výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo SAP - Opava

Tyršův stadion (19. 9. 2018)

60 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o. 6 07.48 719.00
2 27 Jakub PospíšilJakub Pospíšil 99 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 3 07.65 665.00
3 26 David ŠkulavíkDavid Škulavík 00 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o. 7 07.66 662.00
4 21 Filip StromskýFilip Stromský 01 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o. 2 07.73 640.00
5 18 Tomáš ŠevčíkTomáš Ševčík 01 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 8 07.78 625.00
6 16 Šimon MakovickýŠimon Makovický 03 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 1 08.00 560.00
7 15 Jiří VlčekJiří Vlček 02 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 4 08.22 498.00
8 25 Daniel KašpárekDaniel Kašpárek 02 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 5 08.48 428.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 SŠPU OpavaSŠPU Opava 5 07.30 779.00
2 23 Andrea PiskořAndrea Piskoř 01 SŠPU OpavaSŠPU Opava 3 07.77 628.00
3 28 Michal SekaninaMichal Sekanina 03 SŠPU OpavaSŠPU Opava 6 07.82 613.00
4 17 Lukáš StuchlíkLukáš Stuchlík 02 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 4 07.98 565.00
5 20 Radim ŠamaraRadim Šamara 01 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 7 08.16 514.00
6 19 Jan SrbaJan Srba 00 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 2 08.24 492.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 4 08.32 752.00
2 1 Dalia ŽurDalia Žur 03 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 1 08.37 738.00
3 7 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 2 08.43 721.00
4 2 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 7 08.53 692.00
5 4 Sabina VáclavíkováSabina Václavíková 03 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 6 08.84 608.00
6 14 Valerie SkuplíkováValerie Skuplíková 01 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 3 08.99 569.00
7 3 Kristýna SchindlerováKristýna Schindlerová 00 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 5 09.13 533.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Sabina BalarinováSabina Balarinová 01 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 4 08.41 726.00
2 11 Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková 03 Střední zdravotnická škola, OpavaStřední zdravotnická škola,... 3 08.66 656.00
3 13 Tereza LasákováTereza Lasáková 00 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 7 08.80 618.00
4 12 Eliška BartákováEliška Bartáková 01 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 5 08.92 587.00
5 5 Tereza ŠafránkováTereza Šafránková 02 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 1 08.95 579.00
6 10 Bára GratzováBára Gratzová 03 Střední zdravotnická škola, OpavaStřední zdravotnická škola,... 6 09.08 546.00
7 9 Nela KonvičkováNela Konvičková 02 Střední zdravotnická škola, OpavaStřední zdravotnická škola,... 2 09.43 461.00
Celkem 7 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 30 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 3 27.35 683.00
2 33 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 2 27.90 639.00
3 31 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 5 28.07 625.00
4 37 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 4 28.43 597.00
5 29 Nela StratilováNela Stratilová 01 Střední zdravotnická škola, OpavaStřední zdravotnická škola,... 1 29.76 499.00
6 3 Kristýna SchindlerováKristýna Schindlerová 00 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 6 30.54 445.00
7 32 Kristýna Mein hardováKristýna Mein hardová 01 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 7 33.84 248.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 6 27.83 644.00
2 36 Klára TůmováKlára Tůmová 99 Střední zdravotnická škola, OpavaStřední zdravotnická škola,... 1 29.44 522.00
3 35 Barbora PejznochováBarbora Pejznochová 02 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 2 29.49 518.00
4 13 Tereza LasákováTereza Lasáková 00 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 3 29.51 517.00
5 38 Barbora BrodskáBarbora Brodská 02 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 4 30.75 431.00
6 10 Bára GratzováBára Gratzová 03 Střední zdravotnická škola, OpavaStřední zdravotnická škola,... 5 31.03 413.00
7 34 Barbora SchindlerováBarbora Schindlerová 02 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 7 31.11 407.00
Celkem 7 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Filip StromskýFilip Stromský 01 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o. 1 51.35 753.00
2 22 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o. 5 51.81 733.00
3 42 Petr LatkaPetr Latka 02 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 2 55.13 594.00
4 41 Daniel ŠrubařDaniel Šrubař 01 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 8 57.41 506.00
5 47 Marek GilíkMarek Gilík 99 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 4 60.47 397.00
6 39 Tomáš ValíkTomáš Valík 00 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 6 61.54 362.00
7 45 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 3 62.17 342.00
8 44 Martin ProkšaMartin Prokša 00 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o. 7 65.08 257.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Tomáš RatajTomáš Rataj 03 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 4 55.86 565.00
2 28 Michal SekaninaMichal Sekanina 03 SŠPU OpavaSŠPU Opava 3 57.68 495.00
3 48 Sebastian ŠvančarSebastian Švančar 01 SŠPU OpavaSŠPU Opava 6 59.84 419.00
4 20 Radim ŠamaraRadim Šamara 01 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 6 62.94 319.00
5 43 Kryštof BrejchaKryštof Brejcha 03 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 5 67.38 197.00
46 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 SŠPU OpavaSŠPU Opava 2 DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 Sabina BalarinováSabina Balarinová 01 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 7 2:30.28 689.00
2 52 Julie ŠuškováJulie Šušková 03 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 8 2:35.22 629.00
3 49 Sabina BočkováSabina Bočková 01 Střední zdravotnická škola, OpavaStřední zdravotnická škola,... 1 2:35.52 625.00
4 53 Alexandra HromadováAlexandra Hromadová 02 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 6 2:39.70 576.00
5 57 Petra BinderováPetra Binderová 03 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 3 2:50.44 459.00
6 51 Tereza HaasováTereza Haasová 00 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 5 2:51.23 451.00
7 50 Bára PachmanováBára Pachmanová 03 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 4 2:53.20 431.00
8 56 Veronika BenešováVeronika Benešová 01 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 2 3:31.66 128.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 55 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 5 2:18.29 847.00
2 54 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 4 2:20.54 816.00
3 60 Nikol LihotzkáNikol Lihotzká 01 Střední zdravotnická škola, OpavaStřední zdravotnická škola,... 3 2:35.08 631.00
MS 59 Lenka PolákováLenka Poláková 01 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 2 2:38.74
5 58 Kristýna PalisováKristýna Palisová 00 Střední zdravotnická škola, OpavaStřední zdravotnická škola,... 6 3:17.62 219.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 62 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 4 4:21.80 799.00
2 46 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 SŠPU OpavaSŠPU Opava 13 4:26.77 766.00
3 64 Šimon OpíchalŠimon Opíchal 02 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 11 4:31.44 735.00
4 44 Martin ProkšaMartin Prokša 00 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o. 3 4:34.67 714.00
5 47 Marek GilíkMarek Gilík 99 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 1 4:36.84 700.00
6 39 Tomáš ValíkTomáš Valík 00 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 2 4:37.16 698.00
7 68 Jan VavrečkaJan Vavrečka 02 SŠPU OpavaSŠPU Opava 12 4:47.01 637.00
8 66 Ondřej HorákOndřej Horák 02 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o. 5 4:48.04 631.00
9 61 Oliver ZamazalOliver Zamazal 02 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 6 4:50.18 618.00
10 67 Dalibor VečerkaDalibor Večerka 03 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 8 4:51.30 611.00
11 65 Martin DzidaMartin Dzida 01 SŠPU OpavaSŠPU Opava 9 4:53.03 601.00
12 69 Ondřej IhnOndřej Ihn 00 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o. 7 4:55.34 587.00
13 63 Antonín MálekAntonín Málek 01 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 10 5:10.26 502.00
Celkem 13 závodníků

4 x 200 m - Dorostenci

Dorostenci 01 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Škulavík, Kaštovský, Horák, Stromský Škulavík, Kaštovský, Horák, Stromský MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o. 3 1:37.83 1194.0
2 62 Gebauer, Latka, Šrubař, Ševčík Gebauer, Latka, Šrubař, Ševčík OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 1 1:38.08 1190.0
3 48 Švančar, Vícha, Piskoř, Holuscha Švančar, Vícha, Piskoř, Holuscha SŠPU OpavaSŠPU Opava 5 1:39.08 1174.0
Celkem 3 závodníků
Dorostenci 02 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Málek, Srba, Šamara, Opíchal Málek, Srba, Šamara, Opíchal Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 3 1:44.62 1087.0
2 47 Gilík, Vlček, Valík, Pospíšil Gilík, Vlček, Valík, Pospíšil Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 1 1:45.43 1074.0
3 87 Bláha, Dzida, Sekanina, Vavrečka Bláha, Dzida, Sekanina, Vavrečka SŠPU OpavaSŠPU Opava 4 1:46.79 1053.0
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Dorostenky

Dorostenky 01 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Baroňová, Bittnerová, Valíková, Smolková Baroňová, Bittnerová, Valíková, Smolková Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 5 1:50.47 1270.0
2 55 Hluchá, Hluchá, Magerová, Žur Hluchá, Hluchá, Magerová, Žur Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 1 1:52.01 1245.0
3 72 Vlčková, Pejznochová, Meinhardová, Lasáková Vlčková, Pejznochová, Meinhardová, Lasáková Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 3 2:02.44 1078.0
Celkem 3 závodníků
Dorostenky 02 (st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Václavíková, Schindlerová, Skuplíková, Stratilová Václavíková, Schindlerová, Skuplíková, Stratilová OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 3 1:56.31 1175.0
2 60 Lihotzká, Bočková, Stratilová, Gatnárková Lihotzká, Bočková, Stratilová, Gatnárková Střední zdravotnická škola, OpavaStřední zdravotnická škola,... 1 2:01.40 1094.0
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.291.331.371.411.451.491.531.571.611.651.691.731.771.811.851.891.931.972.01 Body
1 84 Jan KlimešJan Klimeš
MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.
99 9 1.73 569.00
2 86 Rudolf WittekRudolf Wittek
MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.
01 11 1.73 569.00
3 48 Sebastian ŠvančarSebastian Švančar
SŠPU OpavaSŠPU Opava
01 4 1.61 472.00
4= 79 Jiří VláčilJiří Vláčil
Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava
01 7 1.61 472.00
4= 81 Marcel PérezMarcel Pérez
Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava
99 13 1.61 472.00
5 82 Kryštof KastowskýKryštof Kastowský
Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín
02 3 1.57 441.00
6 40 Tomáš RatajTomáš Rataj
OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko...
03 6 1.57 441.00
7 80 Ondřej MuroňOndřej Muroň
Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava
99 12 1.57 441.00
8 87 Martin BláhaMartin Bláha
SŠPU OpavaSŠPU Opava
02 2 1.53 411.00
9 16 Šimon MakovickýŠimon Makovický
OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko...
03 5 1.53 411.00
10 78 Jan ZikaJan Zika
OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko...
01 8 1.53 411.00
11= 83 Hynek BaturnýHynek Baturný
Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín
02 1 1.45 352.00
11= 85 Radek KlimešRadek Klimeš
MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.
99 10 1.45 352.00
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.151.191.231.271.311.351.391.431.471.511.551.591.631.671.711.751.791.831.871.91 Body
1 72 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín
02 6 1.67 818.00
2 29 Nela StratilováNela Stratilová
Střední zdravotnická škola, OpavaStřední zdravotnická škola,...
01 4 1.59 724.00
3 31 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová
Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava
03 12 1.51 632.00
4= 76 Lucie KantorováLucie Kantorová
OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko...
00 13 1.47 588.00
4= 11 Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková
Střední zdravotnická škola, OpavaStřední zdravotnická škola,...
03 3 1.47 588.00
4= 73 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
02 11 1.47 588.00
5= 12 Eliška BartákováEliška Bartáková
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
01 1 1.39 502.00
5= 70 Barbora NěmčanskáBarbora Němčanská
Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava
03 7 1.39 502.00
5= 77 Hana BlažejováHana Blažejová
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
00 10 1.39 502.00
6 5 Tereza ŠafránkováTereza Šafránková
Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín
02 5 1.31 419.00
7 71 Štěpánka CzyžováŠtěpánka Czyžová
Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín
01 2 1.15 266.00
75 Kristýna AdamčíkováKristýna Adamčíková
OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko...
03 8 NM 0.00
74 Adéla KorábečnáAdéla Korábečná
OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko...
01 9 NM 0.00
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 23 Andrea PiskořAndrea Piskoř
SŠPU OpavaSŠPU Opava
01 4 6.20 +1.1 m/s xxx0.06.20  +1.10.00.0 630.00
2 24 Daniel HoluschaDaniel Holuscha
SŠPU OpavaSŠPU Opava
02 1 5.95 +1.4 m/s x5.87  +0.65.95  +1.45.955.43  +1.00.00.0 576.00
3 81 Marcel PérezMarcel Pérez
Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava
99 14 5.79 +0.1 m/s x5.79  +0.15.78  +1.05.795.72  +0.90.00.0 542.00
4 66 Ondřej HorákOndřej Horák
MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.
02 6 5.69 +2.7 m/s 5.54 +1.5 m/s 5.69  +2.75.54  +1.55.42  +1.05.695.19  +1.00.00.0 521.00
5 26 David ŠkulavíkDavid Škulavík
MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.
00 8 5.63 +1.3 m/s x5.28  +0.15.34  +1.15.345.63  +1.30.00.0 508.00
6 27 Jakub PospíšilJakub Pospíšil
Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava
99 13 5.56 +1.2 m/s 5.56  +1.25.44  +2.25.41  +0.05.565.44  +0.40.00.0 494.00
7 86 Rudolf WittekRudolf Wittek
MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.
01 9 5.53 +1.9 m/s 5.28  +0.95.50  +0.45.08  +0.15.505.53  +1.90.00.0 487.00
8 89 Filip ChodilFilip Chodil
OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko...
01 12 5.49 +0.4 m/s 5.41  +0.85.48  +0.45.49  +0.45.495.27  +1.00.00.0 479.00
9 63 Antonín MálekAntonín Málek
Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín
01 2 5.40 +0.3 m/s 5.27  +1.35.40  +0.35.26  +2.25.405.21  +0.60.00.0 461.00
10 17 Lukáš StuchlíkLukáš Stuchlík
OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko...
02 10 5.30 +0.5 m/s x4.89  +0.55.04  +1.65.045.30  +0.50.00.0 441.00
11 68 Jan VavrečkaJan Vavrečka
SŠPU OpavaSŠPU Opava
02 5 5.20 +1.4 m/s 5.07  +0.75.09  +1.25.20  +1.45.204.73  +0.40.00.0 421.00
12 64 Šimon OpíchalŠimon Opíchal
Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín
02 3 5.10 +0.5 m/s xx5.10  +0.55.10x0.00.0 402.00
13 88 Matěj MačugaMatěj Mačuga
OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko...
01 7 4.56 +1.1 m/s 3.92  +1.83.57  +0.24.54  +0.54.544.56  +1.10.00.0 301.00
14 15 Jiří VlčekJiří Vlček
Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava
02 11 4.54 +0.5 m/s 4.54  +0.5x3.96  -0.54.54x0.00.0 297.00
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 37 Valerie StratilováValerie Stratilová
OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko...
01 12 5.48 +0.9 m/s 5.48  +0.9xx5.48x0.00.0 694.00
2 7 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava
02 13 5.26 +1.2 m/s xx5.26  +1.25.26x0.00.0 631.00
3 72 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín
02 7 5.17 +0.7 m/s x5.17  +0.7x5.17x0.00.0 606.00
4 8 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava
02 14 5.16 +1.1 m/s 5.16  +1.1xx5.16x0.00.0 603.00
5 1 Dalia ŽurDalia Žur
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
03 8 4.88 +1.3 m/s 4.58  +2.44.88  +1.34.68  +1.84.884.67  +1.80.00.0 527.00
6 33 Beáta KupkováBeáta Kupková
OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko...
02 10 4.87 +0.5 m/s 4.87  +0.54.46  +0.74.78  +2.34.874.72  +1.20.00.0 524.00
7 36 Klára TůmováKlára Tůmová
Střední zdravotnická škola, OpavaStřední zdravotnická škola,...
99 6 4.85 +2.1 m/s 4.56 +1.9 m/s 4.56  +1.94.85  +2.1x4.854.72  +2.50.00.0 519.00
8 73 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
02 9 4.75 +2.8 m/s 4.67 +0.9 m/s 4.67  +0.94.16  +0.24.25  +1.14.674.75  +2.80.00.0 492.00
9 4 Sabina VáclavíkováSabina Václavíková
OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko...
03 11 4.61 +0.7 m/s 4.40  -0.34.61  +0.7x4.61x0.00.0 456.00
10 92 Terezie ChovancováTerezie Chovancová
Střední zdravotnická škola, OpavaStřední zdravotnická škola,...
03 2 4.22 +1.2 m/s 3.46  +0.3x3.20  +0.73.464.22  +1.20.00.0 359.00
11 35 Barbora PejznochováBarbora Pejznochová
Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín
02 5 4.17 +1.7 m/s 3.99  +1.73.80  +1.33.74  +0.93.994.17  +1.70.00.0 347.00
12 91 Kristýna MeinhardováKristýna Meinhardová
Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín
01 4 4.07 +1.6 m/s 4.05  +1.53.70  +0.73.64  +0.34.054.07  +1.60.00.0 324.00
13 38 Barbora BrodskáBarbora Brodská
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
02 1 3.96 +1.2 m/s 3.96  +1.23.96  +0.8x3.96x0.00.0 299.00
14 9 Nela KonvičkováNela Konvičková
Střední zdravotnická škola, OpavaStřední zdravotnická škola,...
02 3 0.00 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 96 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
02 10 10.77 0.0 580.00
2 99 Bára LichnovskáBára Lichnovská
Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava
00 15 10.56 0.0 566.00
3 101 Zuzana HavličkováZuzana Havličková
Střední zdravotnická škola, OpavaStřední zdravotnická škola,...
01 4 09.70 0.0 510.00
4 75 Kristýna AdamčíkováKristýna Adamčíková
OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko...
03 13 09.57 0.0 501.00
5 100 Martina ČernáMartina Černá
Střední zdravotnická škola, OpavaStřední zdravotnická škola,...
00 3 09.00 0.0 464.00
6 95 Bára StoklasováBára Stoklasová
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
02 8 08.90 0.0 458.00
7 97 Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
Střední zdravotnická škola, OpavaStřední zdravotnická škola,...
02 1 08.73 0.0 447.00
8 98 Tereza LichnovskáTereza Lichnovská
Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava
00 16 08.38 0.0 424.00
9 94 Zuzana MarkusováZuzana Markusová
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
03 5 08.31 0.0 419.00
10 56 Veronika BenešováVeronika Benešová
OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko...
01 12 08.06 0.0 403.00
11 52 Julie ŠuškováJulie Šušková
Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín
03 9 07.98 0.0 398.00
12 102 Michaela OpuszynskáMichaela Opuszynská
OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko...
01 14 07.96 0.0 397.00
13 50 Bára PachmanováBára Pachmanová
Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava
03 11 07.88 0.0 392.00
14 34 Barbora SchindlerováBarbora Schindlerová
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
02 6 07.59 0.0 373.00
15 71 Štěpánka CzyžováŠtěpánka Czyžová
Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín
01 2 07.47 0.0 365.00
MS 93 Taťána SkálníkováTaťána Skálníková
Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p...
03 7 06.78 0.0
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 19.9.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 89 Filip ChodilFilip Chodil
OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko...
01 13 12.56 0.0 640.00
2 80 Ondřej MuroňOndřej Muroň
Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava
99 6 11.91 0.0 601.00
3 107 Jan ValíkJan Valík
MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.
00 11 11.41 0.0 571.00
4 78 Jan ZikaJan Zika
OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko...
01 9 11.29 0.0 563.00
5 105 Richard UrbaníkRichard Urbaník
MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.
00 10 11.17 0.0 556.00
6 42 Petr LatkaPetr Latka
OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko...
02 8 11.15 0.0 555.00
7 103 David DumbrovskýDavid Dumbrovský
SŠPU OpavaSŠPU Opava
01 3 10.00 0.0 486.00
8 82 Kryštof KastowskýKryštof Kastowský
Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín
02 4 09.54 0.0 458.00
9 106 Adam DudekAdam Dudek
Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín
02 2 08.90 0.0 420.00
10 79 Jiří VláčilJiří Vláčil
Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava
01 7 08.27 0.0 382.00
11 87 Martin BláhaMartin Bláha
SŠPU OpavaSŠPU Opava
02 1 07.94 0.0 363.00
12 25 Daniel KašpárekDaniel Kašpárek
Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava
02 5 06.98 0.0 306.00
104 Dominik ŠpilháčekDominik Špilháček
MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.
00 12 DNS 0.0 0.00
Celkem 13 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 David ŠkulavíkDavid Škulavík 00 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o. 2364
2 Marek GilíkMarek Gilík 99 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 2171
3 Sebastian ŠvančarSebastian Švančar 01 SŠPU OpavaSŠPU Opava 2065
4 Antonín MálekAntonín Málek 01 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 2050
5 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 1989
6 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o. 1452
7 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 SŠPU OpavaSŠPU Opava 1355
8 Andrea PiskořAndrea Piskoř 01 SŠPU OpavaSŠPU Opava 1258
9 Jakub PospíšilJakub Pospíšil 99 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 1159
10 Ondřej HorákOndřej Horák 02 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o. 1152
11 Šimon OpíchalŠimon Opíchal 02 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 1137
12 Filip ChodilFilip Chodil 01 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 1119
13 Tomáš ValíkTomáš Valík 00 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 1060
14 Marcel PérezMarcel Pérez 99 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 1014
15= Lukáš StuchlíkLukáš Stuchlík 02 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 1006
15= Tomáš RatajTomáš Rataj 03 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 1006
16 Kryštof KastowskýKryštof Kastowský 02 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 0899
17 Jiří VláčilJiří Vláčil 01 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 0854
18 Radim ŠamaraRadim Šamara 01 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 0833
19 Martin BláhaMartin Bláha 02 SŠPU OpavaSŠPU Opava 0774
20 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 SŠPU OpavaSŠPU Opava 0766
21 Filip StromskýFilip Stromský 01 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o. 0753
22 Martin ProkšaMartin Prokša 00 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o. 0714
23 Jan VavrečkaJan Vavrečka 02 SŠPU OpavaSŠPU Opava 0637
24 Tomáš ŠevčíkTomáš Ševčík 01 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 0625
25 Oliver ZamazalOliver Zamazal 02 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 0618
26 Ondřej MuroňOndřej Muroň 99 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 0601
27 Petr LatkaPetr Latka 02 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 0594
28 Jan ValíkJan Valík 00 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o. 0571
29= Rudolf WittekRudolf Wittek 01 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o. 0569
29= Jan KlimešJan Klimeš 99 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o. 0569
30 Jan ZikaJan Zika 01 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 0563
31 Richard UrbaníkRichard Urbaník 00 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o. 0556
32 Jiří VlčekJiří Vlček 02 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 0498
33 Michal SekaninaMichal Sekanina 03 SŠPU OpavaSŠPU Opava 0495
34 Jan SrbaJan Srba 00 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 0492
35 David DumbrovskýDavid Dumbrovský 01 SŠPU OpavaSŠPU Opava 0486
36 Adam DudekAdam Dudek 02 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 0420
37 Šimon MakovickýŠimon Makovický 03 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 0411
38 Hynek BaturnýHynek Baturný 02 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 0352
39 Kryštof BrejchaKryštof Brejcha 03 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 0197
40= Dalibor VečerkaDalibor Večerka 03 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 0000
40= Ondřej IhnOndřej Ihn 00 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o. 0000
40= Dominik ŠpilháčekDominik Špilháček 00 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o. 0000
40= Matěj MačugaMatěj Mačuga 01 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 0000
40= Martin DzidaMartin Dzida 01 SŠPU OpavaSŠPU Opava 0000
40= Daniel KašpárekDaniel Kašpárek 02 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 0000
40= Daniel ŠrubařDaniel Šrubař 01 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 0000
40= Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 0000
40= Radek KlimešRadek Klimeš 99 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o. 0000
Celkem 50 závodníků
Středoškolský pohár - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 2625
2 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 2502
3 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 2092
4 Sabina VáclavíkováSabina Václavíková 03 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 1783
5 Nikol LihotzkáNikol Lihotzká 01 Střední zdravotnická škola, OpavaStřední zdravotnická škola,... 1725
6 Sabina BalarinováSabina Balarinová 01 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 1415
7 Kateřina ValíkováKateřina Valíková 02 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 1352
8 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 1336
9 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 1291
10 Dalia ŽurDalia Žur 03 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 1265
11 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 1257
12 Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková 03 Střední zdravotnická škola, OpavaStřední zdravotnická škola,... 1244
13 Nela StratilováNela Stratilová 01 Střední zdravotnická škola, OpavaStřední zdravotnická škola,... 1223
14 Beáta KupkováBeáta Kupková 02 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 1163
15 Tereza LasákováTereza Lasáková 00 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 1135
16 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová 02 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 1080
17 Klára TůmováKlára Tůmová 99 Střední zdravotnická škola, OpavaStřední zdravotnická škola,... 1041
18 Julie ŠuškováJulie Šušková 03 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 1027
19 Barbora PejznochováBarbora Pejznochová 02 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 0865
20 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 0816
21 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 0683
22 Sabina BočkováSabina Bočková 01 Střední zdravotnická škola, OpavaStřední zdravotnická škola,... 0625
23 Lucie KantorováLucie Kantorová 00 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 0588
24 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová 02 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 0580
25 Alexandra HromadováAlexandra Hromadová 02 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 0576
26 Valerie SkuplíkováValerie Skuplíková 01 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 0569
27 Bára LichnovskáBára Lichnovská 00 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 0566
28 Bára GratzováBára Gratzová 03 Střední zdravotnická škola, OpavaStřední zdravotnická škola,... 0546
29 Zuzana HavličkováZuzana Havličková 01 Střední zdravotnická škola, OpavaStřední zdravotnická škola,... 0510
30= Barbora NěmčanskáBarbora Němčanská 03 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 0502
30= Eliška BartákováEliška Bartáková 01 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 0502
32 Martina ČernáMartina Černá 00 Střední zdravotnická škola, OpavaStřední zdravotnická škola,... 0464
33 Petra BinderováPetra Binderová 03 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 0459
34 Bára StoklasováBára Stoklasová 02 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 0458
35 Tereza HaasováTereza Haasová 00 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 0451
36= Bára PachmanováBára Pachmanová 03 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 0431
36= Barbora BrodskáBarbora Brodská 02 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 0431
38 Tereza LichnovskáTereza Lichnovská 00 Mendelovo gymnázium OpavaMendelovo gymnázium Opava 0424
39 Tereza ŠafránkováTereza Šafránková 02 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 0419
40 Veronika BenešováVeronika Benešová 01 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 0403
41 Štěpánka CzyžováŠtěpánka Czyžová 01 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 0365
42 Terezie ChovancováTerezie Chovancová 03 Střední zdravotnická škola, OpavaStřední zdravotnická škola,... 0359
43= Hana BlažejováHana Blažejová 00 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 0000
43= Taťána SkálníkováTaťána Skálníková 03 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 0000
43= Zuzana MarkusováZuzana Markusová 03 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 0000
43= Barbora SchindlerováBarbora Schindlerová 02 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 0000
43= Kristýna SchindlerováKristýna Schindlerová 00 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 0000
43= Kristýna Mein hardováKristýna Mein hardová 01 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 0000
43= Adéla CihlářováAdéla Cihlářová 02 Střední zdravotnická škola, OpavaStřední zdravotnická škola,... 0000
43= Michaela OpuszynskáMichaela Opuszynská 01 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 0000
43= Barbora PejznochováBarbora Pejznochová 02 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 0000
43= Kristýna MeinhardováKristýna Meinhardová 02 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 0000
43= Nela KonvičkováNela Konvičková 02 Střední zdravotnická škola, OpavaStřední zdravotnická škola,... 0000
43= Kristýna MeinhardováKristýna Meinhardová 01 Gymnázium J. Kainara HlučínGymnázium J. Kainara Hlučín 0000
43= Kristýna PalisováKristýna Palisová 00 Střední zdravotnická škola, OpavaStřední zdravotnická škola,... 0000
43= Lenka PolákováLenka Poláková 01 Slezské gymnázium, Opava, p. o.Slezské gymnázium, Opava, p... 0000
43= Kristýna StratilováKristýna Stratilová 01 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... 0000
Kristýna AdamčíkováKristýna Adamčíková 03 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... NM
Adéla KorábečnáAdéla Korábečná 01 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizaceOA a SOŠL, Opava, příspěvko... NM
Celkem 59 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.{8} 2364
2 Mendelovo gymnázium Opava{8} 2171
3 SŠPU Opava{8} 2065
4 Gymnázium J. Kainara Hlučín{8} 2050
5 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizace{8} 1989
6 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.{8} 1452
7 SŠPU Opava{8} 1355
8 SŠPU Opava{8} 1258
9 Mendelovo gymnázium Opava{8} 1159
10 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.{8} 1152
11 Gymnázium J. Kainara Hlučín{8} 1137
12 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizace{8} 1119
13 Mendelovo gymnázium Opava{8} 1060
14 Mendelovo gymnázium Opava{8} 1014
15 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizace{8} 1006
15 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizace{8} 1006
17 Gymnázium J. Kainara Hlučín{8} 899
18 Mendelovo gymnázium Opava{8} 854
19 Gymnázium J. Kainara Hlučín{8} 833
20 SŠPU Opava{8} 774
21 SŠPU Opava{8} 766
22 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.{8} 753
23 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.{8} 714
24 SŠPU Opava{8} 637
25 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizace{8} 625
26 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizace{8} 618
27 Mendelovo gymnázium Opava{8} 601
28 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizace{8} 594
29 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.{8} 571
30 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.{8} 569
30 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.{8} 569
32 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizace{8} 563
33 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.{8} 556
34 Mendelovo gymnázium Opava{8} 498
35 SŠPU Opava{8} 495
36 Gymnázium J. Kainara Hlučín{8} 492
37 SŠPU Opava{8} 486
38 Gymnázium J. Kainara Hlučín{8} 420
39 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizace{8} 411
40 Gymnázium J. Kainara Hlučín{8} 352
41 Gymnázium J. Kainara Hlučín{8} 197
42 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizace{8} 0
42 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.{8} 0
42 Mendelovo gymnázium Opava{8} 0
42 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizace{8} 0
42 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.{8} 0
42 MSŠZe a VOŠ, Opava, p.o.{8} 0
42 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizace{8} 0
42 SŠPU Opava{8} 0
42 Mendelovo gymnázium Opava{8} 0
Celkem 50 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Mendelovo gymnázium Opava{8} 2625
2 Gymnázium J. Kainara Hlučín{8} 2502
3 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 2092
4 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizace{8} 1783
5 Střední zdravotnická škola, Opava{8} 1725
6 Gymnázium J. Kainara Hlučín{8} 1415
7 Mendelovo gymnázium Opava{8} 1352
8 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 1336
9 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizace{8} 1291
10 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 1265
11 Mendelovo gymnázium Opava{8} 1257
12 Střední zdravotnická škola, Opava{8} 1244
13 Střední zdravotnická škola, Opava{8} 1223
14 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizace{8} 1163
15 Gymnázium J. Kainara Hlučín{8} 1135
16 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 1080
17 Střední zdravotnická škola, Opava{8} 1041
18 Gymnázium J. Kainara Hlučín{8} 1027
19 Gymnázium J. Kainara Hlučín{8} 865
20 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 816
21 Mendelovo gymnázium Opava{8} 683
22 Střední zdravotnická škola, Opava{8} 625
23 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizace{8} 588
24 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 580
25 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizace{8} 576
26 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizace{8} 569
27 Mendelovo gymnázium Opava{8} 566
28 Střední zdravotnická škola, Opava{8} 546
29 Střední zdravotnická škola, Opava{8} 510
30 Mendelovo gymnázium Opava{8} 502
30 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 502
32 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizace{8} 501
33 Střední zdravotnická škola, Opava{8} 464
34 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizace{8} 459
35 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 458
36 Mendelovo gymnázium Opava{8} 451
37 Mendelovo gymnázium Opava{8} 431
37 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 431
39 Mendelovo gymnázium Opava{8} 424
40 Gymnázium J. Kainara Hlučín{8} 419
41 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizace{8} 403
42 Gymnázium J. Kainara Hlučín{8} 365
43 Střední zdravotnická škola, Opava{8} 359
44 Gymnázium J. Kainara Hlučín{8} 0
44 Střední zdravotnická škola, Opava{8} 0
44 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizace{8} 0
44 Gymnázium J. Kainara Hlučín{8} 0
44 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizace{8} 0
44 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 0
44 Střední zdravotnická škola, Opava{8} 0
44 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 0
44 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 0
44 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 0
44 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizace{8} 0
44 Gymnázium J. Kainara Hlučín{8} 0
44 Gymnázium J. Kainara Hlučín{8} 0
44 Střední zdravotnická škola, Opava{8} 0
44 Slezské gymnázium, Opava, p. o.{8} 0
44 OA a SOŠL, Opava, příspěvková organizace{8} 0
Celkem 59 závodníků