Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický čtyřboj IV. kategorie

Kolín (20. 9. 2018)
skok vysoký - Žáci (čtvrtek, 20.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub DouděraJakub Douděra 040101 4ZSKO4ZSKO 1.62 480.00
2 Štěpán FafejtaŠtěpán Fafejta 030801 2.ZŠ2.ZŠ 1.57 441.00
3 Jaroslav JarýJaroslav Jarý 040504 ZŠ Týnec nad LabemZŠ Týnec nad Labem 1.57 441.00
skok vysoký - Žákyně (čtvrtek, 20.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 35 ANNA PÁTKOVÁANNA PÁTKOVÁ 050101 ZŠ MNICHOVICKÁZŠ MNICHOVICKÁ 1.52 644.00
2 23 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 031013 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 1.47 588.00
3 45 Viktorie OlivováViktorie Olivová 050407 3ZSkolin3ZSkolin 1.42 534.00
skok daleký - Žáci (čtvrtek, 20.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 JAKUB KONĚRZAJAKUB KONĚRZA 030101 ZŠ MNICHOVICKÁZŠ MNICHOVICKÁ 5.13 407.00
2 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 040415 3ZSkolin3ZSkolin 5.02 386.00
3 Daniel ZborníkDaniel Zborník 031012 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4.74 333.00
skok daleký - Žákyně (čtvrtek, 20.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 53 Andrea VlkováAndrea Vlková 040229 ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980 4.62 459.00
2 28 Anna RadikovskáAnna Radikovská 040105 ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374 4.52 433.00
3 29 Lucie MüllerováLucie Müllerová 030629 ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374 4.30 379.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (čtvrtek, 20.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 37 BÁRA DUBOVÁBÁRA DUBOVÁ 040101 ZŠ MNICHOVICKÁZŠ MNICHOVICKÁ 07.95 396.00
2 2 Natálie ReisichováNatálie Reisichová 041213 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 07.47 365.00
3 51 Helena JehličkováHelena Jehličková 031229 2.ZŠ2.ZŠ 07.32 356.00
vrh koulí 4kg - Žáci (čtvrtek, 20.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš BayerTomáš Bayer 030830 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 11.90 600.00
2 JAKUB KONĚRZAJAKUB KONĚRZA 030101 ZŠ MNICHOVICKÁZŠ MNICHOVICKÁ 09.78 472.00
3 Štěpán FafejtaŠtěpán Fafejta 030801 2.ZŠ2.ZŠ 09.40 450.00
hod kriketovým míčkem - Žáci (čtvrtek, 20.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 041229 ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980 66.30 449.00
2 Michal KratochvílMichal Kratochvíl 030101 4ZSKO4ZSKO 58.15 378.00
3 Petr KoutskýPetr Koutský 040101 4ZSKO4ZSKO 55.10 351.00
hod kriketovým míčkem - Žákyně (čtvrtek, 20.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 24 Simona PolákováSimona Poláková 040816 7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A7.ZŠ Kolín, Masarykova 412 A 50.64 487.00
2 28 Anna RadikovskáAnna Radikovská 040105 ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374ZŠ Kolín V, Ovčárecká 374 48.41 459.00
3 35 ANNA PÁTKOVÁANNA PÁTKOVÁ 050101 ZŠ MNICHOVICKÁZŠ MNICHOVICKÁ 46.82 440.00