Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách

Stříbro (22. 9. 2018)
skok vysoký - Muži (sobota, 22.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří SedlákJiří Sedlák 99 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1.93 11.00
2 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.90 9.00
3 Tomáš ČapekTomáš Čapek 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1.87 8.00
skok vysoký - Ženy (sobota, 22.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1.52 11.00
2 Petra MelicherováPetra Melicherová 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1.52 9.00
3 Eliška PlávkováEliška Plávková 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1.52 8.00
skok o tyči - Muži (sobota, 22.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik GyselDominik Gysel 02 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3.70 11.00
2 Josef ŠmídJosef Šmíd 92 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3.60 9.00
3 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 86 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3.50 8.00
skok o tyči - Ženy (sobota, 22.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nela VaníčkováNela Vaníčková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2.60 11.00
2 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2.30 9.00
3 Natálie KantováNatálie Kantová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2.30 8.00
skok daleký - Muži (sobota, 22.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub KohoutJakub Kohout 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6.62 11.00
2 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.53 9.00
3 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6.46 8.00
skok daleký - Ženy (sobota, 22.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5.02 11.00
2 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4.74 9.00
3 Kristýna MikulováKristýna Mikulová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4.59 8.00
trojskok - Muži (sobota, 22.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr StojanovPetr Stojanov 89 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.20 11.00
2 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.07 9.00
3 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.81 8.00
trojskok - Ženy (sobota, 22.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Žofie JanouškováŽofie Janoušková 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.18 11.00
2 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10.40 9.00
3 Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.38 8.00
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 22.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alice BoučkováAlice Boučková 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.56 11.00
2 Michaela TrčováMichaela Trčová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 11.31 9.00
3 Barbora VelíškováBarbora Velíšková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10.56 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 22.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej SádloOndřej Sádlo 73 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 13.25 11.00
2 Tomáš PužmanTomáš Pužman 84 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.36 9.00
3 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý 71 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 12.19 8.00
hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 22.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Václava SetničkováVáclava Setničková 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 33.70 11.00
2 Iveta ŠpererováIveta Špererová 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 33.45 9.00
3 Alice BoučkováAlice Boučková 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 29.05 8.00
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 22.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej SádloOndřej Sádlo 73 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 43.30 11.00
2 Tomáš PužmanTomáš Pužman 84 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 40.73 9.00
3 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý 71 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 40.55 8.00
hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 22.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anežka PourováAnežka Pourová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 41.42 11.00
2 Barbora VelíškováBarbora Velíšková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 38.72 9.00
3 Marie HanzlováMarie Hanzlová 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 35.90 8.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 22.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin BuryanMartin Buryan 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 41.89 11.00
2 Tomáš PužmanTomáš Pužman 84 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 41.23 9.00
3 Jakub KubálekJakub Kubálek 86 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 39.10 8.00
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 22.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 280 Zdena JanouškováZdena Janoušková 82 AC Česká LípaAC Česká Lípa 35.99 11.00
2 Alice BoučkováAlice Boučková 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 34.54 9.00
3 291 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 31.46 8.00
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 22.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin FlorianMartin Florian 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 60.88 11.00
2 Jan SlanařJan Slanař 93 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 53.26 9.00
3 Kryštof HartmanKryštof Hartman 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.89 8.00