Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách

Stříbro (22. 9. 2018)

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 32 Vítek FialaVítek Fiala 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 16:32.86 11.00
2 30 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 16:32.90 9.00
3 72 Ondřej KlesnilOndřej Klesnil 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13 16:55.49 8.00
4 3 Štěpán HolasŠtěpán Holas 87 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 17:02.46 7.00
5 77 Matej ČaščevojMatej Čaščevoj 93 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11 17:05.28 6.00
6 43 Petr DušekPetr Dušek 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 17:10.74 5.00
7 28 Ondřej SedláčekOndřej Sedláček 82 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 17:18.76 4.00
8 30 Pavel WohlPavel Wohl 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 18:23.90 3.00
9 16 Václav NejedlýVáclav Nejedlý 90 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 10 18:36.30 2.00
10 50 Viktor RumpíkViktor Rumpík 88 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 18:38.57 1.00
12 Pavel SuchýPavel Suchý 77 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 14 DNS
28 Lukáš KopčaLukáš Kopča 90 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 DNS
96 Ivan RabochIvan Raboch 66 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 DNF
Celkem 13 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.9.2018 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 75 Jana PekařováJana Pekařová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 16 18:54.33 11.00
2 80 Helena PoborskáHelena Poborská 78 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 19:38.57 9.00
3 75 Jitka ČermákováJitka Čermáková 75 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 20:11.61 8.00
4 90 Ekaterina ZanozinaEkaterina Zanozina 85 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 20:21.92 7.00
5 19 Petra DolejšováPetra Dolejšová 88 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 11 20:35.67 6.00
6 150 Nela KristenováNela Kristenová 87 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 20:37.44 5.00
7 63 Ida KubrováIda Kubrová 82 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 15 20:41.99 4.00
8 83 Klára PonikelskáKlára Ponikelská 76 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 20:42.05 3.00
9 92 Michaela VundererováMichaela Vundererová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 21:38.34 2.00
10 74 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10 22:08.34 1.00
11 85 Lenka ŠibravováLenka Šibravová 82 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22:18.94
12 62 Markéta KorellusováMarkéta Korellusová 84 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 22:50.76
13 74 Kateřina HubkováKateřina Hubková 84 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 14 23:09.79
14 79 Lenka HlávkováLenka Hlávková 00 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 13 24:11.59
15 65 Štěpánka MatouškováŠtěpánka Matoušková 81 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 9 26:03.19
76 Radka FrydrychováRadka Frydrychová 74 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 12 DNS
Celkem 16 závodníků