výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách

Stříbro (22. 9. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 22.9.2018 - 11:30) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 11.35
2 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.36
3 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.37
4 Stanislav SpitzerStanislav Spitzer 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 11.88
5 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 12.10
Poznámky:
Postup: vítěz + 1 časem do finále A; časem do finále B
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 22.9.2018 - 11:30) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 11.53
2 Jan SajdlJan Sajdl 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 11.55
3 Jakub BeckJakub Beck 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 11.76
4 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.78
5 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 12.07
Petr TiralaPetr Tirala 94 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 22.9.2018 - 11:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 11.62
2 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 11.89
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 11.99
4 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.20
5 Lukáš LachmanLukáš Lachman 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 12.29
Jakub KohoutJakub Kohout 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 22.9.2018 - 11:30) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 11.50
2 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 12.12
3 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 12.13
4 Tomáš KukrálTomáš Kukrál 90 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 12.32
5 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 13.02
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 22.9.2018 - 11:30) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.58
2 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 11.62
3 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.65
4 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.96
5 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 12.08
6 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 12.96
Poznámky:
Postup: vítěz + 1 časem do finále A; časem do finále B
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 11.35
2 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.36
3 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.37
4 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 11.50
5 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 11.53
6 Jan SajdlJan Sajdl 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 11.55
7 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.58
8 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 11.62
8 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 11.62
10 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.65
11 Jakub BeckJakub Beck 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 11.76
12 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.78
13 Stanislav SpitzerStanislav Spitzer 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 11.88
14 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 11.89
15 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.96
16 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 11.99
17 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 12.07
18 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 12.08
19 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 12.10
20 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 12.12
21 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 12.13
22 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 12.20
23 Lukáš LachmanLukáš Lachman 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 12.29
24 Tomáš KukrálTomáš Kukrál 90 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 12.32
25 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 12.96
26 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 13.02
Petr TiralaPetr Tirala 94 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 DNF
Jakub KohoutJakub Kohout 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 22.9.2018 - 13:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 11.38 11.00
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 11.45 9.00
3 Jan-František LínekJan-František Línek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.50 8.00
4 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 11.52 7.00
5 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.57 6.00
6 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 11.70 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.9.2018 - 13:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SajdlJan Sajdl 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 11.53 4.00
2 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.53 3.00
3 Jakub BeckJakub Beck 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 11.57 2.00
4 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.61 1.00
5 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 11.66
6 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.01
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 22.9.2018 - 11:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 285 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 13.48
2 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 13.84
3 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.88
4 Marie KrejsováMarie Krejsová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 14.00
5 Kristýna MikulováKristýna Mikulová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 14.29
6 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 14.70
Poznámky:
Postup: 1.,2., Finále A; 3.,4. Finále B
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 22.9.2018 - 11:15) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.29
2 292 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 13.76
3 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 14.21
4 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 14.21
5 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 15.51
6 296 Tereza HolinkováTereza Holinková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 15.60
Poznámky:
Postup: 1.,2., Finále A; 3.,4. Finále B
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 22.9.2018 - 11:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.38
2 Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 13.54
3 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 13.91
4 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.01
5 Lenka BilejováLenka Bilejová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 14.77
Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS
Poznámky:
Postup: 1.,2., Finále A; 3.,4. Finále B
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.29
2 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.38
3 285 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 13.48
4 Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 13.54
5 292 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 13.76
6 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 13.84
7 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.88
8 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 13.91
9 Marie KrejsováMarie Krejsová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 3 14.00
10 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 14.01
11 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 14.21
11 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 14.21
13 Kristýna MikulováKristýna Mikulová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 14.29
14 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 14.70
15 Lenka BilejováLenka Bilejová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 14.77
16 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 15.51
17 296 Tereza HolinkováTereza Holinková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 15.60
Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 22.9.2018 - 12:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 12.99 11.00
2 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.19 9.00
3 285 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 13.27 8.00
4 Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 13.45 7.00
5 Jana FerenczeiováJana Ferenczeiová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 13.80 6.00
6 292 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 14.11 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.9.2018 - 12:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 13.57 4.00
2 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 13.62 3.00
3 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 13.89 2.00
4 Marie KrejsováMarie Krejsová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 5 13.92 1.00
5 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 14.03
6 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 14.26
Celkem 6 závodníků