výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách

Stříbro (22. 9. 2018)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.9.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 51.71 11.00
2 Josef KuníkJosef Kuník 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 52.81 9.00
3 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 52.85 8.00
4 Jiří PavlůJiří Pavlů 95 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 53.28 6.00
5 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 53.41 5.00
6 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 56.37
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.9.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 53.48 4.00
2 Martin PrchalMartin Prchal 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 53.54 3.00
3 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 53.64 2.00
4 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 53.94 1.00
5 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 53.97
6 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 54.45
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 22.9.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 54.29
2 96 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 55.08
3 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 55.75
4 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 55.77
5 75 Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 57.51
Jan SajdlJan Sajdl 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 22.9.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 53.26 7.00
2 Sebastian RoháčSebastian Roháč 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 57.22
3 Miroslav HorákMiroslav Horák 98 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 59.06
4 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 59.68
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 51.71 11.00
2 Josef KuníkJosef Kuník 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 52.81 9.00
3 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 52.85 8.00
4 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 53.26 7.00
5 Jiří PavlůJiří Pavlů 95 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 53.28 6.00
6 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 53.41 5.00
7 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 53.48 4.00
8 Martin PrchalMartin Prchal 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 53.54 3.00
9 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 53.64 2.00
10 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 53.94 1.00
11 Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 53.97
12 Jiří SekyraJiří Sekyra 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 54.29
13 Marek ŠimonMarek Šimon 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 54.45
14 96 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 55.08
15 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 55.75
16 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 55.77
17 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 56.37
18 Sebastian RoháčSebastian Roháč 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 57.22
19 75 Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 57.51
20 Miroslav HorákMiroslav Horák 98 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 59.06
21 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 59.68
Jan SajdlJan Sajdl 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.9.2018 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 59.53 11.00
2 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 61.49 9.00
3 16 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 62.52 8.00
4 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 64.84 4.00
5 12 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 65.15 3.00
6 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 66.22 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.9.2018 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 63.40 7.00
2 Agáta ŠůsováAgáta Šůsová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 63.76 6.00
3 72 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 63.83 5.00
4 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 68.22
5 291 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 68.23
6 Klára MaškováKlára Mašková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 71.96
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 22.9.2018 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 73 Veronika HanušováVeronika Hanušová 97 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 67.73
2 69 Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 68.62
3 62 Simona HildprandtováSimona Hildprandtová 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 69.30
4 307 Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 69.92
5 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 71.15
6 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 72.68
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 22.9.2018 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SvátkováKateřina Svátková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 65.26 2.00
2 Iva KejzarováIva Kejzarová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 68.66
3 293 Nela MazůrkováNela Mazůrková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 71.87
4 Adéla SlámováAdéla Slámová 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 75.08
32 Adéla DobešováAdéla Dobešová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 59.53 11.00
2 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 61.49 9.00
3 16 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 62.52 8.00
4 30 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 63.40 7.00
5 Agáta ŠůsováAgáta Šůsová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4 63.76 6.00
6 72 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 63.83 5.00
7 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 64.84 4.00
8 12 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 2 65.15 3.00
9 Kateřina SvátkováKateřina Svátková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 65.26 2.00
10 Anna ŠafaříkováAnna Šafaříková 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6 66.22 1.00
11 73 Veronika HanušováVeronika Hanušová 97 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 1 67.73
12 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 68.22
13 291 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 68.23
14 69 Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 AC Choceň, spolekAC Choceň, spolek 4 68.62
15 Iva KejzarováIva Kejzarová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 68.66
16 62 Simona HildprandtováSimona Hildprandtová 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 69.30
17 307 Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 69.92
18 Jana ProkopováJana Prokopová 00 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 71.15
19 293 Nela MazůrkováNela Mazůrková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 71.87
20 Klára MaškováKlára Mašková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 71.96
21 Anežka PexováAnežka Pexová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 72.68
22 Adéla SlámováAdéla Slámová 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 75.08
32 Adéla DobešováAdéla Dobešová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 DNS