Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách

Stříbro (22. 9. 2018)

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.9.2018 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 61.25 11.00
2 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 61.74 9.00
3 39 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 61.87 8.00
4 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 62.11 7.00
5 Dominik BednářDominik Bednář 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 66.45
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.9.2018 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 62.71 6.00
2 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 62.91 4.00
3 Jan SlanařJan Slanař 93 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 63.93 3.00
4 Matěj ŽítekMatěj Žítek 98 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 64.23 2.00
5 Petr StojanovPetr Stojanov 89 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 65.70
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.9.2018 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav NaušJaroslav Nauš 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 62.88 5.00
2 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 65.43
3 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 66.93
4 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 68.27
5 Martin TrávníčekMartin Trávníček 80 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 70.15
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 22.9.2018 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 85 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 64.43 1.00
2 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 64.62
3 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 65.21
4 92 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 96 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 78.58
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 61.25 11.00
2 Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 61.74 9.00
3 39 Vjačeslav ŠepotěvVjačeslav Šepotěv 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 61.87 8.00
4 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 62.11 7.00
5 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 62.71 6.00
6 Jaroslav NaušJaroslav Nauš 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 62.88 5.00
7 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 62.91 4.00
8 Jan SlanařJan Slanař 93 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 63.93 3.00
9 Matěj ŽítekMatěj Žítek 98 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 64.23 2.00
10 Lukáš KrejčíLukáš Krejčí 85 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 64.43 1.00
11 Martin VohradníkMartin Vohradník 77 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 64.62
12 Tomáš MusilTomáš Musil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 65.21
13 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 65.43
14 Petr StojanovPetr Stojanov 89 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 65.70
15 Dominik BednářDominik Bednář 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 66.45
16 Jakub SpišjakJakub Spišjak 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 66.93
17 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 68.27
18 Martin TrávníčekMartin Trávníček 80 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 70.15
19 92 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 96 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 78.58

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.9.2018 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 69.25 11.00
2 Martina AndrštováMartina Andrštová 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 70.24 9.00
3 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 70.43 8.00
4 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 73.94 6.00
5 Eliška PlávkováEliška Plávková 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 79.37 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 22.9.2018 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SvátkováKateřina Svátková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 78.81 2.00
2 67 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 80.31
3 48 Monika TicháčkováMonika Ticháčková 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 82.14
4 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 82.44
5 30 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 83.07
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 22.9.2018 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie TůmováLucie Tůmová 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 71.79 7.00
2 Iveta ŠpererováIveta Špererová 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 77.51 5.00
3 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 78.28 4.00
4 150 Petra LöffelmannováPetra Löffelmannová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 78.55 3.00
Eliška BarešováEliška Barešová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 69.25 11.00
2 Martina AndrštováMartina Andrštová 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 70.24 9.00
3 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 70.43 8.00
4 Lucie TůmováLucie Tůmová 99 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 71.79 7.00
5 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 73.94 6.00
6 Iveta ŠpererováIveta Špererová 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 77.51 5.00
7 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 78.28 4.00
8 150 Petra LöffelmannováPetra Löffelmannová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 3 78.55 3.00
9 Kateřina SvátkováKateřina Svátková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 78.81 2.00
10 Eliška PlávkováEliška Plávková 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 79.37 1.00
11 67 Dominika StránskáDominika Stránská 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 80.31
12 48 Monika TicháčkováMonika Ticháčková 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 82.14
13 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 82.44
14 30 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 83.07
Eliška BarešováEliška Barešová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 DNS