09.19 518.00
5 Klára SobotkováKlára Sobotková 03 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Mo... 09.30 492.00
6 Karolína RausováKarolína Rausová 03 Gymnázium JihlavaGymnázium Jihlava 09.40 468.00
7 Veronika MoravanskáVeronika Moravanská 02 Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava 09.51 442.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 27.9.2018 - 11:35) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠolcováVeronika Šolcová 03 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Mo... 08.86 603.00
2 Anna KasáčkováAnna Kasáčková 03 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 09.03 558.00
3 Terezie MedováTerezie Medová 02 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 09.04 556.00
4 Jana VeseláJana Veselá 03 Gymnázium JihlavaGymnázium Jihlava 09.15 528.00
5 Klára ProkopováKlára Prokopová 02 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 09.17 523.00
6 Barbora ŽemličkováBarbora Žemličková 01 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 09.30 492.00
7 Aneta ŠvandováAneta Švandová 00 Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava 09.73 393.00
Celkem 7 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 27.9.2018 - 10:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 5 26.54 751.00
2 Simona JonášováSimona Jonášová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3 29.00 554.00
3 Renáta BastlováRenáta Bastlová 01 Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava 4 32.48 323.00
4 Zuzana DufkováZuzana Dufková 02 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 6 32.67 312.00
5 Veronika ČernáVeronika Černá 01 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Mo... 2 33.04 291.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 27.9.2018 - 10:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3 28.21 614.00
2 Karolína KáňováKarolína Káňová 00 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 5 30.42 453.00
3 Tereza KolářováTereza Kolářová 02 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 6 31.03 413.00
4 Kateřina KohnováKateřina Kohnová 03 Gymnázium JihlavaGymnázium Jihlava 2 31.91 357.00
5 Anna HarnuškováAnna Harnušková 02 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 4 33.95 242.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 27.9.2018 - 10:00) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Gymnázium JihlavaGymnázium Jihlava 3 27.88 640.00
2 Klára SobotkováKlára Sobotková 03 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Mo... 5 30.05 479.00
3 Zuzana MartinůZuzana Martinů 99 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 4 30.63 439.00
4 Kateřina TalichováKateřina Talichová 01 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 6 32.09 346.00
5 Natálie ŠpakováNatálie Špaková 02 Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava 2 32.15 342.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 27.9.2018 - 10:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3 26.40 763.00
2 Veronika ŠolcováVeronika Šolcová 03 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Mo... 5 30.66 437.00
3 Karolína RausováKarolína Rausová 03 Gymnázium JihlavaGymnázium Jihlava 4 31.82 362.00
4 Nikola VytiskováNikola Vytisková 02 Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava 2 32.40 328.00
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 27.9.2018 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HřebeckýTomáš Hřebecký 99 SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov 6 54.74 609.00
2 Ivo BřezkaIvo Březka 02 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 4 56.96 522.00
3 Pavel ČížekPavel Čížek 00 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 5 59.55 429.00
4= David BoháčDavid Boháč 02 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 3 60.74 388.00
4= Lukáš GregorLukáš Gregor 01 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 2 60.74 388.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 27.9.2018 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KopečekJan Kopeček 01 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 2 56.61 536.00
2 Jan ChramostaJan Chramosta 99 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 3 59.17 442.00
3 Michal KekrtMichal Kekrt 01 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 5 60.83 385.00
4 David MuzikářDavid Muzikář 02 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 6 61.07 377.00
5 Ruyman JackwertRuyman Jackwert 01 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 4 66.21 226.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 27.9.2018 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MorongPavel Morong 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 4 56.37 545.00
2 Martin PekárekMartin Pekárek 00 SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov 2 57.66 496.00
3 Dominik Matěj LengalDominik Matěj Lengal 01 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 3 59.15 443.00
4 Patrik PlachýPatrik Plachý 02 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 6 61.78 355.00
5 Jakub NovákJakub Novák 02 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 5 69.10 157.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 27.9.2018 - 10:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SmolíkPetr Smolík 02 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 5 59.43 433.00
2 Jonáš StarýJonáš Starý 01 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 2 59.93 416.00
3 Vojtěch PuldaVojtěch Pulda 99 SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov 4 60.34 402.00
4 Ivo PöndlIvo Pöndl 00 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 3 62.01 347.00
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 27.9.2018 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2:26.25 741.00
2 Nikola ProcházkováNikola Procházková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2:36.20 617.00
3 Soňa NekovářováSoňa Nekovářová 03 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 2:39.66 577.00
4 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 00 Gymnázium JihlavaGymnázium Jihlava 2:44.22 525.00
5 Lída KrejčováLída Krejčová 03 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 2:55.68 406.00
6 Veronika ČernáVeronika Černá 01 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Mo... 3:02.01 347.00
7 Bára PrchalováBára Prchalová 02 Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava 3:02.67 341.00
8 Zuzana VáňováZuzana Váňová 03 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 3:06.56 307.00
9 Nikola VytiskováNikola Vytisková 02 Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava 3:17.56 219.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (čt, 27.9.2018 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza JonášováTereza Jonášová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2:41.26 558.00
2 Barbora ŠmahelováBarbora Šmahelová 02 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 2:49.78 466.00
3 Jolana DubováJolana Dubová 02 Gymnázium JihlavaGymnázium Jihlava 2:52.62 437.00
4 Anna HarnuškováAnna Harnušková 02 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 2:54.74 416.00
5 Taťána SlámováTaťána Slámová 02 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Mo... 2:58.14 383.00
6 Eliška LedvinkováEliška Ledvinková 02 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 3:04.44 325.00
7 Anna RaisováAnna Raisová 02 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 3:06.13 310.00
8 Aneta JelínkováAneta Jelínková 02 Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava 3:07.41 299.00
9 Alexandra BártováAlexandra Bártová 02 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Mo... 3:17.80 217.00
Celkem 9 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 27.9.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří KabrdaJiří Kabrda 01 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 4:41.44 671.00
2 Ondřej GrulichOndřej Grulich 01 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 4:49.48 622.00
3 Vojtěch VodrážkaVojtěch Vodrážka 02 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 4:55.85 584.00
4 Zdeněk VlachZdeněk Vlach 02 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 5:00.38 558.00
5 David VondruškaDavid Vondruška 00 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 5:02.91 543.00
6 Vojtěch LosenickýVojtěch Losenický 00 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 5:04.15 536.00
7 Vojtěch ŠtindlVojtěch Štindl 01 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 5:04.49 534.00
8 Martin KučeraMartin Kučera 00 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 5:08.19 513.00
Lukáš ZadražilLukáš Zadražil 01 SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (čt, 27.9.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub VětrovskýJakub Větrovský 18 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 4:40.20 679.00
2 Václav PinkasVáclav Pinkas 00 SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov 4:51.20 611.00
3 Tomáš FejtTomáš Fejt 02 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 4:54.07 594.00
4 Jakub VítůJakub Vítů 99 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 4:59.14 565.00
5 Milan JaníčekMilan Janíček 02 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 5:02.38 546.00
6 Lukáš CoufalLukáš Coufal 01 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 5:04.73 533.00
7 Štěpán JačoŠtěpán Jačo 03 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 5:19.26 454.00
8 Dominik KundrátDominik Kundrát 01 SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov 5:25.43 422.00
9 Ruyman JackwertRuyman Jackwert 01 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 5:44.58 330.00
Celkem 9 závodníků

4 x 200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (čt, 27.9.2018 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Morong, Machát, Kopeček, Lenikus Morong, Machát, Kopeček, Lenikus Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 6 1:36.41 1217.0
2 Kubelík, Lengal, Chramosta, Kittler Kubelík, Lengal, Chramosta, Kittler SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 2 1:38.81 1178.0
3 Blaha, Uhlíř, Čihák, Ondra Blaha, Uhlíř, Čihák, Ondra Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 3 1:41.91 1129.0
4 Čížek, Pečinka, Kekrt, Kekrt Čížek, Pečinka, Kekrt, Kekrt Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 4 1:46.11 1064.0
5 Kněžínek, Kříž, Přibyl, Čábel Kněžínek, Kříž, Přibyl, Čábel GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 5 1:46.23 1062.0
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 27.9.2018 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mazáč, Doležal, Vaš, Pulda Mazáč, Doležal, Vaš, Pulda SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov 2 1:38.96 1176.0
2 Musil, Vepřovský, Losenický, Gregor Musil, Vepřovský, Losenický, Gregor Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 6 1:43.73 1100.0
3 Kabrda, Janíček, Vokurka, Smolík Kabrda, Janíček, Vokurka, Smolík Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 4 1:47.08 1049.0
Křivánek, Novák, Švaříček, Hanák Křivánek, Novák, Švaříček, Hanák Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 5 DNS
Březka, Kučera, Hekrdla, Kotěra Březka, Kučera, Hekrdla, Kotěra SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 3 DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (čt, 27.9.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kühwegová, Jonášová, Všetečková, Štorková Kühwegová, Jonášová, Všetečková, Štorková Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 3 1:50.82 1268.0
2 Pfefferová, Žemličková, Bažoutová, Káňová Pfefferová, Žemličková, Bažoutová, Káňová Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 4 1:57.56 1159.0
3 Veselá, Rausová, Kohnová, Kousalová Veselá, Rausová, Kohnová, Kousalová Gymnázium JihlavaGymnázium Jihlava 2 2:02.39 1083.0
4 Šmahelová, Martinů, Kasáčková, Chalupská Šmahelová, Martinů, Kasáčková, Chalupská GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 5 2:03.52 1066.0
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 27.9.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Medová, Rásochová, Talichová, Kolářová Medová, Rásochová, Talichová, Kolářová Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 5 2:03.57 1065.0
2 Sobotková, Slámová, Horáková, Šolcová Sobotková, Slámová, Horáková, Šolcová Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Mo... 2 2:05.09 1041.0
3 Kývalová, Melkusová, Procházková, Jonášová Kývalová, Melkusová, Procházková, Jonášová Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4 2:08.33 994.00
4 Brabencová, Moravanská, Špaková, Vytisková Brabencová, Moravanská, Špaková, Vytisková Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava 3 2:10.73 958.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(čt, 27.9.2018 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.281.361.441.501.541.581.621.661.701.741.781.821.861.901.941.982.022.062.10 Body
1 David NovákDavid Novák
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
00 1.86 -----o-o-oooooxxx 679.00
2 Adam VašAdam Vaš
SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov
00 1.86 -----o-o-oooxoxoxxx 679.00
3 Martin PekárekMartin Pekárek
SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov
00 1.78 -o-o-oxxoooxoxxoxoxxx 610.00
4 Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava
99 1.74 -----oooxooxxoxxx 577.00
5 Petr SmolíkPetr Smolík
Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern...
02 1.70 ----o---xoxxoxxx 544.00
6 Milan JaníčekMilan Janíček
Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern...
02 1.66 ---oooxoxxooxxx 512.00
7 Martin HanákMartin Hanák
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
02 1.66 ----o-o-xoxxx 512.00
8 Matěj FrancMatěj Franc
SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov
99 1.62 -o-oooooxxx 480.00
9= Vojtěch VepřovskýVojtěch Vepřovský
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
01 1.58 ooxoooooxxx 449.00
9= Aleš ChocholaAleš Chochola
SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava
00 1.58 oooooxooxxx 449.00
11 Dominik KrálDominik Král
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
00 1.58 --ooooxoxxx 449.00
12 Šimon RůžičkaŠimon Růžička
Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava
01 1.54 ooooxxooxxx 419.00
13 Michal ČihákMichal Čihák
Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava
01 1.54 -----xxoxxx 419.00
14 Jan SlámaJan Sláma
GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč
01 1.50 oooooxxx 389.00
15 Matyáš KřížMatyáš Kříž
GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč
99 1.50 oooxoxoxxx 389.00
16 Lukáš TrkolaLukáš Trkola
GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč
99 1.36 oooxxx 290.00
David KřivánekDavid Křivánek
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
00 DNS 0.00
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(čt, 27.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.161.241.301.341.381.421.461.501.541.581.621.661.701.741.781.821.861.901.941.98 Body
1 Markéta MalečkováMarkéta Malečková
Gymnázium JihlavaGymnázium Jihlava
99 1.46 --oooxooxxx 577.00
2 Barbora ŽemličkováBarbora Žemličková
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
01 1.42 ooooooxxx 534.00
3 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
02 1.42 --oxooox-- 534.00
4= Anna KasáčkováAnna Kasáčková
GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč
03 1.42 oxooxoxoxoxxx 534.00
4= Anna ProcházkováAnna Procházková
GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč
18 1.42 oooxoxxoxoxxx 534.00
6 Eva HunalováEva Hunalová
Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem...
01 1.42 ooxooxoxxoxxx 534.00
7= Julie SvrčkováJulie Svrčková
Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Mo...
02 1.38 -ooooxxx 491.00
7= Tereza VodičkováTereza Vodičková
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
02 1.38 oooooxxx 491.00
9 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Gymnázium JihlavaGymnázium Jihlava
03 1.38 -oooxoxxx 491.00
10= Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková
Gymnázium JihlavaGymnázium Jihlava
00 1.34 --oo-xxx 449.00
10= Adéla KývalováAdéla Kývalová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
02 1.34 -oooxxx 449.00
10= Tereza HorákováTereza Horáková
Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Mo...
03 1.34 ooooxxx 449.00
13 Terezie PátkováTerezie Pátková
GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč
03 1.30 oooxxx 409.00
14 Tereza JonášováTereza Jonášová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
01 1.30 ooxoxxx 409.00
15 Andrea RásochováAndrea Rásochová
Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem...
02 1.30 ooxxoxxx 409.00
16= Zuzana BrabencováZuzana Brabencová
Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava
03 1.24 ooxxx 350.00
16= Eliška OravcováEliška Oravcová
Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Mo...
02 1.24 ooxxx 350.00
18 Andrea NovotnáAndrea Novotná
Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava
00 1.24 xooxxx 350.00
19 Nela ParkanováNela Parkanová
Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava
02 0.00 xxx 0.00
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(čt, 27.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík
SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava
02 6.24 +0.8 m/s 5.90  +0.85.93  +0.76.24  +0.86.245.72  +0.80.00.0 639.00
2 Ondřej MachátOndřej Machát
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
02 6.15 +0.7 m/s x5.88  +0.96.15  +0.76.15x0.00.0 619.00
3 Adam OndraAdam Ondra
Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava
00 5.93 +0.5 m/s 5.81  +0.55.93  +0.5x5.935.53  +0.60.00.0 571.00
4 Tomáš MazáčTomáš Mazáč
SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov
99 5.79 +0.7 m/s x5.79  +0.75.65  +0.85.795.65  +0.00.00.0 542.00
5 Adam ČábelAdam Čábel
GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč
01 5.71 +0.0 m/s x5.57  +0.65.71  +0.05.715.12  +0.60.00.0 525.00
6 Vojtěch PuldaVojtěch Pulda
SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov
99 5.68 +1.1 m/s 5.68  +1.1x5.62  +0.55.68x0.00.0 519.00
7 Ivo BřezkaIvo Březka
SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava
02 5.49 +0.8 m/s 5.49  +0.8x5.36  +1.05.495.21  +0.40.00.0 479.00
8 David KřivánekDavid Křivánek
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
00 5.48 +0.0 m/s 5.41  +0.45.26  +0.4x5.415.48  +0.00.00.0 477.00
9 Jiří BlahaJiří Blaha
Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava
02 5.36 +0.6 m/s xx5.36  +0.65.36x0.00.0 453.00
10 Jaroslav VokurkaJaroslav Vokurka
Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern...
99 5.13 +0.4 m/s 5.13  +0.45.07  +0.84.87  +0.95.134.74  +0.50.00.0 407.00
11 Vojtěch VepřovskýVojtěch Vepřovský
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
01 5.06 +0.5 m/s 5.06  +0.54.69  +1.04.92  +0.75.064.28  +0.00.00.0 394.00
12 Ladislav PřibylLadislav Přibyl
GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč
03 4.95 +0.7 m/s 4.37  +0.84.72  +1.2x4.724.95  +0.70.00.0 373.00
13 Tomáš KarabaTomáš Karaba
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
02 4.87 +0.8 m/s x4.87  +0.8x4.874.72  +0.80.00.0 358.00
14 Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava
99 4.86 +1.3 m/s 4.75  +0.74.86  +1.3x4.86x0.00.0 356.00
15 Jiří KabrdaJiří Kabrda
Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern...
01 4.84 +0.8 m/s 4.84  +0.8xx4.844.68  +0.50.00.0 352.00
16 Marek MusilMarek Musil
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
01 4.78 +1.3 m/s 4.78  +1.34.75  +1.24.54  +0.64.783.63  +0.90.00.0 341.00
17 Eliáš QuisbertEliáš Quisbert
GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč
03 4.62 +0.0 m/s 4.62  +0.03.98  +0.03.64  +0.84.624.10  +0.40.00.0 312.00
18 Roman KekrtRoman Kekrt
Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern...
99 4.41 +0.9 m/s 4.41  +0.94.36  +0.74.30  +0.04.414.41  +0.50.00.0 274.00
Jakub VětrovskýJakub Větrovský
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
18 DNS ---0-0.00.0 0.00
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(čt, 27.9.2018 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
02 5.65 +0.2 m/s 5.65  +0.25.27  +0.55.52  +0.55.655.33  +0.50.00.0 744.00
2 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
02 4.98 +0.5 m/s x4.74  +0.54.98  +0.54.984.50  +0.80.00.0 554.00
3 Andrea RásochováAndrea Rásochová
Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem...
02 4.92 +0.5 m/s 4.474.92  +0.54.39  +0.34.924.30  +0.40.00.0 538.00
4 Eliška ChalupskáEliška Chalupská
GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč
03 4.85 +0.5 m/s 4.10  +0.54.85  +0.5x4.854.30  +1.20.00.0 519.00
5 Klára KousalováKlára Kousalová
Gymnázium JihlavaGymnázium Jihlava
03 4.68 +0.8 m/s 4.68  +0.84.68  +0.44.52  +0.24.684.54  +0.00.00.0 474.00
6 Soňa NekovářováSoňa Nekovářová
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
03 4.45 +0.2 m/s 4.45  +0.24.19  +0.34.44  +0.44.453.84  +0.20.00.0 416.00
7 Anna ProcházkováAnna Procházková
GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč
18 4.32 +0.3 m/s x4.32  +0.34.13  +0.44.32x0.00.0 384.00
8 Aneta ŠtorkováAneta Štorková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
02 4.30 +0.2 m/s 4.09  +0.44.30  +0.24.28  +0.24.304.17  +0.50.00.0 379.00
9 Terezie MedováTerezie Medová
Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem...
02 4.18 +0.5 m/s x4.18  +0.53.92  +0.54.184.05  +0.20.00.0 350.00
10 Eliška KrejčíEliška Krejčí
Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Mo...
02 4.11 +0.4 m/s x3.96  +0.83.98  +0.23.984.11  +0.40.00.0 333.00
11 Jana VeseláJana Veselá
Gymnázium JihlavaGymnázium Jihlava
03 4.10 +0.9 m/s x4.10  +0.94.08  +0.54.104.01  +0.40.00.0 331.00
12 Markéta MalečkováMarkéta Malečková
Gymnázium JihlavaGymnázium Jihlava
99 4.05 +0.4 m/s 3.97  +0.53.95  +0.24.05  +0.44.05x0.00.0 319.00
13 Karolína KáňováKarolína Káňová
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
00 4.02 +0.3 m/s 3.82  +0.24.02  +0.33.64  +0.54.02x0.00.0 312.00
14 Natálie ŠpakováNatálie Špaková
Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava
02 3.98 +0.2 m/s 3.88x3.89  +0.23.893.98  +0.20.00.0 303.00
15 Tereza HorákováTereza Horáková
Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Mo...
03 3.92 +0.2 m/s 3.92  +0.23.63  +0.03.80  +0.03.923.64  +0.20.00.0 290.00
16 Tereza KolářováTereza Kolářová
Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem...
02 3.83 +0.5 m/s xxx0.03.83  +0.50.00.0 270.00
17 Lída KrejčováLída Krejčová
GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč
03 3.78 +0.2 m/s xx3.78  +0.23.78x0.00.0 259.00
18 Michaela NedbalováMichaela Nedbalová
Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava
03 3.23 +0.2 m/s 3.23  +0.23.09  +0.22.86  +0.43.232.98  +0.30.00.0 148.00
19 Andrea NovotnáAndrea Novotná
Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava
00 3.08 +0.2 m/s x3.08  +0.22.82  +0.33.082.88  +0.50.00.0 121.00
Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
02 DNS ---0-0.00.0 0.00
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(čt, 27.9.2018 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nela NetoličkováNela Netoličková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
00 11.24 10.3810.1410.5810.5811.240.00.0 611.00
2 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Gymnázium JihlavaGymnázium Jihlava
03 11.12 11.0911.1210.8511.12x0.00.0 603.00
3 Nikola NeumannováNikola Neumannová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
99 10.66 10.1008.6110.6610.6610.160.00.0 573.00
4 Julie SvrčkováJulie Svrčková
Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Mo...
02 10.06 10.0609.8009.1510.06x0.00.0 533.00
5 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
01 09.96 09.96x09.2909.9609.540.00.0 527.00
6 Michaela NedbalováMichaela Nedbalová
Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava
03 09.52 x06.3606.6906.6909.520.00.0 498.00
7 Alžběta FiedlerováAlžběta Fiedlerová
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
02 09.49 09.4909.3509.3009.4909.300.00.0 496.00
8 Karolína JandováKarolína Jandová
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
01 08.95 08.3508.9508.6008.9508.800.00.0 461.00
9 Nikol DoležalováNikol Doležalová
Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem...
02 08.90 07.5208.6708.9008.9008.630.00.0 458.00
10 Aneta ŠvandováAneta Švandová
Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava
00 08.84 08.8408.6408.1508.8408.440.00.0 454.00
11 Kateřina VondráčkováKateřina Vondráčková
Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem...
02 08.56 08.1707.5707.9308.1708.560.00.0 436.00
12 Natálie UnterfrancováNatálie Unterfrancová
Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem...
00 08.52 08.0908.5208.1808.5208.440.00.0 433.00
13 Eliška OravcováEliška Oravcová
Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Mo...
02 08.35 07.4407.8008.1908.1908.350.00.0 422.00
14 Zuzana MartinůZuzana Martinů
GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč
99 08.28 07.2908.2808.2708.280.00.00.0 417.00
15 Adéla SchutznerováAdéla Schutznerová
Gymnázium JihlavaGymnázium Jihlava
99 08.23 07.4908.2308.1408.2307.900.00.0 414.00
16 Kateřina HonsováKateřina Honsová
Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava
02 06.94 05.5804.3906.9406.9404.110.00.0 331.00
17 Barbora ŠmahelováBarbora Šmahelová
GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč
02 06.10 05.1905.4906.1006.1006.020.00.0 278.00
Eliška KrejčíEliška Krejčí
Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Mo...
02 DNS ---0-0.00.0 0.00
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(čt, 27.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael PečinkaMichael Pečinka
Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern...
01 13.64 x12.3912.2112.3913.640.00.0 706.00
2 Dan ZbránekDan Zbránek
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
99 12.42 11.17x11.2411.2412.420.00.0 632.00
3 David NovákDavid Novák
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
00 12.28 12.2811.5211.3712.2811.010.00.0 623.00
4 David KittlerDavid Kittler
SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava
00 11.84 11.7811.8411.4011.8411.620.00.0 597.00
5 Karel MíčekKarel Míček
SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov
00 11.22 09.9311.0811.2211.2210.610.00.0 559.00
6 Šimon RůžičkaŠimon Růžička
Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava
01 11.18 11.1811.0610.7511.1809.640.00.0 557.00
7 Roman KekrtRoman Kekrt
Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern...
99 10.90 10.9010.7610.9010.9010.810.00.0 540.00
8 Jan ProkšJan Prokš
Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava
99 10.58 10.2110.4510.5810.5810.390.00.0 521.00
9 Martin AntlMartin Antl
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
01 10.57 10.5110.5709.5610.5710.150.00.0 520.00
10 Petr ChvátalPetr Chvátal
GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč
99 10.40 10.40x10.3210.4010.220.00.0 510.00
11 Marian DulákMarian Dulák
SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava
01 10.32 x10.3209.0510.3209.180.00.0 505.00
12 Vojtěch KotěraVojtěch Kotěra
SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava
02 10.19 09.6109.9710.1910.1910.020.00.0 497.00
13 Lukáš ZadražilLukáš Zadražil
SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov
01 09.51 09.5109.3308.5909.5109.190.00.0 456.00
14 Jiří VojáčekJiří Vojáček
Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava
02 09.30 09.27x09.3009.30-0.00.0 444.00
15 David KruntorádDavid Kruntorád
Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř
00 09.27 09.2708.6908.5009.27-0.00.0 442.00
16 Jakub NovákJakub Novák
GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč
02 09.06 x08.7809.0609.0608.040.00.0 429.00
MS Michal ŠloufMichal Šlouf
Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř...
01 11.72 10.7310.6211.7211.7211.410.00.0
Zbyněk ŽilkaZbyněk Žilka
SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov
01 DNS ---0-0.00.0 0.00
Celkem 18 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 2566
2 Tomáš MazáčTomáš Mazáč 99 SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov 2393
3 Jiří BlahaJiří Blaha 02 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 2177
4 Pavel ČížekPavel Čížek 00 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 1985
5 Pavel MorongPavel Morong 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 1762
6 Marek MusilMarek Musil 01 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 1710
7 Vojtěch KněžínekVojtěch Kněžínek 01 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 1582
8 Adam VašAdam Vaš 00 SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov 1402
9 Ondřej MachátOndřej Machát 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 1348
10 David KittlerDavid Kittler 00 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 1313
11 David NovákDavid Novák 00 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 1302
12 Michael PečinkaMichael Pečinka 01 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 1223
13 Dominik KrálDominik Král 00 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 1127
14 Martin PekárekMartin Pekárek 00 SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov 1106
15 Milan JaníčekMilan Janíček 02 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 1058
16 Jiří KabrdaJiří Kabrda 01 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 1023
17 Ivo BřezkaIvo Březka 02 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 1001
18 Jan SlámaJan Sláma 01 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 0981
19 Petr SmolíkPetr Smolík 02 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 0977
20 Šimon RůžičkaŠimon Růžička 01 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 0976
21 Vojtěch VepřovskýVojtěch Vepřovský 01 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0843
22 Jakub VětrovskýJakub Větrovský 18 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0679
23 Dan ZbránekDan Zbránek 99 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0632
24 Ondřej GrulichOndřej Grulich 01 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0622
25 Václav PinkasVáclav Pinkas 00 SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov 0611
26 Tomáš HřebeckýTomáš Hřebecký 99 SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov 0609
27 Tomáš FejtTomáš Fejt 02 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 0594
28 Jakub NovákJakub Novák 02 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 0586
29 Vojtěch VodrážkaVojtěch Vodrážka 02 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0584
30 Pavel HekrdlaPavel Hekrdla 99 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 0577
31= Štěpán LenikusŠtěpán Lenikus 00 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0571
31= Adam OndraAdam Ondra 00 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 0571
33 František UhlířFrantišek Uhlíř 02 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 0568
34 Jakub VítůJakub Vítů 99 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 0565
35 Karel MíčekKarel Míček 00 SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov 0559
36 Zdeněk VlachZdeněk Vlach 02 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 0558
37 Ruyman JackwertRuyman Jackwert 01 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 0556
38 David VondruškaDavid Vondruška 00 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 0543
39 Roman KekrtRoman Kekrt 99 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 0540
40= Vojtěch LosenickýVojtěch Losenický 00 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0536
40= Jan KopečekJan Kopeček 01 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0536
42 Adam ČábelAdam Čábel 01 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 0525
43 Jan ProkšJan Prokš 99 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 0521
44 Martin AntlMartin Antl 01 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0520
45 Vojtěch PuldaVojtěch Pulda 99 SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov 0519
46 Martin HanákMartin Hanák 02 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0512
47 Petr ChvátalPetr Chvátal 99 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 0510
48 Marian DulákMarian Dulák 01 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 0505
49 David KřivánekDavid Křivánek 00 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0477
50 Lukáš ZadražilLukáš Zadražil 01 SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov 0456
51 Štěpán JačoŠtěpán Jačo 03 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 0454
52 Aleš ChocholaAleš Chochola 00 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 0449
53 Dominik Matěj LengalDominik Matěj Lengal 01 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 0443
54 David KruntorádDavid Kruntorád 00 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0442
55 Dominik KundrátDominik Kundrát 01 SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov 0422
56 Michal ČihákMichal Čihák 01 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 0419
57 Jonáš StarýJonáš Starý 01 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 0416
58 Jaroslav VokurkaJaroslav Vokurka 99 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 0407
59 Matyáš KřížMatyáš Kříž 99 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 0389
60= David BoháčDavid Boháč 02 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0388
60= Lukáš GregorLukáš Gregor 01 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0388
62 Ladislav PřibylLadislav Přibyl 03 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 0373
63 Tomáš KarabaTomáš Karaba 02 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0358
64 Patrik PlachýPatrik Plachý 02 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 0355
65= Zbyněk ŽilkaZbyněk Žilka 01 SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov 0000
65= Vojtěch ŠtindlVojtěch Štindl 01 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0000
65= David MuzikářDavid Muzikář 02 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0000
65= Ivo PöndlIvo Pöndl 00 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 0000
65= Lukáš TrkolaLukáš Trkola 99 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 0000
65= Matěj FrancMatěj Franc 99 SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov 0000
65= Vojtěch KotěraVojtěch Kotěra 02 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 0000
65= Jan ChramostaJan Chramosta 99 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 0000
65= Eliáš QuisbertEliáš Quisbert 03 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 0000
65= Michal KekrtMichal Kekrt 01 Gymnázium Bystřice nad PernštejnemGymnázium Bystřice nad Pern... 0000
65= Lukáš CoufalLukáš Coufal 01 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0000
65= Jiří VojáčekJiří Vojáček 02 Střední škola stavební JihlavaStřední škola stavební Jihlava 0000
65= Jan DoležalJan Doležal 99 SPŠSOU PelhřimovSPŠSOU Pelhřimov 0000
65= Martin KučeraMartin Kučera 00 SŠPTA JihlavaSŠPTA Jihlava 0000
65= Jakub ŠvaříčekJakub Švaříček 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0000
MS Michal ŠloufMichal Šlouf 01 Střední průmyslová škola TřebíčStřední průmyslová škola Tř... 0000
Celkem 80 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2549
2 Klára SobotkováKlára Sobotková 03 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Mo... 2012
3 Terezie MedováTerezie Medová 02 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 1971
4 Jana VeseláJana Veselá 03 Gymnázium JihlavaGymnázium Jihlava 1942
5 Barbora ŠmahelováBarbora Šmahelová 02 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 1810
6 Zuzana PfefferováZuzana Pfefferová 03 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 1772
7 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 1495
8 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1317
9 Zuzana BrabencováZuzana Brabencová 03 Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava 1308
10 Eliška ChalupskáEliška Chalupská 03 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 1223
11 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 1120
12 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Gymnázium JihlavaGymnázium Jihlava 1114
13 Tereza ŠkarkováTereza Škarková 03 Gymnázium JihlavaGymnázium Jihlava 1094
14 Anna KasáčkováAnna Kasáčková 03 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 1092
15 Veronika ŠolcováVeronika Šolcová 03 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Mo... 1040
16 Barbora ŽemličkováBarbora Žemličková 01 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 1026
17 Julie SvrčkováJulie Svrčková 02 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Mo... 1024
18 Soňa NekovářováSoňa Nekovářová 03 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0993
19 Andrea RásochováAndrea Rásochová 02 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 0947
20 Anna ProcházkováAnna Procházková 18 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 0918
21 Zuzana MartinůZuzana Martinů 99 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 0856
22 Karolína RausováKarolína Rausová 03 Gymnázium JihlavaGymnázium Jihlava 0830
23 Tereza HorákováTereza Horáková 03 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Mo... 0739
24 Simona JonášováSimona Jonášová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0648
25 Michaela NedbalováMichaela Nedbalová 03 Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava 0646
26 Natálie ŠpakováNatálie Špaková 02 Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava 0645
27 Nikola ProcházkováNikola Procházková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0617
28 Nela NetoličkováNela Netoličková 00 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0611
29 Markéta MalečkováMarkéta Malečková 99 Gymnázium JihlavaGymnázium Jihlava 0577
30 Nikola NeumannováNikola Neumannová 99 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0573
31= Eva HunalováEva Hunalová 01 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 0534
31= Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0534
33 Anežka ChlupáčkováAnežka Chlupáčková 00 Gymnázium JihlavaGymnázium Jihlava 0525
34 Klára ProkopováKlára Prokopová 02 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 0523
35 Alžběta FiedlerováAlžběta Fiedlerová 02 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0496
36 Tereza VodičkováTereza Vodičková 02 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0491
37 Karolína JandováKarolína Jandová 01 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0461
38 Nikol DoležalováNikol Doležalová 02 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 0458
39 Aneta ŠvandováAneta Švandová 00 Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava 0454
40 Karolína KáňováKarolína Káňová 00 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0453
41 Adéla KývalováAdéla Kývalová 02 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0449
42 Veronika MoravanskáVeronika Moravanská 02 Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava 0442
43 Jolana DubováJolana Dubová 02 Gymnázium JihlavaGymnázium Jihlava 0437
44 Kateřina VondráčkováKateřina Vondráčková 02 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 0436
45 Eliška OravcováEliška Oravcová 02 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Mo... 0422
46 Anna HarnuškováAnna Harnušková 02 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 0416
47 Renáta BastlováRenáta Bastlová 01 Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava 0415
48 Adéla SchutznerováAdéla Schutznerová 99 Gymnázium JihlavaGymnázium Jihlava 0414
49 Tereza KolářováTereza Kolářová 02 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 0413
50 Taťána SlámováTaťána Slámová 02 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Mo... 0383
51 Andrea NovotnáAndrea Novotná 00 Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava 0350
52 Veronika ČernáVeronika Černá 01 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Mo... 0347
53 Kateřina TalichováKateřina Talichová 01 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 0346
54 Bára PrchalováBára Prchalová 02 Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava 0341
55 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Mo... 0333
56 Nikola VytiskováNikola Vytisková 02 Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava 0328
57 Eliška LedvinkováEliška Ledvinková 02 Gymnázium ChotěbořGymnázium Chotěboř 0325
58 Zuzana DufkováZuzana Dufková 02 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 0312
59 Anna RaisováAnna Raisová 02 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 0310
60 Zuzana VáňováZuzana Váňová 03 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 0307
61 Aneta JelínkováAneta Jelínková 02 Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava 0299
62= Tereza JonášováTereza Jonášová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0000
62= Nela ParkanováNela Parkanová 02 Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava 0000
62= Terezie PátkováTerezie Pátková 03 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 0000
62= Kateřina HonsováKateřina Honsová 02 Škola ekonomiky a CR JihlavaŠkola ekonomiky a CR Jihlava 0000
62= Alexandra BártováAlexandra Bártová 02 Gymnázium Nové Město na MoravěGymnázium Nové Město na Mo... 0000
62= Lída KrejčováLída Krejčová 03 GOB a SOŠ TelčGOB a SOŠ Telč 0000
62= Natálie UnterfrancováNatálie Unterfrancová 00 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 0000
62= Kateřina KohnováKateřina Kohnová 03 Gymnázium JihlavaGymnázium Jihlava 0000
62= Viktorie MelkusováViktorie Melkusová 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 0000
62= Lucie MasopustováLucie Masopustová 03 Gymnázium a Obchodní akademie PelhřimovGymnázium a Obchodní akadem... 0000
Celkem 71 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 SŠPTA Jihlava{8} 2566
2 SPŠSOU Pelhřimov{8} 2393
3 Střední škola stavební Jihlava{8} 2177
4 Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem{8} 1985
5 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 1762
6 Gymnázium Chotěboř{8} 1710
7 GOB a SOŠ Telč{8} 1582
8 SPŠSOU Pelhřimov{8} 1402
9 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 1348
10 SŠPTA Jihlava{8} 1313
11 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 1302
12 Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem{8} 1223
13 Gymnázium Chotěboř{8} 1127
14 SPŠSOU Pelhřimov{8} 1106
15 Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem{8} 1058
16 Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem{8} 1023
17 SŠPTA Jihlava{8} 1001
18 GOB a SOŠ Telč{8} 981
19 Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem{8} 977
20 Střední škola stavební Jihlava{8} 976
21 Gymnázium Chotěboř{8} 843
22 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 679
23 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 632
24 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 622
25 SPŠSOU Pelhřimov{8} 611
26 SPŠSOU Pelhřimov{8} 609
27 SŠPTA Jihlava{8} 594
28 GOB a SOŠ Telč{8} 586
29 Gymnázium Chotěboř{8} 584
30 SŠPTA Jihlava{8} 577
31 Střední škola stavební Jihlava{8} 571
31 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 571
33 Střední škola stavební Jihlava{8} 568
34 GOB a SOŠ Telč{8} 565
35 SPŠSOU Pelhřimov{8} 559
36 SŠPTA Jihlava{8} 558
37 GOB a SOŠ Telč{8} 556
38 Střední škola stavební Jihlava{8} 543
39 Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem{8} 540
40 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 536
40 Gymnázium Chotěboř{8} 536
42 GOB a SOŠ Telč{8} 525
43 Střední škola stavební Jihlava{8} 521
44 Gymnázium Chotěboř{8} 520
45 SPŠSOU Pelhřimov{8} 519
46 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 512
47 GOB a SOŠ Telč{8} 510
48 SŠPTA Jihlava{8} 505
49 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 477
50 SPŠSOU Pelhřimov{8} 456
51 Střední škola stavební Jihlava{8} 454
52 SŠPTA Jihlava{8} 449
53 SŠPTA Jihlava{8} 443
54 Gymnázium Chotěboř{8} 442
55 SPŠSOU Pelhřimov{8} 422
56 Střední škola stavební Jihlava{8} 419
57 Střední škola stavební Jihlava{8} 416
58 Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem{8} 407
59 GOB a SOŠ Telč{8} 389
60 Gymnázium Chotěboř{8} 388
60 Gymnázium Chotěboř{8} 388
62 GOB a SOŠ Telč{8} 373
63 Gymnázium Chotěboř{8} 358
64 Střední škola stavební Jihlava{8} 355
65 Gymnázium Chotěboř{8} 0
65 Střední škola stavební Jihlava{8} 0
65 GOB a SOŠ Telč{8} 0
65 SPŠSOU Pelhřimov{8} 0
65 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 0
65 Střední škola stavební Jihlava{8} 0
65 Střední průmyslová škola Třebíč{8} 0
65 SPŠSOU Pelhřimov{8} 0
65 SŠPTA Jihlava{8} 0
65 Gymnázium Chotěboř{8} 0
65 SPŠSOU Pelhřimov{8} 0
65 Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem{8} 0
65 GOB a SOŠ Telč{8} 0
65 SŠPTA Jihlava{8} 0
65 SŠPTA Jihlava{8} 0
65 TJ Spartak Třebíč, spolek{8} 0
Celkem 80 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Třebíč{8} 2549
2 Gymnázium Nové Město na Moravě{8} 2012
3 Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov{8} 1971
4 Gymnázium Jihlava{8} 1942
5 GOB a SOŠ Telč{8} 1810
6 Gymnázium Chotěboř{8} 1772
7 Gymnázium Chotěboř{8} 1495
8 Gymnázium Třebíč{8} 1317
9 Škola ekonomiky a CR Jihlava{8} 1308
10 GOB a SOŠ Telč{8} 1223
11 Gymnázium Třebíč{8} 1120
12 Gymnázium Jihlava{8} 1114
13 Gymnázium Jihlava{8} 1094
14 GOB a SOŠ Telč{8} 1092
15 Gymnázium Nové Město na Moravě{8} 1040
16 Gymnázium Chotěboř{8} 1026
17 Gymnázium Nové Město na Moravě{8} 1024
18 Gymnázium Chotěboř{8} 993
19 Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov{8} 947
20 GOB a SOŠ Telč{8} 918
21 GOB a SOŠ Telč{8} 856
22 Gymnázium Jihlava{8} 830
23 Gymnázium Nové Město na Moravě{8} 739
24 Gymnázium Třebíč{8} 648
25 Škola ekonomiky a CR Jihlava{8} 646
26 Škola ekonomiky a CR Jihlava{8} 645
27 Gymnázium Třebíč{8} 617
28 Gymnázium Třebíč{8} 611
29 Gymnázium Jihlava{8} 577
30 Gymnázium Třebíč{8} 573
31 Gymnázium Třebíč{8} 534
31 Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov{8} 534
33 Gymnázium Jihlava{8} 525
34 Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov{8} 523
35 Gymnázium Chotěboř{8} 496
36 Gymnázium Chotěboř{8} 491
37 Gymnázium Chotěboř{8} 461
38 Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov{8} 458
39 Škola ekonomiky a CR Jihlava{8} 454
40 Gymnázium Chotěboř{8} 453
41 Gymnázium Třebíč{8} 449
42 Škola ekonomiky a CR Jihlava{8} 442
43 Gymnázium Jihlava{8} 437
44 Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov{8} 436
45 Gymnázium Nové Město na Moravě{8} 422
46 GOB a SOŠ Telč{8} 416
47 Škola ekonomiky a CR Jihlava{8} 415
48 Gymnázium Jihlava{8} 414
49 Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov{8} 413
50 Gymnázium Nové Město na Moravě{8} 383
51 Škola ekonomiky a CR Jihlava{8} 350
52 Gymnázium Nové Město na Moravě{8} 347
53 Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov{8} 346
54 Škola ekonomiky a CR Jihlava{8} 341
55 Gymnázium Nové Město na Moravě{8} 333
56 Škola ekonomiky a CR Jihlava{8} 328
57 Gymnázium Chotěboř{8} 325
58 GOB a SOŠ Telč{8} 312
59 Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov{8} 310
60 Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov{8} 307
61 Škola ekonomiky a CR Jihlava{8} 299
62 Gymnázium Nové Město na Moravě{8} 0
62 GOB a SOŠ Telč{8} 0
62 Škola ekonomiky a CR Jihlava{8} 0
62 GOB a SOŠ Telč{8} 0
62 Gymnázium Třebíč{8} 0
62 Škola ekonomiky a CR Jihlava{8} 0
62 Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov{8} 0
62 Gymnázium Jihlava{8} 0
62 Gymnázium Třebíč{8} 0
62 Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov{8} 0
Celkem 71 závodníků