Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách

Stříbro (22. 9. 2018)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KohoutJakub Kohout
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
99 18 6.62 +1.0 m/s 6.23  -0.66.50  +0.16.62  +1.06.62-6.44  -0.4- 11.00
2 Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 22 6.53 +0.1 m/s 6.53  +0.16.34  +1.6-6.53--- 9.00
3 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 21 6.46 -0.2 m/s x5.94  +1.46.46  -0.26.466.28  +0.0-- 8.00
4 Tomáš ČapekTomáš Čapek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
98 12 6.22 +1.8 m/s 5.61  +0.36.05  -0.86.22  +1.86.220.00.00.0 7.00
5 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 14 6.19 -1.1 m/s 5.83  -0.25.96  +0.76.17  +1.26.17xx6.19  -1.1 6.00
6 Jonáš TučekJonáš Tuček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 16 6.18 -0.8 m/s 6.18  -0.82.89  +1.66.03  -0.26.185.94  -0.9-- 5.00
7 Adam ZikmundAdam Zikmund
AC TJ JičínAC TJ Jičín
92 20 6.14 -0.9 m/s 5.64  -0.45.88  +0.16.03  -0.16.035.87  -0.36.14  -0.9x 4.00
8 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
02 15 5.99 +1.4 m/s 5.67  -0.35.71  +2.15.99  +1.45.995.88  -0.35.89  -0.4- 3.00
9 Tomáš VodičkaTomáš Vodička
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
97 17 5.87 +1.9 m/s 5.49  +0.05.77  +0.05.87  +1.95.870.00.00.0 2.00
10 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 19 5.71 +1.1 m/s 5.68  -1.15.71  +1.15.54  +1.25.710.00.00.0 1.00
11 Jakub BeckJakub Beck
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
98 10 5.47 +1.3 m/s 4.60  +0.85.22  +1.25.47  +1.35.470.00.00.0
12 Petr DubskýPetr Dubský
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
89 11 5.40 +0.4 m/s 5.40  +0.45.07  -0.2x5.400.00.00.0
13 Lukáš PecháčekLukáš Pecháček
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
94 6 5.36 +0.1 m/s 5.36  +0.1x3.745.360.00.00.0
14 Jiří SedlákJiří Sedlák
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
99 8 5.35 -1.1 m/s 5.35  -1.1--5.350.00.00.0
15 Jaroslav PištěkJaroslav Pištěk
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 7 5.34 +1.8 m/s 5.34  +1.8xx5.340.00.00.0
16 Josef TerčJosef Terč
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 3 5.33 +0.2 m/s 5.33  +0.25.30  +0.5x5.330.00.00.0
17 Vojtěch PatákVojtěch Paták
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 13 5.26 +0.7 m/s 4.93  -0.55.09  +1.25.26  +0.75.260.00.00.0
18 Filip TrnkaFilip Trnka
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
96 5 5.26 -0.1 m/s 3.69  +1.54.92  +1.85.26  -0.15.260.00.00.0
19 76 Jáchym OulickýJáchym Oulický
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 9 5.11 +0.7 m/s x5.11  +0.7x5.110.00.00.0
20 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
97 4 5.00 -0.8 m/s 4.91  +0.44.78  +0.55.00  -0.85.000.00.00.0
21 Jan ToncarJan Toncar
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
93 2 4.90 +0.0 m/s 4.90  +0.0x4.88  +0.94.900.00.00.0
22 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 1 4.75 +0.5 m/s x4.75  +0.54.04  +1.64.750.00.00.0
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 18 5.02 -0.2 m/s 4.70  -0.1-4.79  +0.74.794.74  -0.35.02  -0.2- 11.00
2 Eliška MasnerováEliška Masnerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
03 16 4.74 +0.8 m/s x4.74  +0.8x4.744.55  +0.14.53  +0.34.67  -0.5 9.00
3 Kristýna MikulováKristýna Mikulová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 8 4.59 -0.3 m/s x4.24  +0.84.59  -0.34.594.51  +0.14.55  +0.24.37  -0.2 8.00
4 Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 12 4.57 -0.3 m/s 4.30  +0.14.24  +0.64.24  -0.14.304.31  +0.24.31  +0.74.57  -0.3 7.00
5 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
00 14 4.52 +0.4 m/s 4.51  +0.1x4.52  +0.44.52x-4.39  -0.9 6.00
6 12 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
01 17 4.41 +0.2 m/s 4.30  +2.94.38  +1.94.41  +0.24.414.24  -0.54.14  +0.34.19  +0.3 5.00
7 Rebecca SzaboRebecca Szabo
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 9 4.39 +0.0 m/s 4.09  +0.24.39  +0.04.39  -0.24.394.38  +0.14.31  +0.74.39  +0.0 4.00
8 Sára KročkováSára Kročková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 5 4.31 +0.0 m/s 4.31  +0.03.95  +2.83.87  -0.54.313.71  -0.2xx 3.00
9 Anna ČapkováAnna Čapková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 3 4.29 +0.3 m/s 3.62  +1.44.29  +0.34.27  +2.94.290.00.00.0 2.00
10 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 2 4.22 +0.4 m/s 4.16  -0.34.22  +0.44.13  +1.74.220.00.00.0 1.00
11 Tereza ValtrováTereza Valtrová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 10 4.21 +0.6 m/s 3.85  +0.33.94  -1.34.21  +0.64.210.00.00.0
12 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.
03 13 4.12 +0.6 m/s 4.02  -0.34.12  +0.64.02  -0.54.120.00.00.0
13 292 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 15 3.97 +1.1 m/s 3.81  +0.83.97  +1.13.11  +0.53.970.00.00.0
14 Natálie KantováNatálie Kantová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
01 7 3.96 -0.5 m/s 3.96  -0.5x3.85  -0.63.960.00.00.0
15 Hana VoborníkováHana Voborníková
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
03 1 3.85 +2.6 m/s x3.85  +2.6x3.850.00.00.0
16 Marie KrejsováMarie Krejsová
AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek
01 6 3.64 +0.4 m/s 3.43  +0.53.64  +0.43.64  +1.13.640.00.00.0
17 Anežka PexováAnežka Pexová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 4 3.04 +1.8 m/s 2.36  +0.63.04  +1.82.94  +1.63.040.00.00.0
Klára MaškováKlára Mašková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
02 11 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků