Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách
Stříbro (22. 9. 2018)skok daleký - Muži (Finále)
Finále (so, 22.9.2018 - 10:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub KohoutJakub Kohout
AC Rumburk, z.s. |
99 | 18 | 6.62 +1.0 m/s | 6.23 -0.6 | 6.50 +0.1 | 6.62 +1.0 | 6.62 | - | 6.44 -0.4 | - | 11.00 | |||||||
2 |
Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO Kladno |
83 | 22 | 6.53 +0.1 m/s | 6.53 +0.1 | 6.34 +1.6 | - | 6.53 | - | - | - | 9.00 | |||||||
3 |
Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC TJ Jičín |
02 | 21 | 6.46 -0.2 m/s | x | 5.94 +1.4 | 6.46 -0.2 | 6.46 | 6.28 +0.0 | - | - | 8.00 | |||||||
4 |
Tomáš ČapekTomáš Čapek
AC TJ Jičín |
98 | 12 | 6.22 +1.8 m/s | 5.61 +0.3 | 6.05 -0.8 | 6.22 +1.8 | 6.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | |||||||
5 |
Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec
A. C. TEPO Kladno |
01 | 14 | 6.19 -1.1 m/s | 5.83 -0.2 | 5.96 +0.7 | 6.17 +1.2 | 6.17 | x | x | 6.19 -1.1 | 6.00 | |||||||
6 |
Jonáš TučekJonáš Tuček
A. C. TEPO Kladno |
96 | 16 | 6.18 -0.8 m/s | 6.18 -0.8 | 2.89 +1.6 | 6.03 -0.2 | 6.18 | 5.94 -0.9 | - | - | 5.00 | |||||||
7 |
Adam ZikmundAdam Zikmund
AC TJ Jičín |
92 | 20 | 6.14 -0.9 m/s | 5.64 -0.4 | 5.88 +0.1 | 6.03 -0.1 | 6.03 | 5.87 -0.3 | 6.14 -0.9 | x | 4.00 | |||||||
8 |
Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
02 | 15 | 5.99 +1.4 m/s | 5.67 -0.3 | 5.71 +2.1 | 5.99 +1.4 | 5.99 | 5.88 -0.3 | 5.89 -0.4 | - | 3.00 | |||||||
9 |
Tomáš VodičkaTomáš Vodička
SC Radotín Praha |
97 | 17 | 5.87 +1.9 m/s | 5.49 +0.0 | 5.77 +0.0 | 5.87 +1.9 | 5.87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
David HerákDavid Herák
A. C. TEPO Kladno |
00 | 19 | 5.71 +1.1 m/s | 5.68 -1.1 | 5.71 +1.1 | 5.54 +1.2 | 5.71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Jakub BeckJakub Beck
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
98 | 10 | 5.47 +1.3 m/s | 4.60 +0.8 | 5.22 +1.2 | 5.47 +1.3 | 5.47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Petr DubskýPetr Dubský
SC Radotín Praha |
89 | 11 | 5.40 +0.4 m/s | 5.40 +0.4 | 5.07 -0.2 | x | 5.40 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Lukáš PecháčekLukáš Pecháček
Atletika Chrudim, z.s. |
94 | 6 | 5.36 +0.1 m/s | 5.36 +0.1 | x | 3.74 | 5.36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Jiří SedlákJiří Sedlák
TJ Baník Stříbro, spolek |
99 | 8 | 5.35 -1.1 m/s | 5.35 -1.1 | - | - | 5.35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Jaroslav PištěkJaroslav Pištěk
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
02 | 7 | 5.34 +1.8 m/s | 5.34 +1.8 | x | x | 5.34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Josef TerčJosef Terč
SKP Union Cheb - z.s. |
03 | 3 | 5.33 +0.2 m/s | 5.33 +0.2 | 5.30 +0.5 | x | 5.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
02 | 13 | 5.26 +0.7 m/s | 4.93 -0.5 | 5.09 +1.2 | 5.26 +0.7 | 5.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Filip TrnkaFilip Trnka
SC Radotín Praha |
96 | 5 | 5.26 -0.1 m/s | 3.69 +1.5 | 4.92 +1.8 | 5.26 -0.1 | 5.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 | 76 |
Jáchym OulickýJáchym Oulický
SC Radotín Praha |
02 | 9 | 5.11 +0.7 m/s | x | 5.11 +0.7 | x | 5.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
20 |
František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
97 | 4 | 5.00 -0.8 m/s | 4.91 +0.4 | 4.78 +0.5 | 5.00 -0.8 | 5.00 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
21 |
Jan ToncarJan Toncar
SKP Union Cheb - z.s. |
93 | 2 | 4.90 +0.0 m/s | 4.90 +0.0 | x | 4.88 +0.9 | 4.90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 |
Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško
TJ Baník Stříbro, spolek |
02 | 1 | 4.75 +0.5 m/s | x | 4.75 +0.5 | 4.04 +1.6 | 4.75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 22 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (so, 22.9.2018 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klára MaškováKlára Mašková
SC Radotín Praha |
02 | 11 | NM | 4.70 -0.1 | - | 4.79 +0.7 | 4.79 | 4.74 -0.3 | 5.02 -0.2 | - | |||||||||
1 |
Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
00 | 18 | 5.02 -0.2 m/s | 4.70 -0.1 | - | 4.79 +0.7 | 4.79 | 4.74 -0.3 | 5.02 -0.2 | - | 11.00 | |||||||
2 |
Eliška MasnerováEliška Masnerová
SC Radotín Praha |
03 | 16 | 4.74 +0.8 m/s | x | 4.74 +0.8 | x | 4.74 | 4.55 +0.1 | 4.53 +0.3 | 4.67 -0.5 | 9.00 | |||||||
3 |
Kristýna MikulováKristýna Mikulová
Atletika Klatovy |
00 | 8 | 4.59 -0.3 m/s | x | 4.24 +0.8 | 4.59 -0.3 | 4.59 | 4.51 +0.1 | 4.55 +0.2 | 4.37 -0.2 | 8.00 | |||||||
4 |
Nela VaníčkováNela Vaníčková
AC Turnov, z. s. |
04 | 12 | 4.57 -0.3 m/s | 4.30 +0.1 | 4.24 +0.6 | 4.24 -0.1 | 4.30 | 4.31 +0.2 | 4.31 +0.7 | 4.57 -0.3 | 7.00 | |||||||
5 |
Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková
Atletika Klatovy |
00 | 14 | 4.52 +0.4 m/s | 4.51 +0.1 | x | 4.52 +0.4 | 4.52 | x | - | 4.39 -0.9 | 6.00 | |||||||
6 | 12 |
Eliška FrydrychováEliška Frydrychová
AC Choceň, spolek |
01 | 17 | 4.41 +0.2 m/s | 4.30 +2.9 | 4.38 +1.9 | 4.41 +0.2 | 4.41 | 4.24 -0.5 | 4.14 +0.3 | 4.19 +0.3 | 5.00 | ||||||
7 |
Rebecca SzaboRebecca Szabo
PSK Olymp Praha, z.s. |
03 | 9 | 4.39 +0.0 m/s | 4.09 +0.2 | 4.39 +0.0 | 4.39 -0.2 | 4.39 | 4.38 +0.1 | 4.31 +0.7 | 4.39 +0.0 | 4.00 | |||||||
8 |
Sára KročkováSára Kročková
SC Radotín Praha |
02 | 5 | 4.31 +0.0 m/s | 4.31 +0.0 | 3.95 +2.8 | 3.87 -0.5 | 4.31 | 3.71 -0.2 | x | x | 3.00 | |||||||
9 |
Anna ČapkováAnna Čapková
AC Turnov, z. s. |
04 | 3 | 4.29 +0.3 m/s | 3.62 +1.4 | 4.29 +0.3 | 4.27 +2.9 | 4.29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 |
Markéta VaňkováMarkéta Vaňková
TRIATLET Karlovy Vary z.s. |
04 | 2 | 4.22 +0.4 m/s | 4.16 -0.3 | 4.22 +0.4 | 4.13 +1.7 | 4.22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 |
Tereza ValtrováTereza Valtrová
PSK Olymp Praha, z.s. |
00 | 10 | 4.21 +0.6 m/s | 3.85 +0.3 | 3.94 -1.3 | 4.21 +0.6 | 4.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 |
Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková
TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. |
03 | 13 | 4.12 +0.6 m/s | 4.02 -0.3 | 4.12 +0.6 | 4.02 -0.5 | 4.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 | 292 |
Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká Lípa |
01 | 15 | 3.97 +1.1 m/s | 3.81 +0.8 | 3.97 +1.1 | 3.11 +0.5 | 3.97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
14 |
Natálie KantováNatálie Kantová
Atletika Klatovy |
01 | 7 | 3.96 -0.5 m/s | 3.96 -0.5 | x | 3.85 -0.6 | 3.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Hana VoborníkováHana Voborníková
AC Choceň, spolek |
03 | 1 | 3.85 +2.6 m/s | x | 3.85 +2.6 | x | 3.85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Marie KrejsováMarie Krejsová
AC Choceň, spolek |
01 | 6 | 3.64 +0.4 m/s | 3.43 +0.5 | 3.64 +0.4 | 3.64 +1.1 | 3.64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Anežka PexováAnežka Pexová
SC Radotín Praha |
02 | 4 | 3.04 +1.8 m/s | 2.36 +0.6 | 3.04 +1.8 | 2.94 +1.6 | 3.04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 18 závodníků |